PDA

View Full Version : лубож между братовчеди?!



ShMaTkaTa
08-29-2006, 23:13
леле много съм я загазила...преди месец разбрах че имам братовчед..както и да е още от пръв поглед се влюбих,той е 1-ви братовчед на маика ми.на 28г. аз съм на 19.годините не са проблем,но и двамата се превързахме един към друг ужасно много,което никак не е хубаво..какво да правя?моля помогнете!!!!!!!! :cry: :smt011

Jenninka
08-29-2006, 23:18
ммм гадно е.разделете се според мен.чак след 5то коляно може да стават такива неща.

mravu4kata
08-29-2006, 23:29
Лелллле,голям проблем.То на всеки с мозък в главата ще му дойде на ум,че нещо работата не е добре и би се отдръпнал.И аз обичам братовчед си,но като брат,бих дала всичко за него,но като брат, ако не си нещо психо болна,много ясно,че ще го оставиш.Айде стига глупости. :smt064 :smt079 :smt118

Angel_Girl
08-29-2006, 23:32
Еми седнете и поговорете, защото след като сте братовчеди неможе да има нищо между вас.

Mike-Jones
08-29-2006, 23:35
i kat gledam godinite baq golqma razlika 10 tina godini tashak rabota

sk8girL
08-29-2006, 23:36
Емии.. ти самата казваш и осъзнаваш,че това което става никак не е хубаво,нали?Тогава просто се отдръпни.Ще си намериш някое по-подходящо момче на твоите години.Може това,което става между вас да е просто привързаност ..може да е любов,но повече като приятели.Знам ли ..,но наистина не е нормално това,което става м/у вас;( Арии успех!

ShMaTkaTa
08-29-2006, 23:41
znamm 4e nikak ne e dobre,no go obi4am!i dori da se otdrapna az vinagi 6te si go obi4am i 6te darja na nego za6toto mi e bratov4e.nie sme si govorili dosta i za nego tova e shokirashto,trqbva da namerim re6enie :smt009 :smt005

sk8girL
08-29-2006, 23:44
znamm 4e nikak ne e dobre,no go obi4am!i dori da se otdrapna az vinagi 6te si go obi4am i 6te darja na nego za6toto mi e bratov4e.nie sme si govorili dosta i za nego tova e shokirashto,trqbva da namerim re6enie
Еми то друго решение няма или ще си с него или не? А щом мислиш,че само с него може да си щастлива послушай сърцето си.. но въпреки всичко мисля,че това което става не е мн правилно;( Незнам.. ти най-добре прецени какво да правиш.Все пак живота си е твой..чувствата са си твои;)

gery_to
08-29-2006, 23:47
Goliam problem naistina!Sprete dotuk nai dobre!losho e da potiskate chuvstvata si no tova mai e nai dobriq variant pri vashto polojenie!vse pak mnogo blizki bratovchedi ste!

Mikohito
08-29-2006, 23:53
Чакай малко ако той е пръв братовчед на майка ти то значи на теб ти се пада чичо.Малко странно ще бъде да бъдеш гадже с чичо си каму ли да си помислите за секс.Незнам неискам да ти се бъркам защото решението ти трябва да си бъде твое.Послушай сърцето си но за по сигорно се вслушай и в разума си.

Chukasimo
08-30-2006, 09:01
бе добре е бе,секс да има... ;-)

AnN_G
08-30-2006, 10:07
В какъв смисъл сте се привързали един към друг?Секс? :-k Тва с братовчедите е пълна лудост,по-добре се откажи на време докато не си хлътнала още повече [-X

mil4eto_
08-30-2006, 10:26
Не разбирам как от всички момчета точно в братовчед си се влюби? :-k
То е вярно,че любовта е сляпа,но все пас сте роднини/и тай ти се води чичо,а не братовчед :-k / и е невъзможно да имате връзка.
По-добре го забрави,отдалечи се от него и се опитай да си намериш друго момче.

warewolf
08-30-2006, 10:31
znamm 4e nikak ne e dobre,no go obi4am!i dori da se otdrapna az vinagi 6te si go obi4am i 6te darja na nego za6toto mi e bratov4e.nie sme si govorili dosta i za nego tova e shokirashto,trqbva da namerim re6enie :smt009 :smt005
ми според мен ако се обичате и двамата няма значение кви сте

Krem4eto
08-30-2006, 10:51
Хмм,лошо...

Имам една приятелка,която за първи път се целунала с нейния братовчед...Аз не бих го направила,но ти си решаваш!

Peyton
08-30-2006, 11:18
Това е ужасно не можете да бъдете заедно. Преди време започнахме да си лафим с едно момче което по-късно научих че ми е 3-ти братовчед и той искаше нещо повече аз също,но след като разбрах това и веднага му казах че искам да бъдем само приятели не мога да понеса мисълта че ша ходя с моя роднина макар и далечна :) Според мене е отвратително

YouR_PoisoN
08-30-2006, 11:24
Аууу и аз много са накефих на моя кат го видях скоро, ама не го обичам де. Тва твойто е кофти, мацка, обаче трябва да ти е ясно че нищо няма да стане между вас, защото...ВИЕ СТЕ БРАТОВЧЕДИ за Бога. Ся тряа малко да подтиснеш чувствата си и скоро ше мине, то е само моментно и на мисля че го обичаш, ами че е някво привличане само :wink:

Fiola
08-30-2006, 13:56
Олей аз веднъж бях луднала по братовчед си. Втори братовчед ми е. Мн готин човек. Но беше просто увлечение. Значи нз какво да ви кажа... Гадна ситуация, но тук роля играят най-вече чувствата. Лесно ми е да кажа 'отдръпни се', ама все пак ти си влюбената. Ако мислиш, ч наистина го обичаш, а и той теб, значи може би чувствата ще са на първо място. Но иначе бягай додето е рано. А и между другото: Баба ми и дядо ми са втори или трети братовчеди. Май трети (селото е малко сега... Няма много мъже за женене). Ама аз не съм урод нали? Нито пък баща ми е. Той не е разноглед, малоумен, сакат или с други вродени недъзи. Пък тях двамата Господ не ги мрази, закона не ги е погнал и още не ги е фраснала мълния. Така че едва ли ще се разтопите ако чувствата ви са истински и решите да останете заедно. :wink:

macka123
08-30-2006, 15:19
според мен за определено време трябва да спрете да се виждате за да затихнат чувствата ви

BeBcHeTo
08-30-2006, 15:24
Tfa e mn gadno.....nz kfo da te posavetvam

ShMaTkaTa
08-31-2006, 21:57
neznam kak da se otdalecha ot nego,kato toi ne e ot moq grad i az 6te ucha v negoviq grad :oops: dosta slojno e naistina,mislq 4e 6te spra s tezi po specialni chuvstva i 6te se opitam da go priema,4e mi e bratov4ed,no znam 4e vinagi 6te mi e upora za vsi4ko! :smt012

asinka
08-31-2006, 22:03
Не не не, ъпсурд ...ти сама осъзнаваш своята глешка неможе така ...проблемат е голям и според мен има само един начин да се разреши а той е :arrow: :arrow: :arrow: РАЗДЯЛА [-( [-( [-(

cskamoni4ka
09-01-2006, 08:06
ОПРЕДЕЛЕНО НИЩО НЕ ПРАВИ!!!!!Не може да сте братовчеди и да имате връзка!!!

LP_girl_14
09-01-2006, 08:19
Той може да ти е упорора за всичко,да го приемеш като приятел или човек на който може да разчиташ но трябва да проумееш че наистина нищо не може да се получи между вас.Все пак сте от една кръв...Погледни на него с други очи,но не и с очите на евентуално гадже.Мисля че това твоето е просто привличане и след време ще забравиш за това,коетоп си изпитвала съм него.Опитай се да мислиш за нещо друго,излизай повече с приятелки,общувай с нови хора...

iiirish
09-01-2006, 09:24
а, не се притеснявай аз също съм имала подобен "инцидент" :D но за щастие той ми беше 3-ти братовчед :D пък и всичко свърши благополучно ;)

просто се опитай по някакъв начин да се отчуждиш от него. срещайте се по-рядко, отбягвай по-личните теми на разговор като споделянето например. абе изобщо направи така, че отношенията по между ви да охладнеят и някой ден сама ще се смееш на сегашните си "проблеми". успех ;)

cskamoni4ka
09-01-2006, 13:59
а, не се притеснявай аз също съм имала подобен "инцидент" :D но за щастие той ми беше 3-ти братовчед :D пък и всичко свърши благополучно ;)

просто се опитай по някакъв начин да се отчуждиш от него. срещайте се по-рядко, отбягвай по-личните теми на разговор като споделянето например. абе изобщо направи така, че отношенията по между ви да охладнеят и някой ден сама ще се смееш на сегашните си "проблеми". успех ;)
И аз съм си патила ходих година и половина с 3тия ми братовчед и като разбрах,че сме братовчеди веднага скъсахме и се почувствах някак си много тъпо...чак отвращаващо ми стана,че сме се целували...добре че бях по-малка и не сме стигали до по-нататъшни действия с него ...

Delfinche^
09-01-2006, 14:28
Поговори с него,но според мен нещата няма да станат.Та вие сте братовчеди.

IdiOtKa
09-01-2006, 14:49
браво браво ставате все по извратени ... скоро някои ше се влюбят и в братята си ... браво даваите в същия дух !

Lorraine
09-01-2006, 15:38
mn lo6o...po-dobre se otkaji 4e tva nikak ne e hubavo [-X

CrazyWitch
09-01-2006, 16:13
Ем най-вече лубож.
Ем .. мама и тати пък имат 12г разлика. Ай годините не са проблем, но проблема е в роднинската връзка. "Леко" кофти ситуация.