PDA

View Full Version : Mnogomi e trudno



Ot4aqn
08-31-2006, 22:50
Zdraveite!!!
stava vapros za slednoto-Ima6e edno momi4e,gaje na nai dobriq mi priqtel.Te skusaha i po ironiq na sudbata sega az sam s neq.Delqt mi 80KM i nemojem da se vijdame 4esto.LUDO sam viuben v neq,po neinite dumi i tq e vliubena v men.Vijdali sme se smao 1 put i ve4e izminaha 6 dena i se pobarkvam bez neq.Sled 15 septemvri vijdanqta 6te stavat vse po redki :( Kak da preodoleq 4uvstvoto 4e nemoga bez tova momi4e i da se primirq s fakta 4e nemojem da se vijdame?Da skusam li s neq?Da se borq li za na6ata na pruv pogled nevazmojna vduska?Molq vi daite akul 4e napravo 6e se prusna :(

Axxxel
08-31-2006, 23:05
Ще оцелееш ;-) ...почти всички сме минали през същите преживявания...Няма да казвам какво ще се случи (в 97-98% от случаите краят е един и същ)...сам ще си го разбереш...

asinka
08-31-2006, 23:16
0о0олеЕееЕЕе ....лубуфта няма граници бе ейй ...не го забравяйте... :roll: :roll:

Mike-Jones
08-31-2006, 23:52
e 80km ne mnogo be bratle kato ima 4ovek jelanie i si durjite edin na drug reshenie se namira

Axxxel
09-01-2006, 00:48
0о0олеЕееЕЕе ....лубуфта няма граници бе ейй ...не го забравяйте... :roll: :roll:
Мдаммм...в сапунените сериали...

09-01-2006, 00:49
0о0олеЕееЕЕе ....лубуфта няма граници бе ейй ...не го забравяйте... :roll: :roll:

Tva e verno !

Pi4, po dobre nedei produljavai, 4akai mesec maX 6te ti mine... prosto mnooogo 6te te boli posle...

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:44
Скъсай с нея!След като не можете да се виждате,според мен няма бъдеще тази връзка.Намери си момиче,което живее по-близко до теб и ще можете да се виждате.

anichkaaa
09-01-2006, 07:49
Скъсай с нея!След като не можете да се виждате,според мен няма бъдеще тази връзка.Намери си момиче,което живее по-близко до теб и ще можете да се виждате.


I za6to da kusa?Nima 80 km sa tolkova mnogo?!Ako naistina q obi4a i durji na neq i tq na nego neka se borqt da sa zaedno pak samo vremeto 6te pokaje kakvo 6te stane.Vse edno kato moito zamina da u4i i nqma da go vijdam po neznam si kolko vreme i kakvo?!Da skusam s nego-NIKOGA!!!Taka 4e sam si pomisli-6tom tolkova haresva6 tova momi4e i ne moje6 bez neq davai,bori se,tursi na4in da se vijdate.

anichkaaa
09-01-2006, 07:49
Скъсай с нея!След като не можете да се виждате,според мен няма бъдеще тази връзка.Намери си момиче,което живее по-близко до теб и ще можете да се виждате.


I za6to da kusa?Nima 80 km sa tolkova mnogo?!Ako naistina q obi4a i durji na neq i tq na nego neka se borqt da sa zaedno pak samo vremeto 6te pokaje kakvo 6te stane.Vse edno kato moito mom4e zamina da u4i i nqma da go vijdam po neznam si kolko vreme i kakvo?!Da skusam s nego-NIKOGA!!!Taka 4e sam si pomisli-6tom tolkova haresva6 tova momi4e i ne moje6 bez neq davai,bori se,tursi na4in da se vijdate.

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:51
Скъсай с нея!След като не можете да се виждате,според мен няма бъдеще тази връзка.Намери си момиче,което живее по-близко до теб и ще можете да се виждате.


I za6to da kusa?Nima 80 km sa tolkova mnogo?!Ako naistina q obi4a i durji na neq i tq na nego neka se borqt da sa zaedno pak samo vremeto 6te pokaje kakvo 6te stane.Vse edno kato moito zamina da u4i i nqma da go vijdam po neznam si kolko vreme i kakvo?!Da skusam s nego-NIKOGA!!!Taka 4e sam si pomisli-6tom tolkova haresva6 tova momi4e i ne moje6 bez neq davai,bori se,tursi na4in da se vijdate.
По-добре ли да изживяват телефонна връзка и да се виждат веднъж на 943586946 дена ... помисли малко!Още са твърде малки,учат,ако бяха по-голлеми разбирам единия да се прежали и да отиде да живее при другия...нО това няма как да стане!По-добре да скъсат сега,а не когато връзката им се задълбочи!Повече ще страдат като не се виждат!Такива връзки на тази тяхна възраст нямат почти никакво бъдеще!

White_Shadow
09-01-2006, 08:01
0о0олеЕееЕЕе ....лубуфта няма граници бе ейй ...не го забравяйте... :roll: :roll:

Но поставянето на граници в самата "лУбУФ" води до раздяла.

По темата:Разстоянието определено е голяма пречка ](*,) .Не искам да те отчайвам,но такава връзка много трудно се гради и рано или късно се разпада :roll: .Няма да изтраете дълго :smt012 ...Или ако изтраете и на двамата постоянно ще ви е кофти и все ще ви боли че не можете да сте с любимия човек :-k .

Имам една такава приятелка,която е в Шумен,а гаджето й е на другият край на картата на България ](*,) .И к'во :smt017 ?Той дава луди пари по влакове и се лънгърга 9 часа до Шумен :smt013 ...Пиятелката ми неможеше да издържа повече и го скъса :smt019 .Но сега пак са се събрали.Много им е трудно,казвам ви-любов от разстояние значи огромна болка ](*,) .

iiirish
09-01-2006, 09:42
дори и да се обичате най-добре е да имате чисто приятелски взаимоотношения. една връзка не се гради от разстояние, повярвай ми! и колкото и да ти се иска да я обичаш явно, по-добре скрий чувствата си и се опитай да ги преодолееш, защото с растоянието това няма да стане и при най-добро желание

IKisseDAGirL
09-01-2006, 09:50
0о0олеЕееЕЕе ....лубуфта няма граници бе ейй ...не го забравяйте... :roll: :roll:
Мдаммм...в сапунените сериали...
хахаха точно!

White_Shadow
09-01-2006, 09:54
0о0олеЕееЕЕе ....лубуфта няма граници бе ейй ...не го забравяйте... :roll: :roll:
Мдаммм...в сапунените сериали...
хахаха точно!

Да,така е.И м/у другото много ме издразни тва "лУбУФта".Направо ми идваше да строша монитора като го видях :smt013 :smt013 :smt013 :smt076 :smt019 ......

:smt068 asinka :smt072 :smt072 :smt072

Obitax
09-01-2006, 10:11
Zdraveite!!!
stava vapros za slednoto-Ima6e edno momi4e,gaje na nai dobriq mi priqtel.Te skusaha i po ironiq na sudbata sega az sam s neq.Delqt mi 80KM i nemojem da se vijdame 4esto.LUDO sam viuben v neq,po neinite dumi i tq e vliubena v men.Vijdali sme se smao 1 put i ve4e izminaha 6 dena i se pobarkvam bez neq.Sled 15 septemvri vijdanqta 6te stavat vse po redki :( Kak da preodoleq 4uvstvoto 4e nemoga bez tova momi4e i da se primirq s fakta 4e nemojem da se vijdame?Da skusam li s neq?Da se borq li za na6ata na pruv pogled nevazmojna vduska?Molq vi daite akul 4e napravo 6e se prusna :(

kakvoto i da stava 4ove4e BOri si do posledna kapka krav ! ne se predavai za6toto predade6 li se 6te izgubi6 vsi4ko.

BroKeN^DreAmZ`f
09-01-2006, 10:13
Еми според мене или просто намерете начин да се виждате по-често, достатъчно често за да може тва между вас да се нарече връзка...или просто спрете до тук, щото без да се виждате тва вашто неможе да се нарече връзка

AliceSw
09-01-2006, 22:08
4есно казано 80 км не са малко колкото и да се обичате ако мисли6 трезво сигурно ще се виждате 1-2 пъти в месеца най-много :!:
а това скапва всичко дори да се виждате всяка събота и неделя пак мн трудно ще се получи - ще полудеете от ревност, пък и някакси в такава връзка мн лесно се губи пламъка шот се един от двамата просто няма да издържи така че най-добре е да скъсате

cMeTaHka
09-02-2006, 08:52
ami ne,80km vsu6tnost ne sa mnogo...az imah vruzka s edno mom4e koeto zamina za usa i ne go vidqh pove4e,obi4ahme se,no razstoqnieto be6e neposilno..prosto takava vruzka po4ti nevuzmojno da prote4e normalno..ako bqh na tvoe mqsto s tiq 80km,pritegleni do lubovta mi,bih hvanala 1q reis ili vlak i bih oti6la pri lubomiq si 4ovek...vqrno ne izliza mnogo evtino gadniq put,no za lubovta granici nqma..moje da q iznenada6 i da otide6 pri neq...az bih bila na 10toto nebe ot 6tastie:)

white_chik
09-02-2006, 09:13
Ох,защо само лъжете момчето. [-X Според мен има наждежда да запазите връзката си,но е крайно минимална.Ще се виждате примерно само в събото или нделя,с времето ще се отдалечите и най-вероятно накрая ще се разделите.Наистина звучи ужасно,но изказвам искреното си мнение.В София познавам двойки,които живеят в различни квартали и това е праболем,да не говорим за дистанция от 80 км.Е все пак ти можеш да направишвсичко възможно да продължите връзката си.УСПЕХ! :wink: