PDA

View Full Version : Намерих Си Друг!



cherinka
08-30-2006, 17:54
Преди 5-6 дена бях пуснала една тема " Искам Да Му Отмъстяяя", Та в момента ходя с един мн добър приятел на бифшия ми .. и не ходя с него за да направя мръсно на бившия а просто защото с това момче си допадаме. и наистина бифшия вече нито го харесвам/обичам/мразя.. нищо.. стана ми безразличен ей така от нищото.. , дори ми е все едно дали някаде из улиците ще си кажем здрасти или не.. а се водеше, че тоооолкова много го харесвах.. явно вече е забравена история. Та мисълта ми е.. така или иначе вече нищо няма да се получи между нас.. тъй че какво ми пречи да ги разделя? (бифшия с новата му придобифка по-точно) - НИЩО, абсолютно нищо! Както нищо няма да спечеля, така и нищо няма да загубя.. Според вас дали е така?.. Какво мислите?

Obitax
08-30-2006, 17:59
brao .

alkobalko
08-30-2006, 18:32
Добре си направила.

Jenninka
08-30-2006, 18:39
Много сериали и така става;)

summer_04
08-30-2006, 19:09
brv

MiRaCuLiXbb
08-30-2006, 19:39
Да не ти расте х*й. Зела си да поумняваш.

cherinka
08-30-2006, 19:52
Да не ти расте х*й. Зела си да поумняваш.

ноу яка изцепка напрай.. :Р

08-30-2006, 19:55
Виждате "силата" на женската любов в действие!

Поревете ден-два, да ви разбере половин България, след което намирате друг и изведнъж предишния ви става съвсем безразличен. Мисля, че няма какво повече да добавя. Можете спокойно да измрете в мъки. Всичките...

MiRaCuLiXbb
08-30-2006, 19:55
Да не ти расте х*й. Зела си да поумняваш.

ноу яка изцепка напрай.. :Р
Но все пак провери, нали? :-D

ElinoR
08-30-2006, 22:35
Виждате "силата" на женската любов в действие!

Поревете ден-два, да ви разбере половин България, след което намирате друг и изведнъж предишния ви става съвсем безразличен. Мисля, че няма какво повече да добавя. Можете спокойно да измрете в мъки. Всичките...
Хехе...ами вий ко ще правите без нас ? :smt019 :wink:

gery_to
08-30-2006, 23:29
ni6to da

Boot
08-30-2006, 23:37
Ебахти... как така ти минава за 5 дни. Луди, еееей.
Ама така е като си млад още... :smt010

LP_girl_14
08-31-2006, 00:45
Много бързо си го забравила бе? ако си обичал някого истински и силно едва ли би могъл да го изтръгнеш от сърцето си за 5 дни :-s
Ама кво ли не става на тоя свят..
Все пак много хубаво че си продължила напред и вместо да си рушиш нервната сиустема с отмъщения си решила да започнеш на чисто с човек който харесваш

08-31-2006, 09:31
Виждате "силата" на женската любов в действие!

Поревете ден-два, да ви разбере половин България, след което намирате друг и изведнъж предишния ви става съвсем безразличен. Мисля, че няма какво повече да добавя. Можете спокойно да измрете в мъки. Всичките...
Хехе...ами вий ко ще правите без нас ? :smt019 :wink:
Повярвай, ако не беше пустия нагон, щяхме да правим всичко много по-добре без вас...

Mike-Jones
08-31-2006, 09:41
nash kolko gi interesuva xorata 4e si bila si namerila drug prez onaq rabota mi e da ti kaja baby biva tolkos da isprostqvash ama tovae prosto iskala i da mu otmastila stiga s tiq kolumbiski seriali

skate_warrior
08-31-2006, 09:44
nash kolko gi interesuva xorata 4e si bila si namerila drug prez onaq rabota mi e da ti kaja baby biva tolkos da isprostqvash ama tovae prosto iskala i da mu otmastila stiga s tiq kolumbiski serialiхаха
или с други думи - слабо ме интересува :mrgreen:

08-31-2006, 13:36
ahhh tiq sapunki.. hora neshtata ne stavat kakto po filmite razberete go!!!

Samotnik
08-31-2006, 17:30
Та в момента ходя с един мн добър приятел на бифшия ми .. и не ходя с него за да направя мръсно на бившия а просто защото с това момче си допадаме. и наистина бифшия вече нито го харесвам/обичам/мразя.. нищо.. стана ми безразличен ей така от нищото.. , дори ми е все едно дали някаде из улиците ще си кажем здрасти или не.. а се водеше, че тоооолкова много го харесвах.. явно вече е забравена история. Та мисълта ми е.. така или иначе вече нищо няма да се получи между нас.. тъй че какво ми пречи да ги разделя? (бифшия с новата му придобифка по-точно) - НИЩО, абсолютно нищо! Както нищо няма да спечеля, така и нищо няма да загубя.. Според вас дали е така?.. Какво мислите?
Момиче ти усещаш ли как сама си противоречиш?Щом бившия ти е безразличен защо искаш да го разделиш със сегашната му приятелка?А защо ходиш с неговия най добър приятел и после бързаш да поясниш, че не е за да му направиш гадно?Май май се опитваш себе си да убедиш в нещо, което не си сигурна.Както казаха хората...много филми гледаш :D

Josefinne
08-31-2006, 17:33
Ми значи, че още ти дреме за бившото ти гадже, изпитваш злоба и мислиш интриги. Ако наистина не ти пукаше - нямаше да се интересуваш дали има гадже или не и дали можеш или не можеш да ги арзделиш. Нямаше да ти се занимава. [-X

dEnIsTy
08-31-2006, 18:23
Много бързо си го забравила бе? ако си обичал някого истински и силно едва ли би могъл да го изтръгнеш от сърцето си за 5 дни :-s
Ама кво ли не става на тоя свят..
Все пак много хубаво че си продължила напред и вместо да си рушиш нервната сиустема с отмъщения си решила да започнеш на чисто с човек който харесваш
до след 5 дни:) :wink:

aliq
09-01-2006, 00:13
Виждате "силата" на женската любов в действие!

09-01-2006, 08:36
Нали ти е безразличен ма мърлооооооооу остай човека... не ти ли е ясно,че не ми дреме за тебе и кво ще прайш??? голяма работ кат си тръгнала с приятеля му.. мое и с баща му да се чукаш пак няа му дреме щом е с друга вече... .баси тъпите жени,майна... :lol:

kudravoto
09-01-2006, 09:42
Ебахти... как така ти минава за 5 дни. Луди, еееей.
Ама така е като си млад още... :smt010

da i az tova pitam s biv6iq mi ne sme zaedno ve4e ot 2 sedmici i o6te mi e malko kofti no po4va da mi stava bezrazli4en

LilAngel
09-01-2006, 09:45
брау мойту момичи =D>
ай ся да почерпиш! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

White_Shadow
09-01-2006, 09:48
Да не ти расте х*й. Зела си да поумняваш.

ноу яка изцепка напрай.. :Р
Но все пак провери, нали? :-D

ХХаххахахахх.....оооооо кеф-тва много ме разхили :smt005 :smt005 .

А пък по темата:наистина от мн сериали така става.