PDA

View Full Version : Немска музика



bill_schrei
08-30-2006, 11:41
Какво мислите за немския рап,рок,метъл ...аз лично мн се кефя на немска музика,НО кажете вие ;-)

Paduan`
08-30-2006, 11:42
nemskiq rap e prosto neveroqtno otvratitelen :!:
za drugite stilove - nz , ne sum slushal
ama sichki nemski raperi mi zvuchat kato hitler
bezdarnici , to i za tva nikoi ne gi znae

Mo6no
08-30-2006, 11:47
Немски метъл рулззз.

Elektra_x
08-30-2006, 11:50
немски пънк рулззз
Немска музика RuLzZz.
За немския рап незнам толкова,но има някой много добри немски групи.Като започнем от Killerpilze,Silbermond,Revolverheld и минем през Токио Хотел,който Рулират отвсякъде.Така че бих казала че германците правят доста готина музика.

Да Живее немското :twisted:

bill_schrei
08-30-2006, 11:50
А така...рулзз...а рапърите се знаят...просто ти не си ги чувал... [-(

martin69
08-30-2006, 11:51
Не искам да обидя никого - НИЩО НЕМСКО РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!

Paduan`
08-30-2006, 11:52
bill_schrei
slushal sum
edno vreme gledah MTV redovno i gi puskaha
poziorcheta ..

bill_schrei
08-30-2006, 11:54
Добре не те кефят разбрах,но се знаят от много хора ;-)

Lorein
08-30-2006, 11:56
Еми Адри, ти ме знаеш... Слушала съм някои песни на ТН и както знаеш, някои ме кефят... Но повече нищо не мога да кажа. :roll:

bill_schrei
08-30-2006, 12:11
хаха...а не така :smt019 плс...да се уважаваме [-X

Elektra_x
08-30-2006, 12:19
верно бе... Токио Хотел съкс...
Хахаха
Еми да вярно не са като Ивана и Глория...не могат да пеят като тях и на малкия им пръст не могат да стъпат...тцтцтц...за кво говорим изобщо Токио Хотел са ного добра група имат страхотни текстове и вокала (въпреки 17-те си години) пее много добре...
Въпреки мненията ви притив тях те пак ще си останат една пт най-добрите фрупи за мен....

Fiola
08-30-2006, 12:20
Ой, Адри познай коя друга драга съученичка ще си каже мнението. НЕМСКА МУЗИКА SUCKSSSSSSSSS! буахахахаха... И познайте кво ще ми се случи сега... Не ве шегувам се. Немската музика е яка. Кефи ме. А за да зарадвам Адрито ще обявя една дъъълго пазена тайна... Токио Хотел ме кефят! Имат яка музика. Може да се поспори за това дали Бил (оня на ватара й) е травестит или гей.... :smt005 :smt005 :smt005 Не ме бий, не ме бий! Оки готин е... Няма да се ебавам вече... :wink:

priti_kiti
08-30-2006, 12:23
Езика не ме кефи..следователно и музиката..

bill_schrei
08-30-2006, 12:23
няма те бия ...тфа е се пак твое мнение...но НЕ Е ГЕЙ ](*,)

inlove_in_yani
08-30-2006, 12:28
немски пънк рулззз

to4no taka! prav si

inlove_in_yani
08-30-2006, 12:31
Немски метъл рулззз.

i ti si prav :D

Boot
08-30-2006, 12:38
Oomph! (www.oomph.de)
Зверска група. Супер любими. Ляляляяяяя.
Дам, немска музика е яко...

1921
08-30-2006, 13:15
зависи от човека. Аз уча немска гимназия и всичко ми гефалва :-D

ivals
08-30-2006, 13:36
Под рок и метъл токио хотел ли разбираш,хъх,това си е чист поп,макар,че се опитват да имитират тези стилове плюс пънк,което е невъзможно.
http://www.star-channel.de/images/groups/tokio-hotel.jpg
Е добре де,сега от външния им вид не си ли личи ще за група са...however
Единсвената немска музика която съм слушала е рамщаин,който може би ще остане като нещо като икона,щом чуя немска музика,за немски рап не знам много,но не ми е оставил голямо впечатление,безразлична съм към немския рап.

Swinkenhoffer
08-30-2006, 13:56
Токио Хотел са срам за брилянтната немска сцена...

швабите са почти ненадминати в правенето на най-добрата готик музика! факт!

Дойчланд рууулз :smt007

08-30-2006, 18:39
Ти дет казваш, че ТХ са поп...ти добре ли си с акъла :?: :?: :?:
Въобще чувал ли си ТХ и разлика м/у ПОП и ПЪНК-РОК правиш ли... :!: :!: :!:

bill_schrei
08-30-2006, 18:40
така де предното беше от мене :mrgreen:

midian
08-30-2006, 18:52
Нерви ме,само щото се пее на немски.Езика ми е противен,но като музика немския метъл бива.
ТОКИО ХОТЕЛ са изключение.Тея момИчета за нищо не стават.

bill_schrei
08-30-2006, 19:02
мерси че за пореден път ги обидихте...АБЕ хора кат не ви харесват не ги слушайте...ние не обиждаме ващте ИДОЛИ нали??? Зн ли колко ми е писнало от Мадона,Райхана,чалгарки и куп др, но си трая (поне от очтивост)...СПРЕТЕ СЕ НАЙ ПОСЛЕ :smt013

rusalkata_
08-30-2006, 19:03
аз се кефя на немската музичка! :-D нещо,че нищо не им разбирам какво пеят... :lol:

ivals
08-30-2006, 19:07
хахаха,естесвено,че са поп,хах,те са някаква ебавка за музиката,най-се чудя как травестити успяват да избият толкова напред в класациите?
П.П. Това,че вокала се съдира от крещене,макар и да се забелязва,че женското му гласче не издържа повече,не ги прави метъли...

bill_schrei
08-30-2006, 19:28
кой говори за метъл бе...аз викам Пънк-рок ти метъл...не са метъл...и вокала няма женско гласче...беше детско,защото той все пак беше дете като дабютираха...сега не е така,но не очаквам да знаеш :smt011 Но не си ли се замислял,че може би са напред в класациите (НЕ СА ТРАВЕСТИТИ :smt013 ) защото могат да пеят и свирят...тфа че не те кефят не значи че не стават за нищо...все пак не всичко се върти около ТЕБ и др дет не ги кефят...има и др хора на тоя свят [-(

Mo6no
08-30-2006, 19:33
Никога не съм ги чувал, но...
погледнете таговете. :lol: :smt005
http://www.last.fm/music/Tokio+Hotel
както и коя групата на първите места.
http://www.last.fm/tag/sucks
http://www.last.fm/tag/musik%20wegen%20der%20ich%20mich%20schaeme%20deuts cher%20zu%20sein
http://www.last.fm/tag/the%20worst%20thing%20ever%20to%20happen%20to%20mu sic
http://www.last.fm/tag/gay

ivals
08-30-2006, 19:34
Знам,че има и други хора на този свят,но тези хора трябва да се съобразяват и с чуждото мнение...Хах,пък и ако те са пънк-рок,то тогава Бпритни е метъл...Те са напред в класациите,защото феновете им мислят,че слушат нещо различно и нали знаем сега колко е модерно да си някакво по различно същество и аиде сега да се правим на изобретателни....Това е просто поредната бой групичка,която завладява света,с лигави песни...however...

bill_schrei
08-30-2006, 19:37
Първо не е лигава музиката им...и второ няма нищо лошо да си различен...и трето не са заради тфа напред в класациите...четвърто ВЯРНо има и др мнения но не тряя се налагат ...каза веднъж че не те кефят хубаво няма нищо лошо да изразиш мнение...ама ае стига вече...ти ше си държиш на твоето а аз на моето...и тфа е :smt012

midian
08-30-2006, 19:39
мерси че за пореден път ги обидихте...АБЕ хора кат не ви харесват не ги слушайте...ние не обиждаме ващте ИДОЛИ нали??? Зн ли колко ми е писнало от Мадона,Райхана,чалгарки и куп др, но си трая (поне от очтивост)...СПРЕТЕ СЕ НАЙ ПОСЛЕ :smt013Ти на гей ли се правиш?

ivals
08-30-2006, 19:41
обичам последната дума да е моя за това няма да спра,ти май не разбра какво имах предвид....Имах предвид,че сега хиляди заблудени като теб се правят на различни,без да забелязват,че са като роботи..
Btw mo6no-не си виждал ситуацията в германия,даже някви се збиха за шише вода(забавна гледка)

Mo6no
08-30-2006, 19:41
Бе Tokio Hotel не са толкова популярни. в Ласт.фм имат 5000 слушатели. Повече от които са им анти.

bill_schrei
08-30-2006, 19:41
аз съм момиче бе УРОД(ка)... :smt013 i не се правя на различна...не съм заблудена...не може ли човек просто да им се кефи на музиката...както хората се кефят на др групи...и аз кфо да те напрая като обичаш последната дума да е твоя...ако и аз кажа така ко ще правим...ще спорим до утре ли?

cRaZy_mih
08-30-2006, 20:46
:?

bill_schrei
08-30-2006, 20:48
бравоооо МИХ :wink: :wink: [-o< \:D/

ivals
08-30-2006, 20:57
Хахахахаххахах,вие се излгате направо(за пореден път извода ми,че е най-забавно да се спори с техни фенове)Това,че са известни не означава,че музиката им е качесвена,тва,че хиляди като вас,се разхождат и им се правят на двоиници не ги прави велики,има хиляди пъти по-добри групи и певци от тях...Това,че са тиин идолчета не ги прави по-специални,хах вие никога няма да почувствате музиката,само ще претендирате какви сте...Горилаз за мен са нещо повече от музика,те са начин по-който човек може да се изрази(или поне аз)за всеки това е друга група или изпълните,просто такива като вас няма да разберът какво е музика и щом имам мнение за тях значи съм ги чувала не съм като вас,това,че вие още не сте си изградили лично мнение и само следвате модата не е мой проблем,все тая писнало ми е да се занимавам с ваши двоиници...
П.П.Хах момиче съм...И както се казваше
Kill youreself,safe the world!

IdiOtKa
08-30-2006, 21:04
немски рап ...да става според мен не е никак лош като звучене а като текст и представа си нямам ... :mrgreen:

немски метъл ...не съм много запозната ..но това което съм слушала не е лошо ...
като цяло не съм запозната с немската музика не съм слушала усобено много групи и изпълнители но поне повечето неша които съм слушала ми харесват !

cRaZy_mih
08-30-2006, 21:17
nz

ivals
08-30-2006, 21:26
хех,накратко,токио хотел са комерсиални,външния им вид говори за това,всичко друго е изброено по-горе...

cRaZy_mih
08-30-2006, 21:34
th sa typi

ivals
08-30-2006, 21:39
Мне моята любима група е виртуална,но едва ли ще знаеш нещо,хах...не очаквам нещо повече от човек като теб...
Но едвалинякои ще иска да чуе биографията им,все ми е тая...

cRaZy_mih
08-30-2006, 21:47
:)

ivals
08-30-2006, 21:47
Аз правя някакви опити,но те непрекъснато се множът,хъх това не върви на хубаво... :|

ivals
08-30-2006, 21:51
хех найстина,от немската музика ценя и много die toten hosen...

just_a_kid
08-30-2006, 21:55
Оооо пак ли токио хотел...сигурно има 15 теми за тях, където са водени същите спорове. Просто е безмислено, като искаш толкова да се вживяваш като тяхна защитничка и фенка, ползвай търсачката и прегледай старите теми за тях.
Колкото до немската музика /каквато всъшност беше темата, а не "пънк-рок групата" :lol: токио хотел /, слушам Рамщайн.

BeBencEto
08-31-2006, 08:13
e nemskata muzika e dosta dobra kato cqlo..veche drug e momenta na kakuv stil se kefite ili primerno na kakuv izpulnitel ste popadnali....
drugata prichina,po koqto mi haresva...e imenno zashtoto znam nemski i razbiram vsichko :mrgreen:

bill_schrei
08-31-2006, 09:26
темата наистина беше НЕМСКА МУЗИКА...и ТХ са част от нея(приемате ли го или не)...мс на тези,които си изразяват мнението по нея

Paduan`
08-31-2006, 11:12
mmm osven Rammstein ne sum mnogo zapoznat ...
ama e tva me kefi : Oomph! - Augen Auf :)

Boot
08-31-2006, 11:23
Само да отбележа, че Oomph! имат много по-яки парчета от Augen Auf. Мога да ти препоръчам нещо тяхно... :)

Paduan`
08-31-2006, 11:28
am po princip ne haresvam takuv stil , no blagodarq :)
inache moje bi go haresvam tva shtoto go vurtqhme na edna nova godina i edin skinar otkachashe na neq i beshe zabaven ...

Mo6no
08-31-2006, 11:30
oomph ги чух на сайта им и реших да им изтегля дискографията.

Boot
08-31-2006, 11:38
Даааа, ебаси спомням си преди... 2-3 години колко трудно си намерих техни неща. Имаше някфо.... един албум най-много. Добре, че имаше mm.gen тогава (Р.И.П. :'( ), ама пак нямаше всичко.
И съм търсила като ненормално...

Мошно, сваляй по-старите албуми ако намериш, че са по-яки. Новия е малко боза... ама малко, де. И ако намериш някъде Oomph! - 1992 свирни, щото го имам на части :)

Mo6no
08-31-2006, 12:07
Намерих им всичко и сега го тегля.

http://www.demonoid.com/files/?category=0&subcategory=All&quality=All&seeded=0&external=2&query=oomph&uid=0

Boot
08-31-2006, 12:17
Изкажи мнение като ги изслушаш...

Fiola
09-01-2006, 10:54
обичам последната дума да е моя за това няма да спра,ти май не разбра какво имах предвид....Имах предвид,че сега хиляди заблудени като теб се правят на различни,без да забелязват,че са като роботи..
Btw mo6no-не си виждал ситуацията в германия,даже някви се збиха за шише вода(забавна гледка)
Момиче, я се осъзнай! Кой бил като робот. Колко фена има на Gorilazz, ве? КОЛКО?! МИЛИОНИ! Кой бил като робот... По същата логика ти си най-големия робот! Защото Gorilazz са прекалено комерсиални. Тези хора карат хората да им се кефят заради виртуалния им облик. Не излизат пред публика от страх тя да не се разбяга. Ми мн sorry, но феновете на ТХ са по-малко, защото не гледат външния вид и не са 'роботи', а слушат музиката и гледат какви готини хора са изпълнителите. А такива фенове днес рядко се срещат. Така че не излизай с номера, че били роботи. Гледай си твоята група. Може би за теб те са повече от просто музика. НО ОТКЪДЕ ЗНАЕШ, ЧЕ ПРИЯТЕЛКАТА МИ Е РОБОТ?! Ти дори не я познаваш! За нея ТХ са повече от просто мания. Аре сега да си имаме уважението...

Fiola
09-01-2006, 10:56
BTW: Нека последната дума да е твоя, но не и 'победата'. Стой си с твоето тъпо мнение, което е последно, а аз ще си стоя с мисълта, че най-сетне цакна за какво говоря и много жестоко те затапих. :smt016 :smt016 :smt016

ivals
09-01-2006, 12:02
Хахаххаа
горилаз могат да имат милиони фенове,но не се обличат като тях,хах,май нищо не знаеш...прочети ми поста за любима група да се прсветиш малко и не дрънкаи глупости за неща с който не си запозната...И да токио хотел,да роботи са,защото колко хора съм виждала които обличат,държът и правят за тях,твърде много,кагато станаха известни бях в германия,ситуацията е потресваща,момичета се бият за бутилките шишета които хвърля,ровят се в боклука им и прочие,това е страшно,а и факта,че не могат да пеят,още по-трагични прави нещата,сега какво хуквате се да спасявате идолчетата ви който просто смучат парите ви и ги дават за видео игри...Такива подобия като тях не заслужават да ги смятат за велики,просто не трябва,има хиляди по добри групи,който едва са ги чували двама трима човека...
И следващия път използваи думата комерсиално в правилния пост...

Mo6no
09-01-2006, 12:09
Лидерът на Горилаз е бивш на Блър, а там не е излизал с маска и не са го целили и публиката не се е разбягвала. Иначе Горилаз може да са комерсиални, но са готини и могат да правят музика за разлика от Токио Хотел.

ivals
09-01-2006, 12:21
offtopic:
http://img220.imageshack.us/img220/346/gorillazunofficialjunegb7.jpg
Такам...Горен ляв ъгъл е Джеими Хюлет-отговаря за визуалното изк.
А Деимън Олбърн(бившия вокалист на блър)е долния десен ъгъл...
Вокалиста на групата...

Fiola
09-01-2006, 12:23
Лидерът на Горилаз е бивш на Блър, а там не е излизал с маска и не са го целили и публиката не се е разбягвала. Иначе Горилаз може да са комерсиални, но са готини и могат да правят музика за разлика от Токио Хотел.
Dude, ти си фен на чалга, тъй че хич не ми пука кво ти е мнението... Не си ти този, който ще ми казва коя музика е яка и коя не. Да и на мен ми харесват Gorilazz, но това не значи, че са по-добри от ТХ. Мнението на ivals го зачитам, защото до някъде е права. Но това, че тъпите дебели германки не си знаят мястото и са готови да оближат клечката от сладоледа на Бил, която той е хвърлил в контейнера, не значи, че bill_schrei е такава. Познавам я от 7 години и сме много добри приятелки и ти казвам- ТЯ НЕ Е ТАКАВА! И още нещо- за теб музиката им не е хубава. На нея й харесва. На мен също. Хората не са еднакви и нямат еднакви вкусове (слава богу), така че да си уважаваме мнението. А и думата комерсиални ще използвам, където ми хареса. За теб ТХ са комерсиални... добре. За мен Gorilazz са такива. Аре точка по въпроса...

ThePainIsReaL
09-01-2006, 15:49
Харесва ми .Cлушам предимно Silbermond , Rammstein , Augen Auf , Boehse Onkelz , Das Ich , Die Happy , Vogelfrei. Харесва ми езика , оттам се запознах с музиката , иначе не бих се интересувала от нея и тя не би привлекла вниманието ми .. :-D

П.П Влиза ли към темата , че членовете на Scorpions са германци ?

bill_schrei
09-01-2006, 18:58
щом го написа влиза ;-) ;-) ;-)

ThePainIsReaL
09-01-2006, 19:06
щом го написа влиза ;-) ;-) ;-)

Хаха :lol: Но те пеят на анлийски ,ако не си забелязала и затова питах :mrgreen:

bill_schrei
09-01-2006, 19:10
забелязала съм...хехе...обаче ти попита...пък и са германци...както и да е... :smt012

ThePainIsReaL
09-01-2006, 19:16
забелязала съм...хехе...обаче ти попита...пък и са германци...както и да е... :smt012

Не се цупи де .. :) Scorpions са си Scorpions

П.П Ае за да не е оффтопик да кажа още една немска група , дето ме кефи - Die Aerzte .. :mrgreen: aaaa и да не забравя Мotoerhead

Boot
09-01-2006, 19:21
Еми хайде тогава и Helloween да споменем... :roll:

Mo6no
09-01-2006, 19:22
Доколкото знам Mot

ThePainIsReaL
09-01-2006, 19:23
Еми хайде тогава и Helloween да споменем... :roll:

Оле #-o .. верно , че и те са германци ..

Mo6no
09-01-2006, 19:26
Еми хайде тогава и Helloween да споменем... :roll:
Бих ги споменал, ако не бях видял що за стока са на концерта. Ама нищо все пак ще ги спомена.

Crematory, Rammstein, Scorpions, Helloween, Subway to Sally, In Extremo, Accept, Gammaray (много по-добри са от Helloween). За други не се сещам ...а има едни пънкари с много яко име Die toten Hosen.

09-01-2006, 21:13
[quote=Boot]Еми хайде тогава и Helloween да споменем... :roll:
Бих ги споменал, ако не бях видял що за стока са на концерта. Ама нищо все пак ще ги спомена...

Нз на тебе к'во ти харесва ама се пак ще ти кажа,че около 89% от певците,певиците и групите не правят нищо ,когато пеят на живо и също така,че не трябва да изключваш някоя банда само,защото си ги чул "що за стока са" едно е да пееш спокойно в студио и е друго да пееш с всичкото му напрежение на сцената където се изисква и да правиш някъкви движения и прочие.Това,че един певец не звучи понякога добре на живо не означава,че попринцип неможе да пее.

RedChil
09-01-2006, 21:27
Само Die Toten Hosen(мисля,че некви "мръсни гащи" значеше) ми допадат.Но други немски групи не слушам.

Boot
09-01-2006, 22:07
Еми хайде тогава и Helloween да споменем... :roll:
Бих ги споменал, ако не бях видял що за стока са на концерта. Ама нищо все пак ще ги спомена.

Помниш ли, че обсъждахме концертните изпълнения на Хелоуин? ;)

...как можах Крематори да забравя... ступид.

Mo6no
09-01-2006, 22:14
Еми хайде тогава и Helloween да споменем... :roll:
Бих ги споменал, ако не бях видял що за стока са на концерта. Ама нищо все пак ще ги спомена.

Помниш ли, че обсъждахме концертните изпълнения на Хелоуин? ;)
Спомням си и се оказа права, но все се надявах, че няма да се окажеш права. Другите членове на групата си вършеха работата добре, но вокалът пееше зле и на момети ме дразнеше.

Boot
09-01-2006, 22:16
Може. Кфо праи малко слава...

Mo6no
09-01-2006, 22:32
Може. Кфо праи малко слава...
Може да направи Mrchael Kiske поп певец. :lol:

cRaZy_mih
09-02-2006, 16:07
Междодругото и аз малко да пи6а по темата :-D от немската музика освен Tokio Hotel ме кефи един рапар Samy Deluxe също така групите Silbermond i killerpilze ;-)

Mo6no
09-03-2006, 08:15
Изкажи мнение като ги изслушаш...
Изслушах 5 албума. Като цяло ми хаесват. Според теб последнията албум не става, но според мен е хубавв. Най-много ми хареса албумите и Sperm и последният.
Като отделни песни - Ich bin der Weg, Augen Auf! и Die Schlinge

Boot*
09-03-2006, 09:08
Не бе, и от последния албум има доста яки парчета и той е готин, но просто предишните ме кефят повече. Мъъъничко бозав изглежда на техния фон. Иначе изобщо не е лош. Любимото ми парче от него е Eine Frau spricht im Schlaf, a Die Schlinge е с Апокалиптика. И това ме дразни в парчето - че много слабо се усеща присъствието им... :/
Иначе Sperm верно е много як албум. Аз имам пристрастия към него, Defect и Wahrheit Oder Pflicht...

Devilish Kidnapper
11-20-2006, 22:12
кефът ме всички немци :-D особена tokio hotel :) :) и rammstein

vinum_letiferum
11-21-2006, 08:57
А къде ги забравихте Destruction, Kreator и Sodom? :)

koalka
11-21-2006, 11:32
Ами на мене Рамщайн си ми харесват и си ги слушам,ама друго немско май не слушам... [-X

evil_lady_in_black
11-21-2006, 12:47
Леле боже мой какво става тук ?!?!?
Да и аз не си падам много по Токио Хотел имат само няколко яки песнички сичко друго е отврът особено онова неопределеното с черната коса :-k а онова с растите на нищо не прилича.А аз попринцип не слушам немски групи и песни и така

scion_of_Storm
11-21-2006, 14:12
По поустовете разбрах, че Бил Шрай е ебаси тъпия/тъпата юзър(ка). Евала ти праим братле ахахаах!
Иначе немските траш и пауър/хеви метАлИ са доста добри. Sodom, Kreator, Blind guardian, ебаси яките групи са. Mystic Prophecy също са ми любимци, както и Dark at dawn. Бе добри са немците, не ще и спор :)

teen_girl4e
11-21-2006, 17:58
u4a nemski i ot krAI vreme sam ubedena 4e tozi ezik ne e blagozvu4en za muzika e vse pak se sre6tat izkliu4eniq noo.....vseki si ima pravo na sobstven vkus slu6aite k'voto vi haresva :wink:

Lorein
11-24-2006, 07:20
По поустовете разбрах, че Бил Шрай е ебаси тъпия/тъпата юзър(ка). Евала ти праим братле ахахаах!
Иначе немските траш и пауър/хеви метАлИ са доста добри. Sodom, Kreator, Blind guardian, ебаси яките групи са. Mystic Prophecy също са ми любимци, както и Dark at dawn. Бе добри са немците, не ще и спор :)

Ай като не познаваш човека да не говориш за него, а, ко ще кажеш?! :smt019 Как можеш по някакви си постове да разбереш кой е човека от другата страна на монитора? :smt012 Иди, запознай се с НЕЯ и след това ми бълвай глупости =;

Devilish Kidnapper
11-25-2006, 11:05
еми стават има мн яки немски песни
кефят ме :wink:

DarkSanctuary
11-25-2006, 13:49
Oomph! :smt007

Boot
11-25-2006, 14:36
Oomph! :smt007

От кога прослуша Oomph!, бе? :mrgreen:

CandyKiller
11-25-2006, 14:59
Немски метъл рулз ! - Rammstein , KMFDM... но токио хотрл СЪКС ОТ СЕКАДЕ !!!!!!!!!

DarkSanctuary
11-27-2006, 21:05
Oomph! :smt007

От кога прослуша Oomph!, бе? :mrgreen:
От когато далечното лято '94 ходихме на онова готик парти в Апартамента! =)
Между другото ми се губи някой и друг техен албум, та си мисля, че ти си точния човек, който да ме спонсорира откъм мат'рял! :oops: :-D

Boot
11-27-2006, 22:55
Сподели какво ти се губи и ще измислим нещо http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wink2.gif

psycho_girl
11-30-2006, 16:57
nemski rap sum 4uvala - dosta, ne e ne6to specialno :smt017
ina4ee az si slu6am s udovolsstvie Rammstein i die toten Hosen, daje germancite s koito se zapoznah super mn se 4udeha :-D


offtopic : tokio hotel SUX

Smiley_Girl
11-30-2006, 17:36
Gamma Ray,Edguy,Oomph!,Rammstein
Helloween също ми харесват :)

TH9
12-01-2006, 13:30
Оооо...лелее като ви гледам какво пишитее... :shock:

Та ТОКИО ХОТЕЛ са великии !!!Да живее немската музика !

cassie_
12-04-2006, 17:38
Честно да кажа мен от ТХ ме кефи адски много Том :smt007 Много е сладък !!!
Иначе аз съм по рапа,хаус,техно е има и някой метал групи ,които са направо RULEZzzz особено от neu метъла , иначе за немския рап - Samy Deluxe :smt007 той е върха

RedChil
12-04-2006, 17:50
Абе Танкард немци ли са ? :-k

scion_of_Storm
12-04-2006, 17:59
^Да, немченца са :twisted:

magesnik
12-04-2006, 18:05
^Заено със светата тройца,Tankard и Holy Mouses правят най добрия немски траш. :D

Twista
12-04-2006, 18:14
Единственото немско, което ми допада като група, е Die Toten Hosen. :roll: По някое време дори забравям, че пеят на немски, докато при рапа не е така и го избягвам... Наистина не мога да понасям цял ден да ми се налива този език в главата, че и накрая музиката да ме довършва като се прибера.

RedChil
12-04-2006, 18:15
А светата тройца са Sodom,Kreator и ...?

DjBaloon
12-04-2006, 18:20
Pomiq.. :smt078

magesnik
12-04-2006, 18:44
^^Destruction

scion_of_Storm
12-04-2006, 18:46
И бирения метъл Танкаааааард! А да не споменавам за пауър метъла от Германия, че съм пристрастен... :oops:

RedChil
12-04-2006, 20:08
И бирения метъл Танкаааааард! А да не споменавам за пауър метъла от Германия, че съм пристрастен... :oops:
EDGUY !? :-D

Mo6no4
12-04-2006, 20:15
Едгей са смешници...

Блайнд Гардиан рулззз

RedChil
12-04-2006, 20:25
Едгей са смешници...

Блайнд Гардиан рулззз
Пфф,моля ти се...Но все пак лично мнение,Тобиас Самет е луТ!

Boot
12-04-2006, 20:26
Едгай с в пъти по-яки от Блайнд Гардиън. Поне мен ме дървят мноу повече...

magesnik
12-04-2006, 21:11
Helloween :-({|=

~sweet~[loverka]
12-04-2006, 21:27
Nemska muzika ne haresvam po princip,no Tokio hotel sa edno GOLQMO izklu4enie!Te sa super,strahotni sa!Pesnite sa im strahotni,a ako se otnasq do horata v grupata,nai-mnogo mi haresvat Bill i Tom!Te sa bliznaci,a sa6tevremeno sa mnogo razli4ni po stil i na4in na obli4ane i sa mnogo sladki :D !Tokio hotel sa veliki,osobeno Tom :smt007

Mo6no4
12-04-2006, 21:27
Helloween :-({|=
А пък на тия вокалъстът им колко фалшиво пееше в Каварна...не е истина...

TikiraYang
12-04-2006, 21:35
kraftwerk(ne sam sigyren dali se pishe taka) nemci li bqha ?

Mo6no4
12-04-2006, 21:42
kraftwerk(ne sam sigyren dali se pishe taka) nemci li bqha ?
Ахъм и са много яки.

Транс ойропа експрес

DoPye
12-04-2006, 21:46
Landser мноо са добри

evil_lady_in_black
12-09-2006, 12:14
nemski rap sum 4uvala - dosta, ne e ne6to specialno :smt017
ina4ee az si slu6am s udovolsstvie Rammstein i die toten Hosen, daje germancite s koito se zapoznah super mn se 4udeha :-D


offtopic : tokio hotel SUX
Е с това последното съм много съгласна =D>

abstraction
12-09-2006, 16:03
ми не мога да кажа какво мисля за немската музика като цяло, защото и там има песни, които ме кефят и такива, които не мога да търпя.

От по-комерсиалните изпълнители ми харесват Лафее и Бушидо.
А иначе има достатъчно много добри рок и метъл групи от Германия.
Любими са ми Haggard, Blind Guardian, Helloween i In Extremo.

RedChil
12-10-2006, 09:59
Lander мноо са добри
LandSer :wink:

SUGAR_F
12-10-2006, 21:16
za men nemskata muzika kat cqlo e muzika na patagonski,no tokio hotel i rammstein sa veliki prosto!te pravqt izkliu4enie v nemskata muzika i az gi obojavam(osobeno bill):)))

Tokio_Hotelkata
12-10-2006, 21:22
Mi az li4no mnogo haresvam nemska muzika! :-) mnogo e gotina

DevilWish
12-12-2006, 10:17
Немска музика RuLzZz.
Tokio hotel & Rammstein RuLzZz. =D>

[Industrial_Fr3aK]
12-12-2006, 17:13
не ме кефят.. само Рамщайн стават..
Японски Метъл е мн итересен :D

Pumpking
12-12-2006, 22:02
Blind Guardian, Edgy, Rammstein... daa opredeleno nemcite sa na vurha...

EvaBlue
12-16-2006, 08:29
Ot dosta vreme slusham predimno nemska muzika(vsichki stilove).Obojavam Tokio Hotel,Bushido,Juli. :lol:

abstraction
12-16-2006, 09:56
]не ме кефят.. само Рамщайн стават..
Японски Метъл е мн итересен :D

мммда, и аз напоследък се зарибих по j-metala. супер забавен е :-D

antichalga
12-21-2006, 20:45
Deutschland

nicoleto
07-06-2007, 17:43
немски рап- ](*,)
немски рок(като токио хотел,невада тен)-велик
немски метъл-английския е по-добре

07-06-2007, 17:50
Токио Хотел руулз \:D/

eXtrem3-g1rl
07-06-2007, 20:01
Rammstein си ги слушам с удоволствие винаги :-D

eclipseee
07-07-2007, 17:29
Oт немското - само Rammstein. Нищо друго не ме кефи [-X

Disrespect
07-07-2007, 21:15
^вие сте олигофрени :)

швабите правят хубава музика мамка им!

Exothermic
07-07-2007, 21:21
Слушам доста немски изпълнители и групи от най -различни стилове!

MaNNiE
07-07-2007, 22:43
Не веднъж съм казвала че немската музика ... и австрийстите групи ии .. бе всички песни на немски език като цяло саааа .. ооох страхотнииии ... Blutengel, Lacrimosa, L'Ame Immortelle, OOMPH! и т.н и т.н. ... думи нямам обичам немската музикка!

Shadow_Walker
07-08-2007, 00:21
Слушам малко Rammstein, Volxtrurm (пънк банда) и Lacrimosa.Ама и трите наистина малко ги слушам :lol:

Disrespect
07-09-2007, 21:27
А някой чул ли е групата Tankard!

ТРАААААААААААААААААШ!

08-12-2007, 21:16
hahaha ave pi4 RAC e Rock Agaits Comunisam i e kato dvijenie a OI si e stila muzika :)

Disrespect
08-12-2007, 21:22
пф немски Ой! рулз

Blacklisted
08-12-2007, 21:25
Unantastbar :!:

Disrespect
08-13-2007, 09:34
Unantastbar :!:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

MajeStic
08-13-2007, 10:09
Какво мислите за немския рап,рок,метъл ...аз лично мн се кефя на немска музика,НО кажете вие ;-)

Имам доста готини немски рап песнички, които са ги пускали и по MTV... има супер добри песни! \:D/

Exothermic
08-13-2007, 13:03
Какво мислите за немския рап,рок,метъл ...аз лично мн се кефя на немска музика,НО кажете вие ;-)
Рапа им е добър,има и страхотни групи!
Аз - почитателка на немската музика.Сега групи и изпълнители няма
да изброявам,че бая дълъг ще ми стане поста. :-D