PDA

View Full Version : kakvo da pravq???



desislavka
08-30-2006, 08:22
az sam na 15 a gadjeto mi na 23 toi e malko golqm no problema mi e 4e kogato stana na 18 toi iska da se omaja za nego a az neiskam da propuskam nai xubavite si godini v brak no problema e 4e stra6no mnogo go obi4am i nz ko da pravq pomognete.

®©PeTq®©
08-30-2006, 08:27
Има още 3 год.,спокойно :wink: До тогава може чуствата да са ви охладняли,нещо може да се скарате (не ви го пожелавам) :) Но щом го обичаш толкова много,защо да не се омажиш?!?Еми ти и без това ще прекараш най-хубавите си годините с него (предполагам)Така че е се едно дали ще имате брак или не :) поне аз така мисля... :wink:

CutiE
08-30-2006, 08:51
Животът на хората се преобръща само за един миг,а да не говорим колко неща могат да станат за 3 години... :-s
Пък и да се омъжиш на 18 :-k
Ти несмяташ ли да у4иш нещо? Или ще 4акаш той да те издържа? В тия времена хората с висше образование не могат да си намерят работа,пък какво остава за другите...А да съ4етаваш у4енето и домакинските си задължения ми се струва малко непосилно,пък да не говорим,ако имате и дете...
Все пак изборът си е твой... :-#

Chukasimo
08-30-2006, 08:53
пак ли дрисли дет си го слагат с големи бееее :smt011
момичетааа един ден ше съжалявате...

YouR_PoisoN
08-30-2006, 09:06
az sam na 15 a gadjeto mi na 23 toi e malko golqm no problema mi e 4e kogato stana na 18 toi iska da se omaja za nego a az neiskam da propuskam nai xubavite si godini v brak no problema e 4e stra6no mnogo go obi4am i nz ko da pravq pomognete.
Ще ти кажа един любим израз:
Любовта е сляпа, но брака отваря очите.
Пък и не се знае какво ще стане до тогава, може той напълно да се откаже от това си решение, никой не знае съдбата си :wink:

cMeTaHka
08-30-2006, 09:16
awe ima6 mnogo vreme do togava,o6te ti e rano da se pritesnqva6