PDA

View Full Version : Кажете какво мислите по въпроса?



09-01-2006, 09:08
Няма да кажа от кой пол съм за да може и двата пола да помагат.Та въпросът ми е следният:

Когато едно момче/момиче се държи много мило с вас,но не се познавате чак дотам че да знаете дали не се държи така с всички,но въпреки това ви се струва,че се държи с вас по-мило отколкото с останалите хора как ще разберете дали наистина е така и дали не се държи с вас така само заради приятелски чувства или изпитва нещо към вас ? При положение,че това момче/момиче си има гадже,което вие познавате и си мисли че още страдате от последната си несподелена любов.А може би е просто съчувствие?Кажете какво мислите по въпроса моля.

iiirish
09-01-2006, 09:16
това, че си има приятелка определено е пречка. щом още не е скъсал с нея значи между тях има някакво привличане. от друга страна възможно е това да не е обич, а просто навик :-k но и в двата случея "нея" я има и ти не можеш да я подминеш просто ей така като поредната преграда.

а относно това, че се държи мило с теб :-k може би просто е израз на приятелски чувства. но никога няма да разбереш каква е истината освен ако не говориш с него и не поставиш въпроса ясно и директно. но не бързай да го правиш. изчакай да видиш развитието на отношенията му със сегашната му приятелка и ако забележиш, че те не вървят - действай

IdiOtKa
09-01-2006, 09:17
хммм неможах да разбера темата ..... :-k

09-01-2006, 09:27
Основният въпрос на темата е:

Когато някой се държи много мило с вас как ще разберете дали е заради приятелски чувства или изпитва нещо към вас?

LP_girl_14
09-01-2006, 09:36
Ако ми харесва,ще предприема нещо.Като за начало ще се опитам да го опозная,да прекарвам повече време с него,ще флиртувам с него,ще му покажа че го харесвам с поведението си.Ако и той не е безразличн към мен,предполам че ще ми отвърне със същото и нещата ще се получат.Но щом ми е направил впечатление,ще поискам да се сближа с него :wink:

LilAngel
09-01-2006, 09:36
аааааамииииииииииииии...ин уиция :mrgreen: ако не помогне го наблюдавам...анализирам..и ако тфа не помогне просто говоря с въпросния човек :)

White_Shadow
09-01-2006, 09:39
Основният въпрос на темата е:

Когато някой се държи много мило с вас как ще разберете дали е заради приятелски чувства или изпитва нещо към вас?


Ми то самото държание ще си подскаже.Ще се държи по един начин ако е с приятелски чувства и по друг начин,ако е с повече от приятелски чувства. :smt017 .Чудя се как не можете да направите разлика??? :smt019 :smt019 :smt017

IKisseDAGirL
09-01-2006, 09:42
Основният въпрос на темата е:

Когато някой се държи много мило с вас как ще разберете дали е заради приятелски чувства или изпитва нещо към вас?
ами като го попиташ :idea:

cskamoni4ka
09-01-2006, 13:58
Според мен се държи чисто прителски...

Delfinche^
09-01-2006, 14:27
може би просто е израз на приятелски чувства.

09-01-2006, 14:39
Ловя бас, че автора на темата е момче... :-({|=

IdiOtKa
09-01-2006, 14:47
да и аз мисля че е момче ...
иначе по темата ... мисляче когато някои се държи мило с мен или ще иска пари или някакви услуга :)

cskamoni4ka
09-01-2006, 16:18
Ловя бас, че автора на темата е момче... :-({|=
ахЪм (:

Barbie
09-01-2006, 16:34
Taka...v taq situaciq sum bila...moje i samiq toi/tq da ne znae kvo mu e to4no otno6enieto - ima vruzka, ne6tata moje da ne vurvqt mn, ili da mu/i e pisnalo...ti si mu/i simpati4en/na i e oburkan/a...Ako ti go/q haresva6...pokaji go....no vnimavai da ne te podvede...i da ne te narani sled tova....slu4va se