PDA

View Full Version : KAKVO MISLITE ZA HORATA KOITO VZIMAT



Ecstasy{F}
08-31-2006, 01:39
Kakvo mislite za horata kotio opotrebqvat narkotici ?

Novkov
08-31-2006, 06:38
Харчат пари да се убиват, какво друго да мисля

hamilcar
08-31-2006, 08:18
Лошото е, че повечето взимат боклуци, то в България няма нищо добро с което да се надрусаш или, ако има то е в много малки количества. Нищо лошо не мисля за тях, щом ги кефи да си друсат.

®©PeTq®©
08-31-2006, 08:22
Попринцип нямам нищо против,но в моя квартал тези които опотребяват наркотици когато нямат пари и почват да бият по-малките за пари...И това се случва често,защото като се привържеш към наркотиците...и така се получава много гадно за по-малките деца да си имат работа с наркомани!Иначе не съм против тях само да не правят такива неща.. :D

IdiOtKa
08-31-2006, 08:42
нищо не мисля надявам се някои ден и аз да не стана като тях ...

WwanAdoO
08-31-2006, 11:17
Има хора и хора... общо мнение нямам... мога да говоря за конкретен човек, защото може да си друсалка и да си свестен човек, но може и да си друсалка и да си най-големия тъпанар, right?!

08-31-2006, 12:47
Лошото е, че повечето взимат боклуци, то в България няма нищо добро с което да се надрусаш

Не съм съгласен... Псилоцибните гъби са много добър наркотик и при по-добро желание се намират...

hamilcar
08-31-2006, 13:40
Лошото е, че повечето взимат боклуци, то в България няма нищо добро с което да се надрусаш

Не съм съгласен... Псилоцибните гъби са много добър наркотик и при по-добро желание се намират...

Гъбите не ги признавам. Друго си е нещо да погали нослето. Но за това вече казах.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-31-2006, 18:46
mi... kakvo da mislq... ne poznavam takiva a poznavam 1 koito predi e vzimal i ne me kefi osobeno 4oveka...... :?

Ku4eNcE
08-31-2006, 19:59
Vseki znae kakvo pri4inqvat narkoticite ako se pristrasti6 kam tqx.Mislq 4e koito vzima narkotici si provalq jivota negovia i v pove4eto sly4ai na negovite blizki rodnini i priqteli!

ista
08-31-2006, 21:35
това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но... :cry: :cry: :cry:

IdiOtKa
08-31-2006, 22:30
това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но... :cry: :cry: :cry:

не трябва да ги обвиняваме ...ми кои да обвиняваме ?

LSD^Lady
08-31-2006, 22:35
IdiOtKa i za6to trqbva da gi obvinqvame ???????

ista
08-31-2006, 22:42
това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но... :cry: :cry: :cry:

не трябва да ги обвиняваме ...ми кои да обвиняваме ?

дечко, народа си го е казал - не е луд този, който яде баницата, луд е този, който му я дава.
виновни са хората, който предлагат, средата и всичко останало. както и с алкохола. това са зависимости (както и от тютюна, от хазарта, и една от най-новите - от компютъра, какво ли още не). не може човек да каже - те са си виновни! това са Г Л У П О С Т И. изчакай още малко да пораснеш и да се надявам, че ще го разбереш. ако ли пък не... явно наистина нашето поколение, също както родителите ни, е много сериозно комплексирано. дано децата ни се измъкнат от този порочен кръг.
поздрави!

LSD^Lady
08-31-2006, 22:49
ИСТА i az sum na tova mnenie !!!!!!!!!

ista
08-31-2006, 22:52
ИСТА i az sum na tova mnenie !!!!!!!!!

първо, явно си свестен човек...
второ... нали си LSD^Lady - как няма да си на това мнение? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: то и моето си аватарче си казва думата :smt005 :smt005

LSD^Lady
08-31-2006, 22:55
ИСТА ti predi malko v ICQ-to mi napisa 4e si lqga6 gledam o6te ne spinka6 :)

ista
09-01-2006, 08:10
ИСТА ti predi malko v ICQ-to mi napisa 4e si lqga6 gledam o6te ne spinka6 :)

написах го това, точно преди да си легна! :P

cMeTaHka
09-01-2006, 10:36
Има хора и хора... общо мнение нямам... мога да говоря за конкретен човек, защото може да си друсалка и да си свестен човек, но може и да си друсалка и да си най-големия тъпанар, right?!

na su6toto mnenie sm

Real`
09-01-2006, 15:44
Почти всички които познавам от града се друсат/пушат. Всички те са ми само познати, макар че няколко от тях смятам за доста хубави личности - умни и стойностни с които бих разговаряла с часове.Останалите са просто под всякаква критика, не могат да ти кажат 2 смислени думи. Като цяло не мога да скрия че мнението ми за даден човек се досформира на база употребява ли или не.За мен лично това е от голяма важност.

cS_LaMeRkA
09-01-2006, 17:03
К'во да мисля? :-s Живи мъртавци... :smt011 :smt073

09-02-2006, 19:10
това са хора с проблеми. не трябва да ги овиняваме. просто така са се стекли обстоятелствата... неприятно, но... :cry: :cry: :cry:

не трябва да ги обвиняваме ...ми кои да обвиняваме ?

дечко, народа си го е казал - не е луд този, който яде баницата, луд е този, който му я дава.
виновни са хората, който предлагат, средата и всичко останало. както и с алкохола. това са зависимости (както и от тютюна, от хазарта, и една от най-новите - от компютъра, какво ли още не). не може човек да каже - те са си виновни! това са Г Л У П О С Т И. изчакай още малко да пораснеш и да се надявам, че ще го разбереш. ако ли пък не... явно наистина нашето поколение, също както родителите ни, е много сериозно комплексирано. дано децата ни се измъкнат от този
порочен кръг.
napravo ti pravq evala 4estno mnogo to4no go kaza.v narkoticite nqma nishto losho ako sa leki(anfi,bonboni,treva,) tova sa raboti koito 90 procenta ot tiineidjarite v momenta upotrebqvat i kam tqh nqma prestrastqvane
поздрави!

az_slunceto
09-04-2006, 08:01
emi qvno ne sa fred 6tom znaqt,4e taka se samuubivat. :-k [-X ](*,)

k1sS_mY_aSs
09-04-2006, 08:07
Обикновенно като се зададе въпрос "Какво мислите за хората които употребяват наркотици" всеки започва да се превзема "ма те си тровят само живота с тва"
Ми хубаво бе да си го тровят нали си е техен,аз лично нищо не мисля,хора като всички останали хора,кво им е по-различното,че се друсат?!
Няма такова нещо,въпрос на избор! :evil:

cskamoni4ka
09-04-2006, 08:38
Мисля,че са пълни боклуци!

WILD__BOY
09-04-2006, 08:49
Тъпи парчета.

Emk0
09-05-2006, 01:20
miii nablydavam po party-ta podobni individi..
povecheto izbivat nqkfi kompleksi ot detinstvo.... 8-[

via_dolorosa
09-05-2006, 14:33
Ами аз нямам нищо против , защото и аз съм употребявала! :smt019

malko mace
09-15-2006, 14:42
ГЛУПАЦИ,КОИТО ИСКАТ ДА СЕ ПРАВЯТ НА ПЕ4ЕНИ С ДРОГАТА!!! :smt025 :smt028

боб-марли
09-15-2006, 19:24
Обикновени хорица като всички други

koalka
09-17-2006, 08:50
Какво мога да мисля...тези хора имат проблем и то не малък.

He3HauKa
09-17-2006, 11:42
Vseki pravi tova koeto mu harsva i se zabavlqva kakto si znae :lol:

Nen0RmalniK
09-19-2006, 11:52
emi ko da mislq.. az bqh edin ot tqh nqkoi sa svestni hora no ima nqkoi sa ebati boklucite.. kakto pove4eto.....

britney_04
10-02-2006, 05:57
emi ko da mislq.. az bqh edin ot tqh nqkoi sa svestni hora no ima nqkoi sa ebati boklucite.. kakto pove4eto.....
tez koito sa pove4e bokluci spored men sa trevomanite,zashtoto po golqma 4ast ot tqh pushat na den pone po 4 ,5 djointa i cql den se durjat kato oligofreni,a produljitelnata upotreba na treva vodi do golqma razseivanost,i do trudna misul kogato trqbva da se setish vednaga a ti prosto zagubvash taq sposobnost da otgovorish oshte na momenta i se seshtash 4ak sled nqkolko 4asa kak to4no e bilo.Spored men sinteti4nata droga e mn po dobre -durji te bodur,svej,ne kato trevata kato te pusne i nemoish da svarish da se prozqvash,dava ti mnogo power i na vsi4koto otgore te zasishta i 4rez tova svalqsh mn burzo kilogrami

OPEL
10-02-2006, 06:08
Тревоманчетата и наркоманчетата, които познавам са пълни боклуци.

IKisseDAGirL
10-02-2006, 11:41
мисля, че са изключително слаби и безволеви хора, които от тъпотия прибягват към тях, за да забравят за проблемите си [-(
не биха могли да получат никакво уважение или съжаление от моя страна... =; сами са си направили избора, никой не ги е карал

LaPd_KoRn
10-02-2006, 12:52
tez koito sa pove4e bokluci spored men sa trevomanite,zashtoto po golqma 4ast ot tqh pushat na den pone po 4 ,5 djointa i cql den se durjat kato oligofreni,a produljitelnata upotreba na treva vodi do golqma razseivanost,i do trudna misul kogato trqbva da se setish vednaga a ti prosto zagubvash taq sposobnost da otgovorish oshte na momenta i se seshtash 4ak sled nqkolko 4asa kak to4no e bilo.Spored men sinteti4nata droga e mn po dobre -durji te bodur,svej,ne kato trevata kato te pusne i nemoish da svarish da se prozqvash,dava ti mnogo power i na vsi4koto otgore te zasishta i 4rez tova svalqsh mn burzo kilogrami


ХОРА ЗИМАТЕ СИНТЕТИЧНА ДРОГА ПА ТОКУ ВИЖТЕ МОЖЕ ДА ОТСЛАБЕНТЕ АХХАХАА бати глупоста дет изписа

за габите уникални са и просто няма начин да не са хубави щот си ги береш пресни пресни

niGGa
10-02-2006, 17:01
Кво има да мисля за тях? И те са хора като всички останали.

britney_04
10-03-2006, 09:43
tez koito sa pove4e bokluci spored men sa trevomanite,zashtoto po golqma 4ast ot tqh pushat na den pone po 4 ,5 djointa i cql den se durjat kato oligofreni,a produljitelnata upotreba na treva vodi do golqma razseivanost,i do trudna misul kogato trqbva da se setish vednaga a ti prosto zagubvash taq sposobnost da otgovorish oshte na momenta i se seshtash 4ak sled nqkolko 4asa kak to4no e bilo.Spored men sinteti4nata droga e mn po dobre -durji te bodur,svej,ne kato trevata kato te pusne i nemoish da svarish da se prozqvash,dava ti mnogo power i na vsi4koto otgore te zasishta i 4rez tova svalqsh mn burzo kilogrami


ХОРА ЗИМАТЕ СИНТЕТИЧНА ДРОГА ПА ТОКУ ВИЖТЕ МОЖЕ ДА ОТСЛАБЕНТЕ АХХАХАА бати глупоста дет изписа

за габите уникални са и просто няма начин да не са хубави щот си ги береш пресни пресни
ти изобщо имаш ли си някаква идея от тази дрога,така като чета маи не?

ssiimmoonna
10-19-2006, 13:17
mi poznavam takiva hora koito vzimat treva i si mislqt 4e tova ene6to suvsem normalno ama za mene ne e!!!! :-#

AliceSw
10-19-2006, 13:37
mi poznavam takiva hora koito vzimat treva i si mislqt 4e tova ene6to suvsem normalno ama za mene ne e!!!! :-#

ъъъъъъъъ тревата обикновено се пуши, не се взима. в действителност напоследък е нормално почти всички си пафкат

ина4е наркоманите по принцип са хора с проблем, но обикновено той е свързан със слабата психика, но в крайна сметка те си го правят само на себе си, направили са собствения си избор, каот пове4ето са знаели какви ще са последиците......

10-19-2006, 23:20
mi poznavam takiva hora koito vzimat treva i si mislqt 4e tova ene6to suvsem normalno ama za mene ne e!!!! :-#

Хахахах ще повърнааа от наплашени лапетии! Марихуана от сутринта до вечерта - цял ден! Листото с 5 лъча е символ на живота. Бог я създал! Да създал е защото тя е за на! А той е категоричен! Да не би да ви е страх, че можете да станете зависими от марихуана ?
марихуана - разстение - природа
та ние и без това сме пристрастени към природата. Ще ви кажа един наркотик без който неможем - въздух! Ако я няма природата няма да го има и този наркотик. Защо сте такива идиоти ? марихуаната не е легална защото подтиквали към други наркотици ? Защо тогава не забранат цигарите, защото пък те потрикват към марихуаната а алкохола към екстази и амфетамин ? Това е България и нейните закони!
Идиоти и да имаше и да нямаше закони марихуаната пак щеше да съществува!

Ай фак мада фака! :-({|= ще си свиря на цигулка!

Amayo
10-20-2006, 01:49
може да си друсалка и да си свестен човек,!
Няма такъв вариант обаче :smt018

teenkopele
10-20-2006, 05:30
Има хора и хора...може да си друсалка и да си свестен човек, но може и да си друсалка и да си най-големия тъпанар, right?!

Именно. :wink:

malkata_ve6tica
10-20-2006, 14:05
teq,deto vzimat narkotici,vsu6tnost ne sa tolkova zle.te prosto vednuj opitvat,hresva im,i posle ne mogat da sprat da vzimat.tova e zabolqvane na psihikata v sledstvie na izpolzvaneto im.Ne mojem da vinim tezi hora,za6toto se iziskva tvurde silna volq za otkazvaneto im.kvo,probval si vednuj,no posle iska6 o6te i prosto ne moje6 da spre6.Za tova ima samo edni vinovni-tezi,koito gi razprostranqvat!!!... :!:

S8K
10-20-2006, 15:18
ми кво да мисля...има доста яки хорица...аз познавам много такива ама мн якинки и мн радват...

Amayo
10-20-2006, 21:39
teq,deto vzimat narkotici,vsu6tnost ne sa tolkova zle.te prosto vednuj opitvat,hresva im,i posle ne mogat da sprat da vzimat.tova e zabolqvane na psihikata v sledstvie na izpolzvaneto im.Ne mojem da vinim tezi hora,za6toto se iziskva tvurde silna volq za otkazvaneto im.kvo,probval si vednuj,no posle iska6 o6te i prosto ne moje6 da spre6.Za tova ima samo edni vinovni-tezi,koito gi razprostranqvat!!!... :!:
Хах, те па са най малко виновни. Щото при тях си е чисто и просто бизнес. Те си изкарват парите благодарение на най зверските балъци - наркоманите. Ей затва искам един ден да стана истинска мутра :lol: .

kalitar
10-20-2006, 21:51
Kakvo mislite za horata kotio opotrebqvat narkotici ?
Че са скапани наркомани и шибаняци! :-({|=

FaTaLn0t0_LaDy
10-21-2006, 08:53
и аз да не стана като тях ...

=D> =D> =D>

Освен тва за мене те са най-обикновени хора жалко само че се тровят.....те не са с нищо по ралични от мене или от някой друг те са хора и няма защо да имаме специално относшение към тях смисъл да не им обръщаме внимание дори мога да кажа че една от най-добрите ми приятелки е точно такава....

gold lioness
10-21-2006, 15:09
Mislq, 4e towa si e tehen li4en izbor i 4e te sami si otgowarqt za re6eniqta i posledicite ot tqh sa na tehen grub. Wseki re6awa za sebe si.

leko_otkachena
10-21-2006, 15:31
Kakvo mislite za horata kotio opotrebqvat narkotici ?
Че са скапани наркомани и шибаняци! :-({|=xiix mi da

die_die_my_darling
10-22-2006, 11:17
mi super sme si

dEtEt0`
10-22-2006, 12:55
zna4i hodq po partyta i imam 4uvstvoto 4e samo az ne drusam!Si4ki go pravqt dori i sobstveniq mi brat koito si e ve4e na godinki raboti si i e student i tfa ne mu pre4i a i v kraina smetka go pravi ot vreme na vreme!No horata za koito govorq ne sa smuknati nekvi super ujasni i mazni deto pafkat cel den ili ve4e sa na herca.I tui kato sum malka (na 16) i hodq po partyta s priqtelq mi koito e dj, koito su6to drusa - tfa e neizbejno osobeno kato e na rabota ili kato e na party nqkude nqma na4in da ne zeme ne6to ta bqh mn navita da probvam ne6to tui kato az nikoga nikakuv narkotik ne sum probvala i mu kazvam iskam i az da zeme bonbon da re4em da vidq kfo e da vidq za6to go pravi6 da vidq dali naistina dostavq udovolstvie i toi mi kaza " nqma da sum az toq det 6e ti go sloji tva v ustata" i az bqh mn o4udena 4e taka mi otg!!Ina4e imam pogled nad moito pokolenie i vi kazvam decata pu6at v toaletnite na daskaloto i na nikoi ne mu puka,edni fr se napu6iha i v mall of sofia na terasata predi da gledat film za6toto bilo grehota da otide6 na kino i da ne se napu6i6 ob6to vzeto nie hlapetata sme golemi oligofreni!

10-22-2006, 13:06
da umirat :smt019 :-D (smokeeeeeeeeeeeeeeee)

barby9
10-23-2006, 16:20
Tova sa hora koito neznaqt kade da pohar4at parite si ili kade da gi vlojat. Hora osaznaite se navreme za6toto JIVOTA e prekrasen i trjbva da go jiveem palnocenno!!! :!:

malone
10-23-2006, 17:30
Тровят си живота овеличават си здравните проблеми :?

DiSsReSpecT
10-25-2006, 19:43
Ами... какво да мисля.... комплексирани хора. И аз съм взимала няколко пъти дрога ( не говорим за трева) , но въобще не е хубаво.... Пропиляваш си живота и в буквалния смисъл на думата го проспиваш.

extazygirl
10-25-2006, 21:28
koito kvoto iska da pravi no....s mqrka :lol: i s hubavi narkotici a ne teq gadni amfeti koito ti ebavat maikata ot vsqkade

fuckface
10-29-2006, 20:22
abe se 1 da plata na nekoi da me ubie ama 6e mi izleze po eftino ot narkoticite 6tot edin kur6um umiram a ot edna doza ne moa umra trqq si kupa mnoo a tfa sa mn pari.. abe narkoticite sa lo6a raota :-D