PDA

View Full Version : За думите-оръжието,от което боли най-много...



White_Shadow
09-01-2006, 14:52
Като за начало да кажа,че съжалявам ако темата се повтаря, модераторите могат да изтрият тази.

Таа...Какво искам да ви питам:

Думите...това оръжие от което най-много боли.Питам ви кои са били най-тежките думи,които сте чували и то от човек,който във вашите очи ви се брои за приятел/ка.Както се пееше в една песен на Сантра и Спенс-"Мога с думи до болка да те раня"....Случвало ли ви се е и на вас??Дали ако се порежете ще е по-страшно и болезнено от душевната болка която изпитваме когато човек ни рани с думи или дела....

Пускам тази тема,защото наскоро ме "застреляха" с думи,от които много ме заболя...После и делата на една приятелка ми показаха доколко ми е приятелка...

Надявам се сте ме разбрали.Чакам отговори :) .

az_slunceto
09-01-2006, 17:14
emi,govereli sa zad gurbami. :evil:

skate_warrior
09-01-2006, 17:17
И на мен са ми казвали неща, които може би не са били с цел да ме обидят, но въпреки това се замисляш и започваш да се чувстваш гадно..

YouR_PoisoN
09-01-2006, 17:25
Не мога да се сетя точно думите, но те бяха изречени от хора от който не очаквах и + това бяха последвани от действия от който много ме заболя :cry:
А думите найстина са най-силното оръжие, щот обикновената рана заздравява а тади в душата, остава. Ама аз съм такъв човек че всичко прощавам, аз съм добричка :D


ПП. на тая тема писахме есе миналата година :-)

sunny_girl16
09-01-2006, 19:31
na vseki se e sluchvalo ,no ne obrushtai vnimanie na tezi hora... opredeli koi hora sa vajni za teb i na dr ne obrushtai vnimanie kvoto i da ti govorqt.

kudravoto
09-01-2006, 19:38
mi da priqtelqt mi koito davah jivota si za nego go napravi i mnogo me narani

648541
09-01-2006, 19:45
emi da kazvali sa mi dumi ot koito mn me e zabolqvalo i vudnuj sega na skoro poneje iskah ot maika mi pari za ne6to i tq nqma6e da mi dade i az se razvikah i tq mi kaza pojelavam ti nqkoi den taka decata ti da ti iskat a ti da nqma6 da im dade6 ama da ti iska6 300 a ti da vzima6 100 :cry: :cry: nikoga ne sum o4akvala 4e 6te mi go ka4e sobstvenata mi maika..mn bolno mi stana :cry: :cry:i nikoga nqma da go zabravq tova!

Tempestjuji
09-01-2006, 20:04
баба ми:"Ех, и ти ще станеш отрепка"
не ми пука много какво каза, но не обичам да говорят глупости :evil:
ако аз съм отрепка....... нз отрепките какво са :? 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-01-2006, 20:23
hm... ami nqmam spomen nqkoi da mi e kazval tolkova seriozni dumi 4e da me raztroqt super mnogo prosto lo6ite neshta gledam da ne gi pomnq... edinstvenata replika koqto me raztroi i pomnq be6e ot pifka_lp be6e kazala 4e sum i padnala v o4ite (vsashtnost togava padnah i v svoite o4i) i mi stana kofti (tova po 4ata de....) :cry:
kakto i da e ........ tova e minalo O:)

melani
09-04-2006, 23:19
da 4uvala sam dumi koito qsno pomnq i do dnes i to ot momi4eto koeto mi se pi6e6e uj nai dobra priqtelka!!!narekoha me licemerka,tapa4ka,egoistka i nz kakva si o6te sled tezi dumi bqh istinski razstroena no drugite mi priqtelki doidoha pri men i mi kazaha da ne q slu6am kakvo govori i da se zamislq 4e sega tq e sama a ne az!!!sled tazi slu4ka prosto prekasnah otno6eniqta si s neq i kolkoto pati da mi se e obajdala da se sdobrim vse q otrqzvam za6toto tezi dumi o6te mi tejat!!! a do tvoq problem tezi koito sa te obidili po takav na4in prosto ne zaslujavat da se nari4at tvoi priqteli nameri hora koito 6te te haresvat takava kakvato si!!!a i nqma nujda da se zasqga6 ot obidi ti nai-dobre si znae6 kakva si vsa6tnost

RedChil
09-04-2006, 23:28
Думи трудно могат да ме засегант,но постъпки - много лесно.

fake
09-05-2006, 00:58
адски много се засягам от думи. ако ме ударят-хубаво, ще ударя и аз, но наранят ли ме с думи(не говоря за псувни)...колкото и да се мъча, няма да го забравя...
гадното е, че понякога адски много се вкарвам и в думите на някфи тъпаци, дето не ме познават изобщо...губила съм приятели по тоя повод, не че всъщност ми пука, но в момент на слабост правиш какви ли не идиотщини...
но пък ако някой, на когото държа, ми каже нещо такова, ужасно ще се засегна и ще ми стане кофти.

The Goodbye Girl...
09-05-2006, 16:00
Наистина има думи, които никога не се забравят. И все пак по-важно е какво правиш, а не какво казваш. А и понякога хората твърде лекомислено вярват на изреченото. Всичко зависи от контекста, както се казва. Нещата често се запомнят в зависимост от ситуацията, от душевната на нагласа в момента, от това как си си ги помислил.

09-05-2006, 17:12
Хаха от думи боляло повече. Гледах няква жена на филмче как я парна медузка и после и шляпат дози морфин близо до смъртоносните и не помага... Тъй че не ми говорете от к'во боли повече...

kobrichka
09-05-2006, 17:25
приятелка не ме е наранявала но едно бивше гадже много ме нарани с думите си,напълно съм сагласна че понякога думите са много болезнени. :smt010

navits
09-05-2006, 17:27
ми бяха цитирам"тъпак,ако ми звъннеш още веднъж ще ти счупа зъбките" 8-[

White_Shadow
09-14-2006, 08:14
Мда...Всеки ден ти носи нови и нови примери....Вчера ми се случи нещо.

В момента движа с 2 момичета.Едното от момичетата (Тони) ми каза:Поли,днеска Мариела (другото момиче) каза че много я дразниш.Не искала повече да се мъкнеш с нея защото те ненавижда.
(Тези думи Мариела е казала към 16:45 часа.)

О.К.Разбрах какво е мнението на Мариела за мен.Но после (към 17:40 часа) Мариела ме помоли за цигари и аз й дадох една защото имах още 8.И тогава тя изтърси:Поли,много те обичкам :shock: :-s .Аз казах:Що ли се съмнявам...?!И тя се изцепи:Недей да се съмняваш,мн та обичкам :shock: :shock: :shock: .

Лицемерие....Лицемерие.... :smt017 :smt017 :smt017 :smt012 .Как може да има такива хора по дяволитееее???!?!?!?!?!?!!!! :smt013 :smt011 :smt010 ](*,)