PDA

View Full Version : защо момчетата се правят на идиоти?



macka123
09-01-2006, 22:05
значи...харесвам едно момче от вече малко повече от месец.той знае че го харесвам.от както нали го загледах започнах да го опознавам и си станахме мн близки фр.за около месец имам 130 смс от него само.а за клипвания да не говориме.няма вечер когато да не ми клипне.аз мн искам ако не да тръгнеме то поне една вечер да се поцелуваме за да ми се утоли малко "глада" но нз защо някси не става.по принцип той ми казва че съм била мн хубаво момиче,но нз защо като сме на саме си говориме като приятели а не като гаджета.вчера по скайпа си поговорихме за тва ако тръгнеме кво ще стане.и той каза че нямало да бъде добра идея защото все някога ще скъсаме.а след като скъсаме няма да може да сме толкова добри фр както сега.а наистина за него наще приятелство било по ценнно от тва.също така ми каза че харесвал няква от сф.и най добрия му фр ми каза тва.но все пак продължава да се бъзика с мен,да ме закача,....нз какво да мисля.една предишна вечер пак си писахме по скайпа и стана дума че и на 2-мата ни се иска да се целуваме.аз му казах нали че щом го харесвам е логика да искам а от къде мога да знам че той иска.и той ми каза че с тези смс-и бил показал не само тва а и др.питах го кво има предвид но той ми каза да помисля и съм щала да се сетя.но не се сеащам!а иначе на купони като има в нас той си ме гушка и ме хваща за ръка...нз просто обяснете ми какво означава тва.дали въобще имам шансове с него??????

09-01-2006, 22:22
ami spored men e bil naranen ili otblasnat ot nqkoe momi4e i sega mu e trudno da se hvarle vednaga v nqkva vrazka i kara po spokoino no shtom ti go kazva mislq 4e e iskren makar da ne go poznavam.badi po tarpeliva pokazvai mu 4e te interesuva i go haresvash i postepenno ste se polu4i neshto

LuCkY_YoU
09-01-2006, 22:24
дали въобще имам шансове с него??????[/quote]
est,4e da.spored men te haresva,no nz kak da pravi...ina4e za6to mu e da se zanimava?popitai go direktno kakvo misli da pravi s vas..6tom tursi tvoqta blizost,zna4i ne si mu bezrazli4na.
uspeh

LuCkY_YoU
09-01-2006, 22:26
i propusnah da kaja da ima6 tyrpenie,ako i toi te haresva ne6tata 6te se polu4at rano ili kusno.samo ne go pri6porvai,mom4etata nai mn bqgat ot tova..dano sum bila polezna :smt006

Slave4You
09-01-2006, 22:27
Има 2 варианта :

1)да те разиграва,да си играе с чувствата ти...

2)наистина да е бил нараняван от момиче което мн е харесвал и да се страхува да не изгуби и теб :)

asinka
09-01-2006, 22:29
Мммм според мен, трябва да продалжиш с всичко това?!? Рано или късну според мене вашето приятелство ше прерасне в лубов :?: :!: :?: :roll:

AliceSw
09-01-2006, 22:50
вероятно за него по-важно е другото момиче, може да 4ака да види кво ще стане с нея

а иначе на купони като има в нас той си ме гушка и ме хваща за ръка...нз просто обяснете ми какво означава тва.дали въобще имам шансове с него??????
а за тва има хора които просто флиртуват с приятелите си без да имат нищо лично към тях, просто по принцип се държат така

09-01-2006, 22:55
Грозна си му, иначе вече да е направил нещо по така.

iiirish
09-01-2006, 22:58
постави му въпроса за чувствата му директно и без увъртания! питай го, теб ли харесва или оная от софия и с това да се приключи въпроса! постави го поне малко натясно. естествено, че е неприятно да те поставят между чука и наковалнята, но не може вечно да е в това положение и все трябва да направи някакъв избор!

когато ти отговори на този въпрос ще ти се изяснят доста неща относно това какво да правиш занапред!

Amayo
09-01-2006, 22:58
Трябва по честичко да го подръпваш за пишока и ннай накрая може да "схване". Токувиж ти теглил една патка. :smt008

Obitax
09-01-2006, 23:03
6to haresva druga mai nqma6 6ansove no ... opitai badi malko po nastoqtelna.

Good Luck .

Neli_LP
09-01-2006, 23:14
men ako pita6...dobre 6te ti kaja kakvo mislq...mom4etata(a i v mnogo ot slu4aite momi4etata)obi4at da im digat samo4ustvieto. ti to4no tova si napravila.sms-i i glupusti...otidi i go pitai napravo i tva e...ako kaje ne si ostanete fr ama pone 6te znae6.vij kato toi znae 4e go haresva6...awe po4ustval se e specialen /gre6ka koqto mn mom4eta/momi4eta dopuskat/ az naprimer imah edin fr...ama mn dobur i nakraq si hvana edno gaje i aideeee....sega se durji kato zadniksigorna sum 4e sega mu bie nosa v tavana dori i da ne go pokazva...prosto go pitai i tva e...

macka123
09-02-2006, 17:45
една фр ми каза да спра да го търся за да видя дали той се интересува от мен или просто защото го търся е така.та вчера вечерта не му клипвах а той ми кликна пръв.пак не му кликнах а той пак ми кликна.и така около 5 пъти.после му кликнах за да не ми се разсърди все пак.и после пак ми кликна няколко пъти без аз да му кликвам.а по принцип ако аз му кликнех той веднага след тва ми клипва.не пу пиша по скайпа и вижте той кво ми писа:
[6:28:33 PM] |6А|»»»»0бичай Ближн... says: ееее
[6:28:37 PM] |6А|»»»»0бичай Ближн... says: беше времето
[6:28:39 PM] |6А|»»»»0бичай Ближн... says: когато
[6:28:41 PM] |6А|»»»»0бичай Ближн... says: казваше
[6:28:43 PM] |6А|»»»»0бичай Ближн... says: ХИ
[6:28:45 PM] |6А|»»»»0бичай Ближн... says: :(

тва ко значи?

cskamoni4ka
09-02-2006, 20:37
Обясни му,че дори да тръгнете и после ад скъсате ще си останете пак приятели!А може би просто харесва другото момиче повече...попитай го.

Jessika_MG
09-02-2006, 20:46
Ne mislq 4e si izbrala nai-podhodq6toto ime na temata si, za6toto mom4eto ne mi izglejda idiot ... a i za6to da e :wink: Trudno li ti e da razbere6 4e dyrji mnogo na teb. Ne e mnogo, 6tom te gu6ka zna4i vse pak izpitva ne6to, mb 4uvstvo na privyrzanost znam li ... No za men toi ne e idiot, iska da syhrani tova, koeto imate sega. Vyzmojno e da se strahuva da ne razvalite vsi4ko, i moje bi ima opit za da se pazi taka .. ne mu se syrdi razberi go. Kogato se po4uvstva gotov, toi 6te ti otvyrne vidimo na 4uvstvata, no ne go nasilvai !

luda`flirtajika
09-02-2006, 20:57
6to haresva druga mai nqma6 6ansove no ... opitai badi malko po nastoqtelna.

Good Luck .

da tochno

BeBcHeTo
09-02-2006, 21:06
ami spored men e bil naranen ili otblasnat ot nqkoe momi4e i sega mu e trudno da se hvarle vednaga v nqkva vrazka i kara po spokoino no shtom ti go kazva mislq 4e e iskren makar da ne go poznavam.badi po tarpeliva pokazvai mu 4e te interesuva i go haresvash i postepenno ste se polu4i neshto

:smt023

macka123
09-02-2006, 21:31
значи.....
1.аз лично ги "сватосах" с последното му гадже и наистина сега не са в много добри отношения,но те скъсаха по взаимно съгласие.
2.аз му казах че дори ако тръгнеме,когато скъсаме не е задължително да се скараме,а може дори да сме още по близки,но той каза че е съгласен.
3.днес си писах с него и го питах дали ще излиза и той каза че няма(а вчера ми обеща че ще излизаме).аз му се нацупих че отново не си изпълнява обещанието,а той ми каза че и аз не съм си изпълнила моите(глупости от сорта да ми пипа циците и такива,които в същност ги обещах на ебавка).аз му казах че нали уж щахме да сме само фр а сега иска др.и той нищо не каза по въпроса.

кво мислите?

Mike-Jones
09-02-2006, 22:52
Sefyu Molotov- Expliciteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Sedmoklasni4ka
09-03-2006, 21:16
значи...харесвам едно момче от вече малко повече от месец.той знае че го харесвам.от както нали го загледах започнах да го опознавам и си станахме мн близки фр.за около месец имам 130 смс от него само.а за клипвания да не говориме.няма вечер когато да не ми клипне.аз мн искам ако не да тръгнеме то поне една вечер да се поцелуваме за да ми се утоли малко "глада" но нз защо някси не става.по принцип той ми казва че съм била мн хубаво момиче,но нз защо като сме на саме си говориме като приятели а не като гаджета.вчера по скайпа си поговорихме за тва ако тръгнеме кво ще стане.и той каза че нямало да бъде добра идея защото все някога ще скъсаме.а след като скъсаме няма да може да сме толкова добри фр както сега.а наистина за него наще приятелство било по ценнно от тва.също така ми каза че харесвал няква от сф.и най добрия му фр ми каза тва.но все пак продължава да се бъзика с мен,да ме закача,....нз какво да мисля.една предишна вечер пак си писахме по скайпа и стана дума че и на 2-мата ни се иска да се целуваме.аз му казах нали че щом го харесвам е логика да искам а от къде мога да знам че той иска.и той ми каза че с тези смс-и бил показал не само тва а и др.питах го кво има предвид но той ми каза да помисля и съм щала да се сетя.но не се сеащам!а иначе на купони като има в нас той си ме гушка и ме хваща за ръка...нз просто обяснете ми какво означава тва.дали въобще имам шансове с него??????
Ami mila spored men imash shansove s nego,zashtoto mislq 4e toi te haresva!Ne znam kakva e tazi ot Sf,deto q bil haresval,no 6tom ne govori izob6to za neq i otdelq tolkova vreme za teb..zna4i ne mu haresva 4ak tolkova mnogo kolkoto haresva teb..istoriqta ti mi e poznata zashtoto i az gore-dolu prejivqvam tova v momenta!Spored men toi te haresva i to mnogo...i go e pokazvalz a da te gu6ka,durjiz aruka i da kazva 4e iska da te celune...VIj vuprosut e tam,4e moje bi toi e naranen ot bivshata si priatelka ili neshto takova i za momenrta ne iska da se obruzva,no tova ne ozna4ava 4e po natam nqma da se slu4i nishto mejdu vas..Naprotiv vie mojete ad ste idealna dvoika :mrgreen: ....УСПЕХ,МИЛА!

gery_to
09-03-2006, 23:31
Ako biah na tvoe miasto bih go pitala direktno a ne po sms-i kakvo misli da pravi kakvi misli da sa vi otno6eniqta!pitai go za onova momi4e ot sf i mu kaji da ne se strahuva ot tova 4e ako edin den skasate s va6eto priqtelstvo 6te e svar6no!neznam prosto go pitai direktno za tova koeto iskash da znaesh!

vladi_addict
09-03-2006, 23:52
ми нали сме идиоти, какво те бърка дали ще стане гаджета, я по-добре се самоубий. малки ли сте, та с тия смс-и и недомлъвки си говорите. я наричайте думите им с истинските имена, да видиш колко лесно с 2 приказки ще се разберете дали ще тръгнете или не. и си мери приказките ... :x

drawers
09-04-2006, 10:14
Най-сериозната ми връзка започна по същия начин. Така че...продължавай така че определено смятам, че изаш големи шансове.

Vaniushkata
09-04-2006, 13:18
vsi4ki myje sa PEDERAZI!!!opitvam se da go obqsnq na vseki.Nqma razli4ni myje,vsi4ki sa ednakvi.Dyrjat se po edin i sy6t na4in,izpolzvat edni i sy6ti typi i iztyrkani izrazi.E aide ot men da mine,ostavam 0,5%,koito sa svestni.a po temata - mi govori napravo s nego be,kvo se tutka6.ama ne vqrvam ako trygnete i posle kato skysate da si ostanete priqteli.moje da ste v dobri otno6enie,no nqma da e kato predi.Nqma da q ima priqtelskata obi4,6te ima nepriqzyn za tova ako ste se naranili po edin ili drug na4in.a pyk i toi vse pak e MYJ.

In4iTu_
09-04-2006, 14:06
и той каза че нямало да бъде добра идея защото все някога ще скъсаме.а след като скъсаме няма да може да сме толкова добри фр както сега.

Той ти е казал причината директно. Просто го е страх да не те изгуби като приятел. И да, имаш шансове, но аз не бих се възползвала...Защото той е прав - все някога ще скъсате, а след това отношенията ви никога няма да са както преди, дори да си останете приятели.

tedy1_baby
09-04-2006, 14:31
ами ако помислиш малко ще ти стане съвсем ясно че иска не само да се целувате,а и да правите секс.казвам секс,а не любов,защото едва ли е толкова сериозно(поне за него).е,решението си е изцяло твое какво ще правиш.и ако ме попиташ дали да си легнеш с него няма да мога да ти кажа някакъв отговор,защото решението си е твое.зависи ти какво изпитваш към него и дали искаш това,което и той.късмет:)

09-04-2006, 17:23
Пича се прави на тешкар,а ти му вървиш по свирката.Типично лайнце е тоя пич нищо повече и най-накрая като той ти умразне и ти тръгнеш след друг(или С друг) той тогава ще си блъска главата ама ще е късно