PDA

View Full Version : skusqvane na pesen



ch0c0late
08-29-2006, 09:44
Някой може ли да ми каже, как да скася една песен.В смисъл,аз пак да си я имам и оригинал, но да я имам и само от припева,например.

maybelline
08-29-2006, 09:47
Аз ако знаех...досега колко песни щях да си пооправя...Хайде някой ако знае,да казва

ch0c0late
08-29-2006, 10:02
Аз ако знаех...досега колко песни щях да си пооправя...Хайде някой ако знае,да казва
Mi na men v4era mi vikat...kak moje comp da ima6 i da ne znae6... :-k :-s :roll: Puk i mi trqbva,6toto 6te si ka4vam edna pesen na tel-a,a ne mi trqbva cqlata. \:D/ Aide we...nqma li nqkoi deto znae. :)

FearOfDark
08-29-2006, 10:07
s edna programa... Nero Wave Editor....namirase v directoriata na Nero-to vi... raboti se lesno s neia...izbira6 koe da izre6e6 i mu dava6 cut(edna noji4ja v gornata 4ast]

ch0c0late
08-29-2006, 10:17
s edna programa... Nero Wave Editor....namirase v directoriata na Nero-to vi... raboti se lesno s neia...izbira6 koe da izre6e6 i mu dava6 cut(edna noji4ja v gornata 4ast]
Намерих я тая програма.Но все още не мога да се ориентирам как става.

Paduan`
08-29-2006, 11:04
ami znachi
ne znam dali iskash tova
no az taka si pravq mp3 melodii za telefona
znachi kato software ti trqbva AtoMix Mp3 i Yamp primerno
AtoMix e mn lesna za upravlenie .. pridurpavash edna pesen , puskash q primerno i ima edno otstrani Record(microphone-che) iiii mojesh da q napravish da zapochva po-kusno , da svurshva po-rano .. ei takiva neshta ( da q rejesh otvsqkude)
posle davash Save .. to stava obache mislq WAV file
i ot tam s Yamp ... davash MP3 encoder .. i davash na toq file i to go prai MP3 file
igrachka si e ama ... ne otnema izboshto vreme
dano sum ti pomognal :lol:

ch0c0late
08-29-2006, 12:09
ami znachi
ne znam dali iskash tova
no az taka si pravq mp3 melodii za telefona
znachi kato software ti trqbva AtoMix Mp3 i Yamp primerno
AtoMix e mn lesna za upravlenie .. pridurpavash edna pesen , puskash q primerno i ima edno otstrani Record(microphone-che) iiii mojesh da q napravish da zapochva po-kusno , da svurshva po-rano .. ei takiva neshta ( da q rejesh otvsqkude)
posle davash Save .. to stava obache mislq WAV file
i ot tam s Yamp ... davash MP3 encoder .. i davash na toq file i to go prai MP3 file
igrachka si e ama ... ne otnema izboshto vreme
dano sum ti pomognal :lol:
Мерси!Дано да се справя. :) Ако някой знае и други начини,да пише. :)

piFka_LP
08-29-2006, 12:12
погледни в тази тема :) (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48175)

maybelline
08-29-2006, 17:48
s edna programa... Nero Wave Editor....namirase v directoriata na Nero-to vi... raboti se lesno s neia...izbira6 koe da izre6e6 i mu dava6 cut(edna noji4ja v gornata 4ast]
Намерих я тая програма.Но все още не мога да се ориентирам как става.

Къде я намери?Моля те,кажи ми,че имам да скъся и аз някои песни:)