PDA

View Full Version : Любовта ?!?!?



JB
08-30-2006, 08:35
Здравейте,

не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях? какво мислите за любовта? има ли я в живота ви, споделена ли е? уморени ли сте да сте самотни? има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас? споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. изобщо каквото ви е на сърце и душа.

аз лично съм се отчаял страшно много. не стига че съм влюбен в момиче което си има гадже, с които не минава и ден без да се карат ами и не знам какво да правя... нито да й кажа, нито да си мълча. тя усеща нещо, като вска жена, дава ми смесени сигнали и не мога да си направя извод...

споделете какво ви мъчи и вас... пък ако искате дайте ми съвет :)

mnogomili4kata-sf
08-30-2006, 09:02
Ами да ти кажа честно около мен виждам щастливи хора,щастливо влюбени и за всички тях се радвам много,което ме кара да си мисля,че и моя ред ще дойде.Сигурна съм,просто още не е дошъл момента.До тогава ще чакам...разбира се,понякога се чувствам самотна,връщам се назад към предишните момчета,с които съм била...и си мисля за тях,но като анализирам всичко,стигам до извода,че никой от тях не е за мен...
Съветът ми към теб е-говори с момичето,за да си изясниш нещата.Доста често на нас момичетата ни харесва някой така да има да ни сваля звезди и дори без да го харесваме понякога му пращаме сигнали,но в повечето пъти е просто така...то като се замисля не сме само момичетата така,ама да не задълбавам...та така кажи и какво ти е и от там нататък ще видиш как ще се развият нещата...ако няма чувства-лошо,но се преживява

luda`flirtajika
08-30-2006, 09:19
-otnosno teb...emi spored men trqbva da i priznaesh kakvo izpitvash~!!!~I ne ne mi e pisnalo na men ot lubofta... ne i kogato sum vlubena...(t.e. sega).Aide na teb uspeh>!

miloto_girl_4e
08-30-2006, 09:27
Не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях? :arrow: Еми.. аз да ти кажа скоро не съм виждала такива .. повечето около мен са влюбени(е, има и изключения, разбираемо е), или поне в момента са пасивни(нито влюбени, нито нещастни..)
Какво мислите за любовта? :arrow: Нещо много странно нещо, в един момент ти дава криле, а в следващият безмилостно те сваля на земята..
Има ли я в живота ви, споделена ли е? :arrow: В момента не бих казала, че я има, защото съм с едно момче от скоро, а любовта при мен лично се появява по-късно...влюбвам се по-бавно, но за сметка на това пълноценно и дълготрайно :wink:
Уморени ли сте да сте самотни? :arrow: Уморена - не, но отегчена...
Има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас? :arrow: Да ти кажа не е само капчица, а цял вир :mrgreen:
Споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. :arrow: В момента съм доволна, само това мога да кажа :)

rPo3HoTo
08-30-2006, 09:42
Интересна темичка..
не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях?-всъщност повечето хора около мен са щастливо обвързани. А тези, които не са не страдат много от това...

какво мислите за любовта? има ли я в живота ви, споделена ли е?-какво може да мисля...невероятна е...в момента малко съм аут от играта-за пръв път от доста време нямам чувства към никой, нямам връзка с никой и странно.....но се чувсвам добре

уморени ли сте да сте самотни?-не не съм уморена...даже за момента ми е доста по-добре така, особено след последните събития. Не гледам на състоянието си в момента като на 'самота', а като на 'свобода'. Имам нужда да се отдалеча, да мисля за друго, да оправя други неща в живота ми...

има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас?-естествено! Та аз съм едва на 16 О.о Реално връзките ми с хорица от противоположния пол са започнали само преди 3-4 години....а това е супер малко време и не може да очаквам много :). Един ден вярвам, че ще откиря човека. Според мен е важно обаче да не си го превръщаш във фикс-идея, непрекъснато да се терзаеш как ще останеш сам и т.н...не казвам, разбира се, и просто да седиш у вас и да чакаш идеалния/идеалната да звънне.....

споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. изобщо каквото ви е на сърце и душа.
До скоро се чувствах самотна...останах 'леееееко' излъгана от еди човек....после нараних друг...както и да е О.о Стигнах до извода, че нямам време да си пропилявам дните в излишни терзания. За момента ми е добре с неангажиращите връзки :lol:

CutiE
08-30-2006, 09:56
Влюбени,разлюбени около мен вси4ки са щастливи...Едни се радват на 4овека до себе си,други на останалите неща от живота :wink:
Аз съм от влюбените и за щастие 4увствата ми са споделени... [-o<
Все още не съм се порадвала на тази любов,защото тъкмо когато нещата потръгнаха обстоятелствата ни разделиха за 1 месец на близо 200км един от друг :roll: Но аз се радвам,защото нито километрите,нито времето са променили 4увствата ни един към друг,или поне така изглежда... :-s Много съм щастлива,4е в 4етвъртък той най-после си идва =D> Общо взето засега мога да се похваля само с хубави неща и се надявам и занапред да е така [-o<

А по твоя въпрос...говори с нея,кажи и какво 4увстваш...Късмет!Дано се полу4и... :wink:

aBeP4eTo
08-30-2006, 10:00
В ежедневието си срещам всякакви хора отчаяни, лудо влюбени, щастливи, с разбити сърца, изгубили и малката надежда :?
Аз в последно време се чувствам като вакумирано пиле :| или по-точно бях от "щастливо влюбените", но вече нещата много се промениха искам да съм малко самотна, да подишам и да изляза от тази вакум с правила :smt010 Иначе като цяло любовта е живота ми, споделена е, красива като цяло всичко изглежда перфектно :smt012

AnN_G
08-30-2006, 10:03
не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях?
Естествено,не е никак приятно.Особено когато си един от тях,човек никога не е напълно щастлив за съжаление :roll:

какво мислите за любовта? има ли я в живота ви, споделена ли е? Любовта е много объркана,никога не съм я разбирала и едва ли някога ще я разбера.Любовта е винаги в живота ми,може да се каже че е споделена,след като ходя с момчето,което искам от толкова много време :-) .Но за съжаления има и несподелена любов в живота ми,по-скоро-невъзможна :smt010

уморени ли сте да сте самотни? Не мога да съм самотна,имам толкова приятели,но съм уморена постоянно да се боря за нечия любов [-(

има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас? В момента има човек до мен,но дали той е човекът за мен 8-[ ...не съм сигурна

споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. изобщо каквото ви е на сърце и душа.В момента :-k чувствам се ту много щастлива,ту тъжна.В повечето случаи съм щастлива...но понякога...Никога не мога да имам това което наистина искам

Ами какво да те посъветвам,не е хубаво да ги разделяш,но ако тя те харесва и ще е по-щастлива с теб...след като се карат-значи нещо не върви,но това че се карат не означава че не се обичат [-X нали после се сдобряват.

CVETELLINA
08-30-2006, 12:57
Не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях? :arrow: ами честно казано не ми е много добре да гледам,че хората страдат,защото и аз се чувствам по същия начин,и знам какво е...но така или иначе освен с думи,с друго едва ли мога да им помогна.
Всеки трябва да си превъзмогне сам емоциите...

Какво мислите за любовта? :arrow: чувство,което дава много,но взима още повече..понякога всичко:{

Има ли я в живота ви, споделена ли е? :arrow: имаше я...беше споделена..обаче вече я няма..и едва ли ще я има някога пак :?

Уморени ли сте да сте самотни? :arrow: по-скоро вече съм свикнала със самотата... :cry:

Има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас? :arrow: бях го срешнала,но го изгубих..уж имам някаква надежда,че отново ще ни се пресечат пътищата,
ама не се знае.


Споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. :arrow: в момента-тъжна,влюбена..:~(

kobrichka
08-30-2006, 13:07
не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях? :arrow: -не че ми е писнало но това е кофти гледка,но за сажаление такъв е живота :?

какво мислите за любовта? :arrow: невероятно чувство,което не бих заменила за нищо на света

има ли я в живота ви, споделена ли е? :arrow: -да има я,но не е споделена,за жалост

уморени ли сте да сте самотни?- :arrow: -не защото аз не сам самотна моите приятелки не ме оставят да се чувствам самотна

има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас? :arrow: -силно се надявам това да се случи

споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. изобщо каквото ви е на сърце и душа.- :arrow: в момента честно казано има много омраза в сърцето ми,но не се чувствам самотна



а ти си го закасал

[/b]

JB
08-30-2006, 13:45
знам че съм го закъсал... и не съм такъв човек че да тръгна да ги разделям.. просто като я гледам тъжда и депресирана и ми идва да му извия вратлето на нейния тъпак. тя е толкова готин човек а той с нищо не я заслужава. една вечер реши да го изненада, ей така без причина... купила 11 балона и написала стихче. раздели го на части и във всеки балон сложи по една част. отиде в дискотеката където той работи, той само казал "много миличко" и й посочил вратата. тя не го обича. просто е с него защото в свикнала :(

kobrichka
08-30-2006, 14:01
този е егати идиота така да постъпи с горкото момич

Fiola
08-30-2006, 14:27
Сега се чувствам много объркана. Не мога да опиша всички чувства, които ме заливат. Просто ако някой или нещо може да изпълни едно единствено мое желание ще си пожелая да знам какво искам. Да изляза от тая задънена улица... Защото сега се чувствам самотна. Не е от много време, но вече ми писва. След тази моя неуспешна връзка всичко се срути. Не искам да мисля за момчета. Искам просто приятел, който да не ми задава въпроси, а да ме остави да си поплача да ме изслуша и да ме гушне. Тъкмо видях светлинката в лицето на едно момче. Най-добрия ми приятел. И светлинката угасна като разбрах, че той е влюбен в мен. Стига бе хора! Не искам любов! Исдкам приятел! ПИсна ми от момчета! Ще им кажа само: Fuck off! Да, писна ми от нещастни физиономии и разбити сърца. Любовта е нещо много тъпо. Слабост. За жалост е слабост без която не можем да живеем... -_-'... Иска ми се никога да не се влюбвам. Но от друга страна... Имам една моя приятелка, която много уважавам. Тя и приятеля й са истински влюбени. Просто те няма да се разделят. Усеща се, че са искрени и силни чувства. Просто понякога така й завиждам, че е открила любовта на живота си. Тяхната история е толкова красива... Ами... какво да правиш... Любовта е една тъпа слабост, без която не можем да живеем. И много често се случва да заменим определението 'тъпа'... с 'красива'...

protoss
08-30-2006, 14:33
За съжаление или радост не съм изпитал "чувството" любов досега, а според законите в държавата съм "възрастен". Даже мисля че такова нещо не съществува :|

IdiOtKa
08-30-2006, 14:35
хм хм хм темата е интересна ...
наскоро се чувствах като в секса и градът ..защото седяхме на една пеика 4 момичета и около нас само хора които бяха с гаджетата си и ние седим и се отчаиваме ...
иначе по въпроса
капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас?
мисляче не ...а ако е така ще е след 5-6 години че и повечко ..

незнам но някои хора доста страдат че нямат човек до себе си или нещо такова ...не мисля че това е толкова травмиращо или пък нещо такова ... поне аз така смятам ... :P

Krem4eto
08-30-2006, 14:46
Здравейте,

не ви ли писна да гледате нещастни хора около вас... такива с разбити сърца, такива които имат връзка с неподходящия човек за тях? какво мислите за любовта? има ли я в живота ви, споделена ли е? уморени ли сте да сте самотни? има ли още капчица надежда у вас че един ден ще срещнете човека за вас? споделете как се чувствате в момента - самотни ли сте.. изобщо каквото ви е на сърце и душа.

аз лично съм се отчаял страшно много. не стига че съм влюбен в момиче което си има гадже, с които не минава и ден без да се карат ами и не знам какво да правя... нито да й кажа, нито да си мълча. тя усеща нещо, като вска жена, дава ми смесени сигнали и не мога да си направя извод...

споделете какво ви мъчи и вас... пък ако искате дайте ми съвет :)

За любовта в много теми съм писала,че това е нещо незаменимо!За жалост я няма в момента ... Да уморена съм да съм самотна...Надежда винаги има !Аз си харесвам едно момче дано се получи само това ще кажа!!!

Ами щом се карат поговори с нея за твоите чувства!!!УСПЕХ!

macka123
08-30-2006, 15:28
ми аз харесвам едно момче
той зн тва
постоянно си се закачаме 2-мата
за месец получих от него (от нета) 120 смс
всички казват че май ме харесва
но нищо не прави по въпроса
е не са ли глупавички момчетата [-X