PDA

View Full Version : MnOgO sym tyjna..help



tyjnoto_f-4ence
09-01-2006, 21:17
S moqt priqtel se sdyrpahme malko,zashtoto sa mu kazali nqkakvi lyji po moi adres i toi vqrva mai na tova koeto sa mu kazali , a ne na men:(Kakvo li ne pravih za da go obedq 4e tova sa lyji,no toi se dyrji ujasno s men i ne mi vqrva :(;(:( A az kolko li puti sym mu proshtavala gre6kite i pred o4evidni fakti sym si zatvarqla o4ite i sym preglushtala, a sega toi ne mi vqrva pri polojenie , 4e tova sa pylni lyji po moi adres,s cel nie dvamata s nego da se skarame :(:(:( Stra6no mnogo zle se 4ustvam i nz ko da pravq , daite syvet4e...help..plsss
Chustvam se mnogo zle i napravo ujasss


P.S. A az si go obi4kam mnogo

asinka
09-01-2006, 21:21
Мила, той ако те обича истински няма да вярва на другите, а на теб! Бъди по-обедителна според мене :roll: Не се натъжавай за глупости ...ще се оправите :!: :!: :!: :!: :roll:

LuCkY_YoU
09-01-2006, 21:29
na 1vo mqsto se uspokoi..iz4akai izvestno vreme i ne se otkazvai da si go vurne6!nai mrazq nqkoi drug da se burka v 4ujdi vruzki :smt013 kaji mu otnovo,4e ako durji pone malko na teb trqbva da ti povqrva!pokaji mu 4e go obi4a6 i iska6 da si s nego!ne ostavqi prosto taka nqkakvi debili da vi razdelqt!moje bi e naiven i lesno se e podvel ot tehnite luji...zatova se bori za nego
uspeh
p.s-kolko vreme ste bili zaedno?i na kolko ste?moje da uto4ni6 i kakvo to4no sa mu nagovorili

tyjnoto_f-4ence
09-01-2006, 21:40
Ami kyp lyji, kazali sa mu 4e mu izneverqvam..,a ne e vqrno :(:(:(
Mnogo sym tyjni4ka :(
Az na 16 , toi na 19

iiirish
09-01-2006, 21:48
бих ти казала да опиташ отново, но единствено от него зависи. ако той поиска да ти повярва, ще го направи без обяснения

БоНбОн4Ето
09-01-2006, 21:58
мили4ка според мен този 4овек си търси при4ина да се скара с теб а и 6том не ти вярвя зна4и не даржи достата4но на теб според мен трябва да продалжи6 напред 6том не ти вярва няма смисла да си трови6 ду6ата за някфи бълъци :roll: успех

cMeTaHka
09-02-2006, 08:34
haha az si spomnqm predi vreme bqha oti6li nekvi pri riqtelq mi i ediniq po4nal da govori 'eto go,eto go toq deto e s..(imeto nqma da si pi6a)'...razpravqli se se ne6to,oniq razpravql 'ti znae6 li tq s koi hodi..'...awe nekvi takiva istorii mai bqha,i do boi se e stignalo do kolkoto razbrah...to takiva ne6ta su6tevremenno nqma,vsmisul neznam,nqkoi si e napravil golqma ebavka,ma taka i ne razbrah koi :smt017 ...priqtelq mi mi kaza dosta vreme sled tova,bqh v ebati 6oka..estestveno otrekoh,za6toto ne be6e istina i toi mi povqrva :) ni6to ne mi kaza...tova e doverieto v edna vruzka macka,trqbva da se nau4i6 4e bez doverie za nikude ne ste dvamata,prosto nqma smisul...obqsni mu,pogovorete si...ako ne ti povqrva,ne habi nervi za nego,ne si struva

LP_girl_14
09-02-2006, 09:14
Това момче не държи въобще на теб!Ако те обичаше истински нямаше да му пука каво говорят другите за теб.То всеки може да тръгне да говори какви ли не измислици по твояй адрес и той вероятно ще повярва на всички.Доста показателно е че е готов да повярва на кого ли не,но не и на теб.А и от думите ти разбирам че досега във вашата връзка е имало компромиси само от твоя страна.Така не се гради връзка!Компромиси-трябва да са двустрранни,доверие-към човека до себе си,чувства-силни и отново двустранни.май тези неща ги няма при вас или ако ги има като че ли са само при теб.Това е била само някаква глупава причина която той е измислил за да се скарате.Според мен този човек не иска да бъде вече с теб.Каква връзка може да има между вас,след като не си вярвате?Говори отново с него,но ми се струва че нещата отиват към своя край...

white_chik
09-02-2006, 09:22
Изчакай малко да му мине ядът!Въпреки че се чудя какво правиш с това момче ](*,) В една връзка доверието е едно от най-важните неща,а във вашата,от негова страна,изглежда то липсва!Щом вярва на плитки лъжи значи или не те познава или е прекалено наивен

Slave4You
09-02-2006, 09:32
Ами ще звуча адски банално ако кажа че "ако те обича няма да вярва на тях а на теб значи трябва да го забравиш" за това ще ти предложа да му дадеш причини да ти вярва...то зависи и каки са лъжите но имам предвид да поставиш условията така "На тях ли ще вярваш или на човека който толкова мн те обича и толкова пъти ти го е доказвал" или пък "Аз нямам никаква причина да те лъжа,за разлика от тях".

НО винаги има вероятността да иска да скъса с теб по по-лек начин а не да ти изтърси "Искам да скъсаме защото съм влюбен в друга" и да си е измислил това за тези дето са му били наговорили тези неща - така че имай и това предвид

cskamoni4ka
09-02-2006, 09:50
Обясни му,че не е хубаво да вярва на хорските приказки,а на теб-човека,който го обича и който той обича предполагам.

macka123
09-02-2006, 17:09
Мила, той ако те обича истински няма да вярва на другите, а на теб! Бъди по-обедителна според мене :roll: Не се натъжавай за глупости ...ще се оправите :!: :!: :!: :!: :roll:

kobrichka
09-02-2006, 17:18
добре дошла в клуба_(на тъжнитe)

BeBencEto
09-02-2006, 19:33
prati mu edin sms "nima pozvolqvash na vsichkite luji,koito sa ti nagovorili da ni razdelqt...e koito ti gi e kazal e udaril shesticata ot tototo..;( "

Jessika_MG
09-02-2006, 19:39
1vo po vsi4ko li4i 4e toi e v gre6ka i mu trqbva vreme da se osyznae !
2ro q pak se zamisli takyv li trqbva da e 4oveka, za koito 6te strada6 ?

luda`flirtajika
09-02-2006, 19:46
добре дошла в клуба_(на тъжнитe)

dam..dobre doshla.. :smt010 :smt010 ..

BeBcHeTo
09-02-2006, 20:01
Ako te obi4a istinski nema postapi taka s tebe i na tebe 6te ti vqrva

BeBcHeTo
09-02-2006, 20:01
Ako te obi4a istinski nema postapi taka s tebe i na tebe 6te ti vqrva

RoSsY88
09-02-2006, 20:09
хех...говори с него...преди година и нещо ходих с едно момче,докато приятелите му не му наговориха лъжи за мен,че съм ги сваляла,че са спали с мен...и той ме заряза...След година чак осазна грешкаат си,но пак ен може да сме заедно...кажи му,че го обичаш...да ти повярва,да ти даде втори шанс....Кажи му да не вярва на приказките докато не види сам !

GLeZoRanA
09-02-2006, 23:18
Ясно пиле на къде вървите :) Покажи му пътя , за да не ти го покаже той :lol: . Това , че ти няма доверие и вярва на някакви е достатъчно.Няма ли доверие , просто се откажи.Глупак :)

ElinoR
09-03-2006, 00:02
Това момче както другите вече казаха явно не държи на теб.Вярва на приятели и неприятели,които дрънкат лужи за теб и излиза с оправданието,че вече не може да ти вярва или нещо от тоз род.Помисли щом ти можеш да прощаваш значи и той трябва да може нали в една връзка трябва да се правят компромиси-въпреки,че щом казваш няма за какво.Няма смисъл да се тормозиш за човек,който не те разбира.Възможно е да не съм права,но това е моето мнение по въпроса.

vladi_addict
09-03-2006, 00:07
бегай на далече, това е моят съвет. щом не ти вярва, а ти си направила толкова много за него, значи е с теб колкото да не е само (или по лошо - за секса).

alkobalko
09-03-2006, 08:13
Изчакай един два дни, за да се успокои. После пак се опитай да поговориш с него. Ако отново се държи гадно с теб и не ти вярва, по-добре го остави. Човек, който те обича истински би повярвал на теб, а не на някакви лъжи.