PDA

View Full Version : BRITNEY SPEARS



britney_04
08-31-2006, 21:34
HARESVATE LI Q AKO DA ZASHTO AKO NE PAK ZASHTO OBOSNOVETE SE

Mo6no
08-31-2006, 21:38
Не. Няма глас, няма нищо. Става само на външен вид, но когато гледам една певица външният е вид е от последно значение.

И между другото защо ни крещиш (главните букви означават крещене)? Това, че си ядосан не значи, че трябва да си го изкарваш на нас.

RoyTheReaper
08-31-2006, 21:41
Не. Няма глас, няма нищо. Става само на външен вид, но когато гледам една певица външният е вид е от последно значение.

да ти кажа даже и външен вид няма. това което виждаме е грим и подходяща светлина.

добра танцьорка е, но няма талант и гласа и е гаден. не я харесвам.

ThePainIsReaL
08-31-2006, 22:25
Не. Няма глас, няма нищо. Става само на външен вид, но когато гледам една певица външният е вид е от последно значение.

да ти кажа даже и външен вид няма. това което виждаме е грим и подходяща светлина.

добра танцьорка е, но няма талант и гласа и е гаден. не я харесвам.

Каква визия бе хора , та тя прилича на кранта откакто е родила , не че преди е била хубава. Ужасно много ме дразни , няма глас , няма излъчване , не може нищо, освен да влага сексуален подтекст в песните . А кавърверсиите на стари рок песни направо ме побъркват .. като я видя и ми се драйфа. Ужасна е..

Mоля , спомнете си само като се появи с песента на Bowling for Soap - Baby one more time.. оле.. та тя урезили цялата песен .. как може да пееш само заради парите ? Супер противна ми е тая малка бездарница и лигла . По принцип съм човек , който уважава музиката , но тя прави ли такава ? Тя само краде , използва сексуалността си ,за да прoдава ..
Hate her

rrgs
08-31-2006, 22:38
](*,) ](*,) ](*,)
ujasna e
nqma glas
ligava e
drazni me maja i

Kar4eto
08-31-2006, 22:48
Aми...Единствената и песен която харесвам е Everytime,a за гласа - ми в тая песен добре звучи ,ама другите и песни не са успявали да грабнат вниманието ми!

®©PeTq®©
09-01-2006, 07:17
Не ме кефи,нито като глас нито нищо :?

Slave4You
09-01-2006, 09:42
Bqh mn zapalena po neq v 4-5 klas :) Ve4e ne q slu6am izob6to.Nz za6to...moje bi ve4e i mina modata i pisna na horata.Taka stava s pove4eto pop-pevici :)

just_a_kid
09-01-2006, 10:17
Аааааа не! Хипергадна ми е. Гласът й е някакъв гнусен, за песните й изобщо няма да говоря. И на външен вид не ме кефи, дори след всички операции, прилича ми на барби. Ама поне носът й не е толкова зле, колкото преди :lol:

648541
09-01-2006, 11:09
na mene mi haresva :smt016

*RedChil*
09-01-2006, 11:51
Ebati shavrata...Kakto kazaha predi men nqma nito glas,nito viziq.Slushat q nabor '95-'96...
P.P. ZASHTO PO DQVOLITE NE MOGA DA SE LOGNA.

SeXyTo_f
09-01-2006, 12:05
като бях малка много и се кефех :mrgreen: ама са е няква...много ми е лигава в клиповете..песните...бла бла...кефи ме само как денси...има само 2-3 хубави песни дето не съм ги слушала от миналата година и сега съвсем зачезна и тия бебета....и т.н. а външният и вид...както казаха по-нагоре...като барби е...

psycho_girl
09-01-2006, 16:44
crazy li ste beeeee, tqqq e liubovta na jivota miii, kakuv glas - angelskii, kakvo izlu4vaneeeeeeeeeeeeeee, kakuv seksapiiil, kakva kosaaaa, izumitelna usmivka :smt007 a kakva graciq pritejavaaaaa katoo gazela e :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

09-01-2006, 23:05
[quote=Mo6no]Не. Няма глас, няма нищо. Става само на външен вид, но когато гледам една певица външният е вид е от последно значение.



Каква визия бе хора , та тя прилича на кранта откакто е родила , не че преди е била хубава. Ужасно много ме дразни , няма глас , няма излъчване , не може нищо, освен да влага сексуален подтекст в песните . А кавърверсиите на стари рок песни направо ме побъркват .. като я видя и ми се драйфа. Ужасна е..

Mоля , спомнете си само като се появи с песента на Bowling for Soap - Baby one more time.. оле.. та тя урезили цялата песен .. как може да пееш само заради парите ? Супер противна ми е тая малка бездарница и лигла . По принцип съм човек , който уважава музиката , но тя прави ли такава ? Тя само краде , използва сексуалността си ,за да прoдава ..
ama ei kurvo umrqla pone kato ne ti haresva kaji 4e ne ti haresva nedei da obijdash taka ima hora koito q haresvat i ne sa 95,96 nabor az sam 85 i moga da ti kaza 4e si e super v momenta ne e parva prelest ama e normalno sled kato e rodila i 4aka 2-ro ti ako si na neino mqsto ste si kato hipototam

Hate her

Ku4eNcE
09-02-2006, 00:59
Az ne q sly6am no sam na mnenie 4e e dobra pevica !

09-02-2006, 12:37
Аааааа не! Хипергадна ми е. Гласът й е някакъв гнусен, за песните й изобщо няма да говоря. И на външен вид не ме кефи, дори след всички операции, прилича ми на барби. Ама поне носът й не е толкова зле, колкото преди :lol:
ti si mnogo zle q idi da se pregledash,britney e the best ati si oligofren/ka :-D i tapa kyrva

Elektra_x
09-02-2006, 12:39
HARESVATE LI Q AKO DA ZASHTO AKO NE PAK ZASHTO OBOSNOVETE SE
BRITNEY SPEARS
лимонадаааааааааааааааааа ааааааааааааааа в примес със бозааааа

just_a_kid
09-02-2006, 12:40
Аааааа не! Хипергадна ми е. Гласът й е някакъв гнусен, за песните й изобщо няма да говоря. И на външен вид не ме кефи, дори след всички операции, прилича ми на барби. Ама поне носът й не е толкова зле, колкото преди :lol:
ti si mnogo zle q idi da se pregledash,britney e the best ati si oligofren/ka :-D i tapa kyrva
Пхахахахаха
Скъпи госте, айде да не ми казваш какво да мисля, защото имам право на мнение :lol:
И няма да е зле да научиш значението на думите, преди да ги използваш! :lol: :lol:
Айде със здраве!

RedChil
09-02-2006, 12:52
Аааааа не! Хипергадна ми е. Гласът й е някакъв гнусен, за песните й изобщо няма да говоря. И на външен вид не ме кефи, дори след всички операции, прилича ми на барби. Ама поне носът й не е толкова зле, колкото преди :lol:
ti si mnogo zle q idi da se pregledash,britney e the best ati si oligofren/ka :-D i tapa kyrva
О,СВЕЩЕНА ПРОСТОТА !!!
АКО just_a_kid НАИСТИНА ТИ ПРИЛИЧА НА КУРВА АЗ СИ РЕЖА ВЕНИТЕ.

Elektra_x
09-02-2006, 12:54
Аааааа не! Хипергадна ми е. Гласът й е някакъв гнусен, за песните й изобщо няма да говоря. И на външен вид не ме кефи, дори след всички операции, прилича ми на барби. Ама поне носът й не е толкова зле, колкото преди :lol:
ti si mnogo zle q idi da se pregledash,britney e the best ati si oligofren/ka :-D i tapa kyrva
ти на колко си 10?
знчи сички дето не харесват тая блееща коза са олигфрени и курви....наиситина няма да е лошо да научиш значението на думите.Т'ва че ти си я харесваш незначи че и ние трябва да я харесваме.И няма нужда да се впрягаш толкова от това че мнението ни не съвпада с твоето.За това по лекоо и с думите...туко виж след поста си и азможе да стана курва :-D

bill_schrei
09-02-2006, 14:31
нещо не ми допада и стилът й, и гласчето и ,и песничките и...така леко ми се обръшат вътрешностите кат я чуя...

brain_stew
09-02-2006, 15:53
Аааааа не! Хипергадна ми е. Гласът й е някакъв гнусен, за песните й изобщо няма да говоря. И на външен вид не ме кефи, дори след всички операции, прилича ми на барби. Ама поне носът й не е толкова зле, колкото преди :lol:
ti si mnogo zle q idi da se pregledash,britney e the best ati si oligofren/ka :-D i tapa kyrva

Малеее...а си мисля че аз съм ограничена!Много са ми интересни "Гост"-и, чиито речник за обиди към женския пол се състоят само от една дума - курва!Но май си сбъркал/а на кого трябва да казваш курва-just_a_kid е мноооого далече от курвите, още повече от олигофрените!Между другото няма дума "олигофренка"!"Олигофрен" не може да се ползва в женски род!

По темата...Ми Бритни е малко фалшива.Не ми харесва като визия, защото не се различава от другите поп-певици...или те не се различават от нея изберете си!Нашумя със бедното си мъжленце и с бременността си, а преди тва се славеше като девственица...използва другите хора за да си прави реклама!Тъпо е!А песните й не ме кефят особено!

teenage_drama_queen
09-02-2006, 20:11
ааааа мразя Бритни, тва момиче е супер зле, нз как можете да я слушате [-( пълна лигла и песните са и такива :smt011

*Sumerian_Haze*
09-02-2006, 23:52
Точно , кратко и ясно - Не става !

WILD__BOY
09-03-2006, 07:27
Грозна
Не може да пее
Не може да се държи като хората
Не става

`Death`Whore`
09-03-2006, 07:56
Така е, така е...без грим е доста безлична. Да кажем, че не е съвсем да не може да пее, но го прави дразнещо - лигави се много.