PDA

View Full Version : Приятелите-ценност или необходимост



SeXyTo_f
09-01-2006, 14:26
Как възприемате вие своите приятели-като ценност или необходимост...
или може би и двете?Какво всъщност означават
те за вас?
Е,темата е ясна.
Пишете,каквото ви е на душата! :mrgreen:

CooL_CheRRy
09-01-2006, 15:18
мойте приятели ме разбират повече от роднините от родителите .аз без приятели се чуствам ужасно с тях се забавлявам и ми е весело
мноо са ми цени тея хора,много си ги обичам и незнам кво щях да правя ако нямах приятели 8)

Sarabi
09-01-2006, 15:33
Истинските приятели са неповторима ценност,няма нищо по-ценно от тях(е,може би любовта,но когато тя изчезне-пак приятелите са насреща :P )Може би са и малко необходимост,защото много малко хора могат да живеят без приятели,но според моите разбирания и вярвания са ценност O:)

siXt_senSe
09-01-2006, 16:27
Приятелите са ценност,която понякога губим по пътя към израстването си,но въпреки това си ги пазим в сърцето.Понякога приятелите се оказват и предатели,а понякога са и необходимост и опора.Няма други като тях,които да разбират болките ни и радостите.Приятелите са ценност,защото са необходимост!

teenkopele
09-01-2006, 20:25
За мен е по-скоро ценност, но има и супер малко случаи, в които те се явяват като необходимост. Примерно ако имам някакъв проблем или някои трябва да ми помогне с нещо...приятел е необходим.
Какво са те за мен?...хора, на които държа страшно много, на които съм готов да помогна с каквото и както мога, хора които ми помагат в трудни моменти, хора които ме разбират. :wink:

maybelline
09-02-2006, 09:29
Ценност,необходимост...прия телите са незаменими.

amigo
09-02-2006, 21:27
Za men priqtelite sa cenni za6toto v nuzda me poznavat kakto i az tqh, i sa neobhodimost za6toto bez tqh sam se 4uvstvam sam i neob6titelen 4ovek

white_chik
09-02-2006, 21:54
Еми определено и двете.Без приятели не може да се живее - това е факт,но не ги приемам само като необходимост.Лично за мен приятелите са много важни.Честно казано за съжаление никога не съм била много близка с майка ми и винаги си споделям с приятелите.

snooppy_f
09-03-2006, 09:08
Ценност,необходимост...прия телите са незаменими.

Кратко, точно и ясно... :wink:

macka123
09-03-2006, 10:50
ми и 2-те
не мога да си представя какво бих правила без приятели
а в същото време са и мн ценни защото когато ти е тежко помагат

BeBencEto
09-03-2006, 12:53
za men sa cennost,zashtoto sa hora,na koito strashno mnogo durja i znam che sa gotovi da napravqt vsichko za men.kakto i az za tqh...neobhodimost edva li,zashtoto ne spodelqm mnogo mnogo..gledam vsichko sama da si go opravq :-)

reason
09-03-2006, 12:55
Ако са ти истински приятели-и двете!

Vaniushkata
09-05-2006, 10:45
Priqtelite sa vsi4ko za men.Bez priqteli jivota mi bi bil ne6tasten i bezsmislen.Cennost,neobhodimost,jivot,liubov,6tast ie,doverie,podkrepa,blizost,4uvstvo,razbiratelstvo .Vsi4ko hubavo,koeto bihte se setili.Tova sa horata,koito sa mi nai-blizki.Horata,na koito nai-mnogo raz4itam.Horata,koito mi pomagatv trudni momenti.Horata,koito obi4am nai-mnogo.Horata,za koito jivota si davam.

IKisseDAGirL
09-08-2006, 11:18
и двете - в труден момент са необходими изключително много, а това ги прави ценни :wink:

koalka
09-08-2006, 11:21
Ами аз нямам много приятели,но може би ги възприемам и като двете.