PDA

View Full Version : Секс до полуда (как да накараш партньора да изкрещи)



stillteenager
08-29-2006, 10:13
Е.. явно много от вас очакват като отворят тази темичка и да съм обяснил много добре как да накараш момичето да полудее. Явно малко сте се пообъркали. Темата трябва НИЕ да си я създадем!
Нека всеки от Вас, който е така наречения 'звяр' в леглото да каже какво прави за да подлуди партньорката си 8)

Може и момичета да се включват в темата. Хайде.. знам че ви се иска O:)

malka_kukla
08-29-2006, 15:13
mi za da poludee edno momi4e v legloto,trqbva da izpita orgazum.za sujalenie mnogo malko momi4eta na 15,16 sa izpitvali tova 4uvstvo:(

stillteenager
09-09-2006, 10:34
:-k

09-09-2006, 11:04
vqrno e saglasna sam s malkata_kukla

Д-р Госттов
09-09-2006, 12:09
Ето една добра рецепта:
Слагате пртивогаз на партьора си ,благодарение на което имате няколко предимства - ако партьора ви не е много симпатичен няма да му гледате физиономията ;ако крещи досадно ,ще бъде заглушен и най-важното! когато стиснете маркуча знаете ли как почва да мърда!!! :wink:

voaiora
09-09-2006, 12:25
6to ti e pyk ba6 da pi6ti...pak moje da mu e kef na partniora i bez da kre6ti i pi6ti...
Ina4e se se6tam za pone 2 na4ina - sado mazo i analen ... ima golqma veroqtnost da pi6ti...

marina star
09-09-2006, 13:13
spored men partniorat trq da bade mn tarpeliv v legloto,da ne bade egoist i da misli za udovolstvieto na partniorkata si :D

NoWallz
09-09-2006, 13:46
Ми ако някоя ми опре нож у гърлото ше крещя O:)

sk8_dont_h8
09-09-2006, 22:15
Наритайте я и после й ударете 2-3 десни...ако не закрещи я зарежете...да я е*а в дебила ! :twisted:

WindWaker
09-09-2006, 22:19
dra6ti6 , dere6, hape6, durpa6, udrq6 ..... i 6te kre6ti

( "zvqr" v legloto nali ? :) )

Momchil
09-09-2006, 23:53
Otna4alo se zamislih 4e ako momi4eto me ritne v topkite moje i da izkre6tq, ama posle se setih 4e moje i da ne moga ni6to da kaja(ili nai-mn nekoe skimtene)..A za mom4etata: Mom4eta postaraite se malko i to4no predi TQ DA SVYR6I q izritaite ot legloto(ama da padne dolu) i zapeite pesen(kvato i da e, vajnoto e da ne e romanti4na,moe 4ibura6ka naprimer :))...e togava ve4e ako ne se izkre6ti: Kvo po dqvolite?!.....

mravkata_z
09-10-2006, 14:06
Свещи, пътека от розови листа до спалнята, които покриват и цялото легло. Тиха музика (пример: Бари Уайт), превръзка на очите, дълга предигра, никакво говорене, никакво съобразяване с молби от рода на "Не издържам, влез в мен" и т.н. - бавно, методично и мъчително.

Ако накрая не закрещи, използвайте клещи и й извадете ноктите - ще закрещи, обещавам ви =P~ !

mmm da tova opredeleno mi dopada, osobeno 4astta s nikakvo saobrazqvane na molbi :wink: a ako me donese na race do legloto, sled tova me zavarje (estestveno nqma da ostane bez saprotiva ot moq strana no tuva e mnogo vajbujda6to) hm i osven bavnite sladki ma4eniq.....kapane s gore6t vosak....moje i da me ponaplqska malko, ili pak da mi stiska dupeto- silno...sa6toto i s grab4eto...i gardite..... oh spiram 4e tova NE E SAIT ZA MASTURBACIQ....

st1ki
09-10-2006, 16:20
да крещи... хм.. :-k

след като мъжа свърши да си обърше оная работа в пердетата.... определно започва да крещи :lol:

д-р Посмъртов
09-10-2006, 18:19
Е,пък вярно че бях нежен,ама не издавайте упражненията ми в леглото,колега.Ще се изпотя.

mravkata_z
09-10-2006, 21:45
А, да, нека въжето минава и през гърлото ви, за да се душите леко само, докато движите ръцете си - ако усетите, че ви идва в повече и не можете да разхлабите примката, предайте морзов сигнал на партьора си, използвайки упражненията на Кегел.
Най-разпознаваем е сигналът S.O.S. (· · · - - - · · · ) - три кратки стискания, три продължителни и отново 3 кратки.

Приятно занимания.[/quote]

:smt082 :smt081 :smt043 :smt042 :smt026

Neli_LP
09-10-2006, 21:55
awe vie ste basi sadisti4nite su6testva! :shock: :shock: :shock: :-s

mravkata_z
09-10-2006, 22:17
awe vie ste basi sadisti4nite su6testva! :shock: :shock: :shock: :-s

dobre sega ne6to kato mi haresva trqbva li dasi krivq du6ata! [-(

Haresvam
09-11-2006, 00:33
Начини за това много:

Често съм нежен и покривам всеки сантиметър от кожата и с хиляди целувки. Галя с дланите си навсякъде, а когато пръстите ми проникнат в нея, бавно ги разтварям докосвайки онова, леко грапаво място, вътре във влагалището или и вкарвам първо един, след него втори и т.н. колкото имам. Пускам език между бедрата и няма момиче, която да не съм целувал там, да не съм прокарвал език между устните и разтваряйки ги с него и събирайки влагата и да не съм смукал леко и нежно клитора. За никъде не бързам, дори тя да иска, а тогава още повече не бързам :) ( Тя ли ще ми каже кога да го вкарам ! Ха ! Как ли пък не :) )
После си я нагласям както ми е удобно и прокарвам главата му между устните и по клитора, натискам леко, но не влизам.
Влизам само мъничко или само до ръба на главата и излизам пак. Така и пак така, а после само с едно движение, влизайки и до край, можеш да я метнеш на клона.
После може и по-нежно и бавно или по-яко. Като ви се харесва. Важно е да е яко и на двамата.
Движенята в страни, много ги обичат.

Обичам задна прашка :) Да мачкам дупенцето с дланите си. Да го разтварям и да прокарвам пръсти по него.
Да я пляскам по него за да го завърти, да изляза за да отрия члена си в нея и пак рязко да вляза.
Може и да я хвана за косата свързана на сноп, да извия главата и назад към мен и да и говоря мръсни думички или да и заповядвам какво да прави.

Може да вържа ръцете с шалче и да правя секс с нея така. Краката ми трябват за разтваряне и тях обикновено ги оставям свободно ритащи :)

На едно момиче вързвах и очите освен ръцете за да не вижда нищо . Каза че било малко страшно, но се побърка от кеф, пък аз успешно се правих на изрод-грубиян изнасилващ невинното създание :)

За някой едно от най-възбуждащите неща е да правят свирки. Някой момичета и свършват така само докато правят. Да не ги разочароваме .
Въобще , харесвам ги възбудени до полуда :)

Сам не зная защо се старая така понякога. Дали заради себе си ( Харесва ми ) или заради тях ( Всяка с която съм бил, ме е кефила :))

Стига толкова, че ми се поръбиха пръстите да пиша :)

voaiora
09-11-2006, 00:39
Bravo pi4 strahotni razqsneniq si dal ... =D>
Tova s 6al4eto dosta mi haresa i mislq da go probvam :-D

alkobalko
09-11-2006, 09:33
Свещи, пътека от розови листа до спалнята, които покриват и цялото легло. Тиха музика (пример: Бари Уайт), превръзка на очите, дълга предигра, никакво говорене, никакво съобразяване с молби от рода на "Не издържам, влез в мен" и т.н. - бавно, методично и мъчително.
Невероятна рецепта. Правили са ми я веднъж и определено действа. В допълнение с това и много целувки по тялото. Леко хапане и дращене. Няма начин момичето да не се побърка от удоволствие и желание.

09-11-2006, 11:07
Начини за това много:

Често съм нежен и покривам всеки сантиметър от кожата и с хиляди целувки. Галя с дланите си навсякъде, а когато пръстите ми проникнат в нея, бавно ги разтварям докосвайки онова, леко грапаво място, вътре във влагалището или и вкарвам първо един, след него втори и т.н. колкото имам. Пускам език между бедрата и няма момиче, която да не съм целувал там, да не съм прокарвал език между устните и разтваряйки ги с него и събирайки влагата и да не съм смукал леко и нежно клитора. За никъде не бързам, дори тя да иска, а тогава още повече не бързам :) ( Тя ли ще ми каже кога да го вкарам ! Ха ! Как ли пък не :) )
После си я нагласям както ми е удобно и прокарвам главата му между устните и по клитора, натискам леко, но не влизам.
Влизам само мъничко или само до ръба на главата и излизам пак. Така и пак така, а после само с едно движение, влизайки и до край, можеш да я метнеш на клона.
После може и по-нежно и бавно или по-яко. Като ви се харесва. Важно е да е яко и на двамата.
Движенята в страни, много ги обичат.

Обичам задна прашка :) Да мачкам дупенцето с дланите си. Да го разтварям и да прокарвам пръсти по него.
Да я пляскам по него за да го завърти, да изляза за да отрия члена си в нея и пак рязко да вляза.
Може и да я хвана за косата свързана на сноп, да извия главата и назад към мен и да и говоря мръсни думички или да и заповядвам какво да прави.

Може да вържа ръцете с шалче и да правя секс с нея така. Краката ми трябват за разтваряне и тях обикновено ги оставям свободно ритащи :)

На едно момиче вързвах и очите освен ръцете за да не вижда нищо . Каза че било малко страшно, но се побърка от кеф, пък аз успешно се правих на изрод-грубиян изнасилващ невинното създание :)

За някой едно от най-възбуждащите неща е да правят свирки. Някой момичета и свършват така само докато правят. Да не ги разочароваме .
Въобще , харесвам ги възбудени до полуда :)

Сам не зная защо се старая така понякога. Дали заради себе си ( Харесва ми ) или заради тях ( Всяка с която съм бил, ме е кефила :))

Стига толкова, че ми се поръбиха пръстите да пиша :)
Мнение на момиче: О да тези са супер. Само с "а после само с едно движение, влизайки и до край" не съм много съгласна. Ето тук можеш да я накарш да изпищи -от болка ;-) Все пак вагината се "разтяга" и се наглася постепенно по време на секс към размера на пениса, такаче едно такова рязко проникване ако си по надарен може да е болезнено.

Катя
09-11-2006, 11:20
Ами обожавам бавните целувкипо цялото тяло,много обичам да ме целуват по гърба,иска ми се някой път гаджето ми да не завържи леко и да не ми дава да мърдам,само и идеята за това ме възбужда.много обичам ,когато влиза в мен,да го поема целия,а после и по-нежно да е

Haresvam
09-11-2006, 20:10
Начини за това много:

Често съм нежен и покривам всеки сантиметър от кожата и с хиляди целувки. Галя с дланите си навсякъде, а когато пръстите ми проникнат в нея, бавно ги разтварям докосвайки онова, леко грапаво място, вътре във влагалището или и вкарвам първо един, след него втори и т.н. колкото имам. Пускам език между бедрата и няма момиче, която да не съм целувал там, да не съм прокарвал език между устните и разтваряйки ги с него и събирайки влагата и да не съм смукал леко и нежно клитора. За никъде не бързам, дори тя да иска, а тогава още повече не бързам :) ( Тя ли ще ми каже кога да го вкарам ! Ха ! Как ли пък не :) )
После си я нагласям както ми е удобно и прокарвам главата му между устните и по клитора, натискам леко, но не влизам.
Влизам само мъничко или само до ръба на главата и излизам пак. Така и пак така, а после само с едно движение, влизайки и до край, можеш да я метнеш на клона.
После може и по-нежно и бавно или по-яко. Като ви се харесва. Важно е да е яко и на двамата.
Движенята в страни, много ги обичат.

Обичам задна прашка :) Да мачкам дупенцето с дланите си. Да го разтварям и да прокарвам пръсти по него.
Да я пляскам по него за да го завърти, да изляза за да отрия члена си в нея и пак рязко да вляза.
Може и да я хвана за косата свързана на сноп, да извия главата и назад към мен и да и говоря мръсни думички или да и заповядвам какво да прави.

Може да вържа ръцете с шалче и да правя секс с нея така. Краката ми трябват за разтваряне и тях обикновено ги оставям свободно ритащи :)

На едно момиче вързвах и очите освен ръцете за да не вижда нищо . Каза че било малко страшно, но се побърка от кеф, пък аз успешно се правих на изрод-грубиян изнасилващ невинното създание :)

За някой едно от най-възбуждащите неща е да правят свирки. Някой момичета и свършват така само докато правят. Да не ги разочароваме .
Въобще , харесвам ги възбудени до полуда :)

Сам не зная защо се старая така понякога. Дали заради себе си ( Харесва ми ) или заради тях ( Всяка с която съм бил, ме е кефила :))

Стига толкова, че ми се поръбиха пръстите да пиша :)
Мнение на момиче: О да тези са супер. Само с "а после само с едно движение, влизайки и до край" не съм много съгласна. Ето тук можеш да я накарш да изпищи -от болка ;-) Все пак вагината се "разтяга" и се наглася постепенно по време на секс към размера на пениса, такаче едно такова рязко проникване ако си по надарен може да е болезнено.

Ama koteee :) Az nikoga ne bih pri4inil bolka na momi4e , ako moga da i dostavq udovolstvie . Tova s rqzkoto pronikvane zavisi ot momi4eto. Ako ne e mokra i to taka kakto nikoga ne e bila, nqma da vlqza vyob6te

LeftBehind
09-12-2006, 02:30
Ето една добра рецепта:
Слагате пртивогаз на партьора си ,благодарение на което имате няколко предимства - ако партьора ви не е много симпатичен няма да му гледате физиономията ;ако крещи досадно ,ще бъде заглушен и най-важното! когато стиснете маркуча знаете ли как почва да мърда!!! :wink:
ей една тема нормална да пуснат и няма да изпуснете да я осерете :smt014

gazarka
09-14-2006, 11:03
prosto badete leko grubi!mnogo vazmujda!spored men de

Anika85
09-15-2006, 11:57
да крещи... хм.. :-k

след като мъжа свърши да си обърше оная работа в пердетата.... определно започва да крещи :lol:
хахахах, случвало ми се е и наистина се разкрещях :lol:

Haresvam
09-17-2006, 11:37
prosto badete leko grubi!mnogo vazmujda!spored men de

Наример да те хване за косичката, извивайки тялото ти като лък, да ти плесне задничето и да ти каже "Движи се!" - Сам се цензурирам нататък =P~

09-17-2006, 11:38
emi shibai s kamshik i shte vika mamamu

Haresvam
09-17-2006, 11:54
emi shibai s kamshik i shte vika mamamu

Никакви белези по тялото:) Само душевни ;) Предпочитам да я чукна в дупенцето, а после да си я утеша :)

dfgh
09-17-2006, 17:17
Nai sigurniq na4in momi4eto da izkre6ti e kato sled sex si go izbyr6e6 v perdeto!!!! :-D