PDA

View Full Version : Незнам дори дали може да се нарече проблем!:(



aBeP4eTo
08-29-2006, 22:44
Такам ситуацията е следната за Коледа подарих на любовта си страшно готина сребърна гривна за която дадох страшно много пари, че дори се наложи да взема доста парички на заем. Наскоро един негов приятел ми казва "ама страшна гривна му беше подарила" и аз казвам "да, но той дори не я носи" и съответният му приятел ми казва, че той всъщност е продал гривната! Представяте ли си, че това е единственото нещо, което имаше от мен! :( Тази вечер реших да подхвърля темата за гривната без да споменавам, че знам разира се не бих набутала момчето, което ми каза питах го просто каде е гривната и той каза, че била в тях и аз се разсмях и казах "а тъкмо реших, че си я продал или подарил" с доста ехидна усмивка само, че той ми се цопна с "луда ли си?!" е не съм луда просто не се стърпявам на едно място от яд! Мислех, че както аз съм му скъпа така и нещата, които са от мен... :cry: Не стига, че я е продал, че и ме лъже! Това вече на нищо не прилича! :cry:

Jenninka
08-29-2006, 22:49
Много гадно ако е така.Може тогава да са му трябвали пари ,да е имал затруднения.Питай го.Не умирай сама в гнева и яда си:)Дигни му някое скандалче ,че да ти земе 3 пъти по-скъпа гривна и колие с нея!!!Да се чувства виновен и тъп в твойте очи!

08-29-2006, 22:51
Тъй... Първо, не знам що за човек трябва да си, за да продадеш какъвто и да е подарък, пък да не говорим за такъв от приятелката си. Честно казано, не съм чувал за подобен случай и ми се струва малко невероятно.

Второ, дори да е вярно, никой негов истински приятел не би споделил за това с теб.

Трето, явно на тоя страничния не му е чиста работата и има причина да ти казва това. Особено след като той е подтикнал разговора за гривната. Цели нещо копеленцето му гадно. Мразя ги такива гнусове. МРАЗЯ ГИ!

Axxxel
08-29-2006, 22:52
Нещо се пропука а?Чувам чупенето на доверието между вас...кофти...дали не би те излъгал и за други неща?Тинк абаут дис :wink:

gery_to
08-29-2006, 22:55
Da gadno se e poluchilo!Podarila si mu neshto za zpomen i neshto skapo a toi da go prodade!moje puk da sa mu triabvali pari!shtom mnogo darji na teb ne bi go napravil ako beshe druga prichinata!govori s nego,ne se iadosvai naprazno,razberi kakva e prichinata!

08-29-2006, 23:00
Абе вие четете ли мненията на останалите бе?

Тоя мушмул, неговия "приятел", 200% е някакво злобарче. Все едно сега да ида до гаджетата на моите приятели и да почна да им вадя кирливите ризи (на вторите). Че ние как сме се прикривали за разни гафове не е истина, пък няма как сами да се насадим един друг.

Тва педалче нещо мизерии се опитва да прави, слушайте ми думата.

CVETELLINA
08-29-2006, 23:02
Нещо се пропука а?Чувам чупенето на доверието между вас...кофти...дали не би те излъгал и за други неща?Тинк абаут дис :wink:малко гадно звучи,но и аз мисля така... :|

все пак според мен не е чак толкова важна тази гривна,а това че не ти е казал,че те е излъгал даже..
може да си е имал някакви проблеми,които да не е искал да споделя с теб,но все пак щом ходите се предполага,че ти си му един от най-близките хора,на които той трябва да има доверие..а неговото нещо ми се губи в тази история... :?

П.С но пък и незнам доколко можеш да вярваш на приятеля му..ако не е някой доверен човек,може просто да се опитва да върти интриги!

Amayo
08-29-2006, 23:04
Абе вие четете ли мненията на останалите бе?

Тоя мушмул, неговия "приятел", 200% е някакво злобарче. Все едно сега да ида до гаджетата на моите приятели и да почна да им вадя кирливите ризи (на вторите). Че ние как сме се прикривали за разни гафове не е истина, пък няма как сами да се насадим един друг.

Тва педалче нещо мизерии се опитва да прави, слушайте ми думата.
Единствения разсъдък тук. И на мене мислите ми клонят в тая насока-

Angel_Girl
08-29-2006, 23:43
Еми гадно найстина ако е истина. И в крайна сметка дори и да са му трябвали пари (както някой по-горе беше написал) не е постапил никак добре. Нали това все пак е подарък от скъп за него човек??? И на всичкото отгоре я лъже. Незнам ама това е много гадна постъпка от негова страна. Поговори с него и го попитай.
А ако въпросния приятел е излагал тогава той е постъпил още по-зле като е излагал за такова нещо. Може да е излагал от завист!? Незнам ама мисля, че е най-добре да поговориш с приятеля си и да се разберете.

Mikohito
08-29-2006, 23:48
Виж сега по добре си поговорете с приятеля ти няма защо да му се цупиш и да се карате още от сега.Ти не си сигорна в това че той е продал гривната приятелят му може да се е пошегувал.Поискай да я видиш или да я сложи за някакъв повод.Просто трябва да поговорите затова за да разбереш точно как стоят нещата.

08-30-2006, 00:00
Не, вие сте тъпи, не... АМАН ОТ КРАВИ! ОТЪРВИ МЕ, ВСЕВИШНИ!

summer_04
08-30-2006, 07:06
a we neznae6 dali q e prodal,nz za6to ne q nosi ,ako ne e!zatova napravo go pitai v prav tekst!

08-30-2006, 07:15
другият път му купи по-свястен подарък..откога момчетата се кефят на бижута?!..според мен грешката ти е била,че си му избрала подарък,който ти би искала да получиш..ако му беше избрала подходящ,нямаше да го продаде..
можеше вместо да даваш сума пари за гривна да му купиш нещо вкусно за ядене,при момчетата това винаги работи положително :mrgreen: :-)

Ollas
08-30-2006, 08:07
Ако наистина вярваш на приятеля, който ти е казал това, разучи работата с гривната. Може дори в прав текст да му кажеш да ти покаже гривната. Или му кайи.. "Ти защо не носиш гривната? Ама тя въобще увас ли е?" и така... А ако се окаже, че наистина те е излъгал за нещо, не си заслужава да се занимаваш с него.

Chukasimo
08-30-2006, 08:58
спокойно бе...гривната е в мене :mrgreen:

aBeP4eTo
08-30-2006, 09:54
Мдам междодругото разучих за колко е продадена гривната и на кого е на ръката е дори знам :-) Мисля, че всичко е налице :-D
И мисля, че това си е достатъчно свястен подарак! 8-[ Пък и какво значение има какво съм му подарила не е ли важното, че е от мен? 8-[ :mrgreen: Всъщност аз научих още доста неща, които не съм знаела и се чувствам доста тъпичко ;-) :mrgreen: Жалко за 2те години ( и половина ) :mrgreen:

08-30-2006, 11:13
Е, това вече променя нещата. Определено грозна постъпка. Но все пак говори с него, все пак може наистина да спешно да са му трябвали пари за нещо. Знам, че не го извинява, но все пак питай, нека ти обясни. Нормално е да не признаеш ако си сторил подобно нещо, може би е искал да не разбираш за да не се обидиш.

Иначе и аз имах подобен случай. За рожденния ден една приятелка беше изработила страхотен подарък за мен, но без да искам го счупих. И досега я лъжа, че е у нас, над леглото ми. Как ще й казвам истината в очите? Така и аз съм доволен, и тя също.

П.П. Аха, щях да забравя - кажи на приятеля си да направи преоценка на обкръжението си. Аз ако имах такава порта до себе си(става въпрос за момчето, което ти казало за цялата работа, гнусчето), досега да съм го разглобил на парчета.

08-30-2006, 11:22
може наистина да не я е продал и приятеля му да те лъже знае ли човек

az_slunceto
08-30-2006, 12:41
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

Kar4eto
08-30-2006, 13:00
Хммм... :-k Все пак след като си разкрила всичко той призна ли си?

Sarabi
08-30-2006, 13:59
Еееей много гадно е постъпил тоя твоя.Ако моя направи някакъв такъв номер-един здрав в мутрата и обяснение,ама стабилно.
И ще му го натяквам докато не се избием :lol:

hollaback_girl
08-30-2006, 14:26
Абе вие четете ли мненията на останалите бе?

Тоя мушмул, неговия "приятел", 200% е някакво злобарче. Все едно сега да ида до гаджетата на моите приятели и да почна да им вадя кирливите ризи (на вторите). Че ние как сме се прикривали за разни гафове не е истина, пък няма как сами да се насадим един друг.

Тва педалче нещо мизерии се опитва да прави, слушайте ми думата.
Единствения разсъдък тук. И на мене мислите ми клонят в тая насока-

i az tei mislq...nai-hubo govori s priqtelq si...

macka123
08-30-2006, 15:22
е тва е било тъпо от негова страна.сигурна ли си в думите на фр му,защото ще стане доста лошо аре не е така.

The Goodbye Girl...
08-30-2006, 15:35
Абе гадно е постъпил, щото може и да е просто вещ, ама си е значела нещо в даден момент. Даже да не я носи, пък даже и да не я харесва, можеше поне да си я държи. Но на момчето може да са му трябвали пари и да е решил, че гривната си е все пак просто вещ. Ясно, че ти държиш на емоционалната страна на нещата и на едно уважение от негова страна към подаръка и съответно към теб, но ако момчето не е такъв тип и, общо взето, щом сте скъсали, значи прави с гривната, каквото си поиска.

BeBencEto
08-30-2006, 17:00
zashto ne go pomolish da zapochne da si q nosi...se edno si mu povqrvala che ne q prodal...v kraina smetka ne vqrvai tolkova lesno...moje puk i da ne go e napravil..taka che se uveri :-)

BeBcHeTo
08-30-2006, 17:05
Naistina gadno.....no moje nekoviqt priqtel da te laje

slipknotic123
08-30-2006, 17:06
Нещо се пропука а?Чувам чупенето на доверието между вас...кофти...дали не би те излъгал и за други неща?Тинк абаут дис :wink: mm i az taka mislq, btw znam kakvo e na biv6eto mi gadje podarih nargile za 55 leva za rojdenniq mu den i toi o6te na purviq den s4upi burkan4eto...ne be6e naro4no, no vse pak ne mi se izvini daje i se po4uvstvah mn zle, a na sledva6tiq den skusahme poradi izmislena ot nego pri4ina... :(

Krem4eto
08-31-2006, 14:20
Такам ситуацията е следната за Коледа подарих на любовта си страшно готина сребърна гривна за която дадох страшно много пари, че дори се наложи да взема доста парички на заем. Наскоро един негов приятел ми казва "ама страшна гривна му беше подарила" и аз казвам "да, но той дори не я носи" и съответният му приятел ми казва, че той всъщност е продал гривната! Представяте ли си, че това е единственото нещо, което имаше от мен! :( Тази вечер реших да подхвърля темата за гривната без да споменавам, че знам разира се не бих набутала момчето, което ми каза питах го просто каде е гривната и той каза, че била в тях и аз се разсмях и казах "а тъкмо реших, че си я продал или подарил" с доста ехидна усмивка само, че той ми се цопна с "луда ли си?!" е не съм луда просто не се стърпявам на едно място от яд! Мислех, че както аз съм му скъпа така и нещата, които са от мен... :cry: Не стига, че я е продал, че и ме лъже! Това вече на нищо не прилича! :cry:
Ако е така е много тъпо...НЕ цени подаръците ти!!!Просто нз какво да те съветвам,освен да го накараш на следващата ти среща да сложи гривната и ако той нещо се изкатили май ще се карате ама както искаш това ми е просто мнението!!!

iiirish
08-31-2006, 20:59
поискай да видиш гривната на ръката му. така най-добре ще се изяснят нещата. ако наистина не е в него, тогава потърси му сметка за това, което е направил и му кажи как си се справяла само и само за да му я купиш! ако се почувства поне малко виновен е на добре. но за в бъдеще гледай да не му подаряваш подобни скъпи подаръци, които могат да се продадат за добри пари

Палав татко
08-31-2006, 21:04
ami are mi stane6 gaje i da mi kupi6 kola obe6tawam da q karam kato skusame moje da q prodam

cS_LaMeRkA
08-31-2006, 22:17
:shock: Мале! :| Не знам какво да ти кажа потресена съм! :-# Това е найстина много гадно, кофти ... аа направо ужас! ](*,) Ако онзи приятелят му ... не те лаже найстина много гадно е постапил той с теб!Аз ако бях бих се оверила сама за да съм на 100% сигорна за да знам как да действам... изинявай, но ако този човек даржеше наистина на тебе щеше да даржи и на това, което си му подарила... Също така, че...
:arrow: 1. Че си дала много пари за нея :!:
:arrow: 2. Че си искала даже и назаем :!:
:arrow: 3 Че е от сърце :!:
Ще се радвам много ако оня не е прав и момчето ти да е я е продало... :) а ако е... :? сама си вади изводите! ](*,) Успех 8-[

silv
08-31-2006, 22:28
Emi moje da te laje drugoto mom4e,ili na tvoq priqtel da sa mu trqbvali spe6no pari...nakarai go d asi q sloji da znae6 pone dali e istina ;)

asinka
08-31-2006, 22:35
ммм не не [-X ако я е продал значи не държи на теб ...ако не държи на теб няма да има доверие в връзката ти с него ...ако няма доверие значи простоо вашата връзка няма бъдеще ...лелеее как се оплетох ...ама поправете ме ако греша :roll: :roll: мммм питай просто защо не я носи и го накарай да си я сложи някой ден ... 8-[

Solanj
08-31-2006, 23:03
Ако все пак има друг повод да му направиш подарък,следващия път го попитай направо как иска- да му купуваш подарък или да му дадеш парите за него!В случай,че пак ще го продава да не се хабиш да търсиш най-подходящия.[/b]

aliq
08-31-2006, 23:57
moje da sa mu trqbvali pari za tva da e prodal i sega da go e sram da ti kaje

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:57
Ебати тъпака!Такъв човек не заслужава да те има,ти му правиш такива подаръци,а той какво .... пфф ти реши сама какво да правиш!Аз не бих искала да имам такъв човек до мен!