PDA

View Full Version : Menidjura mi se durji milo s men-zashto?



09-02-2006, 00:28
Privet na vsichki v tozi forum. Imam edin vupros kum vsichki vas.
Rabotia ot 4 meseca v edin magazin i menidjura strashno mnogo me kefi. Toi e na moje bi 22-23 god, a az na 19-strashen sladur e. Ta toi se durji mnogo milo s men. Vinagi shtom go vidia me pozdraviava s edna mnogo gotina usmivka. Vednuj tursih neshto(svurzano s rabotata) i go popitah kude da go nameria, shtoto ne biah sigurna. I toi vika da popitam edin ot moite kolegi, toi mojel da ima. Posle mi vika ako toi ima da sum vzela negovoto. Az se ochudih kak taka shte vzema neshto ot niakoi drug, koeto e tiahno. I az dobre otidoh da pitam kolegata. V posledstvie razbrah che i menidjura e pital kolegata za tova koeto tursia, no se okazalo che i toi niama.
Zashto spored vas toi se durji milo s men. Edinstveno govorim neshta svurzani s rabotata. Vse pak mi e menidjur i ne sum pokazvala che go haresvam, shtoto ne sum sigurna toi kak shte reagira. :?
Eto vednuj pak otidoh da govoria s nego imah da mu kazvam neshto svurzano s rabotata. Edinia den kogato rabotih ne mi beshe platen i mu kazvam i toi vika dobre shte se obadia na tam tezi koito davat parite(po vurhovnite ot nego) i az vikam OK. Tova beshe v petuk i vika che shte se obadi v ponedelnik poneje v subota i nedelia ne rabotili. Az ne znaeh kakvo da si mislia, nikude ne zapisa che triabva da se obadi, nishto. Maika mi sledvashtata sedmica mi vika da popitam dali se e obadil, da ne e zabravil. Az obache ne pitah, niakak si kato che li mu imah viara, znaeh si che niama da e zabravil dori i da sa minali 5 dena. I eto che chetvurtuk sledvashtata sedmica toi mi vika. Utre shte si poluchish parite. I az est. vikam blagodaria. Mnogo se zaradvah, ne biah mu napomnila i toi ne e zabravil.
Prosto neznam kak da razbiram negovoto povedenie. Durji se dobre i milo s men, no tova e. Nikoga ne e idval da govori s men, nishto.
Kajete vie kakvo mislite po vuprosa.

Amayo
09-02-2006, 00:34
Миисля си аз че възнамерява да извърши грях с тбе. За да съм сигурен обече ще ми трябва твоя снимка да преценя от гледна точка на мениджър защото и аз съм такъв.

alkobalko
09-02-2006, 07:47
Може и ти да му харесваш. Все пак вие работите заено и не трябва да прекрачвате границата. Другото е, че може да се държи така с теб, защото те уважава и му допадаш като характер.

bodil4e_f
09-02-2006, 09:01
Може и ти да му харесваш. Все пак вие работите заено и не трябва да прекрачвате границата. Другото е, че може да се държи така с теб, защото те уважава и му допадаш като характер.

Да,това са двата вариянта.
А,миличка,защо ни питаш,след като знаеш,че вариянтите са два (горепосочните) и ние ще ти кажем точно тях и пак няма да знаеш отговора.За да го разбереш-трябва да го потърсиш #-o

LaFee
09-02-2006, 21:24
оххххххххх момичееее научи се да обясняваш като хората

09-03-2006, 18:28
hmm spored men pravi6 ot muhata slon.4ovekat prosto se durji liubezno!ne e prevzemai tolkova.

cskamoni4ka
09-03-2006, 19:05
Според мен просто се държи любезно.

АТАКАБГ
09-03-2006, 19:07
Тук главния въпрос е готина ли си или не. Малко тъпо звучи,но това е единствения вариант,при който мениджъра ти се държи добре с теб не защото е любезен,а защото те харесва.

SweetBunny
09-03-2006, 19:10
оххххххххх момичееее научи се да обясняваш като хората
О, да! Прекаляваш с подробностите, а същинската част се оказва почти никаква :roll:
Мила, знам, че сега очакваш да чуеш от нас, че се е влюбил в теб. Обаче е много възможно да си вкарваш някфи филми. Т.е. аз познавам момчета (мъже), които със всички се държат любезно и добре (дори и с хора от техния пол :smt005 ). Просто е възможно колегата ти да е някой супер як пич :-D и толкова и да иска да имате и приятелски отношения :wink:
Може и да те харесва...и силно се надявам da e taka 8-[ :D

gery_to
09-03-2006, 22:40
Moje prosto da se durji dobre,sled kato rabotite zaedno.a s drugite taka kakto s tebe li se durji?