PDA

View Full Version : Защо така се държи с мен?!



Confused_Girl
08-30-2006, 15:53
Здравейте, хора! Такам.. аз съм тук с една молба за съвет! От около 8 месеца съм с едно момче и винаги съм се съобразявала с него и с желанията му.. Досега не объщах много внимание на това, все пак го правех за него, а той беше всичко, от което имам нужда.. просто съм влюбена в него! Но отскоро забелязах, че на него не му пука много за мен.. поне така ми се струва! Едва сега забелязах, че доста набляга на пиенето, не обръща внимание дори когато си личи, че съм се постарала да изглеждам този път по-различно и то естествено заради него (ясно ми е, че момчетата са такива, но никога досега не ми е казвал: колко готино си се облякла.. днес си много хубава.. има нещо различно в теб.. никога! А е имало моменти, в които виждам, че го забелязва, но не ми го казва! :( ) .. И така де да не се отклонявам от темата! Мисълта ми беше, че имам чувството, че досега съм била сляпа за някои неща.. споделих с приятелки и те ми казаха, че отстрани наистина изглежда така.. защо го виждам чак сега?! И как да постъпя? Когато му казвам кое ме дразни и че начина, по който се държи не ми харесва, че пиенето също е проблем, той се прави, че изобщо не е важно и обръща всичко на майтап.. Защо се държи така? Ясно е, че не зачита мнението ми, но не искам да се разделяме.. не знам как да постъпя, какво да му кажа.. как да го променя.. Моля Ви, ако сте имали подобни проблеми дайте ми съвет, защото наистина имам нужда от такъв.. страшно съм объркана и ще съм Ви страшно благодарна на всички, които се опитате да ми помогнете! Благодаря предварително!

P.S. Мерси на всички, които имаха търпението да прочетат всичко това.. задължена съм Ви! [-o<

the_ice_girl
08-30-2006, 16:16
виж сега според мен трябва ясно да му кажеш какво не харесваш в неговото държание и да му кажеш,че ако не си промени отношението към теб ще си има сериозни ниприятности.Опитай се да го сплашиш,че ще го зарежеш и ако на него наистина му пука за теб ще се стресне и ще почне да те убеждава ,че ще се промени.Но ако нищо не ти каже значи просто не си заслужава да бъдеш с този човек.В една връзка е задължително да има доверие,искреност,уважение .Не знам какво повече да ти кажа.Надявам се това да ти помогне.Независимо колко го обичаш,ако той не изпитва същото няма смисъл да страдаш заради него и да му играеш по свирката.

white_chik
08-30-2006, 16:27
Ами щом го обичаш първо трябва да се опиташ да поговориш с него (когато е трезвен) и да го попиташ дали има некви чувства към теб и дали за него значиш нещо,защото по това,което написа,изглежда,че на него изобщо ве му дреме как изглеждаш или как се държиш и не те приема като гадже ами като даденост.

Fiola
08-30-2006, 17:09
Той не е точно най-желания тип гадже, но любовта оправдава изненадвщите действия. Значи така като описваш ми изглежда, че той не те обича истински. Но има само един начин да разбереш. Кажи му, че искаш да говорите сериозно. НЕ мрънкай и не се жалвай. Кажи му директно с със спокоен и ясен тон. Обвини го. За да се стресне. Кажи му, че това не те устройва и че ако иска да е с теб трябва да се промени поне малко. Или поне да промени държанието си към теб. Изясни му, че ако не се промени ще го напуснеш и няма и да погленеш назад, защото такава връзка няма бъдеще. Дори и да те боли трябва да му го кажеш. Ако той те обича ще се стресне и ще си вземе бележка. Ако пак не му пука... Няма смисъл да се надяваш не сериозна връзка... Ако наистина не му пука и след сериозния разговор се разделете замалко. Ако си те иска обратно значи си е струвало. АКо лли не... Няма да има смисъл, Съжалявам, че трябва да го чуеш, но ако не му пука най-добре не се измъчвай. Е успех!

az_slunceto
08-30-2006, 18:52
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

mil4eto_
08-30-2006, 19:45
Ами като за начало спри да се съобразяваш с него за всичко,покажи му че си имаш и свое мнение и държиш на него!Като е пиян просто не му обръщай внимание,аве започни да се държиш малко по-кофти с него....Не може само ти да се стараеш връзката ви да върви добре,а на него да не му пука. [-X
Пробвай да говориш сериозно с него и му обясни,че така не може да продължавате повечедано се усети,защото ако се разделите той губи-100% няма да си намери друго момиче,което да се старае толкова заради него. :-)

Lorraine
08-30-2006, 20:49
охх мила това е много е гадно...мисля че трябва да седнете и да си поговорите сериозно :!: Трябва да му кажеш,че държанието му не ти харесва и че ако поне малко държи на теб ще се промени.Ако не го направи-бий му шута,не си струва да си тровиш нервите с такъв идиот,айде успех :wink:

ziky
08-30-2006, 21:15
Знаеш ли трябва да ти са ясни някои неща....значи още от самото начало аз обичам да се разбирам с едно момиче по следния начин..:
1
.КОгато нещо ме тревожи да и споделя...да нямаме тайни...дори и да харесам друго момиче да и го споделя така и така това момиче не е лошо нали така и така...същото се отнася за нея и я питам дори искаш ли да е така...ако не иска няма да е така...аз съм си с мойта компания тя с нейната но когато сме заедно да сме си заедно....така няма да се получават недоразминавки...
2.друго нещо което си правя първо е проблемите...когато имаме проблем си е м-у нас......всичко си остава вътре....пред другите няма нищо....може да сме се скарали и сбили пред другите обаче си се гушкаме и си се държим естествено....


Незнам на колко сте години но попринцип ако сте м-у 13-18 попринцип съм остановил че хората на тази възраст не са по дългите връзки изключая себе си.....просто всичко е въпрос на момент.....тоя момент ше му е кеф с тебе другия не...един момент ше се държи яко другия момчнт или според настроението му или просто ей така...защото хората се променят и не са еднакви....
За да прави това значи сама може да си вадиш извода че не си много важна част от неговия живот....трябва някой ден да седнете и да се разговорите ама много яката за чуства...това дето най го мразя....кой какво чуства към другия и кой какво би направил за да е добре на дугия....в една връзка трябва да се допускат и от двете страни угоди за да е нормално всичко....възможни са грешки но до една степен...
Попринцип аз не правя нищо с момиче което не му е приятно и виждам че може да навреди на нашата връзка...
И така както казах поговорете....ко сте сходни храктери ше седнете ше започнете от самото начало на връзката до самата сегашнма развръзка и дето се вика като дечица ше се фанете за ръчичка и сичко ше е номер 1.....Сама казваш че правиш доста неща за да му угаждаш....не е правилно....и аз съм така винаги правя повече жертви и винаги търся вината у себе си първо.....но когато е и у двамата сенабедявате за едни и същи грешки и от там стават споровете....колкото до пиенето-това е начин на живот...след като го влече нека пие...теб те влечат магазините предполагам....всеки човек има право на личен вкус и лични препдочитания.....успех :)

silv
08-30-2006, 21:20
Bila si kato slqpa za6toto si go obi4ala ili ve4 ene sa ti tolkova silni 4ustvata ili si se osaznala :) Emi govoreteeeeee

Labelle
08-30-2006, 21:56
Аз така и не разбрах какво толкова ти е направило момчето. Щом е с теб 8 месеца - значи има чувства, а това , че ти се съобразяваш с него си е твое решение, той не те кара насила. Не се опитвай да го промениш нищо няма да постигнеш - ако си с някой трябва да приемаш и недостатъците му, перфектни хора няма.

Mike-Jones
08-30-2006, 22:29
em tova e idiot nqkakav

gery_to
08-30-2006, 23:34
Mi iavno toi ne izpitva sashtoto koeto i ti kam nego shtom pravi taka!pitai go kakvo misli da pravi i dali ima namerenie da se promenia!A kato go vijdash kakvo pravi zashto i ti se razdavash tolkova-davai kolkoto poluchavash!

Confused_Girl
08-31-2006, 12:14
Оххх, хора, благодаря на всички за дадените съвети и помощта! От това, което прочетох мисля, че разбрах какво трябва да направя.. Смятам просто да променя малко отношението си към него.. след това, ако ме попита защо се държа така, ще последва важен разговор за чувствата, както каза някой по-горе и зависи от него вече ще реша какво да правя, защото не ми се иска да се разделяме.. все пак това са 8 месеца и не е толкова лесно да скъсам с него, въпреки всичко.. А доколкото възрастта, аз съм на 17, а той на 20.. абе не сме малки, ама.. Благодаря още веднъж и дано да се оправят нещата.. малко промяна не е излишна никому.. нека сега и той да страда малко.. мен просто ми писна! :evil: :evil: :evil:

08-31-2006, 12:28
работата е там че надали ще можеш да го промениш. явно те има за гарантирана и знае че както и да се държи с теб все ще му прощаваш и ще свикнеш с лошото му държание. не трябва да се примиряваш, защото може и да те пробва понякога, ей така да види докъде може да стигне с номерата си. покажи му че и ти имаш чувства и нужди и той трябва да се съобразява с тях както ти с неговите.

в една връзка ако на партньорите не им пука за мнението на другия, значи нещо куца в отношенията. май няма голям смисъл да говориш с него след като не разбира от дума. пробвай да му го покажеш с държание и отношение. ако и тогава не разбере... май се сещаш какво трябва да направиш.

08-31-2006, 13:40
Abe momiche ti za 8 meseca ne go li razbra shto za chovek e?! Do sq nishto ne ti e pre4elo i izvednuj.. ama toi taka.. ama toi inache kvo da praq sq? obicham go bla bla kvoto te trevoji go kaji na nego ne na nas pyk ako ne shte da te slusha bii mu shuta kva faida da si s 4ovek koito ne te za4ita 4ista zaguba na vreme! Tva mislq az :!:

KpuCeTo
09-01-2006, 21:09
6tom e s teb 8 meseca zna4i naistina te obi4a i iska da e steb.ako ne mu puka6e za mnenieto ti i kak izglejda6 nqma6e da hodi o6te s teb.ne ti kazva 4e izglejda6 krasiva za6toto mojebi za nego vinagi si krasiva kakvoto i da oble4e6 i kakto i da se grimira6.mujete ne sa kato nas,te ne mogat da budat tolkova galantni i da zabelqzvat malki detaili.prosto go priemi takuv.a tova 4e pie ne e tolkova golqm problem,stiga da piiva kogato ste v kompaniq.ako pie kogato e sami4uk,tova ve4e e problem,no po tvoite dumi ne zvu4i tolkova seriozno.nedei da se izmu4va6 tolkova i ne slu6ai 4e ti kazvat 4e ne te obi4a,naprotiv.vinagi ima i po-lo6i ne6ta.nasladi se na tova koeto ima6 sega!

Neli_LP
09-01-2006, 22:51
az ne moga da razbera za6to se opitva6 da go promeni6...ako si bila s nego 8 meseca i si go istraqla i ne iska6 da se razdelqte za6to to4no sega 6te go promenq6?ako ne go haresva6 ve4e takuv kakuvto e ne e nujno da go promenq6...povqrvai mi s tova ni6to nqma da postigne6...toi si ima glava na ramenete!

MauMyHkaTa
09-02-2006, 00:32
Здравей,мила! Учудващо, но аз имам почти същия проблем и много се радвам между другото че попаднах на тая тема(съвсем случайно!). В момента ми е толкова кофти, но аз по принцип като взема много да си мисля..да си спомням разни негови постъпки и така ме хваща яд. Аз мисля че не можеш да промениш човека до себе си до голяма степен. Той също си има свой характер и не че не е възможно да го промениш, но е много трудно! Също така другия съвет, който ти давам е да говориш с него! За пореден път казвам, че това е може би е едно от най-важните неща за да бъде една връзка наистина добра. Не се притеснявай, че понякога настъпват подобни проблеми между вас-напротив, иначе нямаше да е интересно, а и никоя връзка не е перфектна! И понеже поне според описаното от теб, връзката ти много прилича на моята ти казвам от моя личен опит, че когато има нещо..някакъв проблем от каквото и да било естество - първо ми става кофти. И то достатъчно, за да разбере приятелят ми и рано или късно че нещо не е наред. След това следват въпроси от негова страна и тук обезателно следва сериозен разговор помежду ни! Просто неминуемо! Така е и с него нали, не само когато на мен не ми хареса нещо... Вие сте заедно вече 8 месеца-не е малко! По това трябва да съдиш, че той наистина те обича. И както каза някой преди мен, не е нужно всяка минутка да ти го казва или доказва(по-добрия вариант!). Стига дори самия факт, че е още с теб, макар че 100% съм сигурна че ти го показва и в други, по-дребни детайли (смс-и,обръщения и т.н.). Така че...така мисля аз и дано съм ти помогнала! А ако след време ти прецениш, че ситуацията не се променя просто... не че няма смисъл да си с него-има, но ти ще се самоизмъчваш. И би ти се искало в такъв момент да го зарежеш, но отново не можеш просто защото го обичаш! Когато изпадна в такова положение...става ми гадно отново, но си казвам че няма да сложа край на връзката си! Просто не мога да си представя какво ще ми бъде като остана без него!!! Като имаш предвид че дори и сега когато сме заедно ми липсва, а после какво ще бъде-не искам и да си представям! Така че,мила само ти си решаваш! Но тРяБвА да говорите помежду си!!! Говорете и си споделяйте всичко! Нали все пак затова сте заедно-да се борите заедно за любовта си и да решавате проблемите си заедно! Защото хората са със различни характери и само така-споделяйки и обсъждайки проблемите имат шанса да останат заедно и истински да се сближат!!! Дори понякога такива разговори успокояват адски много след това! И ви сближават повече!
П.П.: И аз се извинявам за дългия тговор. Не предполагах че ще се получи толкова голям, но се надявам поне да ти е бил от полза! Сега дори аз се чувствам по-добре,когато споделих това с някого! Много ти мерси за темата! :) УСПЕХ!!!

Confused_Girl
09-03-2006, 12:28
MauMyHkaTa мале ти си злато! Думите ти ми подействаха много странно, обаче ми стана хубаво, че и други хора са като мен, че си се сблъсквала със същите (или подобни) проблеми и от личен опит можеш да ми кажеш как да постъпя! Наистина ми е адски трудно в някои моменти.. Но въпреки всичко наистина осъзнах, че го обичам, пък и разговорите помогнаха значително! Вече поне му е ясно защо му се сърдя или цупя в някои моменти и каза, че е трябвало по-рано да му споделя какво ме тревожи, за да не се стига чак до тук.. Определено мисля, че се разбрахме и засега всичко е ОК! Да видим как ще е занапред.. Пък и като се замислих върху това, което каза.. Наистина след като е с мен 8 месеца няма начин да не ме обича.. какво прави тогава толкова време?! Просто не трябва да изисквам прекалено много от него.. той прави всичко, което сметне за добре и което е по силите му.. не мога да го виня! Всеки си има недостатъци и ако искам да съм с него трябва да го приема такъв, какъвто е!
П.П. Това едва ли интересуваше някого, обаче като го написах и сама се убедих, че е така и ми олекна.. сега съм по-спокойна наистина и вече не толкова объркана.. Съжалявам, ако съм ви отегчила.. Това е за доброто на една връзка! Благодаря на всички! :smt006

sLaDicHK{}7{}
09-03-2006, 12:44
Трябва да си поговорите доста сериозно,защото не бива да продължава да се държи така гадно :? Просто му кажи че ако наистина държи на теб да направи някой и друг компромис :wink:
ако пък случайно не се промени ще трябва да го оставиш,защото няма смисъл да се тормозиш-сигурна съм че има доста момчета дето биха дали всичко за теб :P
УСПЕХ-дано да те разбере,защото си личи колко много го обичаш!

MauMyHkaTa
09-03-2006, 13:56
Confused_Girl, ето виждаш ли каква е силата на един разговор?! За това ставаше въпрос! ;) Просто няма от какво да те е страх в такива моменти,дори напротив - по-добре да поговориш с него! Но както виждам ти вече си го направила и много се радвам за това, както и за факта че успях да ти помогна. Ето-дори той ти е казал че е трябвало да споделиш с него по-рано. Така че ако отново има нещо и той не го забележи сам, няма как той да разбере ако ти не му кажеш! Нали?! Другото което искам да ти кажа е, че не е нужно постоянно да ти прави комплименти, непрекъснато да ходи след теб и да те пита "Миличко(или както там си викате), искаш ли това или онова...Така добре ли ти е... " и т.н. Не! [-X Това дори би дразнило,повярвай ми! Вие имате 3 години разлика, аз с моя приятел-почти 4 и предполагам какви са ви взаимоотношенията, при това имаме прилика във връзките както вече ти казах ;) Той е вече голям! Не е като момчетата на нашата възраст-да се държат лигаво, са мислят само как да се отварят пред момичетата или и аз не знам какво още. Нека ако някой такъв чете това да не ми се сърди изобщо-не важи за всекиго! Но всички знаем че по принцип момчетата си съзряват малко по-бавно в сравнение с момичетата и образно казано "акълът им идва маалко по-кънсичко"! Затова ти казвам че като малко по-голям, той е и по-разумен и не обръща чак толкова голямо внимание на малките детайли, за които ти спомена-как си се облякла и други. Тоест не че не им обръща внимание,а просто той знае че ти си си неговото сладко момиченце,ок? Той си те е харесал такава, затова сега е с теб и те обича именно такава каквато си! Моят приятел от началото(ходехме вече няколко месеца може би година :-k ) ми казваше че съм наивна и ако това не се промени едва ли не ще скъсаме-абе не знам, нешо от този сорт беше! И въпреки всичко аз не мисля че съм се променила много в това отношение, а ето-още сме заедно! :) Друг пример: когато ме ядоса страшно за нещо-например минали са няколко дни откакто не сме се виждали, на мен започва да ми липсва ужасно, виждаме се в чатовете и само си лафим, а той и думичка не споменава за излзиане! Все едно не му пука! И аз имам един навик, който нарочно го правя понякога-оставям нешата така, за да се стресне и да се усети сам, че нещо ми има и искам да поеме инициативата. Ето в такъв случай ме дразни! Друг път да речем когато стане дума за някое момиче и вземе да прекалява-също! И така постепенно ми се насъбира много, не мога да издържа и започвам да плача! Просто аз съм си такава! Обичам да плача-признавам си го! И точно тогава изведнъж забравям всичко и отново знам че си го обичам точно защото е той и игнорирам лошите мисли в главата си! Не знам, може и самата аз да преувеличавам мислежки си за тези неща, но пък и аз съм човек! И така де :) Отново по много дълъг начин ти дадох примери за това как точно става така че колкото и да ти е мъчно за нещата които един човек ти прчинява, ти впак оставаш при него,въпреки всичко! Ако това изобщо има значение за теб - по подобен начин съм извървяла целия път с приятеля ми дотук и скоро ще станат 3 години откакто сме заедно! Обожавам този човек-той ме е научил на толкова неща през всичкото това време! Затова,скъпа-понякога като ти стане тъжно и мислиш че той не ти обръща нужното внимание-помисли си за това колко го обичаш и какво сте преживели заедно и след това ако имаш нужда-просто иди и му кажи всичко онова което те тревожи! Чао и успехи!!!

drawers
09-03-2006, 14:04
И моето говедо е такова. Само дето няма проблеми с пиенето.
Непрекъснато ме обиждаше. И аз го търпях.
Но вече не.
Започнах да му показвам, че не ми пука за него толкова, колкото преди.
И на него нещо му стана...оп, започна да се разкайва.

Confused_Girl
09-03-2006, 14:33
...Тоест не че не им обръща внимание,а просто той знае че ти си си неговото сладко момиченце,ок? Той си те е харесал такава, затова сега е с теб и те обича именно такава каквато си! .... Затова,скъпа-понякога като ти стане тъжно и мислиш че той не ти обръща нужното внимание-помисли си за това колко го обичаш и какво сте преживели заедно и след това ако имаш нужда-просто иди и му кажи всичко онова което те тревожи! Чао и успехи!!!

Ето това ми хареса най-много от всичко.. MauMyHkaTa, страшно много ти благодаря! Наистина ми помогна да осъзная, че не трябва да се държа с него като дете.. Сега разбирам защо доста често ми казва, че съм лапе и се държа детински.. сърдя се заглупости и правя от най-дребното нещо огромен проблем! Явно разсъждава по-зряло от мен.. определено! А за пиенето.. ами май малко ми се разсърди като му го казах (доста грубо беше май.. ама бях ядосана супер много тогава..) обаче си взе поука си мисля, не! това не означава, че ще спре.. просто няма да се стига до крайности, което на мен ми е достатъчно!

drawers а на теб ще кажа, че твоето "говедо" не е като моят приятел.. самият факт, че го наричаш така.. ами не знам аз не бих нарекла моето така.. каквото и да направи! И да уточня, че той не ме обижда и никога не ме е обиждал ( е да някой път на майтап като се дразним може, но то си е на шега) просто понякога не ми обръща нужното внимание, което аз искам да получавам.. но може би ще трябва да се примиря (колкото и да не ми се иска де). Еми това е май.. Благодаря Ви още веднъж и най-много на MauMyHkaTa (за теб целувки, мила {} )

MauMyHkaTa
09-03-2006, 14:49
Сега разбирам защо доста често ми казва, че съм лапе това и на мен често ми се казва, но е като нарочна шега и мене дори си ме кефи ;)

А за пиенето.. ами май малко ми се разсърди като му го казах (доста грубо беше май.. ама бях ядосана супер много тогава..) обаче си взе поука си мисля, не! това не означава, че ще спре.. просто няма да се стига до крайности, което на мен ми е достатъчно!сигурно се досещаш какво ще ти кажа за това - важното е че си му го казала! :)

drawers а на теб ще кажа, че твоето "говедо" не е като моят приятел.. самият факт, че го наричаш така.. те може така да се обръщат един към друг!!! :smt005 Не,ти остави мажтапа - ние с моя пр. си говорим на "животно" понякога - и това е съвсем нормално обръщение за нас, сериозно! Ти откъде мислиш, че ми идва ника! :wink:

...просто понякога не ми обръща нужното внимание, което аз искам да получавам.. но може би ще трябва да се примиря (колкото и да не ми се иска де).а на това му се вика компромис и да,всеки трябва да ги прави и процесът да е двустранен!
Няма нищо, миличка! Хайде чаозка и от мен и занапред само хубави моменти с гаджето! Обичайте се!!! \:D/ :wink: Цунки! :smt008

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 20:05
Zdravei!Ami vij sega pogovorete si seriozno..ne znam az ne bih mogla da ti dam mnogo dobur suvet,zashtoto ti moje bi si po-goliama malko ot men ili moje bi mnogo,ne znam!No ako iskash mojesh da pogovorish s negoviqt nai-dobur priatel i toib ako ne pie i t.n,mojete da se opitate da go promenite!Po otnoshenie na tova,4e ne ti kazva 4e si hubava edin den suvsem seriozno go pitai dali te haresva ili te obicha,ako ti kaje,razbira se mu kaji"LUBOVTA NE SE KAZVA,A SE DOKAZVA :mrgreen: "...no ne znam dali vuob6te az shte ti pomogna taka che ako tyk iz foruma sa ti dali po-dobri suveti,vslu6ai se v tqx!Jelaq ti YSPEH i kusmet ,6te ti e nujen...

MauMyHkaTa
09-03-2006, 22:43
Confused_Girl, само едно не ми стана ясно. Ти каза:
Когато му казвам кое ме дразни и че начина, по който се държи не ми харесва, че пиенето също е проблем, той се прави, че изобщо не е важно и обръща всичко на майтап..
А сега казваш,че след като си говорила с него всичко е наред вече?! :-k Явно разговорът е бил по-различен от досегашните? Аз поне така си го обяснявам. Така ли е?

Confused_Girl
09-04-2006, 16:27
Ами MauMyHkaTa наистина този разговор беше различен.. просто преди му го казвах, но това ставаше вечер, когато е пийнал и изобщо не му се занимаваше с такива разговори.. гледаше да претупа всичко и да приключи по-бързо.. Този път разговаряхме само двамата през деня на кафенце и беше сериозно, наистина ми говореше по различен начин и си личеше, че му пука, малко или много... Ето това ме успокои, че под влияние на алкохола става такъв, а иначе си е мойто мило, което обичам и което също ме обича.. И сега след този разговор се надявам, че повече няма да се стига до крайности.. А като се сетя, че за момент си бях помислила, че чашката е по-важна за него от мен.. ужасссс ](*,)

09-04-2006, 16:30
Явно си му умразнала на пича и сега всичко му е до секса.Все пак има разлика една връзка от началото до 8-я месец хората се променят

iiirish
09-04-2006, 16:33
az ne moga da razbera za6to se opitva6 da go promeni6...ako si bila s nego 8 meseca i si go istraqla i ne iska6 da se razdelqte za6to to4no sega 6te go promenq6?ako ne go haresva6 ve4e takuv kakuvto e ne e nujno da go promenq6...povqrvai mi s tova ni6to nqma da postigne6...toi si ima glava na ramenete!

MauMyHkaTa
09-04-2006, 20:44
Ето това ме успокои, че под влияние на алкохола става такъв, а иначе си е мойто мило, което обичам и което също ме обича.. И сега след този разговор се надявам, че повече няма да се стига до крайности.. А като се сетя, че за момент си бях помислила, че чашката е по-важна за него от мен.. ужасссс ](*,)
Да, ясно. Разбирам те! Ами дано те е разбрал, когато си му казала и за пиенето, а ако мислиш че все още не е така, направи го отново и не отлагай в никакъв случай! :smt018


Явно си му умразнала на пича и сега всичко му е до секса.Все пак има разлика една връзка от началото до 8-я месец хората се променят
Пффф, тфа пък бешеее егати изказването (с извинение)!!! ](*,) Не знам какъв човек трябва да си за да го кажеш това нещо, което междувпрочем изобщо не е вярно! Точно това че е вече 8-ми месец доказва обичта му към нея!!! Ако беше само за тоя секс,за който почти всички момчета ламтят, не на 1-я месец, а дори още на 1-вата седмица да я е зарязал!!! А както виждаш - не е! Боже Господи!!! :smt013

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:38
moje vremenno da e bil obarkan znam li ama shtom go obichash bori se za nego kvot i da e imalo ostavi go zad garba gledai samo kak da si s nego ;-)

Confused_Girl
09-06-2006, 12:15
Това смятам и да направя да се боря за него след като разбера, че и той е готов на същото за мен естествено! Всяка връзка си има и лоши и трудни моменти, но ако успеем да преминем през тях, това означава, че заедно сме по-силни и трябва да продължаваме да се подкрепяме и да сме един до друг... Смятам, че сме способни на това :smt008

MauMyHkaTa
09-06-2006, 19:41
Това смятам и да направя да се боря за него след като разбера, че и той е готов на същото за мен естествено! Всяка връзка си има и лоши и трудни моменти, но ако успеем да преминем през тях, това означава, че заедно сме по-силни и трябва да продължаваме да се подкрепяме и да сме един до друг... Смятам, че сме способни на това :smt008Ето по този начин те искам силна!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

koalka
09-07-2006, 11:01
В доста гадна ситуация си,защото ти е неизвестно какво чувства.Не е много сериозен щом го обръща на майтап винаги,но трябва да поговориш все пак с него все някога и по-добре да е скоро.Пиенето е проблем,ако е много.Казах ти,говори с него.Може би не ти прави комплименти,защото просто не е свикнал или си е такъв,но не ми се вярва ако обичаш някой да не муго показваш и да му казваш например колко е хубав.Моето лично мнение е че чувствата му малко или много са охладнели,но естествено не мога да съм сигурна.

SweetHarmony
09-07-2006, 12:26
И аз имах един такъв случай бях влюбена до уши , а на него даже не му и пукаше ходихме 4 месеца и на мен ми писна да ми изневерява , да не ми обръща внимание и го зарязах ! Сега той иска да е отново с мен , но се съмнявам , че ще го огрее. Може би и ти трябва да направиш така , туко виж започнал да се интересува :wink:

Confused_Girl
09-07-2006, 15:08
Като се замисля може би наистина е така.. той е свикнал винаги да ме вижда до себе си.. да го търся, да му се обаждам, да му пиша... да ходя винаги там, където е той, а не той да дойде при мен.. мдаа може би е свикнал да ме има до себе си и ако поне за малко спра да се въртя около него ще разбере какво може да загуби и как би се почувствал тогава.. Трябва малко да му полипсвам, да го накарам той да ме потърси, за да разбере какво ще е, ако не съм винаги до него.. мхммм :-k

BAD_GIRL{P}
09-07-2006, 15:13
:)

DuDuHka
09-07-2006, 16:36
Абе това е доста кофти случка, ама си мисля, че ти ще успееш да оправиш нещата! Не се отказвай от него, какъвто и да е си личи, че го обичаш. Пък и сте заедно, колкото нас горе-долу, така че сигурно сте доста близки защо не си говорите? Споделяйте! Разговорите винаги помагат и сплотяват! :smt058 :smt056 :smt057
Любовта е над всичко! Тя винаги побеждава и оцелява! Трябва само да се бориш за нея!

me0w
08-29-2011, 09:41
може временно да е объркан

sapphire5
08-29-2011, 09:43
омръзнали сте си ?

Evterpa
08-29-2011, 10:06
Темата е от 2006.

sapphire5
08-29-2011, 10:21
Темата е от 2006.


оо вярно :oops:

ShtrudeL
08-29-2011, 11:20
Стара тема.