PDA

View Full Version : Ще ми се смеят ли за по-малък?



Индира
08-31-2006, 14:02
Аз съм на 17, той на 15 и иска да ходим. Вече спахме на два пъти, но се притеснявам да съм му гадже, за да не ми се смеят приятелките и въобще компанията. Какъв съвет бихте ми дали? Мисля, че се влюбвам в него защото е безкрайно мил и сега отново се видяхме след по-дълга пауза и е още по-голямо желанието ми. Не знам какво да правя.

08-31-2006, 14:09
xxxaxaax ne moje da ti se smeiat niakfi kurvi det spiat s 4i4kovci i neznaiat kfo e , liubov!! tr1gni s nego ako ti haresva p1k ako 6te i na 10 da e!!!!!

bulgarche
08-31-2006, 14:10
Туй са някакви си шибани 2 години? Защо ти пука толкова? Досега не съм бил с момиче което се притеснява че съм по малък от нея. Годините не са от толкова голямо значение.

"За любовта няма границИ" :smt005

Lorraine
08-31-2006, 14:11
ако искате да сте заедно,не виждам защо приятелите ти да ти пречат.Мисля че ако държат на теб ще искат да си щастлива,а ти се чувстваш така с него :wink:

skate_warrior
08-31-2006, 14:14
да ти имам "проблемите"....

Катя
08-31-2006, 14:22
Щом си го харесваш,си тръгнете.Да не ти пука за никой,знаеш ли колко такива двойки познавам,а някои даже стават и семейства след тва,така че няма никав проблем

08-31-2006, 14:30
Аз съм на 17, той на 15 и иска да ходим. Вече спахме на два пъти, но се притеснявам да съм му гадже, за да не ми се смеят приятелките и въобще компанията. Какъв съвет бихте ми дали? Мисля, че се влюбвам в него защото е безкрайно мил и сега отново се видяхме след по-дълга пауза и е още по-голямо желанието ми. Не знам какво да правя.

za6to pak da ti se smeqt ?? ne razbiram ako se darji kato golqm nqma zna4 dali e na 15 ili na 12 mqtai go da ne ti puka ve :wink:

LilAngel
08-31-2006, 14:38
ами Индира аз бях с по-малък...имахме само 1 год. разлика и всички вместо поздрав ми казваха 'как е детската градина'...малко кофти,но ако наистина го харесваш не бива да ти пука :smt016 живей си живота :-({|=

Elektra_x
08-31-2006, 15:09
Аз съм на 17, той на 15 и иска да ходим. Вече спахме на два пъти, но се притеснявам да съм му гадже, за да не ми се смеят приятелките и въобще компанията. Какъв съвет бихте ми дали? Мисля, че се влюбвам в него защото е безкрайно мил и сега отново се видяхме след по-дълга пауза и е още по-голямо желанието ми. Не знам какво да правя.
Не мога да разбера к'во значение имат другите?! :evil: щом ти харесва с него и се чувствате добре заедно бъдете заедно.Заеби ги другите.Пук и к'во е толкова смешно че той е по-малък нали ти си го харесваш... :evil:

08-31-2006, 15:59
opredeleno ste ti se smeqt zashtoto vse pak e na 15 mom4etata se razvivat mn po bavno ot momi4etata tova zna4i 4e imate oshte po golqma psihi4na razlika no kakto si precenish no edva li ste izdarjite mnogo.na nego mu e interesno sq 4e e s teb shtoto si kaki4ka i ste mu za vijdat drugite a na teb shte se smeqt

08-31-2006, 16:05
Тогава разликата 13-15 голяма ли е като момичето е по-голямо :smt007

PY_MACKA
08-31-2006, 16:11
Аз съм на 17, той на 15 и иска да ходим. Вече спахме на два пъти, но се притеснявам да съм му гадже, за да не ми се смеят приятелките и въобще компанията. Какъв съвет бихте ми дали? Мисля, че се влюбвам в него защото е безкрайно мил и сега отново се видяхме след по-дълга пауза и е още по-голямо желанието ми. Не знам какво да правя.

ama ti si mnoo glupavo razsujdava6to momi4e
vlubena si v mom4e i ne hodi6 6oto nekvi deto ako ti beha fr 6tqha da te podkrepqt 6e ti se "smeqt"
be q im ebi maikata
spala si s pi4a-->ako stane nape4eno go zaebava6 i tva e
ako ne si go hvane6 zna4i si po tupa i otkolkoto izglejda na purvo vpe4atlenie

krem4et0
08-31-2006, 16:19
Абе какъв е този секс преди да имате връзка.Правите ли го,излизате ли,срещате ли се-гаджета сте.А относно това дали ще ти се смеят-възможно е.На 15 момчетата не са особено зрели,амо ти си преценяваш.Все пак ние не познаваме компанията ти.Ако са ти истински приятели няма нищо да кажат!

{MaRtO}
08-31-2006, 16:20
am,da vi kaja az sum hodil tochno s momi4e koeto e s 2 godini po golqmo ot men...ah.az bqh na 14 a tq na 16...no kakvo tolkoz nikoi nito i se e smql na neq nito puk na mene nqkoi mi e zavijdal...vqrno 4e tq beshe ebahti mackata i az umirah ot kef 4e sum s neq..i tq me haresvashe..taka 4e nqma ni6to losho v tova da hodish s po malak ot teb...nie izdujrahme cqla godina...beshe strahotno..a sega nqma da kazvam i za kakvo skusahme...ahhah! :lol: :lol: