PDA

View Full Version : US OPEN



ht_7j
09-01-2006, 06:03
Някой от форума да се интересува от тенис? Тук е мястото за коментари. :) Агаси току-що победи Багдатис в поредния инфарктен за мен мач. Не знам нарочно ли го прави, защото това му е последен турнир, или защото наистина не може да бие лесно, но мачовете са страхотни...При жените засега няма изненади...(според мен)
За кого сте? Кой мислите, че ще спечели?

Вие сте...

gery_to
09-01-2006, 14:19
Az sum za ANDY estestveno i vinagi sam bila za nego!haresvam i Nadal shoto e malko po agresiven!a oniq Federer li e kav e ne moga da go gledam!inache gledam US Open da,vsiaka ve4er po eurosport

ht_7j
09-01-2006, 14:41
Az sum za ANDY estestveno i vinagi sam bila za nego!haresvam i Nadal shoto e malko po agresiven!a oniq Federer li e kav e ne moga da go gledam!inache gledam US Open da,vsiaka ve4er po eurosport

Stiga da ne e Federer, i az sym za Roddick. Obache na men slabost mi e Agassi. Osobeno sled snoshti. Ako Agassi pobedi v 3iq kryg, ima golqma veroqtnost da igrae s Roddick. :D

мечтател
09-03-2006, 15:23
федерер е безспорния номер 1 в света. много харесвам играта му.
а при жените - тъга. бях за Мартина Хингис, но тя отпадна.
http://www.ladiescourt.com/wp-content/martina-hingis-comeback2.jpg http://artfiles.art.com/images/-/Martina-Hingis-Photograph-C12150475.jpeg

мечтател
09-03-2006, 15:27
а, забравих да кажа. - всички отново чакаме финал Федерер - Надал. да си го пожелаем - това ще бъде истинското шоу

09-03-2006, 16:05
Federer-Nadal,goliamo 6ou da!samo ako e v polza na Nadal,togava moje! [-o< :twisted: Iskam ANDY ILI NADAL S KUPATA!

gery_to
09-03-2006, 16:09
Predishniq post biah az ama kakto vinagi zabravih za niakoi neshta........

ht_7j
09-03-2006, 19:04
Да, всички казват, че Федерер - Надал е истината, но искрено се надявам да грешат. Аз до последно викам за Агаси. Израстнала съм с негови мачове...Сега играе с Бекер и пада 5:7, 7:6, 4:6...води в 4-ия сет засега.

А при жените...Аз никога не съм за Хингис. Много ме издразни след като обиждаше Моресмо, защото била лесбийка. Радвам се, че падна/ Аз съм за Моресмо.

playful_baby
09-04-2006, 09:03
Agassi mnogo gotino igrae!ma4ovete mu sa vinagi mnogo interestni! :smt016

мечтател
09-04-2006, 09:19
не разбирам защо не харесвате Федерер. добре, Агаси играе добре, легенда е. но Федерер е класа над останалите. дори ако играе срещу съперници от топ10 има сколнност да смачка противника си, водейки във всеки елемент от играта. той е големият шампион в началото на 21век. да си го кажем направо Федерер е най-добрият. да, надал също играе чудесно, и аз го харесвам, но просто Федерер е безспорният номер1 в света.

а, ht_7j, на мен лично Моресмо не ми харесва. общо взето при жените харесвам доста състезателки, но не и Моресмо и сестрите Уилямс. може би всички останали ми харесват. и все пак Хингис ми допада най-много.

ht_7j
09-04-2006, 13:38
Мда, права си за Федерер. Наистина е класи над другите. А и не е надут за разлика от някой други топ играчи. Аз нямам нищо против него, просто ми се иска и някой друг да изгрее също толкова много, защото губя интерес да гледам как само Федерер вдига купите.

Вчера така плаках на мача на Агаси. :cry:

А за жените...И аз на сестрите не се кефя много, но ги предпочитам пред Хингис. Тя може да не играе толкова лошо, но егото й е просто непоносимо. За това не мога да е понасям и се задушавам направо при всяка нейна победа. С настройката, че не я заслужава съм. Просто не понасям такива спортисти.

мечтател
09-04-2006, 13:55
когато един спортист е най-добрият тоя има право да го демонстрира. преди поредицата от контузии Хингис беше най-добрата. тя просто има его на победител. обикновено тези играчи са най-мразените и най-обичаните. мразени от едни, обичани от други. а за мен Мартина е най-добрата.

09-04-2006, 14:44
не разбирам защо не харесвате Федерер. добре, Агаси играе добре, легенда е. но Федерер е класа над останалите. дори ако играе срещу съперници от топ10 има сколнност да смачка противника си, водейки във всеки елемент от играта. той е големият шампион в началото на 21век. да си го кажем направо Федерер е най-добрият. да, надал също играе чудесно, и аз го харесвам, но просто Федерер е безспорният номер1 в света.


Няколко неща:
1.Федерер НЕ Е Безпорният номер едно(на клей например всеки път си поема от Надал) и както гледал надал почва да играе вс по-добре на други настилки,което оснзачава,че федерер ще се сбогува скоро с първото си място :wink:
2.Да той е шампион,но не се държи така извън корта.Поне преди една година в интервютата си се държеше като супер ненадменен и продължава да се държи така с всички интервюта освен онези с Надал.
3.То бива да има спортна злоба ,но да депресираш противниците си ,като играеш с техните най-силни оръжия е прекалено!Така разбива много надежди и много се радвам като губи.
4.Като загуби прави огромен проблем и винаги е страшно разочарован и говори за противика си като за някой аматьор.

Аз лично съм за Анди Родик и Рафаел Надал,като не отричамче и родик притежава малко от 4-тото качество.

мечтател
09-04-2006, 20:08
не разбирам защо не харесвате Федерер. добре, Агаси играе добре, легенда е. но Федерер е класа над останалите. дори ако играе срещу съперници от топ10 има сколнност да смачка противника си, водейки във всеки елемент от играта. той е големият шампион в началото на 21век. да си го кажем направо Федерер е най-добрият. да, надал също играе чудесно, и аз го харесвам, но просто Федерер е безспорният номер1 в света.


Няколко неща:
1.Федерер НЕ Е Безпорният номер едно(на клей например всеки път си поема от Надал) и както гледал надал почва да играе вс по-добре на други настилки,което оснзачава,че федерер ще се сбогува скоро с първото си място :wink:
2.Да той е шампион,но не се държи така извън корта.Поне преди една година в интервютата си се държеше като супер ненадменен и продължава да се държи така с всички интервюта освен онези с Надал.
3.То бива да има спортна злоба ,но да депресираш противниците си ,като играеш с техните най-силни оръжия е прекалено!Така разбива много надежди и много се радвам като губи.
4.Като загуби прави огромен проблем и винаги е страшно разочарован и говори за противика си като за някой аматьор.

Аз лично съм за Анди Родик и Рафаел Надал,като не отричамче и родик притежава малко от 4-тото качество.

относно 2. а надменен ли да е?
онтосно 3. и 4. това са чертите на големите шампиони
относно 1. нямам коментар. просто виж ранклистата последните 2 години.

ht_7j
09-04-2006, 20:19
Мечтател, първо казваш за Хингис, че е нормално да се държи надменно, защото всъщност има право като е най-добра, а после казваш за Федерер
а надменен ли да е?

Та...кое последно?

Но както по-горе се спомена...Надал наистина е по-добър от Федерер на клей. Но за съжаление, това първенство е на твърд корт.

мечтател
09-04-2006, 20:31
Мечтател, първо казваш за Хингис, че е нормално да се държи надменно, защото всъщност има право като е най-добра, а после казваш за Федерер
а надменен ли да е?

Та...кое последно?

Но както по-горе се спомена...Надал наистина е по-добър от Федерер на клей. Но за съжаление, това първенство е на твърд корт.

не съм казал, че Мартина е надменна. казах, че има право да има самочувствието на най-добрата.

vra4ka
09-04-2006, 21:07
Последната тенесистка, за която може да се каже , че е надменна е Хингис! Такива изказвания са абсурдни!
А по темата :arrow: при жените най ми е симпатична Линзи, при мъжете Сафин!

мечтател
09-04-2006, 22:12
Сафин!

абе само на мен ли сестра му на Сафин мяза да му е брат? ако не я знаете сега играе с няква по евросторт. ама ша я прегази набързо така че гледайте докато можете

playful_baby
09-05-2006, 08:30
не разбирам защо не харесвате Федерер. добре, Агаси играе добре, легенда е. но Федерер е класа над останалите. дори ако играе срещу съперници от топ10 има сколнност да смачка противника си, водейки във всеки елемент от играта. той е големият шампион в началото на 21век. да си го кажем направо Федерер е най-добрият. да, надал също играе чудесно, и аз го харесвам, но просто Федерер е безспорният номер1 в света.

а, ht_7j, на мен лично Моресмо не ми харесва. общо взето при жените харесвам доста състезателки, но не и Моресмо и сестрите Уилямс. може би всички останали ми харесват. и все пак Хингис ми допада най-много.
ooo toi sa6to e mnogo gotin

ht_7j
09-05-2006, 14:16
не съм казал, че Мартина е надменна. казах, че има право да има самочувствието на най-добрата.

Predi 4 godini shteshe da bydesh napylno prav. No sega samochuvstvieto i e bez pokritie.

Ti mai ne haresvashe sestrite. :) Spokoino, Serena veche e out, za moq radost i moje bi tvoe syjalenie, ot Mauresmo.
Obache nai-mnogo mi haresa macha na Roddick i Becker. "Napravi go za Agassi!" - tova edin poznat go izkreshtq po moq molba po telefona. :-D

Iznenadi nqma zasega. Malko e skuchno zasega. Interesnoto e, che tazi godina US OPEN ima poveche zriteli ot drugi godini. Mislq, che tova beshe zaradi Agassi. No...:'(

ht_7j
09-05-2006, 14:37
Последната тенесистка, за която може да се каже , че е надменна е Хингис! Такива изказвания са абсурдни!
А по темата :arrow: при жените най ми е симпатична Линзи, при мъжете Сафин!

Lindsey, Lindsey....Na neq nikoi ne i obryshta osobeno vnimanie. Ne popada mnogo v ochite na mediite i ne e zvezda kato Sharapova ili Serena (zvezda v smisyl izvyn korta) no tihichko pobejdava. Kato zatishie pred burq e. Ponqkoga. :oops:

мечтател
09-05-2006, 17:02
не съм казал, че Мартина е надменна. казах, че има право да има самочувствието на най-добрата.

Predi 4 godini shteshe da bydesh napylno prav. No sega samochuvstvieto i e bez pokritie.

Ti mai ne haresvashe sestrite. :) Spokoino, Serena veche e out, za moq radost i moje bi tvoe syjalenie, ot Mauresmo.
Obache nai-mnogo mi haresa macha na Roddick i Becker. "Napravi go za Agassi!" - tova edin poznat go izkreshtq po moq molba po telefona. :-D

Iznenadi nqma zasega. Malko e skuchno zasega. Interesnoto e, che tazi godina US OPEN ima poveche zriteli ot drugi godini. Mislq, che tova beshe zaradi Agassi. No...:'(

момичето лекува контузии в продължение на години и все пак имаше духа и хъса да се завърне. това я прави достойна за уважение. и скоро тя пак ще заеме мяастото на върха в ранклистата. за нула време влезе в топ 10, така че спокойно. бъдещето е пред нея

ht_7j
09-05-2006, 17:17
момичето лекува контузии в продължение на години и все пак имаше духа и хъса да се завърне. това я прави достойна за уважение. и скоро тя пак ще заеме мяастото на върха в ранклистата. за нула време влезе в топ 10, така че спокойно. бъдещето е пред нея

Iskreno i go pojelavam! Takiva sportisti naistina za doistoini za uvajenie i te doprinqsqt mnogo. I kakvo..>Sweden shte e #1 v tennisa...Hmmm...Kakvo da se pravi, shtom sa dobri. Az kazah oshte syvsem v nachaloto, che tova, koeto me drazni v Hingis sa izkazvaniqta po address na Mauresmo. Ot tam mi stana antipatichna. Tova kakvo obshto ima s igrata i i zashto zapochnahme tozi spor? ](*,) Tq beshe nadmenna po otnoshenie na neshto, koeto nqma obshto s tennisa. Togava za kakvo pravo na samochuvstvie na nai-dobra govorim? Ako komentara beshe za tennis - shtqh da si mylcha i do dnes.

мечтател
09-05-2006, 17:41
момичето лекува контузии в продължение на години и все пак имаше духа и хъса да се завърне. това я прави достойна за уважение. и скоро тя пак ще заеме мяастото на върха в ранклистата. за нула време влезе в топ 10, така че спокойно. бъдещето е пред нея

Iskreno i go pojelavam! Takiva sportisti naistina za doistoini za uvajenie i te doprinqsqt mnogo. I kakvo..>Sweden shte e #1 v tennisa...Hmmm...Kakvo da se pravi, shtom sa dobri. Az kazah oshte syvsem v nachaloto, che tova, koeto me drazni v Hingis sa izkazvaniqta po address na Mauresmo. Ot tam mi stana antipatichna. Tova kakvo obshto ima s igrata i i zashto zapochnahme tozi spor? ](*,) Tq beshe nadmenna po otnoshenie na neshto, koeto nqma obshto s tennisa. Togava za kakvo pravo na samochuvstvie na nai-dobra govorim? Ako komentara beshe za tennis - shtqh da si mylcha i do dnes.

само дето не е sweden, сиреч швеция, ами играе за ШВЕЙЦАРИЯ. иначе е родена в тогавашна чехословакия на територията на словакия, ко се не лъжа

ht_7j
09-05-2006, 18:00
само дето не е sweden, сиреч швеция, ами играе за ШВЕЙЦАРИЯ. иначе е родена в тогавашна чехословакия на територията на словакия, ко се не лъжа

Ooo... ](*,) Zabludena sym bila. Mersi za popravkata.

мечтател
09-05-2006, 18:07
само дето не е sweden, сиреч швеция, ами играе за ШВЕЙЦАРИЯ. иначе е родена в тогавашна чехословакия на територията на словакия, ко се не лъжа

Ooo... ](*,) Zabludena sym bila. Mersi za popravkata.

е, малко помощ за младите и неопитните не се отказва

ht_7j
09-05-2006, 18:19
само дето не е sweden, сиреч швеция, ами играе за ШВЕЙЦАРИЯ. иначе е родена в тогавашна чехословакия на територията на словакия, ко се не лъжа

Ooo... ](*,) Zabludena sym bila. Mersi za popravkata.

е, малко помощ за младите и неопитните не се отказва

Znachi vse pak ima nqkoi, koito ne otkazva... :lol:

Btw, koga tochno e macha Henin-Herdenne s/u Davenport? Za dnes tozi shte e nai-interesniqt mach.

мечтател
09-05-2006, 18:22
само дето не е sweden, сиреч швеция, ами играе за ШВЕЙЦАРИЯ. иначе е родена в тогавашна чехословакия на територията на словакия, ко се не лъжа

Ooo... ](*,) Zabludena sym bila. Mersi za popravkata.

е, малко помощ за младите и неопитните не се отказва

Znachi vse pak ima nqkoi, koito ne otkazva... :lol:

Btw, koga tochno e macha Henin-Herdenne s/u Davenport? Za dnes tozi shte e nai-interesniqt mach.

еми нз честно да ти кажа. аз обикновено си пускам Евроспорт и гледам каквото дават докато ме ни се доспи

ht_7j
09-07-2006, 04:28
Изненадващо, потресаващо, болезнено и неприятно фаворитът Надал загубо от някой, който никога не е бил след 4-финал на първенството.Хмммм...

И така Шарапова срещу Моресмо? Наистина ще е интересно..>За кого ли ще викаме...

Федерер ще се бори с Блейк. Все ми е тая кой ще бие. Но мисля, че ще се получи интересен мач.

И не на последно място : БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!

мечтател
09-07-2006, 08:04
Изненадващо, потресаващо, болезнено и неприятно фаворитът Надал загубо от някой, който никога не е бил след 4-финал на първенството.Хмммм...

И така Шарапова срещу Моресмо? Наистина ще е интересно..>За кого ли ще викаме...

Федерер ще се бори с Блейк. Все ми е тая кой ще бие. Но мисля, че ще се получи интересен мач.

И не на последно място : БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!

мача на Надал го гледах. абсколютно заслужена победа на Южни с оглед показаното. победи Рафа в собствения му стил. сега го чака мач с Родик, чийто стил на игра е доста различен, не знам, но и тук изненада е възможна. не знам, но аз чакам с интерес.

за Шарапова с/у Моресмо - Моресмо доминира в последно време всички, така че е нормално тя да е фаворит. но аз съм за Мария.

не мисля, че Блейк има шансове срещу Федерер. вярно е, Джеймс играе много добре, но все пак Рождър си е Роджър.

виж, за Хаас-Давиденко вече не мога да ти кажа. и все пак ще е интересно.

ht-7j
09-07-2006, 13:40
абсколютно заслужена победа на Южни с оглед показаното.

Zatova kazah "iznenadvashta i potresavashta" zaguba na Nadal.
Za Federer si prav, no vse pak haide da ne podcenqvame tolkova Blake.

Vypreki che izobshto ne sym za Federer, iskam final Roddick - Federer. I poznai za koi shte vikam.

A pri jenite...Ne sym tolkova sigurna v Sharapova. Kak stigna do tuk? Nqkoq s golqmo ima da e bia dosega? Imam predvid sega na US OPEN. No kakvo da se pravi? Jrebii...

мечтател
09-07-2006, 19:48
абсколютно заслужена победа на Южни с оглед показаното.

Zatova kazah "iznenadvashta i potresavashta" zaguba na Nadal.
Za Federer si prav, no vse pak haide da ne podcenqvame tolkova Blake.

Vypreki che izobshto ne sym za Federer, iskam final Roddick - Federer. I poznai za koi shte vikam.

A pri jenite...Ne sym tolkova sigurna v Sharapova. Kak stigna do tuk? Nqkoq s golqmo ima da e bia dosega? Imam predvid sega na US OPEN. No kakvo da se pravi? Jrebii...

аз казах, еюче Амели е фаворит. но аз съм за Шарапова 8)

пък аз искам Южни на финал. играе много силно и мач с Федерер на финала ще е интересен. е, разбира се не се знае дали Роже ще е на финала, де. и все пак...

ht_7j
09-08-2006, 13:43
Kakvo shte kajesh za vcherasniq mach? Federer - Blake? Hahaha...strahoten mach. Chestno kazano imashe 3 min ot macha, v koito si misleh, che Blake moje da bie. Naistina beshe interesen mach.

Btw, znaesh li, che Nadal e bil predlijil na Federer da igraqt na dvoiki, no Federer e otkazal? Nqmalo da igrae tazi godina na dvoiki. Az lichno ne razbiram zashto ne? Shteshe da e golqmo show, a na dvoiki tova e nai-vajnoto. No kakto i da e....Da si igrae sam, shmatkata ... :-D

RedChil
09-08-2006, 13:46
Хехех,това Надал и Федерер на двойки щеше да е грандиозно...
Иначе аз съм за Хюйт.Мачкай,Лейтън! :-D

ht_7j
09-08-2006, 13:50
Хехех,това Надал и Федерер на двойки щеше да е грандиозно...
Иначе аз съм за Хюйт.Мачкай,Лейтън! :-D

Mda, dobyr izbor, samo che Roddick pobedi Hewitt onzi den na 4-finalite. Hewitt mai neshto ne beshe vyv forma, zashtoto ne igrae silno i napravi dosta unforced greshki.

мечтател
09-08-2006, 14:06
Btw, znaesh li, che Nadal e bil predlijil na Federer da igraqt na dvoiki, no Federer e otkazal? Nqmalo da igrae tazi godina na dvoiki. Az lichno ne razbiram zashto ne? Shteshe da e golqmo show, a na dvoiki tova e nai-vajnoto. No kakto i da e....Da si igrae sam, shmatkata ... :-D

знам. реагирал е с "идеята на Рафа е чудесна, но тази година няма да играя на двойки"
и все пак си е оставил вратичка. дано мине през нея догодина

мечтател
09-09-2006, 08:47
невероятна Мария сгази Амели

макар Амели да беше фаворит Мария просто я прегази. взе 16 от общо 22 гейма, като в първия и третия сет не даде и геим на съперничката си. пожелавам и успех срещу Енен-Ерден на финала.

emotions
09-09-2006, 11:55
някой ще ме светне ли кога е финала при жените, а и при мъжете може :mrgreen:

09-09-2006, 13:28
някой ще ме светне ли кога е финала при жените, а и при мъжете може :mrgreen:

Финалът при жените е днес от 12 ч. българско време.
А мъжете са утре от 5 сутринта бг време.

А за мача...нямам думи, такъв ужас не съм съм и сънувала. Не можех да повярвам. Но....има загубени и победени в спорта и това е. По-добра беше и спечели. Честито!

DoPye
09-09-2006, 13:58
Тениса е мноо як спорт ама не е за мен

indian_flower
09-09-2006, 17:32
awe xora taka li mi se stryva ili nikoi ne smee da spomene za otpadaneto na Agassi, za sbogyvaneto my s tenisa??? boje be6e tolkova...mnogo mi e ma4no! tolkova maka tolkova ysilie, takava volq...takava igra! vsi4ko oba4e svar6i!
da si kaja 4estno dalgo plakax sled kato Andre napysna korta:(tenisa nikoga nqma da e sa6tiq...i sega kato si pomislq mi stava tajno!
no dobre 4e ni ostana roddik! kakto kaza ina4e slaboymniq komentator ako trqbva6e da padne ot nqkoi agassi tova trqbva6e da e roddik za da se predade 6tafetata...no nqma zna4enie taka se sly4i prodaljavame napred s nadejda;)

ht_7j
09-10-2006, 05:17
awe xora taka li mi se stryva ili nikoi ne smee da spomene za otpadaneto na Agassi, za sbogyvaneto my s tenisa??? boje be6e tolkova...mnogo mi e ma4no! tolkova maka tolkova ysilie, takava volq...takava igra! vsi4ko oba4e svar6i!
da si kaja 4estno dalgo plakax sled kato Andre napysna korta:(tenisa nikoga nqma da e sa6tiq...i sega kato si pomislq mi stava tajno!
no dobre 4e ni ostana roddik! kakto kaza ina4e slaboymniq komentator ako trqbva6e da padne ot nqkoi agassi tova trqbva6e da e roddik za da se predade 6tafetata...no nqma zna4enie taka se sly4i prodaljavame napred s nadejda;)

Споменахме и още как, но тук всички са доооста млади и не знаят много за Агаси, а и повечето не се инетересуват от тенис. Аз си изплаках очите на последния му мач. И после на всички мачове, когато го споменат. Той беше с най-голямата душа и сърце за този спорт, но човека играеше с инжекции в гърба. Не можа просто..:(

Иначе честито на Мария!!! Заслужи си момичето титалата. Игра чудесно и имаше повече хъс. Не бях за нея, но накрая като я видях как се радва като малко момиче и направо ме разчувства. Дано продължава така все нагоре и не се унесе с рекламите.

Чакам с нетърпение утрешния мач, който е от 19 часа българско време. Някой по-горе малко се е объркал със смятането май. :)

мечтател
09-10-2006, 14:18
а какво можете да кажете за Навратилова? 59-та титла в Шлема. последна година играе и пак с титла. на 50 години. вярно, на двойки, но все пак Навратилова показа, че е на върха


но тук всички са доооста млади и не знаят много за Агаси

ами ти на колко си?

09-10-2006, 20:35
Аз съм госта,с който имахме спор за Федерер с "мечтател"
Така ,както видяхме моя човек стигна да финалът срещу Федерер.Стигането до финала не го обяснявам само със връщането му във форма и новият му треньор(който имаше интервю по евроспорт българия :shock: ),ами и че Агаси искаше от него да го наследи и той се надъха.Според мен с малко мотивация ще победи Федерер.
Мария спечели финалът и това много ми хареса,защотоБитката са първото място става все по-интригуваща и н е казавам,че Жустин не заслужава да стане номер 1 сега ами просто ще е по-интерсно Моресмо и Ерден да се борят с всички сили,а на всичкото отгоре се включва и трета към тях двете.
Пожелавам късмет на Анди!

ht_7j
09-11-2006, 19:28
Chestito na Federer!!!!!!!!

Mnogo se zaradvah nakraq. Bqh sreshtu Federer do 4finalniq mach. A i kato vidqh kak vsichki vse za Roddick shte vikat i mi stana kofti. Ne beshe super interesen mach, zashtoto Federer go smachka napravo, no imashe nqkoi interesni razigravaniq.

Chestito na Federer i dano zatmine Sampras po titli. :)))

мечтател
09-11-2006, 19:28
Федерер отново е на върха!!! надигра Родик и заслужено все титлата след само 2 загубени сета в целия турнир. доминацията продължава

ht_7j
09-11-2006, 19:33
Федерер отново е на върха!!! надигра Родик и заслужено все титлата след само 2 загубени сета в целия турнир. доминацията продължава

Pri tova pyrviqt zaguben set beshe po-skoro losh kysmet, otkolkoto slaba igra. No za tozi na finala, sam si e vinoven. No mai qnma nikakvo znachenie.... :-D

мечтател
09-11-2006, 19:35
Федерер отново е на върха!!! надигра Родик и заслужено все титлата след само 2 загубени сета в целия турнир. доминацията продължава

Pri tova pyrviqt zaguben set beshe po-skoro losh kysmet, otkolkoto slaba igra. No za tozi na finala, sam si e vinoven. No mai qnma nikakvo znachenie.... :-D

ами преди малко те бях питал на колко си години. нещо не ти се казва, а?

ht_7j
09-11-2006, 19:49
Федерер отново е на върха!!! надигра Родик и заслужено все титлата след само 2 загубени сета в целия турнир. доминацията продължава

Pri tova pyrviqt zaguben set beshe po-skoro losh kysmet, otkolkoto slaba igra. No za tozi na finala, sam si e vinoven. No mai qnma nikakvo znachenie.... :-D

ами преди малко те бях питал на колко си години. нещо не ти се казва, а?

Izvinqvai, izpusnala sym vyprosa. Na 19g. sym, no mnogo lesno mojeshe da proverish, ako beshe mi vidql infoto za icq. :)

ht_7j
09-11-2006, 19:53
Oops...zabravih, che syvsem skoro mahnah tazi informaciq ot tam. :oops:

Kakto i da e...Na 19g sym. No sledq Agassi oshte ot pyrvata mu US OPEN titla prez 1996g. Taka che znam za nego...(Nali za tova me pitashe?)

мечтател
09-11-2006, 20:02
да, за това питах. ама аз май не бях докрай прав, като ти ме беше пиала нещо и аз ти казах, че помощ на младите и неопитните не отказвам
ама кво ти пука, нали весело става

ht_7j
09-11-2006, 20:11
да, за това питах. ама аз май не бях докрай прав, като ти ме беше пиала нещо и аз ти казах, че помощ на младите и неопитните не отказвам
ама кво ти пука, нали весело става

Mda, ne beshe syvsem prav. Togava vidqh ti na kolko si i si kazah: Haide sega, prosteno im e na mladite..." :-D

ама кво ти пука, нали весело става :-)

Beshe interesna diskusiq tezi 2 sedmitzi. Blagodarq. Mersi i za popravkata. Okaza se, che Hingis po-rano tazi godina e bila Sharapova na polufinal na Toray Pan Pacific Open. Moje da ima oshte hlqb v Hingis...Shte vidim drugata godina. =D>

мечтател
09-11-2006, 20:24
да, за това питах. ама аз май не бях докрай прав, като ти ме беше пиала нещо и аз ти казах, че помощ на младите и неопитните не отказвам
ама кво ти пука, нали весело става

Mda, ne beshe syvsem prav. Togava vidqh ti na kolko si i si kazah: Haide sega, prosteno im e na mladite..." :-D

ама кво ти пука, нали весело става :-)

Beshe interesna diskusiq tezi 2 sedmitzi. Blagodarq. Mersi i za popravkata. Okaza se, che Hingis po-rano tazi godina e bila Sharapova na polufinal na Toray Pan Pacific Open. Moje da ima oshte hlqb v Hingis...Shte vidim drugata godina. =D>

да, простено ни е на младите:)
е, до скоро. ако сме още тук да коментираме останалите турнири. обявявам ти среща тук, в Спорт и здраве за фуналния турнир от Мастърс-а. до скоро

didoman
09-11-2006, 22:45
MI az sum za andy roddick i za maria 6arapova. federer verno e dobur , ama ve4e ne me radva.