PDA

View Full Version : Kaмпания: Покани за присъединяване към "LOOP by M-tel&q



haXo
09-02-2006, 16:36
Здравейте.Хрумна ми една идея и реших да ви я предложа, за да се възползваме.Значи нека всеки, който вече е минал на LOOP да даде тук своите данни-двете си имена-собствено и фамилно и телефонен номер и следващият, който реши да премине на LOOP да даде тези данни като преминава, за да приспаднат съответно на един от нас 10 лева.Като премине този човек пък ще остави своите данни тук и следващият, който ще преминава ще даде неговите и така накрая всички ще имаме приспаднати 10 лева,дори не за един, а и за повече месеци в зависимост от това колко хора са преминали на ЛООП като са казали нашето име.

http://www.digital.bg/htmlimg/Image/Mtel/Loop_Loop.jpg
За тези, които не знаят какво е ЛООП ето сайта- www.loop.bg
Промоцията на ЛООП при подписване на едногодишен договор, да говориш за 1 стотинка винаги в 0883 се удължава и вече не е до 31.08.2006, а до 31.10.2006 !!!

Инфо и цени за ЛООП:

LOOP ЦЕНИ След като си имал късмета да влезеш в LOOP, преди да навършиш 26 години, никога няма да плащаш месечна такса! Ето какви са цените на разговорите (в лева, с ДДС):
Месечна такса 0,00 лв.
Цена на минута разговор към LOOP абонати* 0,01 лв.
Цена на минута разговор към всички
останали мрежи в страната 0,39 лв.
Цена на SMS към всички мрежи в страната 0,14 лв.
Минимално месечно потребление** 15,00 лв.
*Всеки месец ще можеш да говориш по 500 минути с приятелите си в мрежата на LOOP за 0.01 лева на минута. Ако не са ти достатъчни, следващите ти разговори ще струват по 0.12 лева на минута. Всички останали услуги, които използваш през мобилния си телефон, са на стандартните цени на М-Тел. Ako влезеш в LOOP мрежата до 31 102006 ще говориш с всичките си LOOP приятели само за 1 стотинка на минута. Ако пропуснеш този срок, ще говориш за 5 стотинки. Пак не е зле.
** ”Минимално месечно потребление” означава, че трябва да говориш поне за 15 лева всеки месец. Когато навършиш 28 години, се предполага, че вече ще си станал сериозен човек и минималното ти месечно потребление ще стане 25 лева на месец. В минималното ти месечно потребление не се включват разходи за роуминг, услуги с добавена стойност, Musicall, Studio 88, вноски за лизинг и зареждане на Prima.

Подробно инфо за LOOP:

LОООООООООООООООP!Ти току що направи зашеметяващ лупинг и се приземи в LOOP – сайтът на най-новата мобилна мрежа в България. Запознай се с предимствата, които ти дава LOOP-ският тарифен план и участвай във фантастични промоции! Научи отговорите на всички въпроси за LOOP, които те вълнуват! Защо получаваш всичко това? Защото loop.bg е сайтът на мрежата, създадена специално за младите. Ако си на възраст между 14 и 26 години, имаш шанса да станеш loop-ър и твоят номер ще започва с код 0883.Стани Loop-ър до 31 август и говори с останалите LOOP номера на феноменалната цена от 1 стотинка на минута без да плащаш месечна такса! Търси ексклузивните новини за LOOP само тук!

Инфо за промоцията на ЛООП, за която говоря с приспадането на 10-те лева:
Ти си вече loop-ър? Участвай в LOOP кампанията „Доведи приятел”! Направи твой приятел loop-ър и ще получиш 10 лв. Oтстъпка от твоята LOOP сметка! Повече приятели, по-ниски сметки! Прочети повече във Въпроси и отговори.

Моля модераторите да направят темата важна, ако има достатъчен интерес към нея.Благодаря ви.Ако има интерес и аз ще дам своите данни да се запише някой и към мен.Благодаря и дано идеята си струва и да е полезна за всеки един от нас. :)

RoyTheReaper
09-02-2006, 17:07
15 лева минимално потребление... как пък не :smt018 :smt097

09-02-2006, 17:18
хахахахаха е кво ти пък з 15 лева ли се стискаш и тва са ти разговори.а аз преди плащах 15 лева такса и още 20 разговори и ставаше 35
хахахахахаха за 15 лева голям проблем го направи хахахахаха

RoyTheReaper
09-02-2006, 17:31
15 лева при тази тарифа са грубо 40 минути. ако и говориш с 0883, трябва да си баси бъбривеца за да си покриеш минимума. не мисля че един тийн има какво толкова да говори.

Jamalska
09-02-2006, 18:30
Еми аз па плащам по-малко от 5 кинта на месец...вие не сте у ред

Master_88
09-02-2006, 20:03
С това минимално месечно потребление от 15 лв. на месец ми изглежда малко набутвация,въпреки че не съм запознат много с офертата.

RedChil
09-02-2006, 21:33
Тва е ебати минавката,братче.По едно време ме навиваха и аз да се включвам,но не е никва далавера.