PDA

View Full Version : Качествени кубинки



Sarabi
08-30-2006, 16:38
Искам да ми отговарят само компетентни и запознати хора.
Та така.Тъй като се сдобих с 350 лева,предназначени за лично ползване,реших да си взема кубинки :twisted: :twisted: И ще съм безумно много благодарна на този,който ми каже къде се продават най-качествените(естествено истинска кожа),най-готините и най-марковите кубинки в София.Подробно описание как се стига до въпросното място,мнение за качеството на производство от личен опит а не от това кой какво е чул и естествено дали парите ще ми стигнат.
Предварително благославям всеки,решил да ми даде нужната информация.

i'm so excited!
08-30-2006, 16:42
тук няма да намериш качествени кубинки. поръчай си от нета или си купи от чужбина. поне ше знаеш, че парите не са ти отишли на вятъра, и ще можеш да си носиш кубинките дъъълги години.

i'm so excited!
08-30-2006, 16:47
пак ли да напомням, че стийла ми се сцепи на 3тия месец ? :-D
вече и тях не ги правят качествени.
така, че май остава ъндърграунд като алтернатива.
и все пак е по-добре да си вземеш някои хубави мартенси от чужбина например (ако имаш възможност де)

Ziezi
08-30-2006, 16:57
Ми в една пресечка на Мария Луиза има(кат тръгнеш от ЦУМ за Лъвов мост мисля че се пада първата пресечка в дясно).Праиха неква разпродажба и много паднаха цените,аз от там си купих мартенси(ниски),нося ги вече 3 години и са си като нови(ако се боядисат),купих си и високи рейнджърси,които издържаха 3 месеца и им се отлепи кубето(е не без моя помощ де).В тоя магазин ги доставят от Англия...Ако ти треат високи ти препоръчвам едно магазинче има.Малко трудно е за обяснение-като тръгнеш от Витошка по Солунска свиваш втората пресечка у лево,след тва първата у десно и ще го видиш,пише Тангра и има ей такъв знак IYI.Там ги праят по поръчка,много съм доволен...

i'm so excited!
08-30-2006, 17:10
Ми в една пресечка на Мария Луиза има(кат тръгнеш от ЦУМ за Лъвов мост мисля че се пада първата пресечка в дясно).Праиха неква разпродажба и много паднаха цените,аз от там си купих мартенси(ниски),нося ги вече 3 години и са си като нови(ако се боядисат),купих си и високи рейнджърси,които издържаха 3 месеца и им се отлепи кубето(е не без моя помощ де).В тоя магазин ги доставят от Англия...Ако ти треат високи ти препоръчвам едно магазинче има.Малко трудно е за обяснение-като тръгнеш от Витошка по Солунска свиваш втората пресечка у лево,след тва първата у десно и ще го видиш,пише Тангра и има ей такъв знак IYI.Там ги праят по поръчка,много съм доволен...
1. в пресечката на мария луиза (откъдето съм си купувала едни грипове), кубинките са внос от гърция и са възможно най-големите ментаци в софия (пък може да има и по-големи, кой знае). ако не искаш да ти се олепи подметката или 'кубето' :lol: на втората седмица, не си купувай от там.
2. не препоръчваме да влизаш в магазинчета със знак ' IYI ' :smt005

bulgarche
08-30-2006, 17:10
Експлойтедчо каза най-добре. Аз обаче ще препоръчам STEEL, или ако имаш познати да ти докарат Dr. Martes

Ziezi
08-30-2006, 17:16
1. в пресечката на мария луиза (откъдето съм си купувала едни грипове), кубинките са внос от гърция и са възможно най-големите ментаци в софия (пък може да има и по-големи, кой знае). ако не искаш да ти се олепи подметката или 'кубето' на втората седмица, не си купувай от там.
2. не препоръчваме да влизаш в магазинчета със знак ' IYI '
1.Ми мен неколко човека са ми казвали,че са от Англия.."Кубе","бомбе"-се в гъз...
2.Кой сте вие та да не препоръчвате?И какво лошо има в този знак?

i'm so excited!
08-30-2006, 17:19
1. мне. от гърция са. :-D
2. ааа нищо лошо няма. националистическа измет. :mrgreen:

Ziezi
08-30-2006, 17:26
1. мне. от гърция са. :-D
2. ааа нищо лошо няма. националистическа измет. :mrgreen:
1.Как разбра?
2.Измет?Странно...Я кажи какво е национализъм?И как се вика на това да вярваш в нещо,за което знаеш,че не е приложимо в реалния живот?

Sarabi
08-30-2006, 18:17
единственото място в София, където има качествени кубинки- това е магазин Горгон...


Марки: Steel и Underground

стига се като от малките 5 кьошета тръгнеш към Раковска... след пицария Уго има една малка пресечка вдясно и там на ъгъла влизаш в един двор и е магазин Горгон и тату студио Мокко...

поздравления, че си решила да си купиш кубинки...


ПП. аз препоръчвам Underground-а (аз съм с такива)


Ъъъъ тъй като не съм запозната особено с разположението на улиците в София,ще ми кажеш ли кое е малките 5 кьошета?Раковска ясно,но това ме озадачи :smt017
А паричките ще стигнат за Underground,нали(хехех какво щастите ще е ако и останат 8-[ ) ?За сега само за тази марка съм чувала единствено добри отзиви

bulgarche
08-30-2006, 21:20
Магазина е сравнително известен. Все едно да питаш за ОЧЗ-то. За 5-те кьошета питай в града, ще те упътят.

Тез бунаци дето се карат ме дразнят

Sarabi
08-30-2006, 21:24
Хня хня хня,те да се карат-аз разбрах това,което ми трябваше :twisted: :twisted: Мерси много хора,в съвсем скоро време ще започна да е разнасям с маркови кубинки,здрави.Защото настоящите ми имат една дупка над подметката от зад и ми пропускат вода като вали :lol: :lol:

Psycho Realm
08-31-2006, 10:36
Препоръчаните до сега са мега жалки, бих ти препоръчал ето тези:

http://i.data.bg/06/08/31/59461_orig.jpg

Psycho Realm
08-31-2006, 10:45
жалки... :lol:
Точно! Кубинката е армейска обувка, а не разни там Underground, които се продават най-нагло за трицифрени суми.

Psycho Realm
08-31-2006, 10:58
Ходете в родната казарма- там дават най-добрите кубинки! :)
Иначе аз това лято си взех едни, пясъчни се водят, като на бг батальона в ирак. Няма да казвам за колко съм ги взел, иначе се оказаха доста сполучливи, доста походих с тях през разни гористи и хълмисти зони. :)

08-31-2006, 12:02
zako si my4ite krakata s tez kybinki basi botu6ite az nemoa si digna kraka s teh :) ili japanki pff Kec rulz

bulgarche
08-31-2006, 15:04
Препоръчаните до сега са мега жалки, бих ти препоръчал ето тези:

http://i.data.bg/06/08/31/59461_orig.jpg
Тез "кубинки" са супер. Българските са си супер яки де. Като гледам мойте коко зор са видяли и още са здрави мамка им.

Amayo
08-31-2006, 15:16
Отиди в Катерпилар на витошка и не се занимавай с глупости.

Ziezi
08-31-2006, 16:29
тези на Мария Луиза и тези на Солунска са МЕНТАЦИ... за нищо не стават...

аз препоръчвам Ъндърграунда, защото Стийл от някакво време са почнали да ги правят с шибаната подметка на Камелот, която си е калпава...

Ъндърграунда върви около 200 кинта май...

има и още една алтернатива де..

http://drmartens.fly.to/
тези би трябвало да са наистина внос от АНглия- аз не съм си поръчвал...
Тези от Мария Луиза ми държат вече трета година(ниските)!
200?Ахахахахахаха...В този магазин,в Танграта ги правят за по сто!Ходи виж никой нема да те изяде(е,зависи)!

Sarabi
08-31-2006, 18:29
Е добре,интересувам се най-вече от Ъндърграунд в Горгон...към 200лв...повече,по-малко?

bulgarche
08-31-2006, 18:40
Е добре,интересувам се най-вече от Ъндърграунд в Горгон...към 200лв...повече,по-малко?
Ае момиче всичко е много тносително (зависи кой ще го отнесе). Височина, цветове, място от което ги вземаш. "Всичко е от значение"

Sarabi
08-31-2006, 20:04
Добре де,аз да си попитам като идиотчетата.Все пак да знам за какво да се подготвя,както и майка ми :lol:

bulgarche
08-31-2006, 21:10
Добре де,аз да си попитам като идиотчетата.Все пак да знам за какво да се подготвя,както и майка ми :lol:
Де и мойта майка да се готвеше при моето пазаруване... :smt011

Ziezi
09-04-2006, 12:11
по-малко от 200... към 190...


много добри кубинки... толкоз..
в Танграта емиииии- не ме кефят кубинките им... толкоз...

Ти купувал ли си си от там?Мен пък много ме кефат,щото кожата им е много по-добра от тая на кубинките от Мария Луиза и Солунска...Пък е и доста по-евтино...

търсач
08-01-2007, 21:29
та, значи готини кубинки (за бг пазара) са около 200 кинти, така ли? скоро ще имам парите и сега търся най-добрата оферта, предлагате да пообиколя скритите магазинчета, а?:)

COLT
08-01-2007, 21:45
абе у тея жеги с кубинки.(и то момиче) :roll:
земи се осъзнай малко. :smt005

machoka
08-01-2007, 22:45
Стара тема.