PDA

View Full Version : "Лек" проблем



Nasty_Mind
08-30-2006, 19:20
Имам един лек проблем и не знам кого да помоля за помощ, за това ще попитам вас. Сигурно е доста често срещан проблем, но все пак си го имам. Има едно момиче, в което съм влюбен, обаче то ме има само за приятел. Какво мога да направя за да променя това?

Obitax
08-30-2006, 19:23
za sajelenie ni6to ne moje6 da stori6 bace . 4akai i neinite 4ustva da prerasnat v liubov koeto neznam koga 6te stane :(

mil4eto_
08-30-2006, 19:29
Много кофти ситуация.Ако момичето наистина те възприема само като приятел със сигурност ще и стане много гадно,ако разбере за чувствата ти,100% ще се почувства по някакъв начин излъгана.Според мен е най-добре да провериш дали тя няма нещо повече към теб,защото по принцип се случва много често приятелството да прерасне в любов.Та съвета ми е да я каниш да излизате само двамата,да се държиш добре с нея-прави и комплиментидръж се мило,гледай да си винаги в добро настроение.Покажи и,че винаги може да разчита на теб,че си сериозен и искаш да си с нея,но не и разкривай директно чувствата и-прави и някакви намеци и ако видиш,че не е безразлична и кажи всичко очи в очи.
Ако нищо не излиза по-добре не и казвай нищо,а си останете приятели и се опитай да я забравиш.
Успех! :wink:

Nasty_Mind
08-30-2006, 19:37
Проблемът е, че и двамата изпитваме едни и същи чувства, но когато я питам дали иска да сме заедно ми казва че не иска да рискува приятелството ни. Как мога да я убедя, че може да ми се довери?

luda`flirtajika
08-30-2006, 19:42
Проблемът е, че и двамата изпитваме едни и същи чувства, но когато я питам дали иска да сме заедно ми казва че не иска да рискува приятелството ни. Как мога да я убедя, че може да ми се довери?

tva e mn tupo~!!!~(ot neina strana)...emi trqbva da pogovorish s neq..i neznam si kak da q ubedish..kaji i,4e sled tova pak shte ste si priqteli(ma i az gluposti govorq)/..Kaji i,4e ne jertva nishto..sled kato i tq izpitfa su6tite 4uvstva..pa i ne moje da ste priqteli sled kato se haresvate

mil4eto_
08-30-2006, 19:50
Е,това е много добре. :)
Ами тогава я кани да излизате само двамата и не насилвай нещата-прави и намеци,но не я притискай. [-X В смисъл не и поставяй ултиматома-или сме гаджета,или никакви.Насила нищо няма да излезе.Покажи и ,че наистина имаш сериозни чувства и искаш да си само с нея.

Obitax
08-30-2006, 19:50
6tom ti spodelq 4ustvata tragvaite i ne 4akaite davi padne tavana na glavata !

malka_kukla
08-30-2006, 20:15
kakvo da napravi6,osven da 4aka6?nqma kakvo,4uvstvata trqbva da sa ot dvete strani.

summer_04
08-30-2006, 20:30
emi kvo 4akate we!q deistvaite!

Lorraine
08-30-2006, 21:25
mi 6tom e vzaimno kyf e problema? :roll:

ziky
08-30-2006, 21:32
Еее стига....насякъдеееее.....око о мен и по интернет...човече разбери...момичето иска да сте само приятели разбираш ли....ти искаш да е щастлива...приеми че ще е щастлива когато сте приятели...нито ти е първата нито последната разбери най много да се ядосваш зорлем.....

ElinoR
08-30-2006, 22:20
Лично аз ти предлагам да си останете просто приятели,докато и тя прояви интерес към теб в тоз смисъл.

gery_to
08-30-2006, 23:39
Zasega si ostanete prosto priqteli, a za napred napravi taka che da ia ubedish da stane neshto po goliamo

LilAngel
08-31-2006, 07:43
Проблемът е, че и двамата изпитваме едни и същи чувства, но когато я питам дали иска да сме заедно ми казва че не иска да рискува приятелството ни. Как мога да я убедя, че може да ми се довери?

ами не знам...имах едни приятели, които страшно мн се харесваха ама така и не тръгнаха.същата ситуация беше,но....
абе да ти кажа не можах да ги разбера.мисля, че трябва да поговорите съвсем сериозно :smt017

Krem4eto
08-31-2006, 14:24
Имам един лек проблем и не знам кого да помоля за помощ, за това ще попитам вас. Сигурно е доста често срещан проблем, но все пак си го имам. Има едно момиче, в което съм влюбен, обаче то ме има само за приятел. Какво мога да направя за да променя това?
Вярно доста срещан проблем...Ам или рискувай и и кажи чувствата или си мълчи и се радвай на приятелството.
При първото ти рискуваш повече да не сте приятели или да станете гаджета :)
При второто просто бездействаш!

УСПЕХ!Ти реши какво да направиш!

Bloodlust
08-31-2006, 17:31
Според мен това момиче е просто объркано. Тя вече те е възприела веднъж, като приятел и сега и е трудно да те поиска за нещо повече. Моят съвет е да бъдеш настоятелен, но и търпелив. Покажи и, че значи много за теб и си готов да я чакаш щом е нужно. Ако момичето наистина има някакви чуства, рано или късно ще те обикне. Успех :wink:

Josefinne
08-31-2006, 17:35
Ми конкурираш се за нея. Излизате, веселите си, ти се представяш като принцът в блестящи доспехи, винаги си до нея, а пък ако стане - стане, ако не - следващата ;)

iiirish
08-31-2006, 20:55
това е страшно глупаво :-s хем имате чувства един към друг, хем тя не иска да разваляте приятелството си. виж какво, не я питай повече дали те харесва или нещо такова, а направо й задай за последен път въпроса сигурна ли е, че не иска между вас да се получи нещо. ако отговори положително - ок, оставате си приятели, но с угризения на съвестта. ако се разколебае - това е знак да действаш докато е време

MartiSSima
08-31-2006, 21:21
Доста гадна ситуация.Доста пъти съм го казвала, ще го кажа и на теб увери се в нейните чувства дали са само приятелски.Ако усетиш, че не е само приятелство между вас - действай.Кажи й какво мислиш, какво чувстваш, че искаш да си с нея но не само като приятели - по близки и така.Евентуално ако чувствата и са само приятелски към теб се опитаи да ги промениш.Показвай и всеки път когато сте двамата, че не гледаш на нея като на приятелка само, показвай и че те интересува, прави мили неща за нея - може би една червена роза, пък кой знае...може да се получат нещата.Но ако тя не иска друго, по добре не прави нищо запази приятелските отношения до колкото е възможно!Искренно ти пожелавам успех защото няма нищо по лошо от несподелената любов!Ще стискам палци!Успех!

Nasty_Mind
08-31-2006, 21:23
Така... Нов ъпдейт на ситуацията. Днеска говорихме много по въпроса и накрая излезе нещо такова:
аз: Направи нещо глупаво с мен. Какво ще кажеш?
тя: Предполагам, че ако ще ако ще правя нещо глупаво ти си точният човек за това.
Благодаря на всички ви за съветите. Много съм ви благодарен на всички :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mravu4kata
08-31-2006, 21:24
Щом иска да запази приятелството ви,значи те обича много повече,от колкото ти нея

MartiSSima
08-31-2006, 21:26
Опа не съм прочела другото което си написал.Еми обеди я в чувствата си.Съжалявам, че ще ти го кажа ама тя малко тъпо мисли.По друг начин ще се развие вашата връзка ако сте заедно.Обеди я, че тя за теб не е поредна бройка момиче.Покажи и, че много те интересува.Не спестявай това.Търси я (е не чак да нахалстваш), разходки, прегръдки, целувка по бузката, някоя червена роза.Можеш да разчупиш съмнението и по доста начини.Дадох ти пример сега действай!

aliq
09-01-2006, 00:03
sednete i si pogovorete s neq po taq tema,moje pak da te nnqma samo za priqtel

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:55
Нищо не можеш да направиш.