PDA

View Full Version : molia vi za pomo6 4ustvam se adski oburkan ve4e ni6o nz...



09-01-2006, 07:19
hora pls pomognete mi nz kakvo da pravq 4usvam se adski oburkan... ta sa 6e sum 9 klas ot 2 godini sam vluben v edno momi4e ot moia klas s nea sme samo fr...v n4aloto q haresvah prosto 6ot fr mi q haresvaha zn kak e na tq vuzras tupo ma fakt :? oba4e posle zapo4nah da se vlubvam istinski tva be6e purvoto momi4e za koeto sam plakal no tq vinagi e hodila s po - golemite batkovci sega usaznavam 4e tq e prosto edna kurva na vs ot gore e i tupa no vupreki tva kato q vidq ne6o v men trepva s razuma si zn 4e tq e prosto edna ot porednite krasavici za koito vs e materialno no surceto mi e razdvoeno ima edno dr momi4e koeto me haresva ot 1 godina blizo svesna e i ne onazi ot moia klas ne moge da i stupi i na malkia i prust hubavi4ka e ima niakvo neveroqtno izlu4vane zabavna e..no e s 2 godini po malka ot mene toez nz tva dali e problem za6oto ne i li4i 4e e po malka nito po vun6nost nito po akul i naposldak zapo4vam da izpitvam ne6o pove4e ot priatelski 4ustva kum nea no sqka6 tq go razbra tova i sega na puk se odurpva naro4no ot mene moge bi za da razbera kakvo i e bilo na nea? nz... pomognete mi kakvo da pravq naistina ni6o nz na dali niakoa sam bil po oburkan pfff... :cry:

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:35
Следвай сърцето си...
И все пак зарежи я тази по-голямата,дето не ти обръща никакво внимание и ако искаш тръгни с по-малката.

White_Shadow
09-01-2006, 07:47
Значи....като за начало да ти кажа,че доста се обърках докато четях,поради голямата липса на препинателни знаци....Ако решиш пак да пускаш тема,няма да е зле да поставяш точки,запетайки и т.н.

А по темата:Мисля че по-малката от теб е по-добрият вариант,но важното наистина е да послушаш сърцето си.Ако то ти каже да си с голямата-давай....Ако ти шепне че искаш да си с малката-тръгвай с нея.

Казах,че малката е по-добрият вариант,защото няма да ти е приятно ако всички почнат да те разнасят,че ходиш с к***а,която се интересува от материалното.

В крайна сметка-твой избор.Дано да съм ти помогнала :wink:

teardrop
09-01-2006, 08:02
И според мен е по-добре да избереш по-малката. А и ако с тази по-голямата нещо стане, не очаквай да е задълго, щом е свикнала с батковци да се занимава и да си менка мъжете. Ако стане тва много ще страдаш, много повече от сега, защото ще ти е дала напразни надежди. Е, все пак е възможно и тя да изпитва някакви по-силни чувства или нещо такова ама си държа на мнението, че по-малката е по-добрият избор.

LP_girl_14
09-01-2006, 08:46
Мисля че по-малката е по-добрия избор.Няма защо да си с момиче,което се интересува само от материалното,от батковци и т.н. Хубаво е едно момиче да е красиво и да има самочувствие,но не й да си мисли че света се върти около нея.Щом казваш че по-малката е свястна,опитай с нея,но ако наистина ти харесва и искаш да си с нея.Недей да прибърваш,покажи й че имаш чувства към нея,но действай постепенно

luda`flirtajika
09-01-2006, 08:52
purvo zabravi drugoto momiche... No da si siguren,che si q zabravil i posle... misli za drugoto

iiirish
09-01-2006, 08:55
не търси връзка със момичето от твоя клас :-k казваш, че ходи с по-големи "батковци" - значи нямаш големи шансове с нея. пък и другото момиче щом е свястно не виждам къде е проблема. отдай цялото си внимание на това момиче. покажи й, че истински я харесваш, че държиш на нея не само като на момиче, но и като на човек. оценявай малките неща, които тя прави всеки ден, накарай я да забележи истинската ти същност, дай й възможност да надникне в душата ти и сама да открие чувствата ти. късмет

luda`flirtajika
09-01-2006, 09:08
purvo zabravi drugoto momiche... No da si siguren,che si q zabravil i posle... misli za drugoto

tochno zashtoto drugoto momiche,po koeto izpitvash neshto poveche..nqma da se chuvstva sigurna...s teb..sled akto znae...4 eobichash i druga...

Freelander
09-01-2006, 09:12
zaebi taq deto vika6, 4e e k***a ;) hodi s drugata

cMeTaHka
09-01-2006, 09:23
ami da i az mislq 4e po dobriq izbor e tova malkoto momi4e

LilAngel
09-01-2006, 09:41
Значи....като за начало да ти кажа,че доста се обърках докато четях,поради голямата липса на препинателни знаци....Ако решиш пак да пускаш тема,няма да е зле да поставяш точки,запетайки и т.н.

:smt045 :smt045 :smt045 :smt026

hgdhs
09-01-2006, 12:50
da, i az sam za savina!

Obitax
09-01-2006, 14:01
Следвай сърцето си...
И все пак зарежи я тази по-голямата,дето не ти обръща никакво внимание и ако искаш тръгни с по-малката.

za tova ne6to Monika e prava :!:

Delfinche^
09-01-2006, 14:23
Kaji i tva koeto mislish za neq...

luda`flirtajika
09-01-2006, 18:07
Следвай сърцето си...
И все пак зарежи я тази по-голямата,дето не ти обръща никакво внимание и ако искаш тръгни с по-малката.

za tova ne6to Monika e prava :!:

tq ne samo tuk e prava....(zabelqzah go)....i vse pak...1 zabravi ednata i togafa se obqsniavai v lubof na drugata ;)