PDA

View Full Version : OTCHAIAN OT VSQKADE



OTCHAIAN OT VSQKADE
09-02-2006, 20:34
ZDR vsichki ....Problema e slednia :( ....moje da vi se stori smeshno no veche sum na 16 a oshte ne sum celuval momiche :( ...normalno li e tova spored vas ...a sum si suvsem normalno momche :( ...kade mi e problema ? :(

macka123
09-02-2006, 20:36
може би се притесняваш от първата целувка
спокс
няма нищо страшно ако е това
иначе нз
то момента си се усеща
може просто да не си го усещал и за тва

Eleonora
09-02-2006, 20:37
Ми действай, кво те спира.Отиди на диско и така :wink:

®©PeTq®©
09-02-2006, 20:39
Да наистина отиди на дискотека там няма как да не забаршеш някоя :lol: И спокойно 1 целувка е притеснителна,но няма нищо страшно в това.. :wink:

teardrop
09-02-2006, 21:52
А и въобще не е ненормално и няма от какво да те е срам :wink:

gery_to
09-02-2006, 22:41
Няма защо да те е срам,закъде бързаш!Ако се притесняваш от това как ще се представиш или какво ще си каже момичето,хич да не ти пука!А и нали ще има 2-ри път...............

Krem4eto
09-03-2006, 16:01
ZDR vsichki ....Problema e slednia :( ....moje da vi se stori smeshno no veche sum na 16 a oshte ne sum celuval momiche :( ...normalno li e tova spored vas ...a sum si suvsem normalno momche :( ...kade mi e problema ? :(

Ем щом сега се замисляш значи ти е време!!!Хвани си някое сладко момиче за гадже целунете се имайте си яка дълга връзка...Вярно е че има някои на твоите години , които вече мислят за още повече от kiss но защо трябва да си като другите?!УСПЕХ!

Angel_eyes
09-03-2006, 17:02
Мммм не е нищо особено...спокс :P Вярно иди на дискотека след като нищо ти няма както казваш няма начин да не ощастливиш някоя девойка :lol: със целувка.Не се притеснявай това не е проблем,няма точно определена възраст за да се целуваш с някого :wink:

vladi_addict
09-03-2006, 17:13
и що си се отчаял ве батка, ставаме двама :) и аз съм на 16 и аз не съм си имал гадже до сега (само дето аз съм се целувал 6-7 пъти с една приятелка по купони, ма то е било като съм бил мно пиян) ма не съм се отчаял от живота, нали ? все от некъде трябва да цъфне и моята любов ма ще видим кога ще да е...

аре лека и доходна, и не се коси. ще дойде и твоето време (надявам се и моето да дойде скоро) :wink:

KUM4o
09-03-2006, 17:18
и що си се отчаял ве батка, ставаме двама :) и аз съм на 16 и аз не съм си имал гадже до сега (само дето аз съм се целувал 6-7 пъти с една приятелка по купони, ма то е било като съм бил мно пиян) ма не съм се отчаял от живота, нали ? все от некъде трябва да цъфне и моята любов ма ще видим кога ще да е...

аре лека и доходна, и не се коси. ще дойде и твоето време (надявам се и моето да дойде скоро) :wink:

Станахме трима :oops: :oops:
Няма да се плашиш и аз не съм се целувал с момиче нито съм имал гадже ,но още съм жив :mrgreen: .Както каза човека над мен ще цъфне и за нас любовта :).Нетрябва да се бърза \:D/

CrazyWitch
09-03-2006, 17:18
А и въобще не е ненормално и няма от какво да те е срам :wink:\

И аз така мисля.