PDA

View Full Version : Сериозен проблем с вагинални топчета



Разтревожена
09-02-2006, 14:11
Темата е напълно сериозна, колкото и да не ми се иска да е така. Моля ви, не оспорвайте сериозността й. Ако не можете да ми помогнете, не пишете глупости. Достатъчно съм притеснена

Проблемът е следният:
Днес по време на мастурбация вкарах вагинални топчета и веднага с тях вибратор. От възбудата и вкарването на вибратора се получи вакуум и топчетата се заклещиха дълбоко в мен Не знам дали ви се изясни ситуацията, но положението е много тревожно и не знам какво да правя, към какъв специалист да се обърна... Спешно пуснах тази тема, за да не чакам прекалено много и нещо да се усложни... Паникьосана съм и ме е страх да не направя грешка, обръщайки се към некомпетентни лекари и изобщо, имам страхове.

Ако разбирате за какво става въпрос, посъветвайте ме за добри лекари или какво трябва аз сама да направя преди това... Просто пишете нещо.

Аз съм на 22 години. С търсачката намерих една тема-бъзик, пусната преди време от тийнейджър, затова отбелязах на колко съм аз.

СЛУЧАЯТ Е НАИСТИНА СПЕШЕН!! Ще ви бъда безкрайно благодарна, ако ми помогнете.

хелпер
09-02-2006, 14:52
Първо, не се паникьосвай - това е важно.
Имай предвид, че вкарването на предмети във влагалището не е необратимо и за разлика от предметите вкарани в ануса, те могат да бътат безопасно извадени. Съветвам те да се обърнеш към гинеколог и да не се притесняваш толкова, случват се такива неща. Просто ще олекнеш с 15-20 лв за лекарската намеса. (Клиники Торакс са приличен вариант) Успех.

09-02-2006, 14:58
Много благодаря за вниманието! Можете ли да ми препоръчате някоя добра частна клиника, която да не е Торакс?

sladoled
09-02-2006, 17:30
Те няма къде да идат.Бръкни с пръст, опипай ги и ги извади.Не е трудно!
Ако не успееш, пиши.Увий си пръста с марля да не е хлъзгав.

malka_kukla
09-02-2006, 21:55
kakvo moje6 da napravi6 osven da poseti6 genikolog,toi 6te ti izvadi top4eto,i drug put ne si gi navirai tezi gadorii tam.

09-03-2006, 01:00
Отидох с приятел в Майчин дом, препоръчаха ми да ида там. Ако на вас ви се случи нещо, не посещавайте това място! Адски злокобно е, съвсем се уплаших. Загубихме се там, нямаше хора, взехме някакъв асансьор, отидохме на някакъв етаж, бяха заключени вратите, поехме по някакво тъмно стълбище. Зверски мръсно беше, имахме чувството, че сме в средище на наркомани, разтрепераха ми се краката. Не стига, че тъмно, а и настъпвахме някакви оставени чашки с кафета по стъпалата...Както и да е... Чудехме се дали да си тръгнем. След половин час лутане намерихме лекарка, за 2 минути извади топчетата, боля и ми мина. И така... Слава богу, всичко мина благополучно, прибрах си и топчетата :)) Олекнах с 15 лева, но за добро. Благодаря ви за вниманието и съветите.

ProstoAz
09-03-2006, 08:14
С горния отговор считам темата за приключена! :wink: