PDA

View Full Version : moden suvet



Girl_next_Door
09-02-2006, 10:02
hora da vi pitam nachi sq she si kopuvam dreshki obache iskam da si smenq nqkak stila shtoto predi hoih se s poli i takiva...sq spored vas qko li she e nqkvi kecove po kraka deto sa mn sa nashumeli na mesta s nqkvi po kasi dunki do kecovete ili kajete mi nqkvi qki kombinacii?

MauMyHkaTa
09-02-2006, 10:24
Ами мен тези кецове ме кефят по принцип. Но пак зависи какви са точно де. Все пак трябва да ги вържеш с дънките по цвят,а и не само.. За комбинацийка не знам дали ще ти допадне, но сега за есенния сезон мисля да си взема някакви дънки от тези дето стигат до или малко под коляното, спортно-елегантен тип обувки и някакъв шарен чорапогащник да не ми духа на крачетата :) Мисля че ще е готино ако всичко съчетая добре. Е,разбира се не е казано че чорапогащника като е шарен ще е като на палячо! :) И дори може да са дълги чорапи, защото малко трудно трая чорапогащници!

WinHater
09-02-2006, 10:52
взими се някви кецове зарибени...например бяло и синьо или черно и розово ама да не са някви огромни че изглежда някво супер смешно.... и недей прави грешката да слагаш с кецовете пола че познавам едно момиче и е супер смешно така....иначе слагаш и няквопанталонче широко ама да ти са очертани задните части (те тва не е задължително ама е готино така) или пък няквъф кариран панталон..... всички стрийтъри се разват на такива жени :)

zizka
09-02-2006, 10:55
hora da vi pitam nachi sq she si kopuvam dreshki obache iskam da si smenq nqkak stila shtoto predi hoih se s poli i takiva...sq spored vas qko li she e nqkvi kecove po kraka deto sa mn sa nashumeli na mesta s nqkvi po kasi dunki do kecovete ili kajete mi nqkvi qki kombinacii?

ami dulgi danki dolu da sa po kraka i s nqkoi fashion obuvki s dopulnenie ot qk top aide 4ao =D>

white_chik
09-02-2006, 11:13
взими се някви кецове зарибени...например бяло и синьо или черно и розово ама да не са някви огромни че изглежда някво супер смешно.... и недей прави грешката да слагаш с кецовете пола че познавам едно момиче и е супер смешно така....иначе слагаш и няквопанталонче широко ама да ти са очертани задните части (те тва не е задължително ама е готино така) или пък няквъф кариран панталон..... всички стрийтъри се разват на такива жени :)
Не съм съгласна,че кецове и пола стои лошо [-X Точно обратното мен супер мноо ме кефи като комбинация
А иначе аз лично се кефа примерно на някъв широк панталон,който да е или 3/4 и надолу некви яки кецове от тези дето са по крака или пък да си е до долу с некви кецове от др вид

cater2u
09-02-2006, 11:19
i men li4no mnogo me radvat kecovete osobeno s kombinaciq ot 3/4 dunki qko e :) ama za nagore malko mi e trudno

FlowerinesS
09-02-2006, 12:04
Някой ще ми покаже ли какви са тея кецове по краката,които са много нашумели,че аз не се сещам :-k

RedChil
09-02-2006, 12:45
hora da vi pitam nachi sq she si kopuvam dreshki obache iskam da si smenq nqkak stila shtoto predi hoih se s poli i takiva...sq spored vas qko li she e nqkvi kecove po kraka deto sa mn sa nashumeli na mesta s nqkvi po kasi dunki do kecovete ili kajete mi nqkvi qki kombinacii?
О,Господи...! Моля някой да ме простреля в слепоочието...
Що трябва да искаш съвет от някой за това как да изглеждаш !?

TDI
09-02-2006, 13:27
kwo pyk moje da iska mnenie ot drugi kwo te byrka teb!?
nali foruma e za twa horata da obmenqt mnenie?!
Ako gre6a poprawi me !ama nedei da se naduva6

yo-ma-nigga
09-02-2006, 13:31
e mnogo qsno che imash pravo da iskash suveti za kvo se nervqt dr-te?tapotiq...az sega kato hodih po razni magazincheta vidqh ot tezi kecki golqma maniq i ne bqha skupi ... 20 lv mnoo fenski po kracheto imashe cherveni,s bqlo,cherno s rozovo,sivo i rozovo i sa gotski she si zema :P

XePouH
09-02-2006, 13:32
тоест искаш да са прайш на такава каквато не си щот съм сигорен че слушаш чалга :-k

yo-ma-nigga
09-02-2006, 13:34
" хахахаха тоест искаш да са прайш на такава дет не си 100% съм сигорен че не слушаш чалга "

KVO?tva ne go razbiram!KVo znachi da se praq na takaa kvat ne sam ot de znaesh vsushnost kva sam!i ot kade znaesh che ne slusham chalga?!
MRAZQ HORA KOITO NISHTO NE ZNAQT ZA MEN DA SE IZKAZVAT OSHTE PO MaLKO BEZ NIKVA OSNOVA!NE E LI TUPO!?

MauMyHkaTa
09-02-2006, 13:40
Не съм съгласна,че кецове и пола стои лошо [-X Точно обратното мен супер мноо ме кефи като комбинация
А иначе аз лично се кефа примерно на някъв широк панталон,който да е или 3/4 и надолу некви яки кецове от тези дето са по крака или пък да си е до долу с некви кецове от др вид
Много е права! Пола+кецове си е много готино даже! Стига, пак казвам, момичето да съумее да ги съчетае добре! Не да ми тругне с неква прекалено къса и официална пола и надолу... кецове ](*,) :lol: Също и другата идейка с 3/4 панталон+кецове е мн хубава комбинацийка! Само че поне според мен панталона да е леко спортен с широки крачоли, а не плътни по крака и вече по-надолу от самия ръб може да има висулки(дълги ленти от същия плат като на панталона). Това ми харесва също! :) white_chik, какво мислиш?

MauMyHkaTa
09-02-2006, 13:43
" хахахаха тоест искаш да са прайш на такава дет не си 100% съм сигорен че не слушаш чалга "

KVO?tva ne go razbiram!KVo znachi da se praq na takaa kvat ne sam ot de znaesh vsushnost kva sam!i ot kade znaesh che ne slusham chalga?!
MRAZQ HORA KOITO NISHTO NE ZNAQT ZA MEN DA SE IZKAZVAT OSHTE PO MaLKO BEZ NIKVA OSNOVA!NE E LI TUPO!?
1.Той написа че слушаш чалга
2.Искаше да ти каже че според него ти слушаш такава музика(чалга) и сега ако си купиш кецове външния ти вид няма да отговаря на ампоато ти. Според него така излиза, което за мен също е глупаво да правиш оценки на човек, когото не познаваш. Но хайде няма да казвам вече нищо по въпроса и да се меся, защото 100% ще бъда нападната!...

yo-ma-nigga
09-02-2006, 13:44
MauMyHkaTa,
mnoo qko predlojenie az mislq da go opitam ama si i misleh za onq dunki deto sa nqkvi izsuleni ne sam nosila do sq takiva...nekfa raparka she staam s tqh....:)neznam chudq se

yo-ma-nigga
09-02-2006, 13:47
mi ne nikoi nqma da e napadnat prosto e nerveshto tfa koi kazva na kva she sa praq mi az moa da sam kvat si iskam nali?
Izkazvai mnenie nikoi nqa da te napada vseki trqa se izqvi nali?

Mama,I Coming Home
09-02-2006, 14:03
mii ne sam momi4e no predpolagam 4e na priatelkata mi s pola kecove 6e i sedqt SUPER :-)

cater2u
09-02-2006, 14:11
Az sam na 18 i imam slabost kam qki kecove:)kefq se na skeitari,mn sa qki tiq horica:)MI da posetila sam dosta magazini za takiva ne6ta na teritoriqta na Sf-insomnia,borshop i t.n.mnogoooo se kefqq na takiva ne6ta:)))hodihme s edna priqtelka da vidim i novootkritiq FLIP zaslujava si:)toi e za istinskite snowboard maniaci:)))

yo-ma-nigga
09-02-2006, 14:18
aa qko :)))))

XePouH
09-02-2006, 14:21
аве как ша смятате че пола дет е 1 педя ша си вари с кецове :smt017

MauMyHkaTa
09-02-2006, 14:37
аве как ша смятате че пола дет е 1 педя ша си вари с кецове :smt017 Защото съм виждала не едно девойче облечено точно по този начин и стои просто невероятно! Супер бяха сладки тези ф-чета които видях аз! Всъщност и двете са ми приятелки и споделих с тях че много ми харесва как са се облекли! Само че няма кво да се лъжем-отиват малко повече на момиченце с готино тяло!(без да ми се обиждат по-пълничките,моля!)

MauMyHkaTa,
mnoo qko predlojenie az mislq da go opitam ama si i misleh za onq dunki deto sa nqkvi izsuleni ne sam nosila do sq takiva...nekfa raparka she staam s tqh....:)neznam chudq se Ами опитай! :) Само дето описанието "изсулени дънки" не ми говори много защото те не са само един вид. Т.е. това е много всеобхватно понятие :) В един магазин в моя град сега се продават едни дънки-с не много ниска талия...имат 4 пръста ластик и все едно над този ластик в долната му част са зашити вече самите дънки и надолу стоят като черните шалвари на Анелия! :lol: Не знам дали ме разбра, но не знам как да ти ги обясня другояче! :) Ако са такива дънките за които ти говориш-не знам, лично аз не бих ги съчетала с кецове.. Не и точно този тип "Изсулени" дънки ;)

XePouH
09-02-2006, 14:46
тия ф-чета дет са с една педя пола и кецки са позцьорки

cater2u
09-02-2006, 17:04
koi e kazal che trqa da e 1 pedq polata?

MauMyHkaTa
09-03-2006, 14:13
koi e kazal che trqa da e 1 pedq polata?
именно,кой?! [-X И две педи да е - кецките нали пак й се виждат, къф е проблема?! :)