PDA

View Full Version : Приятелство от деца



SeXyTo_f
09-01-2006, 14:31
Още една нова тема :mrgreen: .... ммм, така ...чудех се според вас такова приятелство може ли да бъде продължително?Има ли шанс да бъде 'завинаги'?А какво би могло да ги раздели?Вие имате ли приятел още от детинство...а още ли се разбирате? 8-[ :::

White_Shadow
09-01-2006, 14:59
Ми аз такъв /такава/ приятел/ка/ нямам.

Но пък за сметка на това познавам едно момиче,което през целият си 15 годишен живот е имало такъв приятел-с който са отраснали от деца и в момента продължават да са най-добри приятели.И се радвам за тях-жив пример за приятелство от деца,което продължава до ден днешен.

Много пъти са се местили в различни блокове...Но сега отново са един до друг и още са си приятели.

cskamoni4ka
09-01-2006, 16:26
Точно такова приятелство от детството има голямо бъдеще занапред...

Heili
09-01-2006, 16:30
С приятелката ми се познаваме от деца и досега никога не сме се карали.Мога да и кажа всичко и се надявам да си останем най-добри приятелки и за напред :!:

teenkopele
09-01-2006, 20:11
Още една нова тема :mrgreen: .... ммм, така ...чудех се според вас такова приятелство може ли да бъде продължително?Има ли шанс да бъде 'завинаги'?А какво би могло да ги раздели?Вие имате ли приятел още от детинство...а още ли се разбирате? 8-[ :::

Напълно възможно е, стига от време на време да се правят компромиси.
Аз лично имам такова приятелство и смятам, че има реални шансове да бъде "завинаги".
Какво може да го развали?...Предателството. За друго не се сещам в момента. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-01-2006, 20:17
Още една нова тема :mrgreen: .... ммм, така ...чудех се според вас такова приятелство може ли да бъде продължително?Има ли шанс да бъде 'завинаги'?А какво би могло да ги раздели?Вие имате ли приятел още от детинство...а още ли се разбирате? 8-[ :::

Напълно възможно е, стига от време на време да се правят компромиси.
Аз лично имам такова приятелство и смятам, че има реални шансове да бъде "завинаги".
Какво може да го развали?...Предателството. За друго не се сещам в момента. :wink:

nqmam kakvo pove4e da dobavq a i s men sushto e taka ::)

miloto_girl_4e
09-01-2006, 20:31
Имам една приятелка по-близка, с която се познаваме от 10тина години(аз съм на 16 сега) и сме си приятелки добри, излизаме си ала-бала :) Ако имате общи интереси винаги ще си бъдете приятели, такаче.. годините не са от значение, напротив те даже са в полза :)
Имам и други приятели от детинството си, но тях виждам значително по-рядко ... :?

Ku4eNcE
09-01-2006, 23:45
Az imam priqteli ot detinstvoto i se razbirame mnogo dobre :)

Novkov
09-02-2006, 07:18
Най-хубавото приятелство е от детство. Само голямо разстояние може да му повлиае

maybelline
09-02-2006, 09:29
Аз съм на 15,най-добрата ми приятелка е на 13.С нея се познаваме от нейното раждане(т.е. от 13 години).И сега макар че сме в различни градове(от 2 години насам),продължаваме да сме най-добри приятелки и се разбираме чудесно.

kudravoto
09-02-2006, 10:45
mi da nai dobriqt mi priqtel e na 20 az sum na 19 no za sujelenie toi otide da u4i v angliq no kogato se vru6ta i kogato imame vuzmojnost da se vijdame go pravim otrasnali sme zaedno i vruzkata mejdu nas e mnogo silna!

sun4e
09-02-2006, 11:21
ооооооо имам такава приятелка много е яко :D познаваме се от 3-4 годишни мноооооого сме лудували двете и са ни били и сичко ама ний пак и ся след 10 год продължаваме да сме си приятелки много добри и дося никога ама никога не сме се карали :D

GLeZoRanA
09-02-2006, 13:17
Имам приятелка с която се познавам от 14 години :)) и си се разбираме , само времето може да ни раздели Слава Богу още не е успяло надявам се и да не успее :)

HopeLesss
09-02-2006, 13:28
Майка ми и най-добрата и приятелка се познават от 32 години. Били са на 6, когато са се запознали. Майка ми казва, че е имало периоди, когато са били разделени с години, но това никога не е попречило на приятелството им. Аз имам приятелка от 11 години и се надявам да останем приятелки за цял живот... :-D

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 14:03
imam i to ne 1 i tova priqtelstvo ako e pspodeleno moje mn trudno da se razvali

vladi_addict
09-03-2006, 14:49
еми аз имам 2ма приятели, с тях сме още от деца. те са хората с които съм бутал колички в локвата пред нас, и те са хората с които съм правил много други неща. мога да им кажа всичко и се радвам, че ги има, обичам ги {} :)