PDA

View Full Version : Момичета след изневяра?!



08-31-2006, 14:23
Момичета след като сте иневерили на приятелите си и сте им казали и те са ви простили както преди ли си продължават нещата или всичко се променя и скоро късате ??? Как е било при вас? :roll: :-k

CVETELLINA
08-31-2006, 14:30
ами до сега никога не съм изневерявала,нито пък са ми изневерявали (доколкото знам):~)

Но определено зависи от самите хора!
Може всичко да се забрави и даже да се засили връзката м/у двамата,защото все пак момичето/момчето са били искрени.
Но може и да се счупи доверието помежду им,а без доверие,рано или късно нещата приключват...

Solanj
08-31-2006, 15:34
За радост и аз не съм изпадала до сега в подобна ситуация,но това не пречи да си имам мнение по въпроса.Та...дори и да каже,че прощава споменът от обидата и предателството,защото изневярата е точно това,няма как да бъдат забравени.Мисля 4е каквото и да казва отношенията никога не могат да бъдат пак същите,винаги ще има съмнения,а доверието е нещо,което толкова лесно се губи и толкова трудно се спечелва пак.

LilAngel
08-31-2006, 15:51
nikoga ne sum kazvala :mrgreen:
samo 1 put me fanaha ama to beshe mnoogo sled kato se razdelih s momcheto

gery_to
08-31-2006, 15:52
Веднъж ми се случи но не със сегашното ми гадже де :wink: Та в началото ми беше криво и супер много съжалявах и разбрах какво значи той за мен!казах му-прости ми!аз го обичах повече от преди но в него вече нещо се беше променило и ми беше доста трудно да върна доверието му в мен!Общо взето докато нещата си бяха пак по старому мина дооооооооооста време!

iiirish
08-31-2006, 17:40
извода от всичките ти въпроси е, че е по-добре да не се стига до там

Josefinne
08-31-2006, 18:14
Ако още не си му казала, а искаш да останеш с него - съвет, личен опит, повярвай ми - НЕ МУ КАЗВАЙ! Бях с едно момче преди година, с което много се обичахме. няма да влизам в подробности защо, как и къде, но аз му изневерих. Почувствах се отвратително и му признах. Той каза, че ме обича и наистина ме обичаше и се опитахме да бъдем заедно, но не става. разбираш ли, след изневяра и след нещо подобно нещо просто се пречупва в теб и никога не е същото. Дори и да те обича много никога няма да е също, смятай, че просто ще му оскатиш любовта. Дори и да твърди обратното. Не му казвай!

Samotnik
08-31-2006, 18:39
Всичко е точно така, както ти го казват.Приятелката ми изневери, след което ми призна.Обичах я страшно много и и простих, но...вече се съмнявах страшно много.Само да се държеше малко по приятелски с някой или да се прегърне с някого, аз полудявах.Станах ужасно ревнив, което в крайна сметка...разруши връзката ни :cry: :cry: :cry: .Не знам дали тя е по - виновна, че ми изневери или аз, че станах гаден ревнивец, но факт е, че след 4-5 месеца се разделихме :(

maybelline
08-31-2006, 18:42
Ако още не си му казала, а искаш да останеш с него - съвет, личен опит, повярвай ми - НЕ МУ КАЗВАЙ!

Ако не му кажеш,после ще изпитваш угризения на съвестта.А и не е честно спрямо момчето.Аз мисля,че е най-добре изневярата да бъде призната,а после вече зависи от самите хора.Някои могат да продължат нормално,но при други просто не се получава.

sometimes_
08-31-2006, 18:44
Ам...със сигурност след изневяра нещата се променят...Поне при мен сега нещата...са много различни, гаджето ми изневери(даже бях писала тема),та...лъга ме 2 седмици,че не го е направил, и вчера го накарах да си признае...Сега даже и да сме пак заедно никога няма да му имам доверие...и никога няма да е същото.Но зависи от самите хора, има хора, които прощават и забравят, лошо, че аз съм злопаметна... :smt012

aliq
09-01-2006, 01:09
nikoga nqma da kaja

09-01-2006, 01:41
Kakvoto ida si govorite -
Но определено зависи от самите хора!

LilAngel
09-01-2006, 07:44
Ако още не си му казала, а искаш да останеш с него - съвет, личен опит, повярвай ми - НЕ МУ КАЗВАЙ!

Ако не му кажеш,после ще изпитваш угризения на съвестта.А и не е честно спрямо момчето.Аз мисля,че е най-добре изневярата да бъде призната,а после вече зависи от самите хора.Някои могат да продължат нормално,но при други просто не се получава.

хаха maybelline зависи \:D/

alkobalko
09-01-2006, 08:38
Никога не съм изневерявала и не ми се е налагало да стигам до там. Съветвам те, ако си изневерила и още не си признала да му кажеш, за да не разбере по-друг начин.

slan4evo_momi4e
09-01-2006, 08:44
Отначало нещата наистина са различни....поне на мен така ми се струваше....и много ме беше страх да не би това да е края...но нещата сами се оправиха...незнам и всичко сега е ОК....мога да ти кажа, че трябва да обсъдите всичко....и да говорите....а не просто да се опитате да забравите....Макар че приятеля ми ми каза "нека забравим"....по добре беше, че говорихме за случилото се....и така го превъзмогнахме...Сега отново съм много щастлива и се радвам, че той ми прости :)

anichkaaa
09-01-2006, 08:45
Никога не съм изневерявала и не ми се е налагало да стигам до там. Съветвам те, ако си изневерила и още не си признала да му кажеш, за да не разбере по-друг начин.

Az sa6to ne sam izneverqvala i ne znam kak to4no e situaciqta(dai boje i da ne razbiram),no v kraina smetka mai e po-dobre da se priznae,za6toto ako nau4i po drug na4in 6te stane po-lo6o.

LP_girl_14
09-01-2006, 09:05
НИкога не съм изневерявала и да не казвам голяма дума,амa нямам и такова намерение!На мнeние съм че щом не съм щастлива с един човек и търся навън,това,което не откривам с него значи е време да се разделим.Какъв е смисъла да се подигравам с чувствата му,да го лъжа и т.н. Трябва да има честност и прозрачност в отношенията