PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет



Ice
09-02-2006, 17:00
Значи ситуацията е следната
Харесвам си едно момче и вчера му признах, първо излезна все едно е ебавка и той не ми повярва обаче после му писах смс за да му обясня, че съм напълно сериозна.И си поговорихме оказа се, че и той не е никак безразличен към мен, но ми каза че имало доста пречки между нас.Аз го попитах какви са те, а той ми каза че най-добрият му приятел ме харесва ( най-добрия му приятел е с 2 години по малък от мен ) и каза че той видял смс-а от мен и му станало кофти поговорили си и той казал да прави каквото иска някакви такива, също ми каза че щял да тръгва с някакво друго момиче но нямало да тръгне с нея заради мен защото щяло да ми бъде кофти.Незнам какво да правя #-o :-k. Вие как бихте постъпили на мое място :?: :-s

macka123
09-02-2006, 17:02
ми наистина е кофти
освен...
поговори с този по малкия от теб и му обясни как стоят нещата

playful_baby
09-02-2006, 17:04
мда най-добре поговори с малкия и му изясни положението!

Slave4You
09-02-2006, 17:16
Щом няма да тръгне с др момиче защото на теб щяло да бъде кофти явно наистина мн те харесва :) Кажи на оня малкия че ако наистина те харесва ще ти позволи да бъдеш щастлива.Май няма др начин.Успех

maybelline
09-02-2006, 18:50
Еми sorry за приятеля дето е с 2 години по-малък,но това не би трябвало да е пречка за връзката ви.Да,ще му е кофти,но все пак не може да сте му бавачки и само да го предпазвате.И на мен ми беше кофти когато най-добрата ми приятелка тръгна с гаджето ми,но си останахме в приятелски отношения и с двамата,а после като скъсаха и гаджето ми пак тръгна с мен,пак си бяхме приятелки и все още сме чудесни приятелки;)

BeBencEto
09-02-2006, 19:25
Еми sorry за приятеля дето е с 2 години по-малък,но това не би трябвало да е пречка за връзката ви.Да,ще му е кофти,но все пак не може да сте му бавачки и само да го предпазвате.И на мен ми беше кофти когато най-добрата ми приятелка тръгна с гаджето ми,но си останахме в приятелски отношения и с двамата,а после като скъсаха и гаджето ми пак тръгна с мен,пак си бяхме приятелки и все още сме чудесни приятелки;)

emi evalata obache ne vinagi e taka...vie ste na pravilniq princip.che priqtelstvo za muj ne se razvalq,zashtoto e mnogo mnogo po skupo,no vse pak mislq che trqbva da pogovorish s po-malkoto momche i da mu razqsnish situaciqta...sled kato te haresva bi trqbvalo da bude shtastliv,gledaiki te shtastliva makr i ne s drug....pone az sum na tozi princip....trudno e,no e nai-dobroto

BeBencEto
09-02-2006, 19:26
Еми sorry за приятеля дето е с 2 години по-малък,но това не би трябвало да е пречка за връзката ви.Да,ще му е кофти,но все пак не може да сте му бавачки и само да го предпазвате.И на мен ми беше кофти когато най-добрата ми приятелка тръгна с гаджето ми,но си останахме в приятелски отношения и с двамата,а после като скъсаха и гаджето ми пак тръгна с мен,пак си бяхме приятелки и все още сме чудесни приятелки;)

emi evalata obache ne vinagi e taka...vie ste na pravilniq princip.che priqtelstvo za muj ne se razvalq,zashtoto e mnogo mnogo po skupo,no vse pak mislq che trqbva da pogovorish s po-malkoto momche i da mu razqsnish situaciqta...sled kato te haresva bi trqbvalo da bude shtastliv,gledaiki te shtastliva makr i ne s drug....pone az sum na tozi princip....trudno e,no e nai-dobroto

cskamoni4ka
09-02-2006, 19:30
Според мен докато неговия приятел те харесва не е удачно да тръгвате все пак ще му е гадно.Ако искаш поговори с момчето което те харесва и му обясни че няма смисъл да се сърди на приятеля си ако тръгнете...

teardrop
09-02-2006, 21:49
Майка ми много често ми казва: "Не си благотворително дружество, за да си с всеки който те харесва". И е напълно права! Не можеш да направиш нищо по въпроса, освен да говориш с този по-малкия, както казаха преди мен. Не си длъжна да обръщаш внимание на някого, само защото те харесва, без ти да го харесваш, но не искаш да му става гадно! Звучи кофти ама си е така...

Mike-Jones
09-02-2006, 21:55
ave kakvo te boli za negovia priqtel nqkakvo malko laino deto sas 2g e po malko ot teb dori : xax na kolko e na 13 si li 14

asinka
09-02-2006, 22:03
Ем обясни на малкия как стоят нещата :?: :!: :?:

gery_to
09-02-2006, 22:36
Или ти или момчето което харесваш нека да поговори с малкото момче!обяснете му как стоят нещата и че ти неможеш да си с него и не изпитваш същото към него!ако е наистина точен и ако е голям приятел с твоето момче трябва да разбере!но това не трябва да бъде пречка между вас!

maybelline
09-03-2006, 06:18
"Не си благотворително дружество, за да си с всеки който те харесва"

Подкрепям напълно!

alkobalko
09-03-2006, 08:09
"Не си благотворително дружество, за да си с всеки който те харесва"

Подкрепям напълно!
Това беше най-доброто, което можеше да се каже. Поговори с по-малкия и му обясни, че не искаш да си с него, а с друг. В крайна сметка бъди поне малко егоист и мисли за себе си.

BeBcHeTo
09-03-2006, 09:38
pogovori si s tozi malkiqt i mu ubesni

teenkopele
09-03-2006, 10:03
ми наистина е кофти
освен...
поговори с този по малкия от теб и му обясни как стоят нещата

Банално, но е така. По-добре бъди честна с него, отколкото да му даваш напразни надежди.
Успех. :wink:

reason
09-03-2006, 10:05
За какво да говори с малкия всъщност?Той е видял СМС-а така че би трябвало да му е ясно как стоят нещата...

CrazyWitch
09-03-2006, 11:37
поговори с този по малкия от теб и му обясни как стоят нещата

:!: Точно :!:

vladi_addict
09-03-2006, 11:43
ти ако чакаш на всички да им е угодно, пък и на теб - ехеееее, гадже нема да видиш. тръгвай с този които ти е на сърцето, просто обясни на малкия, че не може да се лишаваш от приятел само защото на някой няма да му е изгодно.. да приеме фактите и да продължава..

sLaDicHK{}7{}
09-03-2006, 13:07
ако този по-малкия наистина е влюбен в теб-би трябвало да иска да си щастлива независимо дали ще е с някой друг:) просто поговори с него и му обясни че не изпитваш нищо към него и че може да сте само приятели!