PDA

View Full Version : Лицето ми се бели:(



08-30-2006, 10:46
Значи скоро бях на море и почернях,дотук всичко е ок:smt004,но като се върнах лицето ми го чувствах много сухо,постепенно започна да се бели и със всеки изминал ден става по-зле :? !Не бях го бутала,страх ме е да не останат белези,по принцип съм бяла и до сега никаде не съм се белила от изгаряне от слънцето,и кофтито е,че не се беля по раменете,краката или някаде другаде :smt013 ,а само по лицето и не ме е срам да отида дори до магазина ](*,) ,сигурно може да го прикрия със фон дьо тен,но целта не ми е това,а да се махне!Та искам да ви попитам с какво да го мажа,дали може да остане белег от това :cry: ,да почна ли да дърпам кожата или ще стане по-зле :smt017 !На някой случвало ли му се е и какви са последствията?Предварител о благодаря :D !

SwEeT_pAiN_F
08-30-2006, 10:48
Zdrasti, i na men mi se sluchi tova, no s razlikata che az po rojdenie si imam nqkolko bani t.e. po tymna sym. I az bqh na petna adski se pritesnqvah, no v kraina smeka za 2 sedmici vsichko mina i seg anqmam belezi. Probvai da si slagash ovlajnqvashti kremove, no v nikakyv sluchai fon diu ten!! Moje da stane po zle. Prosto izchakai

martin69
08-30-2006, 10:53
Оле, бе, няма нищо страшно! И по краката да иггориш пак ще почнеш да се белиш, това което пада просто вече е стара кожа. Няма да останат никакви белези, а щом си била и на море всичко е тип-топ! \:D/

Kar4eto
08-30-2006, 11:04
Не се притеснявай!Една моя приятелка също като теб се белеше по лицето,но не и останаха никакви белези :P .Тя веднъж си сложи фон дьо тен ама не и прикри много беленето,дори стоеше малко грозно,ама ако кожата ти е чувствителна точно сега не бива да слагаш фон дьо тен,за да не я раздразниш.С малко търпение ще ти мине :wink:

st1ki
08-30-2006, 11:22
мажи се с някой хидратантен крем

Alex4enceto
08-30-2006, 12:16
Az bqh puk na planina i vypreki che ne pozvolqvah dokato se pecha liceto mi da e na slunce, zashtoto e vredno(kojata ima pamet i kato poostaree chovek pochvat da izlizat nqkvi petna da se pukat kapilqri i t.n) obache dokato sum bila v baseina liceto mi e izgorqlo i se belih i az. No nishto mi nqma, jiva sum i nqmam nikvi petna, belezi i t.n. Ne mu slagai fondioten shtoto sedi oshte po grozno. Skoro kojata ti shte se opravi. Maji q s nqkvi hidratirashti kremcheta ;)