PDA

View Full Version : Уфф...



dexterssis
09-01-2006, 23:54
Супер тъпо е...в момента сигурно има към 5 момчета които ми признаха че искат да са с мен и имат чувства към мен а аз не харесвам нито едно от тях...камо ли да изпитвам нещо към някое...от друга страна има едно момче с което умирам да бъда а той се държи ужасно странно...казва че съм лигава и че не съм добре, а понякога говорим с часове и ме гледа така и ми говори така сякаш наистина му е приятно с мен...а аз толкова много се засягам от всяка лоша дума казана от него...и започвам да се цупя...при което се започва едно извиняване от негова страна и едни разговори и в крайна сметка винаги когато започна да говоря за чувства той става пак груб и сякаш не иска да имаме нищо общо...как да си го избия от главата мамка му?!!

Neli_LP
09-02-2006, 00:04
stigni do nego malko po malko...nedei da mu govori6 sus 4ustva a samo kato na priqtel...ako te haresva 6te napravi ne6to ako ne...nqma

LP_girl_14
09-02-2006, 09:01
Ами щом не харесваш нито едно от 5-те момчета,недей да бъдеш с тях! КОлкото до твоя човек,може би той се плаши когато вижда че толкова избързваш с нещата, може би на този момент не иска да има връзка или пък гледа на теб само като на приятелка,оже би грубото му поведение е начина който той е избрал за да те отдалечи от себе си...варианти много,но според мен трябва да действаш постепенно-прекарвай повече време с него,опитай се да го опознаеш максимално,бъди близо до него и сама ще прецениш кога е време да направиш следващата крачка във взаимотношенията ви :wink: