PDA

View Full Version : Помощ хора!!! Прослушах чалга :shock:



Mo6no
08-31-2006, 19:14
Не се майтапя. Преди за мен чалгата беше падението и упадака на съвремената музика, но съм грешал. Преди си мислех, че в чалга текстовете няма никакъв смисъл, но съм грешал. Просто не бях дорасъл, за да се докосна да гения на тази наистина велика музика. На пръв поглед текстове от типа на "напипай го и нека то в твоите ръце да си играе" бяха текстове пълни с глупости и без смисъл, но грешах. В тези текстове има смисъл, които тогава не съм разбирал, един найстина дълбок смисъл. Преди Роб Халфорд беше моят идол, но сега новият ми идол е Азис. Какво толкова? Между тях няма голяма разлика и двамата са обратни, и двамата взимат добре високите тонове и имат пискливи женкси гласове. И във връзка с това исках да ми помогнете, защото приятелите ми ще ме помислят за тъп или по-вероятно за полудял като разберат, че харесвам чалга. :cry: Помогнете ми кажете ми как да не ме мислят за тъпак след като разберат, че слушам чалга.

Paduan`
08-31-2006, 19:17
mnogo smeshno .. mnooogo
a inache ako te e sram ot sebe si ot muzikata koqto slushash .. trqbva da si idot :shock:

Mimka_sweet
08-31-2006, 19:20
OPOMNI SE !!!!!!!! Kakav smisal vijda6 v texta na "napipai go " ujs ujs ujs sram i padenie :D #-o ne iskam da te obijdam ama si e taka !

sk8girL
08-31-2006, 19:20
Еми виж сега всеки има право да слуша това което му харесва, нали ? Аа и не вярвам приятелите ти да те помислят за тъпак само,че си започнал да слушаш чалга.Все пак те не са ти приятели заради това какъв стил музика слушаш, а за това какъв човек си!.. Но все пак един съвет!ОПОМНИ СЕ! ](*,) :-s

Mo6no
08-31-2006, 19:30
Еми виж сега всеки има право да слуша това което му харесва, нали ? Аа и не вярвам приятелите ти да те помислят за тъпак само,че си започнал да слушаш чалга.Все пак те не са ти приятели заради това какъв стил музика слушаш, а за това какъв човек си!.. Но все пак един съвет!ОПОМНИ СЕ! ](*,) :-s
Не ги познаваш. В дена на "Thrash Till Death" пребиха в Каварна няколко чалгарчета без да са им направили нищо с обяснението, че това е боклукът на България и трябва да си изхвърли.

Mimka_sweet - песента има много дълбок смисъл, но явно ти не го разбираш.

Paduan` - не се срамувам от себе си. Страхувам се, че приятелите ми ще ме помислят за луд и ще остана без приятели. :cry:

sk8girL
08-31-2006, 19:40
Не ги познаваш. В дена на "Thrash Till Death" пребиха в Каварна няколко чалгарчета без да са им направили нищо с обяснението, че това е боклукът на България и трябва да си изхвърли.

Е кви са тия приятели дето си си намерил ?;[ .. Някви хейтъри от всякъде.Абе всеки има право да слуша това,което му харесва!Кои са те за да решават кои са боклуци и кои не само защото слушат това,което им харесва?!хмм.. незнам.Замисли се върху това какви приятели имаш :-k

Mo6no
08-31-2006, 19:43
Е кви са тия приятели дето си си намерил ?;[ .. Някви хейтъри от всякъде.Абе всеки има право да слуша това,което му харесва!Кои са те за да решават кои са боклуци и кои не само защото слушат това,което им харесва?!хмм.. незнам.Замисли се върху това какви приятели имаш :-k
Замислял съм се, но предпочитам да имам такива приятели отколкото да нямам приятели.

just_a_kid
08-31-2006, 19:46
Крий се тайно в училищния кенеф и там слушай :lol: 8)

Mo6no
08-31-2006, 19:51
Крий се тайно в училищния кенеф и там слушай :lol: 8)
Не се подигравай. Аз специално, не си ги пускам на компютъра, а от мп3 плеъра, тъй като миги отчита в ласт.фм, а те гледат от време на време какво слушам. И все пак не може така. Представете си някой приятел влиза в автобуса и ме гледа с плеъра и пита какво слушам. Аз как да му отговоря, че слушам Азис? Вече се крия един месец, но те все някога ще разберат, че слушам чалга и ще изгубя приятелите си и ще остана съвсем сам. :(

IdiOtKa
08-31-2006, 19:52
надявам се темата да е базик !
темата е безкраино тъпа .. !

just_a_kid
08-31-2006, 19:55
Добре деее, айде ще се опитам да бъда сериозна /аааа кво мъчениеее, много е трудно точно сега..../
Ако са ти толкова добри приятели, едва ли ще те зарежат заради това. Ако не са, отиди да си намериш нови на турнето "Планета пайнер"
/все пак остава варианта с кенефа :mrgreen: помисли над него, можеш да си вземеш някъв стар уолкмен/

Mo6no
08-31-2006, 19:56
надявам се темата да е базик !
темата е безкраино тъпа .. !
Щях да се радвам да се бъзикам с вас, но за съжаление не е така. Имам реален проблем, така че моля помогнете ми стега да можете.

®©PeTq®©
08-31-2006, 19:59
Oфф чалга...-ужасТТТ :-s
Нз,просто се опитаи да не я слушаш(чалгата) и да слушаш това което си слушал преди :) И така хем няма да слушаш,хем приятелите ти няма да те мислят за тъпак... :-k

Mo6no
08-31-2006, 20:12
just_a_kid - Турнето вече мина, така че не мога да си намеря приятели, а и кой чалгар ще пиеме в компанията си някой, който слуша и метъл.

®©PeTq®© - Опитвам се да не я слушан, но не става. Разбираш ли? Даже вчера се получи малко смешно и конфузно, когато приятелите ми кометираха последният албум на Evergrey и казваха как се надяват да чуят бъдещият албум на Cradle of Filth, а аз наум си пеех "Дърт козел млада върба лющеше".

just_a_kid
08-31-2006, 20:19
Маскирай се като един от тях, не е трудно. Само трябва да се изрусиш, слагаш едо якенце на дизел и едни дъни с розови камъчета :lol: и да не забравиш джапанките! :lol:

Mo6no
08-31-2006, 20:24
Маскирай се като един от тях, не е трудно. Само трябва да се изрусиш, слагаш едо якенце на дизел и едни дъни с розови камъчета :lol: и да не забравиш джапанките! :lol:
Ааааа.... НЕ!!!

Ако ще трябва да се полгам на такива мъчения спирам чалгата. Надявам се да ме подкрепите в начинанието ме да се откажа от този вредно пристрастяване към чалгата.

IdiOtKa
08-31-2006, 20:25
ами може вече да ти харесва ... чесно казано не смятам че е голям проблем освен че може доста да те базикат но тва се преживява

Mo6no
08-31-2006, 20:29
ами може вече да ти харесва ... чесно казано не смятам че е голям проблем освен че може доста да те базикат но тва се преживява
Ами да права си. Те ме познават от даста време освен това аз още слушам метъл, но сега се сетих имам още един доста голям проблем - баща ми. Той е заклет метъл и ако разбере, че слушам чалга незнам какво ще се случи най-малкото ще ми спре джобните и задължително ще ми забрани да слушам чалга.

miloto_girl_4e
08-31-2006, 20:34
Просто не бях дорасъл, за да се докосна да гения на тази наистина велика музика.

Ахаххаах,само заради това изказване хората биха те помислили за т** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

machoka
08-31-2006, 20:34
Батко, за мезе ли ни 'зимаш?

Mo6no
08-31-2006, 20:36
Мачок - Това не го разбрах.

Милото - Не ми се подигравай. За мен това найстина е една доста стойностна музика. Вместо да ми помогнете вие ми се подигравате. :(

08-31-2006, 20:37
mislq 4e 4oveka pr se ebava i celiq post e izpylnen s ironiq..

machoka
08-31-2006, 20:40
Имам предвид, че ако ни **аваш, няма да е никак приятно..

Какъв точно смисъл намираш в текстовете в изброените примери от теб?

Относно приятелите -> имаш една грешка. Някъде прочетох изказване от рода на "Не ми харесват такива приятели, но по-добре от колкото да нямам".

Грешиш. По-добре да нямаш. Поне няма да деградираш така, както сега се случва с настоящите ти 'приятели'. Един приятел трябва да те подкрепи във ВСЯКО ЕДНО твое решение, независимо какво е - ако види, че не си прав, да подходи по други начини.

just_a_kid
08-31-2006, 20:42
Ми айде почвай веднага да отказваш чалгата! Вредна е :lol:

Mo6no
08-31-2006, 20:48
Мачок - Не се ебавам.
Смисълът как да го обясня...малко е сложно, но човека (Азис) е вложил чувства в тази песен. Той пее за неща, които му са се случили и му се случват. Освен това текста е забавен.

То такива приятели каквито казваш няма или поне аз не съм виждал. Да отида в чалга компания ще се случи същото, защото аз слушам и чалга, и метъл едновремено и никои няма да приеме този факт.

just_a_kid - и аз вече незнам какво да правя да се отказвам от чалгата ли, да се отказвам от компанията си или да се откажа от всичко? Помогнете ми найстина незнам какво да направя. Много раздвеон съм.

Dr. Kazimbutt
08-31-2006, 20:55
Не се ебавам.
А аз съм Христос... :lol:

Mo6no
08-31-2006, 21:01
Не се ебавам.
А аз съм Христос... :lol:
А аз пък съм Мохамед. Като искаш не ми вярвай. Досега бях един голям позьор, които отричаше чалгата пред всички и когато си призах истината никой не ми вярва.

Shadow_Walker`
08-31-2006, 21:14
Абе леко е странно това как изведнъж си прослушал чалга... :? Но ако тази музика ти харесва не виждам причина да се криеш и да се срамуваш от това-нали всеки трябва да се харесва какъвто е? А за приятелите- ако разберат-кажи истината, дотогава не казвай нищо.
П.П. Нещо не успях да се логна, че не съм в нас...

machoka
08-31-2006, 21:16
Mo6no,

има, има такива приятели.. просто трябва да потърсиш малко повече ;) Не си губи времето с отрепки, само ще загубиш..

Слушай каквото ти харесва и да не ти дреме за останалите.

just_a_kid
08-31-2006, 21:20
Слушай каквото ти харесва и да не ти дреме за останалите.

Дамм.

И все пак помисли над варианта с кенефа. :mrgreen:

Mo6no
08-31-2006, 21:26
Вижте какво. Щепомисля утре сутринта и ще ви кажарешението си. Нали казват, че човек мисли по-трезво сутринта.

Kar4eto
08-31-2006, 21:32
Е,ти толкова упорито се опитваш да убедиш всички че наистина слушаш чалга,че наистина щях да ти са вържа , ако не бях прочела, че в текст като "Напипай го" си намерил смисъл...Повече от ясно е че темата е бъзик ама иначе е забавно... :mrgreen:

Kar4eto
08-31-2006, 21:34
Е,ти толкова упорито се опитваш да убедиш всички че наистина слушаш чалга,че наистина щях да ти са вържа , ако не бях прочела, че в текст като "Напипай го" си намерил смисъл...Повече от ясно е че темата е бъзик ама иначе е забавно... :mrgreen:

Briseis
08-31-2006, 21:47
Само аз ли усещам ирония?

LiLeNcEtOoO
08-31-2006, 21:59
nqma ni6to lo6o v 4algata neka jivee kralq na pop folka AZIS

priti_kiti
08-31-2006, 22:09
Само аз ли усещам ирония? не :lol:

Boot
08-31-2006, 22:37
Силно ми напомняш един младеж от един друг форум. С тая разлика, че той си има банда и сички го имаха за много тру. И с тая разлика, че неговите думи не бяха ебавка.

Swinkenhoffer
08-31-2006, 22:44
Силно ми напомняш един младеж от един друг форум. С тая разлика, че той си има банда и сички го имаха за много тру. И с тая разлика, че неговите думи не бяха ебавка.

хах, чудно на кой ли :lol:

Boot
08-31-2006, 22:52
Мърльо смотан... дразни ме!

Mo6no
09-01-2006, 06:37
Хора, размислих и реших, че ще се отказвам от чалгата. Найстина ми е трудно. Надявам се да ме разберете и да ме подкрепите.

®©PeTq®©
09-01-2006, 07:16
С теб сме :lol: \:D/

IdiOtKa
09-01-2006, 08:23
а мога ли да попитам как се докосна до гения на тази музика ....и как реши че е гениална !

Mo6no
09-01-2006, 08:29
а мога ли да попитам как се докосна до гения на тази музика ....и как реши че е гениална !
Как да ти кажа? Мелодията е уникална. Текстовете са дълбокосмислени. Текстовете са направени един вид на пластове и когато ги слуша обикновен и не до толкова умен човек - той открива тъпите и маумни текстове и им се кефи (или не се кефи). Когато ги чуе някои по-умен - той открива скрият подзамисъл в песента, която авторът е вложил.

Спри.... че почнах да се разколебавам дали да се отказвам чалгата.

IdiOtKa
09-01-2006, 09:15
а мога ли да попитам как се докосна до гения на тази музика ....и как реши че е гениална !
Как да ти кажа? Мелодията е уникална. Текстовете са дълбокосмислени. Текстовете са направени един вид на пластове и когато ги слуша обикновен и не до толкова умен човек - той открива тъпите и маумни текстове и им се кефи (или не се кефи). Когато ги чуе някои по-умен - той открива скрият подзамисъл в песента, която авторът е вложил.

Спри.... че почнах да се разколебавам дали да се отказвам чалгата.
абе ти подиграваш ли ни се ?
смислен текст ?!
текстовета са дълбокомислини ?!
кво дълбокомислено има в текст от 5 реда като и 5те реда са еднакви .... освен това сякаде песен в чалгата текста и е на абсолютно една и съща тема ...за любов ...баси шитовете ... !
слез на земята и стига си си праил ебавки !

Elektra_x
09-01-2006, 09:43
Не се майтапя. Преди за мен чалгата беше падението и упадака на съвремената музика, но съм грешал. Преди си мислех, че в чалга текстовете няма никакъв смисъл, но съм грешал. Просто не бях дорасъл, за да се докосна да гения на тази наистина велика музика. На пръв поглед текстове от типа на "напипай го и нека то в твоите ръце да си играе" бяха текстове пълни с глупости и без смисъл, но грешах. В тези текстове има смисъл, които тогава не съм разбирал, един найстина дълбок смисъл. Преди Роб Халфорд беше моят идол, но сега новият ми идол е Азис. Какво толкова? Между тях няма голяма разлика и двамата са обратни, и двамата взимат добре високите тонове и имат пискливи женкси гласове. И във връзка с това исках да ми помогнете, защото приятелите ми ще ме помислят за тъп или по-вероятно за полудял като разберат, че харесвам чалга. :cry: Помогнете ми кажете ми как да не ме мислят за тъпак след като разберат, че слушам чалга.
Знаех си...пък ти ме упрекваш че слушам Токио Хотел.
Хаха Азис по зле и от ТХ...Хептен ще загубиш слуховите си възприятия.Смислен текст,Уникална мелодия дрън дрън ...Ама като те кефи слушай си к'во ти пука на тебе френдовете к'во ще кажат.А пък ако толкоз много те е грижа просто не им казвай че се кефиш на АЗИИИИС :smt005

Mo6no
09-01-2006, 09:51
Elektra_x - Азис има невеорятен глас, а оня от Токио Хотел грачи много зле. Аз имам далеч по-завидни гласови възможности от него. Не се притеснявай за слуховите ми възприятия, защото за имам далеч по-добър музикален слух от повечето хора.

Resident_Evil
09-01-2006, 09:55
Направи го да изглежда така все едно се ебаваш.И примерно се събирате някъде и ти надуваш до дупка Васко Педераса(АзисчУ демек) и почваш да се хилиш.И да видиш как на другия ден сички ше се запалят по тези дълбокомислени текстове и уникалните сложни и невероятни мелодии, които чалгарите влагат в песните си.Чалгата ще спаси света.

ПФХАХАХХ.ОМГ

*НАпипаааааааай гооооооооо...*

Mo6no
09-01-2006, 10:05
Имам един въпрос. Сега като разбрахте, че слушам чалга за по-тъп ли ме помеслихте? :-k

bill_schrei
09-01-2006, 10:06
охохох...ти ли бе...олеее...ти беше дет ми псуваше ТХ...хаха...нека ти...бог те наказва :twisted: и не те помислихме за ТЪП...ТИ СИ СИ ТЪП :smt016 :smt016 :smt016

Elektra_x
09-01-2006, 10:07
Elektra_x - Азис има невеорятен глас, а оня от Токио Хотел грачи много зле. Аз имам далеч по-завидни гласови възможности от него. Не се притеснявай за слуховите ми възприятия, защото за имам далеч по-добър музикален слух от повечето хора.
Ми естествено че Азис е по-добър...никой друг няма песен като Напипаааааааай Гоооооо...хахах предпичитам да си слушам Токио Хотел,които "НЕ МОГАТ ДА ПЕЯТ" ...от колкото "невероятния глас" на някъв педерас,дето и той сам незнай педерас ли е или не е и изобщо къв е.И ся само моляви се не ми излизайте с номера и че вокала на ТХ е гей,педерас,травестит,хема родит и още кви ли не глупости дето вече ги забравих.Има дълга коса...има,слага грим...хубаво слага,НО това не го прави момиче и съм убедена че е много повече мъж от някой тук(като под "някой тук" не визирам никой конкретно)

Mo6no
09-01-2006, 10:11
Азис може и да е обратен, но има един найстина добър глас. И за разлика от оня на Токио Хотел има много по-голям.

Kar4eto
09-01-2006, 10:38
а мога ли да попитам как се докосна до гения на тази музика ....и как реши че е гениална !
Как да ти кажа? Мелодията е уникална. Текстовете са дълбокосмислени. Текстовете са направени един вид на пластове и когато ги слуша обикновен и не до толкова умен човек - той открива тъпите и маумни текстове и им се кефи (или не се кефи). Когато ги чуе някои по-умен - той открива скрият подзамисъл в песента, която авторът е вложил.

Спри.... че почнах да се разколебавам дали да се отказвам чалгата.
абе ти подиграваш ли ни се ?
смислен текст ?!
текстовета са дълбокомислини ?!
кво дълбокомислено има в текст от 5 реда като и 5те реда са еднакви .... освен това сякаде песен в чалгата текста и е на абсолютно една и съща тема ...за любов ...баси шитовете ... !
слез на земята и стига си си праил ебавки !


И аз така мисля!!!

fuck_you_baby
09-01-2006, 11:16
kakvo lo6o ima da slu6a6 4alga :smt017 tova e muzika kato vsi4ki ostanali :!: :!: :!:

Mo6no
09-01-2006, 11:18
kakvo lo6o ima da slu6a6 4alga :smt017 tova e muzika kato vsi4ki ostanali :!: :!: :!:
Е да. Истина е, но много хора не мислят така.

Shadow_Walker`
09-01-2006, 11:24
Защо толкова се впрягаш в това, че си прослушал чалга, да много хора-включително и аз- не харесват тази музика, но който иска да я слаша-на мене не ми пука.Не мисля, че музиката, която слушаш показва характера ти-може да си метъл, може да си чалгар, но това не показва дали си тъп или не.Аз не съм си помислял, че си тъп или нещо такова.
Ако си решил да се откажеш да слушаш тази музика-ами добре, ти си решаваш.

`Death`Whore`
09-01-2006, 11:26
Хората винаги са предубедени. Както не биха общували с теб, защото имаш дълга коса, например, така и биха те дискриминирали, защото слушаш еди каква си музика.

Mo6no
09-01-2006, 11:31
Хората винаги са предубедени. Както не биха общували с теб, защото имаш дълга коса, например, така и биха те дискриминирали, защото слушаш еди каква си музика.
Да и аз така си мисля и затова ще се отказвам от чалгата.

Elektra_x
09-01-2006, 11:37
Хората винаги са предубедени. Както не биха общували с теб, защото имаш дълга коса, например, така и биха те дискриминирали, защото слушаш еди каква си музика.
Да и аз така си мисля и затова ще се отказвам от чалгата.
И добре ще направиш

brain_stew
09-01-2006, 12:51
Имам един въпрос. Сега като разбрахте, че слушам чалга за по-тъп ли ме помеслихте? :-k

Ми лично аз не те смятам за тъп, въпреки музиката която слушаш!Ама ти нали се отказваш (за което се гордея с теб-да се откажеш от чалгата е трудно начинание, както да се откажеш от цигарите!)!Пък и на мен ми е все тая-всичките ми бивши и настоящи гаджета са чалгари!(не че са много гаджетата ама все пак!)

`Death`Whore`
09-01-2006, 12:52
Аз не те помислих за по-тъп, защото темата не е истинска. Според мен си целял да разбереш дали ще те помислим за тъп, след като кажеш, че слушаш чалга.

IdiOtKa
09-01-2006, 12:54
всеки сам си решава каква музика да слуша ...
при положение обаче че ти до вчера си отричал даден стил и си обеждавал другите в това че е ужасен и сякви глупости ...изглежда доста тъпо ... според мен не може човек толкова бързо да прослуша нещо ....просто или ти харесва или не ..не може един ден да харесваш метъл след тва чалга а накрая рап .. има едно нещо което е много вярно въпреки че го е казал малко тъп човек ...

Преди 2 години слуша рап
вчера слуша техно
днес слуша чалга
после какво ?
продължаваи така...
Може да е модерно да го правиш
с мъже брато ...

Mo6no
09-01-2006, 18:36
Айде признавам си без бой. Ебавах се. :lol:

Благодаря на мачока, че не ми заключи темата, въпреки че отлично знаеше, че се ебавам.

Дет курво - Това беше една от целите ми в темата, но основната идея заради, която пишех беше вдъхновението ми след като видях един подобен пост иронизиращ чалгата във форума на България в ласт.фм. Аи ми беше интересно да видя колко човека найстина ще ми се вържат.

IdiOtKa - Мога да ти кажа, че мога да харесвам всичко.

machoka
09-01-2006, 18:38
След самото признание, считам темата за приключена.

Мошно, съветвам те да прочетеш това, което писах по темата. То се отнася в пълна сила, въпреки 'сериозността' на темата.

Лека вечер.