PDA

View Full Version : Животът на тинейджърите в България



08-29-2006, 15:19
Хора, имам да пиша есе по английски на тази тема и искам да ви помоля да ми кажете какво бихте написали, а аз сама ще си направя есето, просто искам да знам гледната ви точка по въпроса и на какво точно да обърна внимание в есето си





Благодаря предварително

techCandy
08-29-2006, 15:37
Можеш примерно да пишеш, за това как учат, дали работят, как се
забавляват, с какво се занимават в свободното си време....такива разни неща, евентуално и отношения с родителите....

§
08-29-2006, 21:45
Ами, моята гледна точка за живота на тинейджърите(за повечето от тях) , е следната.Училище-отиват колкото да им мине времето , неискат да научат нищо ново. В главата им е как довечера ще се напият в някоя дискотека , или просто тъй , защото вече е модерно и геройско всеки ден да си пиян. За работата - да някои работят , но други просто са разни глезлиовци и глезли дето чакат на готово от родителите си , харчат безрасъдно , и после "Тате , мамо я ми даите пари !" Също така в днешно време е модерно да си някакъв бияч. Но не какъв да е , ами съберат се групичка пияни момчета , имайки се за големи мъже ,набелязват си някои и го пребиват и са горди с това. Да като са цяло стадо е лесно . В общи линии на днешната младеж в главата им се върти пиене,секс и бой.

Amayo
08-29-2006, 21:48
Тинейджър влезнал в баничарница и ударил една голяма (боза) после настъпил една мравка прибрал се дома и си ударил една чикия - и казал - ей тва е живота - насилие алкохол и сееекссс копеле!