PDA

View Full Version : голямата любов...и нейното бъдеще в реално време..:)



олиго
09-02-2006, 18:12
п.с.към модераторите - говоря за любов,а не за творчество..така че точно за тук си е темата!

ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ
от Петър Алипиев

Голямата любов е гръм и буря,
връхлита те,живота ти разтуря,
изпълва те със смисъл нов,
през тебе като огнен смерч минава,
но трайно щастие не дава
голямата любов.

Голямата любов е трепет божи
и до небето да те вдигне може-
из тъмни бездни тъмен зов,
съдба е тя,забрава,страст и жажда,
но никога деца не ражда
голямата любов...

доколко сте съгласни,че човек може да бъде щастлив мн време с 'голямата любов' и доколко,че щастието с най-любимия/-мата е винаги краткотрайно?м?

playful_baby
09-02-2006, 18:55
според мен човек може да бъде дълго време щастлив с истинската си любов но понякога се появяват прегради които не можем да преодолеем
и именно за това щастието с най-лщбимият може да е краткотрайно!някои могат да кажат че съм прекалена романтичка -но е да такава съм!!!според мен въпросът е да успееш да съхраниш връзката и да се радваш на всеки момент!!!

BeBencEto
09-02-2006, 19:22
stiga naistina da e golqmata liubov moje da produljava s godini edva li ne "dokato smurtta gi razdeli" ......

CVETELLINA
09-02-2006, 21:09
Не мисля,че на този свят може да има нещо вечно!Всичко рано или късно приключва,както и любовта. Има една част от едно стихотворение,което много ми харесва и в него се състои и моето мнение по въпроса!
"Дори от най-щастливата любов,накрая само болката остава!"

kobrichka
09-03-2006, 10:41
Не мисля,че на този свят може да има нещо вечно!Всичко рано или късно приключва,както и любовта. Има една част от едно стихотворение,което много ми харесва и в него се състои и моето мнение по въпроса!
"Дори от най-щастливата любов,накрая само болката остава!"



няма какво да се добави =D> =D>

Krem4eto
09-03-2006, 16:06
п.с.към модераторите - говоря за любов,а не за творчество..така че точно за тук си е темата!

ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ
от Петър Алипиев

Голямата любов е гръм и буря,
връхлита те,живота ти разтуря,
изпълва те със смисъл нов,
през тебе като огнен смерч минава,
но трайно щастие не дава
голямата любов.

Голямата любов е трепет божи
и до небето да те вдигне може-
из тъмни бездни тъмен зов,
съдба е тя,забрава,страст и жажда,
но никога деца не ражда
голямата любов...

доколко сте съгласни,че човек може да бъде щастлив мн време с 'голямата любов' и доколко,че щастието с най-любимия/-мата е винаги краткотрайно?м?

Ам аз засега не съм намерила ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ и ако отговоря по въпроса ти просто мога да кажа какво предполагам:аз мисля,че ако намериш голямата любов на примерно 16 год. е възможно да прерастне в сериозно нещо и накрая брак!