PDA

View Full Version : kak da q spe4elq pak, no da ne izglejdam kato idiot



09-01-2006, 16:49
zna4i ima edno momi4e s koeto sme priqteli no vednuj tq mi kaza 4e me haresva kato ne6to pove4e.. az malko se stresnah za6toto ne sum go o4akval to4no ot neq i po malko zaobikolen na4in se razbrahme 4e si ostavame samo priqteli.. da oba4e ne6to me grize otvutre za6toto na men mi haresva.. i sega vuprosa e kak da i kaja/pokaja 4e i az q haresvam kato ne6to pove4e i 4e iskam da stane ne6to m/u nas...

LP_girl_14
09-01-2006, 17:12
Не е трябвало да се разбирате да сте само приятели,след като и ти имаш симпатии към нея!И според мен няма нищо идиотско в тва да признаеш чувствата си!Бил си объркан,не си искал да я загубиш като приятелка,затова предполагам сте се разбрали да сте само приятели.Говори с нея,кажи й че искаш да си с нея,че си осъзнал че и ти имаш чувства към нея,която надхвърлят обикновените приятелски.Бъди честен с нея и й кажи какво ти е на сърчицето.Не прикривай това,което се случва в теб.Пък дали ще се получат нещата между вас,зависи от това дали тя все още изпитва нещо към теб

summer_04
09-01-2006, 17:21
Не е трябвало да се разбирате да сте само приятели,след като и ти имаш симпатии към нея!И според мен няма нищо идиотско в тва да признаеш чувствата си!Бил си объркан,не си искал да я загубиш като приятелка,затова предполагам сте се разбрали да сте само приятели.Говори с нея,кажи й че искаш да си с нея,че си осъзнал че и ти имаш чувства към нея,която надхвърлят обикновените приятелски.Бъди честен с нея и й кажи какво ти е на сърчицето.Не прикривай това,което се случва в теб.Пък дали ще се получат нещата между вас,зависи от това дали тя все още изпитва нещо към теб
еto tovA e re6enieto|!

luda`flirtajika
09-01-2006, 17:32
ti ne q pechelish pak...za da tvurdish tova... i sum suglasna s 1 mnenie

iiirish
09-01-2006, 17:37
обясни й как се чувстваш сега и защо си постъпил така тогава, но така както го написа тук. ти просто не си очаквал тя да има подобен интерес към теб и това те е поуплашило малко :-k може и има отражение и това, че тя е направила първата стъпка към теб :-k

ако е момиче на място ще те разбере ;)

09-01-2006, 17:51
xax.. znaeh si prosto ne me biva mnogo v re4ite i 6e kaja nqkoq tupotiq i kakto sum pritesnen 6e se izloja mn.. dosega nikoga ne mi e pukalo daje s po4ti vsqko momi4e samo se buzikam i se hilq ama kato q vidq neq i prosto si zabravqm gramatikata. Hora NI6TO NE MOGA DA I KAJA.. tova sigurno trqbva da sum se nadrusal, napu6il i napil za da i go kaja.. daje i togava ne e mnogo sigurno. Hora nqma li alternativni varianti 6toto hi4 ama hi4 nqma da moga da i go kaja.. :? :?

teenage_drama_queen
09-01-2006, 21:29
nai-dobre govori s neq, no ne i go kazvai direktno, te 6te se doseti ako zapo4ne6 da i obra6ta6 pove4e vnimanie, govori pove4e s neq, razpitvai q rani raboti, nali ste priqteli a nai-sigorniqt znak spored men e ako q pita6 koi haresva, razbira se ako ne se sduha6, no nedei!

PS: koq zodiq si ako ne e taina :wink:

asinka
09-01-2006, 21:38
Абе кажи и че,искаш да си с нея и че просто тогава не си знаел как да реагираш :?: :!: :?: :roll:

sk8-er
09-03-2006, 12:59
poznato.. i az sam v sa6tata situaciq.. ako iska6 dai skype ili icq, moje da izmislim ne6to dvamata #-o

sLaDicHK{}7{}
09-03-2006, 13:04
кофти е че сте се разбрали да сте само приятели :-k но недей да криеш от нея-може пък да ти излезе късмета и все още да е взаимно:)няма какво да чакаш просто :P

macka123
09-03-2006, 13:16
ако ще говорите й кажи че тогава си се уплашил но когато си се замислил си разбрал че и тя те привлича
а др вариянт е да и го покажеш но то е малко по сложно

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 14:24
ако ще говорите й кажи че тогава си се уплашил но когато си се замислил си разбрал че и тя те привлича
а др вариянт е да и го покажеш но то е малко по сложно

\:D/

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 19:57
Не е трябвало да се разбирате да сте само приятели,след като и ти имаш симпатии към нея!И според мен няма нищо идиотско в тва да признаеш чувствата си!Бил си объркан,не си искал да я загубиш като приятелка,затова предполагам сте се разбрали да сте само приятели.Говори с нея,кажи й че искаш да си с нея,че си осъзнал че и ти имаш чувства към нея,която надхвърлят обикновените приятелски.Бъди честен с нея и й кажи какво ти е на сърчицето.Не прикривай това,което се случва в теб.Пък дали ще се получат нещата между вас,зависи от това дали тя все още изпитва нещо към теб
E tova e nai-dobroto reshenie!Bravo na potrebitelkata,koqto go e pisala! \:D/ =D> =D>

не мисли
09-03-2006, 21:36
Ако скоро ти е казала, че те харесва, не вярвам за толкова малко време чувствата й да са истинали. Така че не губи време ами просто отиди и й кажи, че и ти я харесваш и искаш да стане нещо между вас. Тя със сигурност ще се зарадва. Пожелавам ти успех и пиши какво е станало :smt007 :smt008

не мисли
09-03-2006, 21:37
Ако скоро ти е казала, че те харесва, не вярвам за толкова малко време чувствата й да са истинали. Така че не губи време ами просто отиди и й кажи, че и ти я харесваш и искаш да стане нещо между вас. Тя със сигурност ще се зарадва. Пожелавам ти успех и пиши какво е станало :smt007 :smt008

09-04-2006, 12:50
ami da vi kaja li kakvo stana.. ne6to se sdurpahme v4era i dneska doide i az tukmo misleh da i kaja tva i tq mi kaza "nali znae6 4e ti si mi nai-dobriq pritel".. i az kato go 4uh tva zabraih si4ko deto iskah da i kaja i napravo 6tqh da si s4upa glavata v nqkoi stulb ot qd... sega napravo nz... :smt011

In4iTu_
09-04-2006, 12:54
Опитай отново, разкрий чувствата си, това е единственото решение.

Lorraine
09-04-2006, 12:58
Не е трябвало да се разбирате да сте само приятели,след като и ти имаш симпатии към нея!И според мен няма нищо идиотско в тва да признаеш чувствата си!Бил си объркан,не си искал да я загубиш като приятелка,затова предполагам сте се разбрали да сте само приятели.Говори с нея,кажи й че искаш да си с нея,че си осъзнал че и ти имаш чувства към нея,която надхвърлят обикновените приятелски.Бъди честен с нея и й кажи какво ти е на сърчицето.Не прикривай това,което се случва в теб.Пък дали ще се получат нещата между вас,зависи от това дали тя все още изпитва нещо към теб =D>

nasty_f
09-04-2006, 13:11
Не мисля,че има от какво да се срамуваш.И аз бях така веднъж,нямах смелост да говоря с едно момче,но си казах,че ПО-ДОБРЕ Е ДА ПРОБВАМ И ДА НЕ УСПЕЯ,ОТ КОЛКОТО ДА НЕ ПРОБВАМ!Това е важно правило,което трябва да употребиш!Просто като сте заедно се утпосни и започни да и говориш,че като си я чул да ти казва това така изведнъж си се стреснал малко,че просто не си го очаквал,но сега си осъзнал,че я харесваш страшно много и не искаш да сте сам приятели.Кажи и това,което ти е на сърце.Нямя да съжаляваш,пробвай,който рискува печели,който не рискува не печели.Кажи й,че ти е станало много гадно като сте се скарали...Успех!

tedy1_baby
09-04-2006, 13:24
ами чесно казано отиваш при нея и й казваш че я харесваш и искаш да станете двойка.толкова е просто.тя вече е отворила вратичката.ти само трябва да влезеш.късмет:)

На гости
09-04-2006, 18:24
Човече ти маи си влюбен в нея намери наи-подходящия момент и я целуни няма да има нъжда да и обясняваш нищо сичко ще си доиде на мястото.
Това е решението според мен \:D/