PDA

View Full Version : OPITVALI LI STE DROGA?



LSD^Lady
08-31-2006, 23:14
Opotrebqva li li ste narkotici i kakvi po to4no :) sorry ako temata se povtarq

BaMBOocHa
08-31-2006, 23:37
:!: НЕ :!:

MauMyHkaTa
08-31-2006, 23:41
Не и не смятам да го правя. То аз не съм и пушила ако става въпрос-цигари, както и не смятам и това да правя :) Засега съм твърдо против!

m0rb1d
08-31-2006, 23:45
Не и не смятам да го правя. То аз не съм и пушила ако става въпрос-цигари, както и не смятам и това да правя :) Засега съм твърдо против!


:!: HE :!:

Никога не казвай никога :-)

Аз не съм пробвал дрога нито трева нито пък съм пушил цигани и мисля да не пробвам нито едно от тия работи за вбъдеще :-)

Дрогата според мен е начин за взимане на много пари
:roll:

LSD^Lady
09-01-2006, 00:15
Mi pone az da si priznaq... vzimala sum Ecstasy i Amfetamin.... no ve4e sum sprqla.Ve4e ot nqkolko meseca sum 4ista

09-01-2006, 05:24
за трети път подобна тема.
Да опитвал съм. Бира,вино, кафе, цигари, трева,хашиш, гъби, кактуси, хавайски семки, МДМА, кока, NN-DMT, 5-МЕО-DiPT, 2CI,салвия дивинорум, LSD...
и други неща съм опитвал, ама не ща и вие да си помисляте да ги опитвате, и затова няма да ви ги кажа
(ако ви се търси, намерете една заклю4ена тема, там съм ги изброил вси4ки в хронологи4ен ред. :mrgreen:

п.с. не е ли странно, 4е на практика на всеки мозъ4ен нервомедиатор съответства някое вещество с растителен произход?
Нима това е слу4айно?
Тези неща съществуват и всяко едно от тях съответстства на някое 4овешко настроение.
Това зна4и 4е дрогата определя настроението ни.
кафе = на едно настроение,
ракия с бира = на друго,
трева = на трето,
гъби= на 4етвърто и тн..

От което излиза, 4е 4овек може да си избира настроения и състояния на съзнанието.
Важното е да не се пристрастява към само едно или две настроения, а да живее живота си пълноценно

cMeTaHka
09-01-2006, 16:52
ot mnogo vreme se opitvam da go karam samo na treva

Gun4o
09-02-2006, 11:10
samo 4adel.......

cskamoni4ka
09-02-2006, 11:12
:!: НЕ :!:
:!: :!: :!:

Amayo
09-02-2006, 11:15
От което излиза, 4е 4овек може да си избира настроения и състояния на съзнанието.
Да на такива им викат НАРКОМАНИИ 8)

®©PeTq®©
09-02-2006, 11:17
НЕ :-D

navits
09-02-2006, 11:27
един път мл екстази ама само тва :roll:

Slave4You
09-02-2006, 14:12
Не....никога не съм пробвала и мисля да не пробвам :)

strange__
09-02-2006, 17:39
Не съм....дори и чадел не съм.Някой ден може би бих опитала (за тревата говоря),но този ден не е дошъл още :wink:

09-02-2006, 17:52
От което излиза, 4е 4овек може да си избира настроения и състояния на съзнанието.
Да на такива им викат НАРКОМАНИИ 8)
da ti razesnq neshto narkoman zna4i zavisesht apak ti moje da si zavisim ot mnogo neshta i da ne mojesh bez tqh prost primer prosto hranata.
Apak po temata da vzimala sam:amfetamin na kristali,4ist anfetamin,zvezdi,hikst4eta,gubi,bqlo

Heili
09-02-2006, 19:05
Не [-X и нямам такова намерение!!!!

Amayo
09-02-2006, 23:10
От което излиза, 4е 4овек може да си избира настроения и състояния на съзнанието.
Да на такива им викат НАРКОМАНИИ 8)
da ti razesnq neshto narkoman zna4i zavisesht apak ti moje da si zavisim ot mnogo neshta i da ne mojesh bez tqh prost primer prosto hranata.
Apak po temata da vzimala sam:amfetamin na kristali,4ist anfetamin,zvezdi,hikst4eta,gubi,bqlo
Употребяваш ли дрога значи си наркоман. Кво общо има храната?

IriDiUm
09-03-2006, 05:24
@Amayo Пич, като си нямаш представа, по-добре си трай...така правят поне умните хора.

Моя милост като цяло пуши единствено козец по-често. Иначе пробвал съм амфетки(и кристал) и МДМА, салвийка, особено нашия любим DXM (демефанче с козац RuLeZzz), гъбки...LSD...Абе общо взето нищо не отказвам ако се намери...само без кока и херц - неща, които е по-добре човек да не знае какво са...

..та значи бегайте от *ИН-ите и си пафкайте на воля...

LSD^Lady
09-03-2006, 10:07
Amayo naistina ako neznae6 po dobre si mal4i... i az sum zimala sumanati i ne6ta apuk kato gledam ne sum narkomanka

09-03-2006, 12:36
Алооо оня с 5-мео дипта и ДМТ тито ти сериозно ли батка а а и 2ЦИ-то или просто си ги прочел някъде и сега се хвалиш а?

И не ми развивай тъпи теории за настроенията...

А със салвията какво успя ли да направиш Бреактру или просто пуши за да се хвалиш после някъде че си пушил;

тц тц тц

vladi_addict
09-03-2006, 14:36
да. трева, ма то това май не се брой за дрога :smt017

vladi_addict
09-03-2006, 14:39
От което излиза, 4е 4овек може да си избира настроения и състояния на съзнанието.
Да на такива им викат НАРКОМАНИИ 8)
da ti razesnq neshto narkoman zna4i zavisesht apak ti moje da si zavisim ot mnogo neshta i da ne mojesh bez tqh prost primer prosto hranata.
Apak po temata da vzimala sam:amfetamin na kristali,4ist anfetamin,zvezdi,hikst4eta,gubi,bqlo
пхахахха били сме пристрастени към храната ааааааааа като си толкова невежа, по-добре замълчи. и вземи прочети някоя книга, че ако наистина си взимала толкова наркотици и малкото неща дето знаеш сега ще се изпарят.

09-03-2006, 14:52
А със салвията какво успя ли да направиш Бреактру или просто пуши за да се хвалиш после някъде че си пушил;

Първо да отбележа, че не съм човека с ДМТ-то и s 5-МеО-ДИПТ-а...
Защо смяташ, че като пушиш Салвия е задължително да направиш Пробив? Все пак ефектите са прекалено разнообразни, за да може всеки да достигне пробив.

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 15:00
Не и нямам такова намерение!!!!

CRaZy_IKT
09-03-2006, 16:43
ми карам си на биричка,чаделче и скоро гъбки ше хапвам :lol: :mrgreen: нищо друго не ми трябва.Душевния мир е най важното нещо

BeBencEto
09-03-2006, 17:09
ми карам си на биричка,чаделче и скоро гъбки ше хапвам :lol: :mrgreen: нищо друго не ми трябва.Душевния мир е най важното нещо
az dushevniq mir go postigam i bez treva i gubki,kakto gi narichash...
ta narkotici ne sum probvala,treva sushto i ne mislq i ne namiram smisul,za d gi probvam....a do kolkoto nastroeniqta na chovek da moje da se kaja ako si slaboharakteren piklio/pikla (s izvinenie,zahstoto po tiq temi adski mnogo se draznq i palq...) 100% shte pushish da kajem treva,vidish li za da si napravish veseloto,poneje sam ne si sposoben....ili moje bi shte qdesh gubi,za da te gonqt dinozavri po vitoshka!? aide be......

09-03-2006, 18:59
Съжалявам, но преживяването от гъбите не е толкова за забавление, освен при отделни индивиди, но за тях няма да говоря. То е нещо, което не се прави всеки ден и при средно интилигентния човек има за цел да отвори врати и места от собственото му (под)съзнание, за които не е подозирал, че съществуват. Много хора го определят, като преживяване променило изцяло разбирането им за света, вселената и за самите тях, включително и аз.

nanaa
09-03-2006, 20:54
да :D коз,амфетки,екстази,гъбки,М ДМА,ефедрин,попър... но това беше преди, сега съм чиста.......

09-03-2006, 21:24
да :D коз,амфетки,екстази,гъбки,М ДМА,ефедрин,попър... но това беше преди, сега съм чиста.......

Мчи то екстази и MDMA е едно и също ве...

ista
09-03-2006, 21:28
само Крумчо за сега... моля се да не пробвам и по-твърди...

nanaa
09-03-2006, 21:32
да :D коз,амфетки,екстази,гъбки,М ДМА,ефедрин,попър... но това беше преди, сега съм чиста.......

Мчи то екстази и MDMA е едно и също ве...
в екстазито има някакво количество МДМА, но напоследък се слагат какви ли не глупости и все по-малко МДМА, а аз съм взимала ЧИСТ МДМА и Екстази, действието е различно!

Amayo
09-03-2006, 23:31
@Amayo Пич, като си нямаш представа, по-добре си трай...така правят поне умните хора.
...
Може да не съм умен ама поне малко мъдрост съм натрупал. Две момчета с които съм израстнал съм оставил в Орландовци дето и те уж се водеха че "само трева пушат", смятам че знам за кво говоря.

IriDiUm
09-04-2006, 03:39
Както много други казаха, взичко зависи от личността на индивида приемащ дадените вещества. Може да ви се стори малко невероятно, но аз познавам 2ма (колеги - единият в работата, другият в унито), които даже херца си позволяват да пушат, но и двамата го правят с мярка...по веднъж на месец-два...в противен случай щеше да си проличи ако са се продрусали яко...
Това, че повечето хора друсащи каквото и да е било са хора, бягащи от проблеми и със слаби психики, е отделен въпрос. Има и от онези, които правят това не бягайки, а търсейки нови усещания и реалности, но владеещи себе си и контрола над себе си. За един от тези се смятам и аз. Ей сега тъкмо си поръчах семена от хавайска роза. След като ги пробвам, ще опиша ефекта ако някой е заинтересован... ;-)

Поздрави!

GLeZoRanA
09-04-2006, 06:46
Не,и нямам такова намерение :)

k1sS_mY_aSs
09-04-2006, 07:11
Миии не съм...ама любопитство има голямо... :roll:

LSD^Lady
09-04-2006, 10:29
k1sS_mY_aSs kakvo iskash da opitash ?

09-04-2006, 15:07
Както много други казаха, взичко зависи от личността на индивида приемащ дадените вещества. Може да ви се стори малко невероятно, но аз познавам 2ма (колеги - единият в работата, другият в унито), които даже херца си позволяват да пушат, но и двамата го правят с мярка...по веднъж на месец-два...в противен случай щеше да си проличи ако са се продрусали яко...
Това, че повечето хора друсащи каквото и да е било са хора, бягащи от проблеми и със слаби психики, е отделен въпрос. Има и от онези, които правят това не бягайки, а търсейки нови усещания и реалности, но владеещи себе си и контрола над себе си. За един от тези се смятам и аз. Ей сега тъкмо си поръчах семена от хавайска роза. След като ги пробвам, ще опиша ефекта ако някой е заинтересован... ;-)

Поздрави!

За хавайската роза е хитро да извлечеш LSA-то в нея (или поне да премахнеш ненужните вещества), което не е особено сложно, защото ще намали много гаденето или ще го премахне.

09-04-2006, 15:19
Алооо оня с 5-мео дипта и ДМТ тито ти сериозно ли батка а а и 2ЦИ-то или просто си ги прочел някъде и сега се хвалиш а?

И не ми развивай тъпи теории за настроенията...

А със салвията какво успя ли да направиш Бреактру или просто пуши за да се хвалиш после някъде че си пушил;

тц тц тц

ти се к'во да не се комплексира че човекът си намира неща за които ти само си чувал
пък и бас държа че идея си нямаш какво е 5-мео-дипт или какъвто да е друг research chemical
Откакто пуснаха entheogen-bg всички много я усвоиха тая теория

IriDiUm
09-04-2006, 23:58
За хавайската роза е хитро да извлечеш LSA-то в нея (или поне да премахнеш ненужните вещества), което не е особено сложно, защото ще намали много гаденето или ще го премахне.

Мда, ама все още не съм толкова advanced в тия технологии. Все пак семената не са особено скъпи и след 1ва проба по елементарния начин, ако не ми се понрави, ще проуча и метода на извличането...Като цяло съм доста обнадежден за як трип...

az_slunceto
09-05-2006, 08:19
az nesam,no mislq da probvam edna fred moje da mi dade.vse pak sme mladi trqbva ot vsi4ko da opitame. :-D =D> :wink:

LSD^Lady
09-05-2006, 11:23
heheheh az_slunceto i kvo misli6 da opita6 ?

malko mace
09-15-2006, 13:25
НЕ,И НЕ ИСКАМ ДА ОПИТВАМ,НЕ ИСКАМ ДА БЪДА С ХОРА,КОИТО ГО ПРАВЯТ!НЕ СМЯТАМ И ДА ПУША,ЗАЩОТО ТОВА УСКОРЯВА ПРОЦЕСА НА ГНИЕНЕ НА КЛЕТКИТЕ!ОСВЕН ТОВА С НЯКОЛКО ПРИЯТЕЛКИ СИ БЯХМЕ ОБЕЩАЛИ ТО4НО ТОВА ОЩЕ ДОКАТО БЯХМЕ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА,А АЗ СИ ИЗПЪЛНЯВАМ ОБЕЩАНИЯТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! :!:
П.С.Поне пове4ето... ;-) :) O:)

malko mace
09-15-2006, 13:39
ЕВАЛА НА ВСИ4КИ,КОИТО ОЩЕ НЕ СА ОПИТВАЛИ ДРОГА И НЕ СМЯТАТ ДА ОПИТВАТ,КАКТО И ЗА ЦИГАРИТЕ,ЗАЩОТО ТЕ СА НЕ ПО МАЛКО ВРЕДНИ!!!ВИЕ,КОИТО НЕ ГО ПРАВИТЕ,СТЕ НАИСТИНА 4УДЕСНИ МЛАДИ ЛИ4НОСТИ!НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА СЪВЕТИТЕ НА НАРКОМАНИТЕ,И ПРОДЪЛЖАВАйТЕ В СЪЩИЯ ДУХ!!!
П.С.Дори да смятате,4е не сте зависими от наркотиците,това всъщност може да не е вярно-не осъзнавате какво психи4еско влияние оказват те върху вас,защо не опитате да ги спрете,едва тогава можете да разберете зависими ли сте или не!Милионите лекуващи се от това заболяване,защото то неминуемо е такова,също са мислели като вас-"НИЕ НЕ СМЕ ПРИСТРАСТЕНИ,АКО ПОИСКАМЕ, МОЖЕМ ДА СЕ ОТКАЖЕМ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ!". :smt018

09-16-2006, 09:14
Пробвал съм коз, хеш, амфети, метамфети, екс, пико и кока.. само херца няма да пробвам никога.

monimil
09-16-2006, 10:59
не, само цигари [-X

09-16-2006, 16:08
да :D коз,амфетки,екстази,гъбки,М ДМА,ефедрин,попър... но това беше преди, сега съм чиста.......

efedrina i kulturistite go polzvat :!:

WiNNeR_In_WhItE
09-16-2006, 17:19
Не, нямам и желание :D

LSD^Lady
09-16-2006, 22:45
povecheto mai ste anti droga hehehehhee

^SwEeT^DrEaM^
09-16-2006, 22:52
Не съм , и не мисля да пробвам.

DeSsY`
09-17-2006, 00:14
Не, за кво да си съсипвам живота с тва?!

Scarabey
09-17-2006, 00:24
Do sega ne sum probvala i ne smqtam da probvam i da si sasipvam jivota :!:

koalka
09-17-2006, 07:46
Не,не съм опитвала и не мисля да го правя.

auuu
09-17-2006, 10:53
ahahah tyka ima ebati pacientite hahah govorim za tiq deto sa "nikoga ne sum probvala i nqma da probvam ne pusha ni cigari ni treva i sum si obeshtala v detskata gradina s priqtelki" ahHAHAH moe da im se posmeeme zaedno ahhahaahh :smt005
a po temata probval sum bonbon, belo, amfetki, gubki me karat she gi nalazim i jonka sum pushil cifra s kvo li ne :D ahha i da otbeleja HORATA KOITO SA PROBVALI NE SA NARKOMANI!!! NE SA NARKOMANI!!!
ae s zdrave :)

fake
09-17-2006, 11:12
шш....и откога тревата е дрога, че не разбрах

09-17-2006, 12:22
Ми fake тревата си е наркотик. Всяко психоактивно вещество е наркотик. Алкохола също е наркотик, но е толко широко известен, разпространен и се среща в хиляди форми, че вместо наркотик просто го наричат със самото му наименование - алкохол.
Инак на въпроса ти - канабиса винаги е бил наркотик и такъв ще си остане, освен ако спре да съдържа психоактивни вещества...

kristo
09-17-2006, 13:04
narkoticite nepo6tavat na nikoi

kristo
09-17-2006, 13:06
kadee e poukata narkotina nepro6tava na nikoi nema faidaa

Nen0RmalniK
09-19-2006, 10:50
az kakvo li ne sum upotrebqval.. :D parvo na cigari posle treva.. okolo 10 pati sam vzimal exstazy i amfetki..