PDA

View Full Version : Moderated: Калиевия перманганат ще ми помогне ли?



-
09-01-2006, 23:29
zdraveite na vsichki.mislq 4e imam gubi4ki po 4lena i neznam kak da si gi izlekuvam.ne moga da otida na lekar za6toto me e sram , no mi kazaha 4e s kaliev permanganat stavalo .iskam da vi popitam,dali kalieviqt permanganat naistina 6te pomogne ili ako nqkoi znae dr lek da mi pomogne molq i spe6no e!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

sladoled
09-02-2006, 06:24
Внимавай, калиевият перманганат изгаря! [-X Едно- две кристалчета слагаш в чаша вода.Като се разтворят напълно разреждаш докато стане бледорозов разтвор и поливаш обилно .Това е само за дезинфекция.Няма да решиш проблема без лекарства. [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

maybelline
09-02-2006, 09:25
Гъбичките се лекуват с противогъбични кремове и таблетки или с комбинация от тях.След като вече веднъж си имал гъбички и знаеш какви са симптомите,можеш да се лекуваш сам с крем,който се предлага в аптеката.Сигурно ще откриеш,че определени неща предизвикват гъбичната инфекция при теб,затова,ако периодично получаваш такава,избягвай да носиш тясно бельо и панталони от синтетични тъкани(гъбичките виреят в топли и влажни условия).

DrSmurph
09-07-2006, 14:52
КОЙ ТИ КАЗА ЧЕ СА Гъбички като не си ходил на лекар????????? Най-вероятно се касае за гъби а отново за прословутите бели пъпки. Съвета ми е да се консултираш с дерматолог или да опишеш подробно случая.
А изобщо защо давате предписание за лечение като никой не знае какво лекува и за какво иде реч???????????

SwEeT_pAiN_F
09-07-2006, 20:59
Zdravei, ako naistina ne si siguren kakvo e po-dobre nedei experimentira s tqloto si...oshte poveche s penisa. Po-dobre obqsni problema na GP-to si i toi/tq shte te posyvetva kakvo da pravish. AKo chak pyk tolkova mnogo te e sram, kaji na bashta si toi sys sigurnost shte ti pomogne.
uspeh!

09-08-2006, 03:52
dali 6te stane s krem nizoral?????????

sladoled
09-08-2006, 14:49
То може и да стане, ама ти не си сигурен дали са гъбички.Ако все пак решиш да се самолекуваш, имай предвид, че кожата може да се пообели, а лечението трябва да е достатъчно дълго, дори и след ката нищо вече не е останало от петънцата.Най добре не се самолекувай, за да не си самонавредиш! [-X

fRe3$7yl3r
09-09-2006, 22:28
ako si 100% siguren 4e sa gubi4ki(sam ne moi6 da razbere6 trqq ti lekar)ti trqbvat lekarstva s anti-mekoti4no ne6tosi ne sam siguren ma i az imam i mi izpisaha lomexin (7 leva sutrin i ve4er sa maje) :-D

Forslor
09-09-2006, 23:02
1- Уточнявасе това дали са гъбички изобщо (разбирасе от лекар)
2- Няма универсално лекарство за гъбички и затова е важно тяхното диагностициране от специализирано лице и вземане на необходимите мерки за лечение(необходимото лекарство,а не някакви казани ви от някой си ).
3-Не се срамувайте от лекаря ,Вие няма да сте първите на които е гледал половите органи ! Преборете се с този безмислен страх :-s

mitkopurvanov
06-20-2012, 21:35
Имам проблем не е свързано с темата но е спешно...
Днес си правих промивка с калиев перманганат 2-3 зрънца разтворени във вода и след като излезнах от банята усетих силно парене и болка след като си погледнах пениса имах 2 черни точки и седи като изгаряне нито може да се махне нито нищо какво да правя ?