PDA

View Full Version : Относно личните съобщения



MauMyHkaTa
08-31-2006, 14:36
Здравейте всички! Искам да попитам опцията:"Уведомяване при ново лично съобщение" в профила за къде се отнася? За и-мейла или за профила ми тук във форума? Понеже получавам известие на пощата си, че имам ново ЛС, а аз не искам да получавам такова. Как да настроя нещата така , че известието да се получава само тук във форума, а не и на пощата ми? Благодаря ви предварително за помощта!

GLeZoRanA
09-01-2006, 00:02
Влизаш на профил . Уведомяване при ново лично съобщение: Да Не И кликваш на НЕ ! :)

MauMyHkaTa
09-01-2006, 00:35
Влизаш на профил . Уведомяване при ново лично съобщение: Да Не И кликваш на НЕ ! :)
Това исках да знам:дали ако дам "Не", ще виждам аз тук във форума, че имам ново ЛС?

GLeZoRanA
09-01-2006, 00:43
Влизаш на профил . Уведомяване при ново лично съобщение: Да Не И кликваш на НЕ ! :)
Това исках да знам:дали ако дам "Не", ще виждам аз тук във форума, че имам ново ЛС? Да ще ти дава ако на Отвори прозорец при ново лично съобщение:
Някой форум-теми могат да отварят нов прозорец, за да ви информират когато пристигне ново лично съобщение. Да Не си кликнала на ДА! :)

MauMyHkaTa
09-01-2006, 00:48
Значи с 2 думи:
"Уведомяване при ново лично съобщение" :arrow: Не
"Отвори прозорец при ново лично съобщение" :arrow: Да
Нали така? :) Мисля че взех да схващам вече.. :P Мерси много!!!

GLeZoRanA
09-01-2006, 00:56
Значи с 2 думи:
"Уведомяване при ново лично съобщение" :arrow: Не
"Отвори прозорец при ново лично съобщение" :arrow: Да
Нали така? :) Мисля че взех да схващам вече.. :P Мерси много!!! да , и няма проблем :)

MauMyHkaTa
09-01-2006, 01:12
Е,с-р тогава! ;) Пак мерси... мерси на квадрат :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-03-2006, 21:36
Значи с 2 думи:
"Уведомяване при ново лично съобщение" :arrow: Не
"Отвори прозорец при ново лично съобщение" :arrow: Да
Нали така? :) Мисля че взех да схващам вече.. :P Мерси много!!! да , и няма проблем :)

при мен точно това пише но не се отваря оттеделен прозорец :?

MauMyHkaTa
09-03-2006, 21:41
Да, и при мен не се отваря отделен прозорец, но нищо-аз исках само да не ме известява по пощата, така че сега всичко ми е ок ;) [B]a[N]D[i]T[k]a, ако искаш попитай някой да ти обясни, защото аз не знам защо се получава така, но не ме тревожи особено. Всъщност ти си и питала де, сега остава само да чакаш за отговор :) Пък и на мен няма да ми е в излишък тая информация! :)