PDA

View Full Version : Аде кажете нещо...ако имате какво



bulgarche
09-02-2006, 00:05
Относно концлагерите и избиването на евреите: някои историци твърдят че не са избити 6 млн евреи и холокоста не е съществувал. не знам с какви доказателства разполагат, но очевидно европейския съюз дори не иска да ги изслуша. в много европейски страни отричането на холокоста е престъпление водещо до затвор. това поне на мен ми се струва странно и определено има нещо гнило. защо не им разрешат да говорят, да се обосноват? ако се окажат прави? а дори и да не се, с какво толкова вредят? защо в страна която проповядват свобода на словото забраняват на човек да говори? може би наистина има тайни които някой не иска да излезат на яве.

Според вас истина ли е мита за "Шестте милиона"? Според вас колко са загиналите през втората световна войа? Каква част от тях са евреи? Ако някой мисле да каже "много", да знае че не се приема, понеже това всеки може да го изрече. Ама айде да видим кой може да каже нещо което наистина е не оспоримо.


Много започна да се говори в този форум за това...

RoyTheReaper
09-02-2006, 00:13
все пак не бива да забравяме че това е доста сериозен въпрос, който иска солидни доказателства, а такива нито аз, нито ти, нито някой от този форум има. а няма ли доказателства, си остава само догадка.

NicknameANdPasswORd
09-02-2006, 00:55
Spored men ... Ne sa si svurshili rabotata
Se oshte po ulicata kra4at Chifuti ... I Cigani !
lichno shtqh da zaki4a hitler s 5 leva ako beshe extradiral si4ki bulgarski cigani ! :smt019

Briseis
09-02-2006, 01:08
Ами аз лично съм гледала кадри с трупове на умрелите от концлагерите.Но пък чак 6 милиона.. :|

skate_warrior
09-02-2006, 01:34
Не знам, но 6 милиона е много сериозна бройка... не може да избият толкова хора и нищо да не се знае по въпроса.. :-k

bulgarche
09-02-2006, 06:22
Spored men ... Ne sa si svurshili rabotata
Se oshte po ulicata kra4at Chifuti ... I Cigani !
lichno shtqh da zaki4a hitler s 5 leva ako beshe extradiral si4ki bulgarski cigani ! :smt019

А избиването на 300 000 славяни. Причина за това.....просто да се унищозат някои си раси,, племена и т.н. Туй са глупости. Уж за това била нападната Русия.

Или пък като казват че Хитлер искал да ги избие. Защото тогава в началото на войната ще пусне 800 000 евреи да се изселят заедно с цялото си богатство? А знаете ли че в лагерите се е разследвала и смърта на военопленниците?

Сега чувате по новините, че еди къде си (сега точно евреите войват в Ливан) имало еди колко си умрели. За загиналите американци в Ирак също има бройка. Говоря за загиналите. Понякога даже и на нас, българите, казват имената им. След като е така не би ли трябвало да има поименен списък на загиналите във войната? А партизанските отряди защо не са съдени за извършените от тях убийства? А не смо на германцката война...те са убивали и свои. Защо след като една държава е победител в края на една война не бива съдена за престипването на закона по време на самата война? А може би някой ще каже че руснаците са били много хуманни, внимателни и са се отнасяли мило с противниците си ли?

WILD__BOY
09-02-2006, 07:02
Абе то и на нас ни насаждат глупости, че идваме от монголия нищо, че сме си коренно население приело християнството още 6 век.
Историята и религията са едно перфектно оръжие в ръцете на политиците. А дали е имало избиване на 6млн. еврей - та подяволите самите еврей са спонсорирали войната. Нали знаете, фамилиите Рокфелер, Форд и др. са се еврей.

Mo6no
09-02-2006, 08:55
Тук не съм много запознат затова ще говоря само за нещо, които знам.


След като е така не би ли трябвало да има поименен списък на загиналите във войната?
Не мислиш ли че загиналите са твърде много и на много от тях не им знаят имената, за да им правят списък.


А партизанските отряди защо не са съдени за извършените от тях убийства?
Защото това е война. На нея се случват много такива неща. Не могат да осъдят толкова много хора.


А не смо на германцката война...те са убивали и свои. Защо след като една държава е победител в края на една война не бива съдена за престипването на закона по време на самата война?
Защото победителите никой не ги съди и те написват историята. Винаги е било така.

Psycho Realm
09-02-2006, 09:24
Шибаните евреи преувеличават, и то доста. Лагери на смъртта е имало, предимно в Германия и Полша, но не мисля, че бройката е чак 6 милиона. Е както и да е, заради тях през войната загиват 60 милиона...

Mimka_sweet
09-04-2006, 10:10
tva e gadno :smt011

Ziezi
09-04-2006, 12:18
Ми де да знам....Ма изглежда,че човекът си е бил прав,щото шибаните евреи наистина в момента управляват света...

LilAngel
09-05-2006, 10:52
"Защото по време на Втората световна война бяха убити 55 милиона души. Половината от които - 27 милиона съветски жертви. 10 милиона са убитите германци. 6 милиона са загиналите евреи. Над милион са жертвите на Югославия и Полша. В останалите европейски държави загинаха стотици хиляди. И чак две поколения, след като оръдията в Европа замлъкнаха вече можем да кажем: "Тази война завърши"."
:arrow: Тайните на Втората световна война
Сценарист и режисьор: Пламен Петков
Телевизионна реализация: Асен Тасев
"Колко ли души са могли да бъдат спасени при това положение?

Да започнем с евреите. Смята се, че милион и двеста, милион и четвърт нямаше да бъдат убити. Ако операцията бе проведена през август 1944, евреите в Унгария със сигурност щяха да оцелеят. Нека добавим и руснаците, които загинаха, но които нямаше да загинат, както и жертвите в битката за Берлин. Сметката възлиза на около 10 милиона."
:arrow: http://www.btv.bg/bbc/?film=31&page=5

мисля, че тези данни са по темата.