PDA

View Full Version : Бихте ли тръгнали с колега или съученик.



EQUITIS
08-29-2006, 21:38
Наскоро започнах да работя на едно място и една от колежките ми направи голямо впечатление.Много е красива и има много готин характер.С времето понеже се случва доста често да работим заедно се получи една заиграфка имаме си флиртове.Но се притеснявам да се забърквам с колежки понеже ако непотръгнат нещата или скъсаме след време ще ни бъде много трудно да работим заедно.Няма да можем да се гледаме в очите.Дайте си вашето мнение по този въпрос защото доста от вас са имали такива проблеми със свои съученички/ци и как сте постъпили.

Jenninka
08-29-2006, 21:41
Ами,да ти кажа-не знам.Вярно е ,че ако не се получи,след тва ще си имаш проблеми с работата,но все пак ще ти е гадно,че не си опитал.Същото е и в училище.Не знам как бих постъпила.

08-29-2006, 21:44
az imam vrazka sas momi4e ot moq klas i za sega neshtata sa mn dobre,no ako se razdelim ili stane neshto da ne 4uva dqvola neznam kak bih hodil na u4ilishte.

CVETELLINA
08-29-2006, 22:32
не мисля че е особено удачно да тръгваш с човек,от такова близко обкръжение..
защото после става гадно,ако нещата се прецакат по някакъв начин..
пък и има една поговорка "Далеч от очите,далеч от сърцето",а така,ако сте постоянно заедно малко трудно ще се възвърнат старите отношения само на съученици/колеги или приятели.

Aз лично съм на принцип да не ходя със момчета от моя клас,даже и от моето даскало..но все пак ако пък се влюбиш,няма кой знае какво значение дали е от твоя или от съседния клас,или фирма :wink:

Boot
08-29-2006, 22:40
Ако колегата е готиния сис админ Кирчо... бих :smt007

gery_to
08-29-2006, 22:49
Da ti kaja niamam mnenie po vaprosa,ako mi se sluchi togava shte mislia!no imah edni sauchenici,koito biaha zaedno 9 i 10 klas,uj nerazdelni i t.n no kato v vsiaka dvoika i te si imaha problemi i se razdeliha,ta izkaraha celiq 11 klas bez da si kajat i duma i posle v 12 sashto s izkluchenie na bala i exurziqta ni

beb4o_bu
08-29-2006, 23:09
az imam vrazka sas momi4e ot moq klas i za sega neshtata sa mn dobre,no ako se razdelim ili stane neshto da ne 4uva dqvola neznam kak bih hodil na u4ilishte.
И аз съм така. Мислила съм много пъти и съм сигурна, че ще е неловко после... Но какво мога да направя като просто се влюбих...? Просто карай да върви... :roll:

Axxxel
08-29-2006, 23:14
Какво пък толкова...бих се хвърлил навътре...

BeBcHeTo
08-29-2006, 23:27
Neznam....

Angel_Girl
08-29-2006, 23:35
Зависи от много неща, но все пак ако се харесваме и двамата бих опитала. А моя отговор беше незнам.

sk8girL
08-29-2006, 23:40
Е защо пък не ?Щом има привличане и се харесвате това е достатъчно.Какво от това,че после може да се разделите..поне ще ви е било хубаво!Не пропилявай възможностите си!По-добре да съжеляваш после за нещо сторено,от колкото за нещо,което не си направил.;)

GLeZoRanA
08-29-2006, 23:49
Аз пък не бих 0_o поне на тоя етап не бих.. знам ли после колегите ми как ще са O:) 8-[ :-D

LilAngel
08-30-2006, 08:01
ами мн пъти съм правила грешката да ходя със съученици и винаги се заричам, че няма да го правя...ноооо когато има чувства нищо др няма значение :) действай както ти казва сърцето и успех! :smt023 8)

the_ice_girl
08-30-2006, 16:09
аз започнах да си харесвам един мой съученик в 7клас,в 8 станахме гаджета.Тази година ще сме 9клас,но не той се мести в друга паралелка...Така че вече няма да сме в един клас,но продължаваме да сме си заедно.

Krem4eto
08-31-2006, 14:16
Наскоро започнах да работя на едно място и една от колежките ми направи голямо впечатление.Много е красива и има много готин характер.С времето понеже се случва доста често да работим заедно се получи една заиграфка имаме си флиртове.Но се притеснявам да се забърквам с колежки понеже ако непотръгнат нещата или скъсаме след време ще ни бъде много трудно да работим заедно.Няма да можем да се гледаме в очите.Дайте си вашето мнение по този въпрос защото доста от вас са имали такива проблеми със свои съученички/ци и как сте постъпили.

Аз няколко пъти съм ходила с момчета от school,както и няколко пъти от класа ми!От класа за мене беше грешка,просто не съм харесвала тези момчета достатъчно,а за другите от school пак някои бяха грешка...

И все пак моя съвет за тебе е да видиш как ще се развият нещата,ако е към хубаво действай!Един е живота!Ако я харесваш действай!Не се знае кога могат да те уволнят или пък ти да напуснеш...УСПЕХ! И действай!!!

SlaDkO_KoTe{P}
08-31-2006, 15:27
hodila sam s mom4e ot u4ili6te i to ot moq klas no sled kato skasahme stana nqkakav ad i tova ob6to vzeto be6e ogromna gre6ka

iiirish
08-31-2006, 16:14
лично аз не бих го направила. замисли се, че има вероятност връзката ви да не излезе сполучлива или просто нещата между вас като двойка да не потръгнат :-k и идва момента в който се разделяте. ами после?! как ще я гледаш всеки божи ден да минава край теб, да се разминавате на няколко метра, да се налага да общувате... не, не мисля, че това е добър избор :-k

при някой се получава, при някой не :-k

yo-ma-nigga
09-01-2006, 07:25
zavisi ot tva dali go haresvam ianche shto ne?

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:27
Да,бих тръгнала.

teardrop
09-01-2006, 08:49
Ами зависи ако се вземете колко силни ще са чувствата. Ако не си паснете и бързо се разделите след тва със сигурност ще ви е неловко обаче бързо ще ви мине. А и има огромно значение как ще се разделите. Ако е със скандал ще е още по-тъпо, но ако не се карате ще ви е по-лесно да си говорите след това най-малкото. А дали въобще да тръгвате...аз от 5месеца съм с едно момче от класа и предопалагам, че като се разделим ще ни е много трудно обаче смятам да се наслаждавам докогато може пък след тва-ще видим :wink:

Slave4You
09-01-2006, 09:56
Ами от една страна ако тръгнеш с някой от твоя клас ще е яко...ще бъдете цял ден заедно и т.н. ... но има риска като сте цял ден заедно да си омръзните.Така че май е по-добре да не се виждате толкова често.Но въпреки това аз маркирах като отговор "Да" защото ако някое момче наистина ми харесва и ако той ме харесва няма да гледам дали е от моя клас или не ... любовта не пита :)

Freelander
09-01-2006, 10:05
от моя клас едва ли, но от мойто даскало да

Obitax
09-01-2006, 10:06
tam kadeto si vadq hlqba ne si vadq....... ina4e glasuvah neznam :)

BeBencEto
09-01-2006, 18:24
emi ako go haresvam zashto ne....maina*a im ei taka na vsichkite i na mneniqta im kato mi e gotino s dadenie chovek 8)

luda`flirtajika
09-01-2006, 18:54
[quote="f@nt@zi@"]не мисля че е особено удачно да тръгваш с човек,от такова близко обкръжение..

[b]izvinqvai,ma ti s purviq nepoznat l ise fashtash(s izvinenie)....shtoto za men....trqbva da poznavash choveka ..vse ot nqkude..

CVETELLINA
09-01-2006, 19:03
luda`flirtajika,тук въпроса не стои по такъв начин дали е познат или е непознат!
В темата се питаше за човек,с когото се виждаш всеки ден (и не защото има нещо м/у вас,а защото се налага),представи си че скъсат или нещо се обърка и не се разделят като приятели,мисля че това ще повлияе на понататъшните им отношения,както и на съвместната им работа заедно (специално за случая на автора на темата) :wink:

Много по-лесно ще е ако примерно не работят/учат на едно и също място,защото както казах "Далеч от очите,далеч от сърцето!"

Това си е мое мнение,ако не ти харесва сорка.Но всеки си има право на мнение,нали така:}

ckeuT4eTo_f
09-01-2006, 19:09
Ами зависи си много от ситуацията.Но принципно ако харесаш съученик или колега няма лошо да пробва човек.А за това че след това се гледат с пренебрежение това си зависи от хората. Според мен това са детски работи не може връзките да са вечни и е яко ако си запазят отношенията след края й.

teenage_drama_queen
09-01-2006, 21:08
mislq 4e ima razlika m-u tova da tragne6 s sau4enik i da tragne6 s kolega za6totov abotata sa po seriozni ne6tata a ina4e v u4ili6te, za6to da ne se hvane6 s nqkoi ot klasa :wink:

09-01-2006, 21:46
Ami az sym bila s kolega(ot universiteta),i 4estno kazano,tazi greshka nqma da q povtorq!No,kakto se kazva:syrceto ne pita...no vse pak:mislete s glavata si!Ne syjalqvam za nishto slu4ilo se,no ako moga da vyrna vremeto nazad,nqma da trygna otnovo s nego!:)

asinka
09-01-2006, 21:56
Точну и ясну :arrow: :arrow: :arrow: Не :!: :!: :!: Защо ... "Колкото по-далеч от очите, толкова по-далеч от сърцето :!: :?: :!:

kuza
09-01-2006, 23:38
znachi bratq vchera go napravih s kon neska s koza tova spored vas normalno li e... aaa po temata hodq s pet kolegi ot moq po (vprochim as sma prostitutka) lijim si uniq raoti postoqdno i si pardim f ostite qko nali ?
znachi wyprosa mi e normalni li ste voobshte f tozi forum ili ste nqkfi zadrustenqci m ? da vi ebaf f pishkite nasrani tuka po na 15 godini shte mi se pravqt na ibachi i na ibachki are siktiri vi eba maikata maichina pedali nasrani kuchki s umrisani putki i taka na tatak.AA i znaete li kfo tuka voni na putka nz ot koi e no ne ot moita are she vi eba maikata nasrani lapeta ciganski sigurno maikavi oshte vi slaga pampersi a ? nasirate li se ohhh male pravite bombichki liubimki na mama aa ? aaa sq f momenta go pravq s koza normalno li e prosto vi pitam da znam shtoto vie go pravite chesto s jivotni aaa normalno li e.LQLQLQLQ SLUSHa muzika igraq kiuchek ibat me kfo iskate po qko ?znachi npravih go s 1 ciganin s 1 hui 70 sm. male kfo qko stana ako iskate shte vi dam nomera da se probvate ako znaete kfo e qko napravo shte vi raskusa klitora i shte vi napravi oshte 2 dupki aaaa. ?? Iskate aaaaa???? znachi nomera mu e 0886455458.... ciganina se kazva ARMANDO S GOLEMIQ HUI.Ako se obadi jena mu kajete i spored neq dali maja i moje da vi se pusne da vi izkruti putkite aa ? taka q pitaite ja vidite kfo e qko are spiram shtoto ujasno voni !

Neli_LP
09-01-2006, 23:51
ako go haresvam 6te trugna s nego...na men ne mi pre4i...moga da radelqm rabotata/u4enieto ot udovolstvieto

asinka
09-01-2006, 23:56
znachi bratq vchera go napravih s kon neska s koza tova spored vas normalno li e... aaa po temata hodq s pet kolegi ot moq po (vprochim as sma prostitutka) lijim si uniq raoti postoqdno i si pardim f ostite qko nali ?
znachi wyprosa mi e normalni li ste voobshte f tozi forum ili ste nqkfi zadrustenqci m ? da vi ebaf f pishkite nasrani tuka po na 15 godini shte mi se pravqt na ibachi i na ibachki are siktiri vi e** maikata maichina pedali nasrani kuchki s umrisani putki i taka na tatak.AA i znaete li kfo tuka voni na p***a nz ot koi e no ne ot moita are she vi e** maikata nasrani lapeta ciganski sigurno maikavi oshte vi slaga pampersi a ? nasirate li se ohhh male pravite bombichki liubimki na mama aa ? aaa sq f momenta go pravq s koza normalno li e prosto vi pitam da znam shtoto vie go pravite chesto s jivotni aaa normalno li e.LQLQLQLQ SLUSHa muzika igraq kiuchek ibat me kfo iskate po qko ?znachi npravih go s 1 ciganin s 1 "мъжки полов орган" 70 sm. male kfo qko stana ako iskate shte vi dam nomera da se probvate ako znaete kfo e qko napravo shte vi raskusa klitora i shte vi napravi oshte 2 dupki aaaa. ?? Iskate aaaaa???? znachi nomera mu e 0886455458.... ciganina se kazva ARMANDO S GOLEMIQ "мъжки полов орган".Ako se obadi jena mu kajete i spored neq dali maja i moje da vi se pusne da vi izkruti putkite aa ? taka q pitaite ja vidite kfo e qko are spiram shtoto ujasno voni !

xaxaxaxaxaxaxaxa po skoro smeshen otkolkoto interesen :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Dharma
09-02-2006, 19:21
emi ako ti haresva-trugvai(kakvo ti puka 4e ba4kate/u4ite zaedno) Da, kofti e ako skusate 6te se vijdate vseki den,no kakvo puk-vednuj se jivee,tova ne biva da te spira!

Jessika_MG
09-02-2006, 19:55
Rano ili kysno ne6tata vinagi ruhvat i togava e super spek, ujasno e ... ti si preceni dali na4aloto si zaslujava kraq
6tot e adski trudno posle ](*,)

dessi___
09-03-2006, 14:18
awe ako tolko q haresva6 i ima nqkfo privli4ane mejdu vas deistvai :wink: kfo ot tfa 4e ste kolegi :smt016 hva6tai q :smt016

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 14:22
vaprosat zavisi ot mn ne6to no poprincip da bih !

vladi_addict
09-03-2006, 14:26
в тая ситуация трябва да постъпиш индивидуално, никой от тук не може да ти помогне. само ти си знаеш как точно да постъпиш, но моя съвет е - бъди оверен и действай. няма да загубиш нищо, колкото до това, че няма да можеш да я погледнеш на работното място - не се знае, щом е пекана значи ще си изчистите сметките и няма да има проблеми. :wink:

АТАКАБГ
09-03-2006, 18:04
Аз тва лято имам възможноста да забия дъщерята на шефа на фирмата,в която бачкам (сега спрях де,щото свършва лятото),ама се чудя много. Па и се знаеме отдавна с баща и,некво странно ще е :lol:

light_purple
09-03-2006, 18:23
Tui kato vse o6te u4a-da bih trugnala sus syu4enik.

EQUITIS
09-04-2006, 03:30
Малко да допълня историята ми.Попринцип с колежката имаме непрекъснати свалки и закачки по време на работа и все съм някъде около нея.Днеска обаче реших малко да променя тактиката и се отдръпнах по надалече и не и обръщах внимание защото имах малко странична работа да свърша и тя дойде да ми помага.Скоро сме канени на рожден ден на един колега който ще вдига купон и мисля там да действам.Какво ще кажете според вас имам ли шансове.

maybelline
09-04-2006, 06:40
Незнам за теб...аз сега ходя със съученик и нямам проблеми.

az_slunceto
09-04-2006, 07:22
emi bix za6to puk ne ako me kefi. :-D ;-)

OPEL
09-04-2006, 10:47
Ко му се чудиш. Давай напред и това е. Ако стане-стане, ако не-не. Е вярно че може малко по трудно да се гледате и търпите ама риск. Че няма да излезе нищо няма понеже 24 часа заедно идва ташкън( идва по-тежко) но живей за мига. А за училище- там е съвсем друго. Няколко пъти съм ходил със съученички. И когато скъсахме си останахме приятели. Нищо не ни пречише да си помагаме, да учим заедно, да се веселим. А и без коментари-" любовта ви не е била истинска" и др. Просто в училище е друго. Там е различно.

mucinka
09-04-2006, 21:28
Незнам за теб...аз сега ходя със съученик и нямам проблеми.

imenno...i az hodq s mom4e ot moq kl i wsi4ko e ok...samo 4e lo6o 6e e ako sk1same 6toto posle 6e se gledame nakriwo dokato zawar6im..ama......jivei za miga eii :lol:

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:26
s uchenik po staa makar che ne e mn dobre kato ideq a s kolega po dobre ne shot ne e etichno i moje da ima problemss :x

NaDuFcHe
09-04-2006, 23:35
Mi..hodela sum i ne mi precheshe kofti e slekdatos e razdelite...

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:37
i posle kvo stana ?? :wink:

Th3WildAng3l
09-05-2006, 21:01
Да .. бих. Нещо повече правила съм го. Даже едно 50% от момчетата, с които съм имала връзка са ми били съученици или много добри приятели.

Nightmare
09-05-2006, 23:51
Нали знаеш ако не опиташ ще ти е кофти че не си, но от личен опит ти казвам не е за предпочитане.. Ако не потръгне след това е изключително трудно..

WILD__BOY
09-06-2006, 07:16
Не, имам си гадже ;)

`Death`Whore`
09-06-2006, 07:18
Естествено, че бих. Човек е по половин ден в училище, университета или на работа - кога да спи, кога да търси партньор...ако някой му харесва, не трябва да се спира.

emociika:)
09-06-2006, 07:49
Не ми се е случвало...но любовта не пита, а връхлита. От моя клас имаше една двойка. Доста време ходеха, а после въпреки, че не скъсаха по много приятен начин си останаха приятели. То си зависи от вас. А и не е казано, че ще се разделите, може пък да се окаже голяма любов, де да знаеш :P Според мен първо се опознайте добре и ако наистина си заслужава - давай :mrgreen:

mechtaq_za_teb
09-06-2006, 10:38
mi neznam!zavisi,no po princip ne bih tragnala s moi sau4enik zashtoto edva li sled kato skasame otnosheniqta ni shte se zapazqt takiva kakvito sa bili.

nikol_pcd
09-06-2006, 10:47
попринцип бих ходила с някой от моето даскало или моя клас(ако не бяха толкоз задръстени си4ки)..все пак кат харесва6 някой с който си по цял ден 6то да не се пробвата6 :wink: ...за6то да мисля за края на връзката си с някой с който о6те не съм тръгнала

jadna_za_lubov
09-10-2006, 00:00
Da mai :P

EQUITIS
09-10-2006, 02:04
Нещата са вече ясни купона за който казах вече мина и всичко се подреди но не в моя полза за съжаление.Но може би и по добре че не стана така както ми се искаше.Излезе че тя си флиртува с мен но ходи с един друг колега и са го пазили в тайна защото тя не била сигорна дали иска да е с него но вече са заедно и това май няма да се промени.Сега ще ми бъде много странно защото няма да знам как да се държа с нея не мога да се държа като преди.

koalka
09-10-2006, 07:43
Ами малко е конфузно като скъсате,но бихтръгнала със съученик,ако го обичам.С колега също.

macy_day_parade
09-10-2006, 08:23
ami..tazi godina me haresvaha 4 s1u4enika,no az prosto gi v1zpriemam kato priqteli i ni6to pove4e...ne bih mogla da b1da s1s s1u4enik ili kolega (za po napred stava duma)

ThePainIsReaL
09-10-2006, 13:03
Да. Бих , макар че този номер съм го правила 2 пъти досега , но не се е получило :lol:
Е , сега не бих де. Имам си гадже , което си обичам .