PDA

View Full Version : Motorola



тинтири-минтири
08-30-2006, 22:40
:D Хей ппл притежатели на моторола v3i смятам да си купувам такъв жИсИеМ и ми се иска да чуя мнението на хора който го позлват-как е батерията,дисплея...дърабър а :-D
просто споделете някакви впечатления :D

sexy_diva
08-31-2006, 00:10
Imala sam motorola i 4estno kazano ne e sred nai-dobrite marki ili pone az ne bqh dovolna. Nai-novite im modeli moje i da sa po- dobri... Izberi si druga marka ako pita6 men. Az li4no sam mnogo dovolna ot nokia i samsung. 4uvala sam i 4e sony - erikson sa ka4stveni...

YouR_PoisoN
08-31-2006, 09:17
:D Хей ппл притежатели на моторола v3i смятам да си купувам такъв жИсИеМ и ми се иска да чуя мнението на хора който го позлват-как е батерията,дисплея...дърабър а :-D
просто споделете някакви впечатления :D
Аз специално съмнямала обаче един фр имаше и съжаляваше че си го е взел. Дисплея бива(ама моя и по-хубав :-D ) обаче с таяпамет си за никъде, казвам ти зарежи го тоз телефон. Като функции е добър ама няма възможност да ги покаже щот няма памет нито слот за корти.

08-31-2006, 09:24
:D Хей ппл притежатели на моторола v3i смятам да си купувам такъв жИсИеМ и ми се иска да чуя мнението на хора който го позлват-как е батерията,дисплея...дърабър а :-D
просто споделете някакви впечатления :D
Аз специално съмнямала обаче един фр имаше и съжаляваше че си го е взел. Дисплея бива(ама моя и по-хубав :-D ) обаче с таяпамет си за никъде, казвам ти зарежи го тоз телефон. Като функции е добър ама няма възможност да ги покаже щот няма памет нито слот за корти.
v3i има слот за памет.какви глупости говориш?

YouR_PoisoN
08-31-2006, 10:16
:D Хей ппл притежатели на моторола v3i смятам да си купувам такъв жИсИеМ и ми се иска да чуя мнението на хора който го позлват-как е батерията,дисплея...дърабър а :-D
просто споделете някакви впечатления :D
Аз специално съмнямала обаче един фр имаше и съжаляваше че си го е взел. Дисплея бива(ама моя и по-хубав :-D ) обаче с таяпамет си за никъде, казвам ти зарежи го тоз телефон. Като функции е добър ама няма възможност да ги покаже щот няма памет нито слот за корти.
v3i има слот за памет.какви глупости говориш?
Да ве объках са с v3 без i :-D Ама за тез пари има мн по-добри