PDA

View Full Version : specialno za nejnata polovinka



gost4e
09-02-2006, 19:26
imam edin problem koito e malko slojno da vi go ibqsnq napalno no ob6to vzeto me interesyva dali momi4e ako naistina si e haresalo nekoe mom4ence bi se sprqlo samo zaradi tova 4e mom4eto hodi s dryga molq vsi4ki koito pro4etat temata da napi6at ne6to po neq tai kato vsqko mnenie bi mi pomognalo i to mnogo kato imate v predvid 4e parvo sa bili priqteli posle vseki si e hvanal gadje a po dalbokite 4ystva sa se proqvili sled tova interesyva me samo stranata na momi4eto kak vie bihte postapili ako bqhte na neino mqsto no znaete 4e toi hodi s dryga dano me razberete za kvo to4no vi pitam no 4esno kazano golqma ka6a stana i az samiq dori nz kak da postapq predvaritelno vi blagodarq

BeBencEto
09-02-2006, 19:29
az lichno nikoga ne gledam nazad i ne se vrushtam...nqma nachin da pozvolq na chuvstvata si da se zadulbochat chak sled vreme,kogato i az i momcheto sme si hvanali drug/a.....kogato doide kraqt..toi prosto idva i vsichko e do tam....

playful_baby
09-02-2006, 19:32
mmm bih iz4akala dokato vidq kak 6te se razviqt ne6tata m/u mom4eto i priqtelkata mu za6toto ne mi se iska da razvalqm 4ujda vrazka!

cskamoni4ka
09-02-2006, 19:32
Бих си поговорила с въпросното момче,бих го попитала дали той изпитва нещо към мен и дали би оставил приятелката си заради мен.

Jessika_MG
09-02-2006, 19:34
Ima momi4eta, koito sa si s principi i dori da dyrjat mnogo na mom4eto nqma da razbiqt vryzkata mu s drugata. No ima i slu4ai kogato tazi negova vryzka naistina ne si struva i v nikakyv slu4ai ne igrae pre4ka za momi4eto da zaqvi 4uvstvata si kym gadjeto na druga. Ti si preceni kak stoqt ne6tata. Izob6to nqma da govorq za momi4eta, koito razvalqt otno6eniq samo za6toto mom4eto gi kefi na momenta i posle go zarqzvat 6toto ne im e interesen :wink:

teenage_drama_queen
09-02-2006, 19:48
аз бих упорствала, но все пак зависи колко серьозно те ходят, ако не е нещо осбено не бих се отказала и ще 4акам до като те скъсат а може и да пусна 4ара си в действие и да помогна за разпадането на връзката им :twisted:

gost4e
09-02-2006, 19:53
ami po vreme na neinata i moita vrazka sled kato vidqh nakade varvqt ne6tataaz napravih 1 kra4ka i edin vid im priznah 4e za men sega6noto mi gadje ne predstavlqva nikakva pre4ka stiga i tq da moje da otvarne na 4ystvata mi no ot togava mina dosta vreme tai kato ymi6leno ne govoreh s neq na taq tema i ne6tata si prodaljiha po starymo i sega nz kvo smqta po vaprosa a i 4esno kazano leko se pritesnqvam da govorq s neq na taq tema ili pak nz moje bi tova e nai pravilnoto re6enie i da se opitam da se izqsnqt ne6tata zavinagi

priti_kiti
09-02-2006, 19:54
az lichno nikoga ne gledam nazad i ne se vrushtam...nqma nachin da pozvolq na chuvstvata si da se zadulbochat chak sled vreme,kogato i az i momcheto sme si hvanali drug/a.....kogato doide kraqt..toi prosto idva i vsichko e do tam.... =)

asinka
09-02-2006, 19:57
az lichno nikoga ne gledam nazad i ne se vrushtam...nqma nachin da pozvolq na chuvstvata si da se zadulbochat chak sled vreme,kogato i az i momcheto sme si hvanali drug/a.....kogato doide kraqt..toi prosto idva i vsichko e do tam....

Точну & Ясну

BeBcHeTo
09-02-2006, 19:59
Ima momi4eta, koito sa si s principi i dori da dyrjat mnogo na mom4eto nqma da razbiqt vryzkata mu s drugata. No ima i slu4ai kogato tazi negova vryzka naistina ne si struva i v nikakyv slu4ai ne igrae pre4ka za momi4eto da zaqvi 4uvstvata si kym gadjeto na druga. Ti si preceni kak stoqt ne6tata. Izob6to nqma da govorq za momi4eta, koito razvalqt otno6eniq samo za6toto mom4eto gi kefi na momenta i posle go zarqzvat 6toto ne im e interesen :wink:

asinka
09-02-2006, 20:00
az lichno nikoga ne gledam nazad i ne se vrushtam...nqma nachin da pozvolq na chuvstvata si da se zadulbochat chak sled vreme,kogato i az i momcheto sme si hvanali drug/a.....kogato doide kraqt..toi prosto idva i vsichko e do tam....

Точну & Ясну :-) :-) :-) :-)

devilcheto_90
09-02-2006, 20:00
ami zavisi, ako vijdam 4e mom4eto ima nqkakvi simpatii kam men kakfo pre4i da se borq za nego, no ako imat naistina zdrava vryzka bi bilo kofti da im se byrkam

macka123
09-02-2006, 20:43
ми нз
малко е сложно
мисля че бих се спряла да....

CVETELLINA
09-02-2006, 20:48
Ами по принцип той щом си е хванал друго гадже,значи няма какво да търся при него повече..
защо да развалям връзка,дори и да го харесвам мисля,че бих се отдръпнала от това момче,а
ако вече и той има някакви чувства към мен,ще скъса с приятелката си и ще ме потърси!
Aз лично гледам да не се занимавам със заети момчета! :wink:

sometimes_
09-02-2006, 21:21
Случвало ми се е нещо подобно, харесвах си едно момче, ама той си имаше приятелка, въпреки това обаче искаше да е с мен...Така или иначе нищо не стана, защото аз не исках и не направих нищо по въпроса. Просто се поставям на мястото на приятелката му...А и ако той ходи с една, а иска да е с друга значи не е много стока... :-k

Stranna_
09-02-2006, 22:16
Дори да имам чувства към въпросното момче, никога не бих се месила във връзката му с другата като правя опити да я развалям! Знам колко е лошо и колко боли и не бих искала да го причиня на когото и да било! И именно, защото държа на него, не бих си позволила да го нараня по какъвто и да било начин, дори това да означава, че няма да бъда с него!

gery_to
09-02-2006, 22:25
може би няма да направя нищо защото така само мога да усложня отношенията му с неговата приятелка!но пък ако между тях няма нишо сериозно защо пък да не пробвам

alkobalko
09-03-2006, 08:40
Преди да ти кажа какво мисля, ще ти дам един друг съвет. Научи се да пишеш правилно, за да може написаното да стане по-разбираемо. Сега по темата. Ако бях на нейно място и обичам приятеля си, бих искала най-доброто за него. Ако той е с друго момиче и аз мисля, че е щастлив с нея, никога не бих се заела да ги разделям, за да е с мен. Имам малко достойнство и няма да го потъпквам по този начин. Ако е писано да съм с този човек, рано или късно ще бъда с него. Никога обаче няма да тръгна да разрушавам връзката му.

Krem4eto
09-03-2006, 16:10
imam edin problem koito e malko slojno da vi go ibqsnq napalno no ob6to vzeto me interesyva dali momi4e ako naistina si e haresalo nekoe mom4ence bi se sprqlo samo zaradi tova 4e mom4eto hodi s dryga molq vsi4ki koito pro4etat temata da napi6at ne6to po neq tai kato vsqko mnenie bi mi pomognalo i to mnogo kato imate v predvid 4e parvo sa bili priqteli posle vseki si e hvanal gadje a po dalbokite 4ystva sa se proqvili sled tova interesyva me samo stranata na momi4eto kak vie bihte postapili ako bqhte na neino mqsto no znaete 4e toi hodi s dryga dano me razberete za kvo to4no vi pitam no 4esno kazano golqma ka6a stana i az samiq dori nz kak da postapq predvaritelno vi blagodarq

Ам аз специялно бих говорила с момчето само да знае за това,но е възможно и да се отдръпна ако момчето според мене е щастливо с другото момиче...

И все пак моя съвет е да говориш с нея!!!УСПЕХ!

09-03-2006, 17:22
imam edin problem koito e malko slojno da vi go ibqsnq napalno no ob6to vzeto me interesyva dali momi4e ako naistina si e haresalo nekoe mom4ence bi se sprqlo samo zaradi tova 4e mom4eto hodi s dryga molq vsi4ki koito pro4etat temata da napi6at ne6to po neq tai kato vsqko mnenie bi mi pomognalo i to mnogo kato imate v predvid 4e parvo sa bili priqteli posle vseki si e hvanal gadje a po dalbokite 4ystva sa se proqvili sled tova interesyva me samo stranata na momi4eto kak vie bihte postapili ako bqhte na neino mqsto no znaete 4e toi hodi s dryga dano me razberete za kvo to4no vi pitam no 4esno kazano golqma ka6a stana i az samiq dori nz kak da postapq predvaritelno vi blagodarq
Zdravei!Ami az bih pogovorila s mom4eto i da mu kaja kakvo izpitvam kum nego...ako toi ne me haresva i si e shastliv s drugoto momi4e i az naistina go haresvam tolkova mnogo bih go ostavila s NEQ!Zashtoto ako toi e shtastliv s neq,nqma zashto da im razvalqm vruzkata,kolkoto i da e trudno za men.. i kolkoto i da me boli!E,uspeh Mom4e!Navqrno si nqkoi nabor..tezi mom4eta na 13-14 imat takiva problemi :!: