PDA

View Full Version : За дразнението на пениса???



09-01-2006, 21:44
Притеснявам се и искам да попитам:Аз съм момче на 13 години и ме притеснява дали е нормално готато съм в ерекция и когато ми е забелен леко или целия и когато го докосвам с сух пръст или го докосвам го сухи повърхности и ме боли много такова като парене.Та начи интересуваме това дали е нормално и дали се случва на всички вас(момчета на моята или по възрастни които са били на моята възраст)
този неприятен ефект
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕИСТВИЕТО!!!

sladoled
09-02-2006, 19:40
Главичката на пениса е покрита с лигавица и богато снабдена с нервни окончания.Нормално да те боли при условията, които споменаваш.С времето, като почнеш да правиш секс вероятно отначало също ще трябва да свикнеш и ще те боли.Сега не докосвай с неизмити ръце и не допирай никъде без нжда/освен ако не си решил да изучаваш света чрез опипване с пенис/.Забелвай отвреме на време главичката и оставяй на въздух да посвиква.

Momchence
09-04-2006, 23:58
Нормално е! Притесняваш се за глупости...няма се плашиш!

09-09-2006, 06:58
Според мен наи вероятно е от мръсни ръце, или си просто нов в бранша. :D

cskamoni4ka
09-09-2006, 08:52
Нормално е! Притесняваш се за глупости...няма се плашиш!
:)

fRe3$7yl3r
09-09-2006, 22:19
spoko pi4 si4ko e nared

az_slunceto
09-10-2006, 08:08
Притеснявам се и искам да попитам:Аз съм момче на 13 години и ме притеснява дали е нормално готато съм в ерекция и когато ми е забелен леко или целия и когато го докосвам с сух пръст или го докосвам го сухи повърхности и ме боли много такова като парене.Та начи интересуваме това дали е нормално и дали се случва на всички вас(момчета на моята или по възрастни които са били на моята възраст)
този неприятен ефект
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕИСТВИЕТО!!! :D