PDA

View Full Version : Месечен цикъл и настроение?



????????
08-30-2006, 15:04
Значи чух, че имало връзка между настроението на едно момиче и нейния месечен цикъл... И имало периоди, когато едно момиче е по-предразположено към романтична среща и такива, когато не е... Вярно ли е това и кога са тези периоди? Например точно преди и по време на цикъла май не е много подходящо за първа среща, първа целувка или нещо такова? Най-подходящо било по средата между двата цикъла! Вярно ли е? Може да е тъп въпроса, ама просто не знам и не разбирам! Мерси за отговирите!

macka123
08-30-2006, 15:23
значи.....по време на цикъла момичето мн често сменя настроението си може в един момент да се усмихва а след 5 сек да изпадне в истерия.също така с амн раздразнителни.но за др периоди нз.сорка

648541
08-30-2006, 17:44
dam ima vruzka m/u nastroenieto i cikula.Az naprimerno vinagi si menq nastroeniqta.Sega naskoro mi se slu4i edin priqtel s koito sme mn blizki (v smisul spodelqme si vsi4ko)neprekusnato me pregru6ta6e i celuva6e a tolkova mi be6e pisnalo ot tova 4e mu kazah 4e sum v cikul (a az ne bqh)samo i samo da me ostavi i toi go napravi :-D

cS_LaMeRkA
08-30-2006, 17:56
:? За съжаление има да... :-({|= Като си в тъпия цикъл ... не знаеш къде се намираш... не ти с седи на едно место, тапо ти е секо нещо което правиш поне повече от МАХ 1 час... а да не говориме ако пък някой почне да ти се прай на интересен или пак се караш и спориш с някого... даже да е нещо малко се нервип веднага... изнервят те и някой неща ... (секи различно) :!: Когато си в цикъл... представителите от "силния пол" например... искаме да са по нежни и по внимателни всеко ф иска не когато си само в ... :lol: ама просто тогава е супер/мега/турбо необходително... и най-малкото нещо може да те издрази... а като немаш цикъл ооо пей сърце!!! :mrgreen: \:D/ Поне тъка съм аз ...

priti_kiti
08-30-2006, 17:57
:lol: еми незнам мен лично по нищо не можеш да ме познаеш дали съм в цикъл или не.. смисъл нито си меня настроенията,нито ставам по-агресивна или по-романтична..
То митове колко щеш - аз не им вярвам...

alkobalko
08-30-2006, 18:41
Ден, два преди самата менструация момичето е раздразнително, както и по време на самата менструация. Настроенията и може да се сменят много често и да се дрази от най-малкото нещо. Лично аз не съм на мнение, че средата е най-подходяща. Тогава настъпва овулацията и някои момичета отново стават раздразнителни или много чувствителни.

FaTaLn0t0_LaDy
08-30-2006, 18:43
em li4no na mene..kogato sum v cikal i mi e malko po iznerveno no ne go pokaam mnogo mnogo..samo oba4e ako nqkoi me zaka4i ne6to i tei po4vam da zeq 4e nikoi ne moji da me poznai...ina4e kogato ne sum v cikal i sum adski hiper dobre....(puuuuuuu koito go e izmislil toz cikal qvno ne e bil dobre s akula...)... :)

ni6to_ob6to
08-30-2006, 18:51
:lol: еми незнам мен лично по нищо не можеш да ме познаеш дали съм в цикъл или не.. смисъл нито си меня настроенията,нито ставам по-агресивна или по-романтична..
То митове колко щеш - аз не им вярвам...


i az sum taka .. samo deto ogladnqvam strashno mnogo .. no tova nqma obshto s nastroeniqta :D :mrgreen:

CVETELLINA
08-30-2006, 18:57
:lol: еми незнам мен лично по нищо не можеш да ме познаеш дали съм в цикъл или не.. смисъл нито си меня настроенията,нито ставам по-агресивна или по-романтична..
То митове колко щеш - аз не им вярвам... съгласна съм.Няма никаква разлика в мен,нито пък в настроението ми!
Но все пак има различни хора..:]

dinkisa
08-30-2006, 19:48
Ден, два преди самата менструация момичето е раздразнително, както и по време на самата менструация. Настроенията и може да се сменят много често и да се дрази от най-малкото нещо. Лично аз не съм на мнение, че средата е най-подходяща. Тогава настъпва овулацията и някои момичета отново стават раздразнителни или много чувствителни.
ми то по тая логика има нема има 7-10 дена в целия месец и то разпокъсани когато сте нормални.... :roll: :-s (гордея се че съм момче :-D )

slipknotic123
08-30-2006, 20:33
:lol: еми незнам мен лично по нищо не можеш да ме познаеш дали съм в цикъл или не.. смисъл нито си меня настроенията,нито ставам по-агресивна или по-романтична..
То митове колко щеш - аз не им вярвам... i az sum taka...

Lorraine
08-30-2006, 20:58
Ден, два преди самата менструация момичето е раздразнително, както и по време на самата менструация. Настроенията и може да се сменят много често и да се дрази от най-малкото нещо. Лично аз не съм на мнение, че средата е най-подходяща. Тогава настъпва овулацията и някои момичета отново стават раздразнителни или много чувствителни.

аьам,така е

D1n'Only
08-30-2006, 21:01
pri men puk nqma nikvo zna4enie..

ziky
08-30-2006, 21:22
Ех деба тия жени с тия цикли :D:D:D

silv
08-30-2006, 21:36
значи.....по време на цикъла момичето мн често сменя настроението си може в един момент да се усмихва а след 5 сек да изпадне в истерия.също така с амн раздразнителни.но за др периоди нз.сорка
tova e taka,cikala deistva na nastroeniqta,momi4etoo s e4ustva nai dobre nqkolko dni sled kato i svar6i

gery_to
08-30-2006, 23:55
Da i spored men ima vrazka mejdu nastroenieto i cikala!mn lesno se smeniat nastroeniqta!az naprimer sam mnogo razdraznitelna i se optvam da ne izlizam v tozi period za da ne napravia niakoq glupost!Imalo dori sluchai kogato sam se smiala i sled 2 min sam vikala kato nenormalna

Angel_Girl
08-30-2006, 23:57
Ден, два преди самата менструация момичето е раздразнително, както и по време на самата менструация. Настроенията и може да се сменят много често и да се дрази от най-малкото нещо. Лично аз не съм на мнение, че средата е най-подходяща. Тогава настъпва овулацията и някои момичета отново стават раздразнителни или много чувствителни.
Съгласна съм. Но лично при мен и много ми се яде :-D

LilAngel
08-31-2006, 07:40
oооооооо ебало си е мамата особено ако на мен ми е дошло! (както сега)
абсолютно всички се побъркват около мене...яко променливи настроения, прищявки, напрао съм непоносима :) ама като ми мине се поуспокоявам. а да, голям брой момичета им се прави секс по време на цикъла. при мене желанието е направо убийствено огромно!
http://img216.imageshack.us/img216/4042/humpab0.gifhttp://img216.imageshack.us/img216/4042/humpab0.gifhttp://img216.imageshack.us/img216/4042/humpab0.gif

Black_Cat
08-31-2006, 12:04
emi DA ima az naprimer kogato sam v cikul kakto mi e veselo izvedniuj zapo4vam da pla4a i da izpadam v nekvi isterii ili puk drygata krainost e 4e me ydrq hormona i stavam kato razgonena edva li ne :smt005 na nqkoi momi4eta ne im vliae de no na mene mn qko mi vliae nai silno e purvite 1-2 dena no nz az kazvam moq si opit 8-[

PLAMENKO
08-31-2006, 12:46
xaxaxaxaxaxa shti se smeq cel jivot

Black_Cat
08-31-2006, 12:55
xaxaxaxaxaxa shti se smeq cel jivot
ti ako popadne6 na mene kogato sam v takova polojenie posle az 6ti se smeq kat se poburka6 xaxaxxaax :smt005

literbebe
08-31-2006, 13:00
аз ли4но като съм в цикъл и направо ставам друг 4овек,вси4ко ме дразни,направо най малката дразга може да ме вбеси и ставам като звер4е,ужас съм направо.Добре 4е е само за няколко дни 4е... :-D :-D :-Dи постоянно си сменям настроението направо ужас :-D

Krem4eto
08-31-2006, 14:40
Значи чух, че имало връзка между настроението на едно момиче и нейния месечен цикъл... И имало периоди, когато едно момиче е по-предразположено към романтична среща и такива, когато не е... Вярно ли е това и кога са тези периоди? Например точно преди и по време на цикъла май не е много подходящо за първа среща, първа целувка или нещо такова? Най-подходящо било по средата между двата цикъла! Вярно ли е? Може да е тъп въпроса, ама просто не знам и не разбирам! Мерси за отговирите!

Ам аз като съм в цикъл ми е много тъпо и едно такова гадно,боли ме главата...(сега съм :( )Веднъж точно когато имах гадже адски много ме беше ядосал и го зарязах мисля,че има нещо общо с цикъла (ама сега и не съжалявам че го заразах ;) ) А иначе понякога,когато съм била в цикъл (повечето пъти) съм искала да съм заедно с гаджето!

Elektra_x
08-31-2006, 14:55
Значи чух, че имало връзка между настроението на едно момиче и нейния месечен цикъл... И имало периоди, когато едно момиче е по-предразположено към романтична среща и такива, когато не е... Вярно ли е това и кога са тези периоди? Например точно преди и по време на цикъла май не е много подходящо за първа среща, първа целувка или нещо такова? Най-подходящо било по средата между двата цикъла! Вярно ли е? Може да е тъп въпроса, ама просто не знам и не разбирам! Мерси за отговирите!
Пф аз когат съм неразположена съм страшно раздразнителна.Сичко адски много ме дразни и сякви глупости и тем подобни ме изкарват от релски.А когато почнат да ме нерват ми иди да гръмна някой....така че от части т'ва е вярно.

iiirish
08-31-2006, 16:38
според мен това за подходящото време за първа среща или целувка е малко пресилено като твърдение. но е вярно, че месечния цикъл се отразява на настроението на момичето. при мен лично това настроение се проявява по-често в раздразнителност и нерви отколкото в предразполагане за целувки и срещи

dEnIsTy
08-31-2006, 18:29
аз лично бих убила човек,когато съм в цикъл..ае ставам адски нервна
Btw трябва да гледаш Една от сериите на Женени с деца...и ще разбереш:)

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 20:45
Az pa kato sum nerazpolojena i mi e doshlo nali su6to mise meni nastroenieto...ili sum mn tujna,mnogo ne mis e qde,samo se oplakvam 4e me boli korema i mnogo mrunkam i edvam se traq !To dobre 4e e edin put v meseca,ina4e horata okolo mene da sa stanali CRAZY... :mrgreen:

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 20:46
Az pa kato sum nerazpolojena i mi e doshlo nali su6to mise meni nastroenieto...ili sum mn tujna,mnogo ne mis e qde,samo se oplakvam 4e me boli korema i mnogo mrunkam i edvam se traq !To dobre 4e e edin put v meseca,ina4e horata okolo mene da sa stanali CRAZY... :mrgreen: