PDA

View Full Version : добър ден ;>



faceleZzZ
09-01-2006, 15:14
хмм значи имам проблем с момичетата :> като се доближа до някое момиче винаги се схва6тат и ме хва6та яко срам #-o ако някой може да ми каже как да оправя този проблем или не6то то този сорт може да ви се струва сме6но но... нз;>

LP_girl_14
09-01-2006, 15:22
НЯма как да ти дадем кой знае какви съвети защото това се случва в теб и само ти може да разрешиш този проблем.Въпрос на нагласа е!Просто не трябва да се притесняваш!Бъди естествен (колко банално звучи,но е полезно в отношенията между хората),дръж се мило и най-вече не изпадай в шок и паника.Момичетата са хора все пак и не ядем хора!Събирай се с приятели,ходете на места посещавани от много хора и ако си харесаш някое момиче в дискотека например отиваш при нея и съвсем нормално се запознаваш.Просто ти трябва малко опит,който ще натрупаш с времето.Ще видиш че после въобще няма да ти е проблем да общуваш свободно с момичетата

Lorraine
09-01-2006, 15:34
НЯма как да ти дадем кой знае какви съвети защото това се случва в теб и само ти може да разрешиш този проблем.Въпрос на нагласа е!Просто не трябва да се притесняваш!Бъди естествен (колко банално звучи,но е полезно в отношенията между хората),дръж се мило и най-вече не изпадай в шок и паника.Момичетата са хора все пак и не ядем хора!Събирай се с приятели,ходете на места посещавани от много хора и ако си харесаш някое момиче в дискотека например отиваш при нея и съвсем нормално се запознаваш.Просто ти трябва малко опит,който ще натрупаш с времето.Ще видиш че после въобще няма да ти е проблем да общуваш свободно с момичетата

много точно казано...

faceleZzZ
09-01-2006, 15:53
ок мерси много 6те пробвам :> 8)

iiirish
09-01-2006, 17:40
това е до характер не се притеснявай ;) ако дадено момиче те харесва няма да я спре това, че си се сковал. тя веднага ще разбере смущението ти и че то е предизвикано от нея ;) това не отблъсква момичетата както сигурно ти смяташ :) успокой се и успех занапред ;)

luda`flirtajika
09-01-2006, 17:54
1.dobur den :smt005 i 2. tova naisitna si e do harakter ne se pritesnqvai,a spox :) { }