PDA

View Full Version : Pomognete..



krisiana
08-31-2006, 11:51
Zdraveite,re6ih i az da spodelq problema si tuk i da poiskam suvet ot vas!Hodq ot po4ti godina s priqtelq si,vsi4ko za sega e ok,s nqkoi malki izklu4eniq!Mnogo go obi4am i do sega i toi mi e pokazval su6toto,no tova koeto ponqkoga me potiska e 4e toi ne haresva nikoi ot moite priqteli.Vse ne6to ne im haresva edin bil takuv drug onukuv,i ako se zamislq ot kakto sme zaedno az po4ti ne izlizam s tqh zaradi nego.Ot edna strana za6toto iskam kato se vijdam s tqh i toi da e s men,ina4e mi lipsva,ot druga strana toi ne iska tova,kakto i ne mu stava priqtno kato izlqza bez nego,naistina zapo4vam da se otdale4avam ot tqh,a tova stra6no me podtiska ponqkoga!Zamislqm se 4e moje da doide den,v koito da ne sme zaedno i togava nqma da ima na koi da raz4itam,s koi da izlizam.A negovite priqteli ne sa tuk i toi rqdko se vijda s tqh,horata s koito izliza mnogo rqdko 1 put na mesezi,na men izob6to ne mi dopadat,nito harakter nito stila im,te sa mu kolegi i se kefqt da sednat v nqkoq kru4ma i da piqt rakiq,egati,az ne se kefa na takiva hora(kru4mari)!Toi su6to,no ot edna strana spored men go pravi za da mu dokaja 4e,kakto toi pravi jertva da izleze s moi priqteli taka i az moga da go napravq.Na men opredeleno mi li4i,4e ne se kefa na prosta6tina i toi vinagi se zupi!A ina4e prez ostanaloto vreme pravim edno i su6to,na kafe i posle vseki se pribira!Ne znam daite suvet,ako ste popadali v takiva situazii i imate jelanie!

CrazyWitch
08-31-2006, 12:12
Еми както ти не харесваш неговите така и той тойте приятели. С моя приятел например си излизаме двамата никога с компания. Случвало се е 3-4 пъти да излезнем с приятели и то мой до колкото си спомням. Иначе по отделно излизаме с приятелите си. Не ни прави проблем това, че нямаме общи познати.