PDA

View Full Version : SK8 problem!!!!



Mimka_sweet
09-02-2006, 15:33
Hora pak imam problem .....moje bi trqbva6e da govorq s na6te predi da se naviq da karam sk8!Problema sq e 4e ne mi davat 6toto tva bilo za mom4eta,bilo prosta6ko,6tqla sam da se ubiq i razni takiva gluposti!Molq vi pomognete!Kajete mi kak da gi ubedq 6toto se pak nqkoi trqbva da mi dade pari da si vzema sk8 a i 6te mi e gadno da karam bez te da znaqt.....HELP

XePouH
09-02-2006, 15:36
ми ша им кажеш "мамо,тате аз мноо искам да карам скей,искам много да се науча,защото много ми харесва,а не мога да карам без скейт и без вий да знаете затова мноо ви моля да ми дадете"и след като го кажеш тряя да изглеждаш че се едно ще се разревеш
аре успех

Mimka_sweet
09-02-2006, 15:48
ms ama ve4e go probvah tva i ne podeistva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

RAWRRR
09-02-2006, 16:20
Не си ли малко мелодраматична?
както и да е..
моят съвет е да не им казаш,ако караш..
аз с parkoura (който е 95848 пъти по-опасен,особено за момичета) се оправям и наще даже не знаят какво е това..даже когато се върнах с пукната устна и ожулено лице нищо не им казах..а ти за един скейт му береш грижа..най-много да си счупиш нещо :smt019

blood_dodo
09-02-2006, 18:21
Кажи им следното:
Познавам момичета скейтърки (наистина познавам ;) ) + това никой нищо няма да ми каже задето съм момиче.
А и най-добрите падат и се утрепват. Без риск просто не може ;)

RedChil
09-05-2006, 20:23
O,gospodi! Vseki vtori chovek v toq forum iska da stava sk8er...I Shto !? Shtoto stana moderno...Na vsichkite tiq,koito hlenchat che ne im davali pari i t.n. im davam nai-mnogo mesec na sk8-ta,posle she se otkajat,zashtoto she razberat che e mnogo trudno,chesto bolezneno i za da uspeesh ne trqbva samo jelanie da se pravish na guzar s duskata.
Ako tva vi e nachina da zabivate momcheta/momicheta - prosto se otkajete,stavete smeshni.Ako naistina obichate tozi sport - kusmet i uporitost.

maybelline
09-06-2006, 12:04
На 13 исках да тренирам алпинизъм и майка не беше съгласна,защото било опасно.Сега съм на 15 и е съгласна.Може би трябва да пораснеш още.А между другото какво толкова един sk8,все тая дали вашите знаят или не.Аз съм правила далеч по-опасни неща без нашите да разберат и не ми е съвестно.

cskamoni4ka
09-06-2006, 13:45
По-добре се откажи!

ThePainIsReaL
09-06-2006, 17:23
Имам подобен проблем с това , че ще свиря на барабани . Нашите са абсолютно против , защото съм момиче , но не ми пука , защото знам , че го искам , дори прекалено много , за да се откажа заради техните капризи и мрънкания. Това , което ще правя , си е за мен и майка и татко могат или да ми съдействат, или да не ми обръщат никакво внимание. Щом няма да ми дават пари , аз ще си жертвам степендиите и джобните. И няма да им кажа , докато не мине време и наистина имам почвата , на основата, на която да им докажа , че това не е временно увлечение. (не че ще ставам барабанистка де)

Така че , скъпа , парички все се намират . Можеш дори с по-евтина дъска да почнеш или на някой фр . За начало няма да казваш на вашите , и след време , когато им съобщиш вече свършен факт , само малко ще се скарат , няма да могат да забранят.
Успех ! [/i]

DetE-Idi0t
09-11-2006, 01:13
Купете ми скейтче, защото така или иначе аз ще си купя и може и да не разберете за това... нямате избор. Хаха шегувам се. Става с адски много пилене на нервички. Не може от рас да ги накараш.

09-11-2006, 10:59
ще те окуража - в бг има поне 70 момичета пози и 3 които могат да карат...и да си купиш скейт...УСПЕХ :twisted:

09-11-2006, 12:00
Правилно мислят ваще! Скейта е за пропадняци и к*рви.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

pi4a
09-29-2006, 18:34
знам ги аз момичетата скейтърки... карат седмица-две и се откажат... по добре недей!! поза!! такива най ги мразя мамичката им д***ба ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

zoben_pitbul
09-30-2006, 20:11
ХАХАХА!И те като са ти забранили ти няма да караш?Кажи им,че имаш право да решиш сама какъв спорт да практикуваш и че и да искат и да не искат пак можеш да караш.Нашите също бяха против да тренирам фитнес,ама не съм ги питал може ли...

koalka
10-01-2006, 05:08
ХАХАХА!И те като са ти забранили ти няма да караш?Кажи им,че имаш право да решиш сама какъв спорт да практикуваш и че и да искат и да не искат пак можеш да караш.Нашите също бяха против да тренирам фитнес,ама не съм ги питал може ли... =D> =D> =D>

leko_otkachena
10-01-2006, 10:24
O,gospodi! Vseki vtori chovek v toq forum iska da stava sk8er...I Shto !? Shtoto stana moderno...Na vsichkite tiq,koito hlenchat che ne im davali pari i t.n. im davam nai-mnogo mesec na sk8-ta,posle she se otkajat,zashtoto she razberat che e mnogo trudno,chesto bolezneno i za da uspeesh ne trqbva samo jelanie da se pravish na guzar s duskata.
Ako tva vi e nachina da zabivate momcheta/momicheta - prosto se otkajete,stavete smeshni.Ako naistina obichate tozi sport - kusmet i uporitost. gluposti as neiskam da stavam sk8er tfa ne mi e interesno i ne me vleche

CrazyWitch
10-02-2006, 15:20
Опитай се да им обясниш, че в днешно време почти всичко е уни секс.

die_die_my_darling
10-09-2006, 17:08
Hora pak imam problem .....moje bi trqbva6e da govorq s na6te predi da se naviq da karam sk8!Problema sq e 4e ne mi davat 6toto tva bilo za mom4eta,bilo prosta6ko,6tqla sam da se ubiq i razni takiva gluposti!Molq vi pomognete!Kajete mi kak da gi ubedq 6toto se pak nqkoi trqbva da mi dade pari da si vzema sk8 a i 6te mi e gadno da karam bez te da znaqt.....HELP

OOO BOJE !!! TI SE BAZIKA6!!! NE MOJE DA IMA TOLKOVA GADNI RODITELI!!! :shock:

KoRn
10-11-2006, 17:36
STRANNO ZA6TO NA NIKOI MOI PRIATEL ILI PRIATELKA RODITELITE NE SA MU PRAVILI PROBLEM ZA TVA :-k :mrgreen:

Vodo
10-14-2006, 12:42
Ваще не са у ред!Как скейтинга ще е опасен?! :-k Просто им кажи че няма нищо опасно в него и така ... късмет!

naia
10-14-2006, 13:56
кажи им Ша си праа кво си искам ве!

BeBencEto
10-16-2006, 11:31
iskash da se zanimavash s tova i tochka...ne mogat da ti zabranqt :-)

sk8_dont_h8
10-17-2006, 19:07
абеее...било само за мъже...я им дай снимки на Илинка/Eва да видят к`ви ги върши таз маца и после да виим к`во ш` кажат :P

mon4eto
10-29-2006, 13:49
Mi opitai se da gi obedi6 4e sa tova e moderno i tva e :!: Ako pak ne izlqat na glava s teb karai bez te da znaqt \:D/

Sweety-Tweety
10-30-2006, 06:39
Не си ли малко мелодраматична?
както и да е..
моят съвет е да не им казаш,ако караш..
аз с parkoura (който е 95848 пъти по-опасен,особено за момичета) се оправям и наще даже не знаят какво е това..даже когато се върнах с пукната устна и ожулено лице нищо не им казах..а ти за един скейт му береш грижа..най-много да си счупиш нещо :smt019
Да и ако разберат че кара ще е наказана доживотно.Родители мразят да ги лъжат и после последствията са ужасни(знам от опит).

ami edin kojto te poznava
11-04-2006, 16:24
iskam da kaja 4e zaemaneto sus tozi sport trqbva da e siriozno, za6toto tova ne e kato karane na kolelo.Za da se nau4i6 da pravi6 trikove(koeto e trupkata) ti trqbva mnogo vreme.Za nqkoj profesionasti im trqbva 4-5 godini zada se spravqt dobre s tozi sport.Ako 6te ti e zabavno da go tika6 samo si kupi i si go tikaj Meri.Ako si re6ila da stava6 sk8 ti go pojelavam!

Violenza
12-26-2006, 13:07
Hora pak imam problem .....moje bi trqbva6e da govorq s na6te predi da se naviq da karam sk8!Problema sq e 4e ne mi davat 6toto tva bilo za mom4eta,bilo prosta6ko,6tqla sam da se ubiq i razni takiva gluposti!Molq vi pomognete!Kajete mi kak da gi ubedq 6toto se pak nqkoi trqbva da mi dade pari da si vzema sk8 a i 6te mi e gadno da karam bez te da znaqt.....HELP
Аз до мин. год карах, но наще нямаха нищо против. Все пак аз си решавам к'во искам да карам... Поговори с тях, обясни им, че това те влече и ти харесва :wink:

П.П. Мнението преди мен е абсолютно вярно!

MeTaLcHeNcE
12-26-2006, 16:35
da ti kaja da kara6 sk8 e mn qko :) li4no sam go probvala kaji na va6te 4e iska6 da kara6 sk8 4e 6te vnimava6 i 4e ni6to nqma da ti se slu4i . a ako ti se slu4i nqma da hodi6 pri tqh da se oplakva6 iska6 da kara6 sk8 za6toto ti haresva za6toto iska6 da probva6 kak e i za6toto taka 6te ima6 novo zanimanie nqma da sedi6 pred kompa ili da sedi6 pred televizora :) mi az taka nakarah ba6ta mi da mi kupi sk8 :) aide yspeh i na teb i dano ti kupqt sk8 4e da se kefi6 :PP

scion_of_Storm
12-26-2006, 16:52
:smt005 :smt005 :smt005

Magic*
12-26-2006, 19:55
Аз лично ревах на наще около 3 години.Те не ми зеха и един приятел ми даде неговия.Бутах 4 месеца и се отказах.Хаха
Замисли се сериозно дали ще имаш нерви и време да се занимаваш.Яко е наистина,но е ужасно трудно.Особено за нас,момичетата.Кфото и да си говорим,ние сме по-сакати :lol:
Пък ако искаш да караш само щото така ще си по-вървежна-откажи се.Може само да поемеш наредби и нищо друго.

12-26-2006, 23:48
Hora pak imam problem .....moje bi trqbva6e da govorq s na6te predi da se naviq da karam sk8!Problema sq e 4e ne mi davat 6toto tva bilo za mom4eta,bilo prosta6ko,6tqla sam da se ubiq i razni takiva gluposti!Molq vi pomognete!Kajete mi kak da gi ubedq 6toto se pak nqkoi trqbva da mi dade pari da si vzema sk8 a i 6te mi e gadno da karam bez te da znaqt.....HELP mi suberisi nqkvi kinti i da ne sa mn zemi nekoi vtora ruka ai da po4ne6 da kara6 nemislq 4e 6te izdurji6 mn verno 4e na posleduk sk8 stana mn moderen i pokrai tova ima mn pozior4eta.sk8 ne prosto e taka vidql/a 4e e moderno i aide vs ne nee za vseki ili te kara ovutre da stupi6 na duskata ili ne kusmet

Amayo
12-27-2006, 00:04
Аре бе на скейта не му ли мина модата? Са сички станаха расти :mrgreen: .

PaSsioN_GiRL
12-27-2006, 07:30
Не те а ти ще караш скейта!Проблемът ако се удариш си е лично твой,кажи им го.. То мене ми забраняваха да се катеря по блоковете ама аз не спрях..постепенно свикнаха с мисълта че мога да падна и вече не чи е страх,защото ми имат доверие че знам границата.Същото е и скейта..Ако много искаш да караш,мнението на вашите няма да е пречка :wink:

skate-more
12-27-2006, 08:30
Аре бе на скейта не му ли мина модата? Са сички станаха расти :mrgreen: .

скейта нее мода
растата нее мода

тряя да го чувстваш за да бъдеш и да правиш \\//
а относно по въпроса обясни на ваще кво ти носи скейта
удоволствие , чувстваш се свободна , кефа от някой трик
и така + тва ваще тряя са дооооста ограничени че да не ти дават..
доста хора имат изкривени представи за ставащите неща

Amayo
12-27-2006, 16:55
Аре бе на скейта не му ли мина модата? Са сички станаха расти :mrgreen: .

скейта нее мода
растата нее мода

тряя да го чувстваш за да бъдеш и да правиш \\//
а относно по въпроса обясни на ваще кво ти носи скейта
удоволствие , чувстваш се свободна , кефа от някой трик
и така + тва ваще тряя са дооооста ограничени че да не ти дават..
доста хора имат изкривени представи за ставащите неща
Даамм - затва миналата годдина сички бяха скейтъри...
- а тая година сички са расти.. :roll: Една приятелка фризьорка дето правеше вградени плитки са прави вградени расти. :-D А най жалки сте тия дето си вярвате че чувствате нещо :smt016

cute_but_psycho
12-27-2006, 17:06
ммм да и аз го имам подобен проблем
от 2ри клас се опитвам да убедя майка ми да ми вземе скейт. взе ми всичко друго но не и скейт! ето тази година вече ми позволи ама с думите "давам ти ако сама си събереш парите... а преди това да си събереш пари за гипс" но аз не се отказвам :smt005
е не съм тръгнала и да пестя... то при мене пари винаги има за какво да се харчат :smt006

12-27-2006, 17:46
mi edin hubav sk8 neee nikak evtin 6tom va6te nevi davat pari kakto kazah zemete edni vtora ruka :)
А най жалки сте тия дето си вярвате че чувствате нещо men kato ne si karal negovori gluposti ako 6te6 vervai ama men naistina me kara ot vutre :)

Amayo
12-27-2006, 19:12
Ми имах скейт като бях на 12. Не ме грабна некакси. :-k

12-27-2006, 19:56
mi az nekaram ot vreme ama edna sutrin stanah gledah edno klip4e i si kazah 6to da ne probvam kupih edna duska i po4nah da se butam posle nqkak si mi doide ot vutre i sq karam vinagi kogato imam svobodno vreme :)

Amayo
12-27-2006, 19:58
То се евидело че се чудите по цял ден кво да правите...

12-27-2006, 20:10
po dobre ot kolkoto da stoq pred kompa

Amayo
12-27-2006, 20:11
Е са кво правиш - бегай да скейтиш.

Amayo
12-27-2006, 20:52
Скейта и Растата не са нито мода нито газария,те са НАЧИН НА ЖИВОТ
Ми то за някой хора модата и гъзарията СА начин на живот. И така като ги гледам са се растафяри скетбордисти рега -рага мени.

01-04-2007, 17:23
Е добре е човек да спортува нещо. Щом има жени културистки що да няма и скейтърки ? Стига да се научиш и да ти е кеф карай си без да ти пука за други мнения.

П.С. Аз така лятото запалих едно момиче по моторите , че даже я научих за 1 месец да кара и почна да ме вози. Обаче 1 ден докато и бях дал на тази приятелка мотора, тя паднала на един завой и дойде цялата в рани. Тяхните така и не я разбират и никога сигурно не биха и купили мотор , но тя ще намери начин.

LO6IQ
01-04-2007, 18:18
SK8 SUX ! хаха представяте ли си как момиче прави оли или менюал ... а пък за кикфлип и разни такива дето само най добрите ги правят ( и на игрите - тони хаук ) въобще не ми се мисли. Става момичета да си купят скеит и да карат на равното . И да си купят кецова и дънки и да се разхождат държайки скейта - пак става :mrgreen:
ONLY BIKE :smt016 Байк рулззз :mrgreen:
:wink:

uBa
01-06-2007, 15:37
[quote="Анонимко"]Правилно мислят ваще! Скейта е за пропадняци и к*рви.

не мисля че си прав/а точно sk8-а не е за к***и.............. ти май незнаеш кво правят курвите както много мои познати ...говориш колкото да не заспиш :wink: това че има желание е хубаво поне няма да бездеиства като повечето .... а що се отнася за парите се нещо ще измислиш за да земеш... :twisted:

skate-more
01-06-2007, 15:50
SK8 SUX ! хаха представяте ли си как момиче прави оли или менюал ... а пък за кикфлип и разни такива дето само най добрите ги правят ( и на игрите - тони хаук ) въобще не ми се мисли. Става момичета да си купят скеит и да карат на равното . И да си купят кецова и дънки и да се разхождат държайки скейта - пак става :mrgreen:
ONLY BIKE :smt016 Байк рулззз :mrgreen:
:wink:


абе тъп... има адски много момичета дет правят повече от това дет си казал.. и кво значи че кикфлип само най-добрите го могат.. :smt005
...

Mimka_sweet
01-06-2007, 18:16
СТАРА ТЕМАААААААААААА :smt005 :smt005 :smt005 опитчето ми да стана скейтърче се оказа ПЪЛЕН провал :smt005 :smt005 :smt005 .........ма иначе мн се кефя на скейт де 8)

bulgarche
01-06-2007, 20:22
Ти май изцяло разчиташ на мама и тати
И на мен много са ми сее карали, изчезвали са ми много неще. Летяли са ми ключове и карабинери през терасата. Разни нещица които притежавам вече ги няма, ама какво от това? Едва ли баща ми си мисли че съм такъв какъто ме иска

Майка ми ми каза преди нялко години "Можеш да се криеш и пак да пушеш. На мен лично не ми е приятно, ако ще го правиш, но не мога да те спра"

Shel7
05-30-2007, 20:29
Mi karam sk8 ot 3 godini seriozno i kazah na na6te 4e ima oferta za 1 2ra raka ama te kazaha 4e e riskovano 6ot si4ki pu6eli treva drusali se i nekfi tekiva ma as si q kupih taq daska i ot tam trugna si4ko.otidoh na NDk zapoznah se s nqkoi ot daskalo det karat i taka i dosega si karam s teh e... s druga daska de :)

Mimka_sweet
05-30-2007, 20:31
АБЕ ФАК!
Заключвайте я тая тема казах!!!!! :smt005

ГЛАВАТА
05-30-2007, 22:02
Абе опасно е тва скейта.Аз кат се качих 1 път и такоа зех се пребих и дъската ми се заби в главата и мн проблеми мн чудо после в Пирогов доакт я махнат абе мани недей се занимаваа с тва мн опасно.

Poredniq
05-31-2007, 03:59
Абе тва е мноо старо бе :lol: ма четох из първите постове-кое му е просташкото ве аз супер мноо си се кефа на скейтърки :P а как некой е изнамерил тема от септември 2006 неам с иа на идея :lol: