PDA

View Full Version : ГОЛЯМАТА LOVE



09-01-2006, 21:01
НАМЕРИ ЛИ ЛИ СТЕ ГОЛЯМАТА LOVE И АКО СТЕ Я НАМЕРИЛИ СПОДЕЛЕТЕ КАК СЕ СЛУЧИ

Za_Neq
09-01-2006, 21:06
намерих я , а сега съм нещастен.. айде сега ти ми обясни как така се случи ?!

macka123
09-01-2006, 21:08
ми нз
не бих казала че е голямата любов
но съм луда по едно момче
а ой с еправи на гъзар

meksikankata{}
09-01-2006, 21:08
ami az vse oste ne sam q sreshtala no imashe edno mom4e koeto adski mnogo haresvah i moje da se kaji 4e dori go obi4ah no ne mislq 4e mi beshe golqmata lubov.bqhme zaedno no pokrai nqkoi obstoqtelstva trqbvashe da se razdelim i bqh sasipana ot maka mnogo plakah no sega se seshtam sas usmivka makar i prez salzi za nego

strange__
09-01-2006, 21:12
Голямата ми любов?!Любовта на живота ми?!Не знам...никога не съм го възприемала така.Сега за пръв път възникна въпросът дали с този човек се виждам и след 50 години и да си кажа,доста нереално ми изглежда :roll: А дали го обичам?Тук вече спор няма,но не съм сигурна,че съм достатъчно дорасла да кажа,че той е единствения.Но, все пак ако се разделим някой ден(да не предизвиквам съдбата де...) той със сигурност ще е оставил доста траен отпечатък в живота ми.Доста се промених от както съм с него,появи се в доста подходящ момент от живота ми....абе няма значение,но не мисля че е дошло времето, когато да мога с ръка на сърцето си да кажа,че това е любовта на моят живот :wink:

AliceSw
09-01-2006, 21:55
това е тийн форум и пове4ето от посетителите са от 13 до 20 годишни
мислиш ли че сме живяли достатъчно за да определим дали сме я срещнали :?:
по темата - срещнах човек, който можеше да бъде голямата ми любов, ама не се получи, така че -не

iiirish
09-01-2006, 22:01
срещнах любовта, но единствено времето ще покаже дали е голяма или малка ;)

Amayo
09-01-2006, 22:03
Винаги като ходя по ГОЛЯМА LOVE и после тряя да изхабя половината тоалетна хартия.

Obitax
09-01-2006, 22:11
do sega ne sam sre6tal golqmata Love no dano dokato sam jiv da q sre6na :) :)

MauMyHkaTa
09-02-2006, 00:54
срещнах любовта, но единствено времето ще покаже дали е голяма или малка ;)
И аз така, но със сигурност ако не е той човекът, с когото ще създам семейство (ако това наричате "голяма любов"), той пък със сигурност е човекът, когото съм обичала истински и адски много...до ден днешен. Има безброй причини за това и съм напълно убедена в това,което казвам! А за това как се случи - запознахме се на една почивка на море. Бяхме със семействата си... и слава Богу! :) Иначе нямаше да се срещнем! После бях на една екскурзия, където се видяхме отново и тогава ми предложи... това беше само началото! Обожавам този човек, както и всичко преживяно с него! И освен това съм му много благодарна за... куп неща.

Доста се промених от както съм с него,появи се в доста подходящ момент от живота ми. :arrow: това важи и за мен! :)

cS_LaMeRkA
09-02-2006, 02:08
:lol: Яка тема, ама ако ти кажа как се запознахме с мойто пиже ше паднете... :P Добре ще разкажа... :) Да срещах истиснката любов и много съм благодарна и щастлива... макар са да сме в малко труден момент в момента :smt009! Много си го обичам, държа на него и не искам да го губа [-X 8-[ Той е различен - точно заради това ми хареса толкова, защото бе такъв какъвто е, без маски, без лъжи - очи в очи! :-) Еми значи стана така... понеже съм си CS говедо и се си плайкам та значи... се запознахме в CS (за някой, който не знаят това е компютърна игра :mrgreen: (Counter-Strike) O:) ) И така в продължение на 3 месеца сме си писали лафи ли ... по компа не се бяхме виждали ( а искахме, но ни беше срам (мене да сме по точни :oops: ) ), пишехме си редовно всеки ден... смс-и също... CS играех ме... O:) Аз първоначално го сметнах за поредния 'задрастен тъпак' #-o , а не беше така просто ми трябваше само няколко дни, да кежеме седмица за да разбера, че е добър и мил, нежен и грижовен... че може да бъде добър приятел (защото ако трябва наистина от самото начало да започна, тогава ме лажеше :D ,че пуши трева и т.н. и че само ме еб*ва, защото още от 2-ден сам му станала най-добра приятелика което не възможно реално погледнато шот не ме познава! :roll: ) И ще съкрата малко... и така 3 месеца чат, смс-и , мисли по него :smt007 , CS... и привикнахме един към друг постепено се привързахме и дойде любовта... :smt008 (при него по-рано..., при мен по късно, все още си пазех приятелското у него, защото знаех,че с любовта всичко ще се промени... :smt016 , но аз го обичах :smt052 , обичах го, защото когато бях далече исках той да е до мен, когато се връщах от даскало тичах до вкъщи, зашото нямах търпение да се прибера да седна пред компа и да го вида :-) , даже, когато ме пращаха до магазина, а аз през това време съм с него сме си лафили и тичах като побеснелите (не питаите как взимах завойте :mrgreen: ), само и само по-бързо да съм там, при него :smt057 , даже няма да забра 1-ден в у-ще в час по алгебра...мисля :-k ...няма значение... \:D/ , и понеже не съм зубарка и не пишех в час само присъствах... (както и да е) и си спомням как се мислех постоянно, къде е сега? Какво праиви? Мисли ли си за мене? Как е? :-k ... и такива неща... :-) просто се влюбвах, к'во друго моа да кажа :P ... и на 02.12.2005г. му предпожих да се видиме той дойде видяхме се :D ... говорихме си цели 5 часа :smt007 ...е понякога и мълчехме, бяхме в едно кафе в мой квартал. И така изпратих си го до спирката не ме е {}, нито аз него (щот повечето биха т'ва направили... за къде бързате?!? :-s ) Здрависах ме се .... ( не съм била в живота си по възпитана :mrgreen:а тогава бях, ама са малко от обща кълтура неможе да се излагам... ) :oops: И така... на следващия ден ми беше рождения ден (03.12.05г.) и той дойде... 8) ... добре си прекарахме...танцувахме :smt049 ... и когато дойде време да си ходи го изпратих и тогава не се старпях... :smt052 и го гушнах... и така от там нататака...започна всичко... идваше така по честичко виждахме се и...така започна всичко до ден днешен вече, сме 10 месеца заедно, и аз се радвам изключително много... :smt055 , защото той ми показа к'во е да си исктински обичан...ценен...боготворен, да даваш всичко за някого... да бъдеш обграден с нежни ласки и внимание... :smt058 .Той ми даде всичко това за което, някога не вярвах, че ше имам... любов, нежност, разбирателство, подкрепа, нежност, топлина, съчувствие, топлота, и най вече разбиране и любов, защото ме разбра (мене майка ми :evil: не мепуска да излизам по центара и насам натам...мисля, че се сещате... както и ми забрани и него да виждам :evil: :evil: , а толкова ми е мъчно без него :smt010 ...) а с любовта си ме обичаше (до ден днешен :) )и дори за миг, макар да можеше не пожела и недокосна друга, верен ми беше по верен от самия Господ :cry: ..., моя янгел :smt059 ... Много го обичам и дано още дълго време да сме заедно! :-) :arrow: Пожелавам на всички да срешнете истинската любов! :smt006 Обичайте се! :smt057

cMeTaHka
09-02-2006, 07:31
haha ami da i az taka si sre6tnah lubovta...v enet..,awe na men mi zvu4i dosta glupavo i detsko,no taka si se polu4i :roll: ..ta bqhme si pisali okolo mesec nqkude...,toi togava be6e na gosti v varna i nqma6e kak da se vidim :( ,v na6iq slu4ai nego go be6e pove4e sram( ne 4e i men ne me be6e,prosto bqh sigurna 4e nqma da sa prosto prikazki za mesec:) ta vidqhme se,bqhme cql den zaedno,posle na sledva6tiq i na po sledva6tiq...dosta ni se zavurtqha glavite o6te ot togava...samo 4e ima6e edin problem :? ...bqh si probila ezika malko predi tova i mi be6e podut i nqma6e kak da se celuvam,sled kato edvam govoreh #-o,minaha nqkude 2 sedmici i eto q i na6ata purva celuvka doide :smt008 ...nikoga nqma da gi zabravq tezi momenti :-)toi e mnogo razli4en ot vsi4ki mom4eta koito sm imala...vsmisul imala sm i po dulgi vruzki ot tazi,no nikoga ne e bilo taka istinsko..neznam az vse si mislq 4e moje i da e TOI,no nikoi neznae sus sigurnost :cry: ..prosto tova e mom4eto koeto sm tursila,durjanieto mu km men,haraktera mu...tova e:):) ..o6te togava go obi4ah,a sega...sega mislq 4e trqbva da izmislq po silna duma za tezi 4uvstva..ve4e sm si ba6 vlubena :smt040 ,mnogo mnogo skoro 6te stane 1godina otkakto sme zaedno i se nadqvam da imame o6te dulug put da izvurvime zaedno:)

alkobalko
09-02-2006, 07:33
Да, открила съм истинската любов.

Ами всичко започна преди около 3 години. Бяхме с една една приятелка на кафе. След малко дойде братът на моята приятелка с още едно момче. Това момче беше Мартин. Тогава аз бях на 15, а той на 17. Запознахме се и се харесахме, но не се случи нищо повече. След време пак се засякохме и си разменихме телефоните. Започнахме да се срещаме, но само като приятели. Мина повече от година, през която бяхме неразделни, но само като приятели. Прекарахме Нова година заедно и точно в 00:00 се целунахме неволно. След това не се бяхме виждали няколко дни. И на 11.01.2005г. той дойде в нас и ми каза, че нещата не може да продължават по този начин. Целунахме се отново и се събрахме. И от онзи ден не сме се разделяли и се обичаме безумно много.

mnogomili4kata-sf
09-02-2006, 08:33
Срещнах я доста отдавна,изпитвала съм я и въпреки,че е минало доста време от тогава,още ми топли сърчицето...само толкова обаче-стари спомени.

kudravoto
09-02-2006, 08:51
da bqh e sre6tnala no si otide ot men :( :( :(

Ani_girl
09-02-2006, 08:54
az sre6nah moqto golqma lubov obi4am mnogo ama mnogo 4oveka s koito sum i mislq 4e nikoga nqma da obio4am nqkogo pove4e ot nego dano na6tata prikazka da ne svurshi nikoga !! a istoriqta kak sreshnah golqmata lubov e mnogo dulga no nai vajnoto e 4e sum q sreshnala !!

Ollas
09-02-2006, 09:38
Много се надявам момчето, с което съм сега, да е с мене за напред. Мисля, че наистина той може да е моята голяма любов.
Как стана?
Аз от доста време имам регистрация в един сайт за запознанства, но рядко съм излизала с някой от там. Една вечер влязох за малко и получих съобщение от едно момче, доста по-голямо от мен. Заприказвахме се ала-бала... почнахме да си пишем в ICQ. Той искаше да се запознаем на следващия ден. Аз бях заета, но въпреки това направихме едно кафе набързо. Беше приятно, но аз си мислех, че той иска просто да ме забърше и нищо повече. Въпреки това се видяхме пак след 2 седмици някъде. Видяхме се още 1-2 пъти на кафе. На 10.04 бяхме в едно заведение и аз усещах как той не може да си намери място. Беше много забавно да го гледам :mrgreen: И той ме попита "Може ли да те целуна?" и аз отвърнах "Необходимо ли е?" и той ме целуна. И така... почнахме да се виждаме всеки ден. Той е невероятен човек. Последните седмици от учебната година почти живеех утях. Правим всичко заедно и се чувстваме страхотно. Понякога се случва да имаме неразбирателства, но бързо ни минава, защото много се обичаме. Вече повече от 4 месеца сме заедно и не мислим да се разделяме. Дано това не се случи :smt008

GLeZoRanA
09-02-2006, 13:02
da bqh e sre6tnala no si otide ot men :( :( :( Хех и аз така си мислех ;) Ама то тва бил просто поредния келеш , който ми беше замотал главицата :)
По темата не съм я срещнала да се надяваме , че скоро ще се случи и това :)

gery_to
09-02-2006, 13:30
Da i az mislia che sreshtnah goliamata si lubov :smt007 i sum sigurna che tova e lubovta na jivota mi!
s nego sme veche ot 2 godini i mnogo se obichame!zapoznahme se na edin moi mach!imahme turnir i toi beshe doshal da gleda sestra si,okaza se che tia e edna moia priqtelka!i taka zapochnahme da izlizame samo kato priqteli,dokato ne me pokani na rojdeniq si den!tam mi prizna che me haresva i iska neshto poveche ot priqtelstvo!az mnogo se zaradvah zashtoto i az sashto bqh ludnala po nego! :smt007 togava beshe i parvata ni celuvka :smt008 ottogava sme nerazdelni makar4e poniakoga ni e dosta trudno zashtoto roditelite ni ne odobriavat vrazkata ni,zashtoto toi ne e bg,no tova puk ia pravi po silna ot vsiakoga!Nemoga da si predstavia edin den bez nego i zatova neiskam i nikoga da se razdeliame,prosto toi e vsichko ot koeto imam nujda!

BeBencEto
09-02-2006, 14:17
istinskata liubov...chestno mnogo mnogo se chudq dali da sum q sreshtala...imashe chovek,koito davashe i praveshe vsichko za mene i naistina me obichashe i az praveh sushtoto za nego,no edva li tova e bilo istinskata Liubov...ne gledam nazad prosto ne sum takuv chovek..v momenta sum s nqkoi,v koito naistina vqrvam i mnogo haresvam puk edva li drugoto ima znachenie...

kobrichka
09-02-2006, 14:33
Аз още не съм я срещнала :smt010 дано я срещна някога :smt007 ,ако я срещна ще се похваля първо във този форум обещавам \:D/

®©PeTq®©
09-02-2006, 14:35
Не съм я открила,ама има много време и се надявам все някога да я срещна :smt007 :smt008

Samotnik
09-03-2006, 15:24
Аз я срещнах...и после я изгубих :cry: :cry: :cry: .Как стана ли?Беше почти като по филмите, почти като приказка...Моето момиче страдало там по някакво момче.Била се зарибила по някакви гледанки, някакви магийки, общо взето глупости според мен, но точно на Коледа си пожелала да се появи някой, който да я избави от това страдание, някой, който да я обича.Точно на Нова година на 01.01. ме среща мен.Не се познавахме нито пък някога се бяхме виждали.Просто се случи така, че се целувахме и решихме, че привличането е твърде голямо за да си остане просто поредния флирт за една вечер.Тръгнахме и бяхме година и половина заедно.Мога с ръка на сърцето да кажа, че това наистина беше истинската ми любов.За жалост свърши и много ме боли от това...

niGGa
09-03-2006, 15:30
Срещнах я...Как стана...
От нищо и никаква забивка на море..А сега каквото и да правя мисля за нея..

CrazyWitch
09-03-2006, 15:48
Намерила съм си я и то в чата! :)

09-03-2006, 15:48
намерих я , а сега съм нещастен.. айде сега ти ми обясни как така се случи ?!

vladi_addict
09-03-2006, 15:53
не, не съм я намерил. аз и малката май не съм намерил, или пък кой знае, може да съм я изпуснал.. :?

_EZRA
09-03-2006, 16:35
Намерих я и не бих я заменила за нищо! Вярвам му и той на мен и я пожелавам на всеки добър човек-истинската голяма любов която променя човека! :smt007