PDA

View Full Version : d`n`b



ista
09-02-2006, 19:48
аре, хора, който е фен на D`n`B да пише!:) а, да... верно, трябва да уточня какво... ми, примерно що се кефите на тая музика примерно... абе, каквото ви дойде на акъла. дори и да не сте фенове, напишете мнението си :lol: :lol: :lol:

InSOMnIAaa
09-02-2006, 19:55
az se kefa na dnb :)))

RedChil
09-02-2006, 19:55
Кво е тва животно !? Дръм'енд'бейс !? Не харесвам такава музика.

ista
09-02-2006, 19:56
убаво, де, ама що?:) а и, ако някой е бил на вчерашното парти в Маймунарника, да си казва мнението. аз лично съм мн доволна! :lol:

RoyTheReaper
09-02-2006, 19:59
моето мнение е че всички производни на тубц-тубц-техното ме дразнят.

Elektra_x
09-02-2006, 20:50
аре, хора, който е фен на D`n`B да пише!:) а, да... верно, трябва да уточня какво... ми, примерно що се кефите на тая музика примерно... абе, каквото ви дойде на акъла. дори и да не сте фенове, напишете мнението си :lol: :lol: :lol:
Абе колко теми ще пускате за d`n`b-а хубаво кефи ви музиката ама ....вече 3-та тема чета за т'ва нещо.Обсъждайте сичко на ендо не е нужно за всяко нещо нова тема! :evil:

IdiOtKa
09-02-2006, 21:02
и мен ме радва този стил .... :) въпреки че не съм запозната много много ... слушала сам малко неша но ми харесват !

WILD__BOY
09-02-2006, 21:23
изключително неандерталска музика - никво чувство за ритъм туп туууп туп туууп

Bisollini
09-02-2006, 21:54
DnB e MN dobra muzika . teq Kato E toq Basketbolist /\
||
Det Sigorno Se Kefat samo na 4algiika mn qsno 4e nqma da razbere muzika ako ne mu se pee za lubov ne e Za nego muzika.

Spor , Ogonek&Cooh Imat Qki

WwanAdoO
09-03-2006, 10:47
А кво става... както в тоя раздел никога няма яки теми и гледам аз 3 за дръма... пхахпахпахпха \:D/ \:D/ \:D/ Слушам, слушам, слушам, дааааааа. И преди съм писала... мммм тва е музиката, и в момента тва слушам и всеки ден тва слушам и просто drum and bass in our blood :-D Хм, да Ogonek&Cooh са добри, ама и другите от HMSU не изостават... :-D Хм, що се кефя на тая музика- ами не знам, просто ми харесва, радва ме, дава ми пауър, става за всякакъв случай :-D Любими "изпълнители"- Hype, Grooverider, Photek, ама и още много... а колко любими сетове имам, достатъчно, че да слушам дни :-D Ам, а вчера по HMSU radio пуснаха една песен с тая мелодийката от Requiem for a dream когато сменят картините бързо там със зениците и т.н., та някой да се сеща как се казва тва,че забравих да погледна :-k

sl1ck3r
03-10-2007, 21:17
кефи ме тази музика.Бърка ми в съзнанието много кораво :)

SpAcE_LaDy
03-11-2007, 06:39
От скоро я слушам тая музика и мн ме радва, но песните, които слушах ми писнаха, я кажете някакви готини песни4ки или сетчета.. ма по-ок песни:) плсссс:) Любимите ви:) Аз за сега имам само на Noisia i Ogonek&Cooh i nqkvi dr, ma ne gi pomnq:) Кажете някви готини плс:)